Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

10 minutes ago, Bakogoal said:

Άρα κάνει μαγικά;

Έλεγα και γω... 

Δε κάνει μαγικά, αλλά είναι αδιευκρίνιστες οι συνθήκες που ισχύει το σκριπτ.
Ξέρουμε για rating και 5th win αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι μόνο αυτοί οι παράγοντες.
Προσωπικά πιστεύω ότι και ο χρόνος που γράφεις στο παιχνίδι, είναι παράγοντας.
Είμαι πεποισμένος πως δε νιώθουν όλοι οι λογαριασμοί το ίδιο σκριπτ (με βάση των παραπάνω, ή και όχι, δε το γνωρίζω).
Πάντως σίγουρα πέρσι στο xbox (pes lite) ένιωθα λιγότερο σκριπτ από φέτος.
Έχω κάνει νέο account με μηδενικά νούμερα για να παίζω τα φιλικά και του χρόνου θα κάνω και νέο account με μηδενικά νούμερα για myClub φιλικά.

Το μόνο σίγουρο είναι πως δε κάνει κάτι μαγικό στο παιχνίδι του. Είναι ένας πολύ καλός παίκτης.
Αν δεν ήξερες ποιος είναι θα έλεγες πως είναι ακόμα ένας χιλιάρης παίκτης, μέχρι εκεί.

Edited by johnson

Αν είχες ακούσει τι λέει, θα άκουγες τη φράση "i try to keep it simple so you can understand that it's the basics that make the difference". 

Εγώ βλέπω πως είναι διαστημικός στον τρόπο που βάζει πλάτη, που ξέρει πότε να ανεβάσει ρυθμό, που ξέρει να τελειώσει τα τετ α τετ, που ξέρει να παίρνει τέρμα, ξέρει να εκτελεί και να αμύνεται στα στημένα... 

Εσύ βλέπεις έναν απλό χιλιαρη, αν δεν ξέρεις ποιος είναι .... Εγώ βλέπω πως ρίχνει 6 στους 1000+. 

Εσείς δεν βλέπετε script;Γιατί; Επειδή το κερδίζει και γυρίζει υπέρ του; 

Ο τύπος είναι απίστευτος, τακτικά και παικτικα και κάθεστε και μου μιλάτε για σκριπτ ΒΡΕ απίστευτοι.... 

Το post απευθύνεται σε όσους θέλουν να μάθουν, δυστυχώς το καπηλευτηκαν συνωμοσιολογοι και δυστυχώς σε αυτό το forum υπάρχουν άφθονοι. 

Άλλο ένα θέμα στο οποίο διαφωνούμε. 

• Love 1
  • Like 1

36 minutes ago, Bakogoal said:

Αν είχες ακούσει τι λέει, θα άκουγες τη φράση "i try to keep it simple so you can understand that it's the basics that make the difference". 

Εγώ βλέπω πως είναι διαστημικός στον τρόπο που βάζει πλάτη, που ξέρει πότε να ανεβάσει ρυθμό, που ξέρει να τελειώσει τα τετ α τετ, που ξέρει να παίρνει τέρμα, ξέρει να εκτελεί και να αμύνεται στα στημένα... 

Εσύ βλέπεις έναν απλό χιλιαρη, αν δεν ξέρεις ποιος είναι .... Εγώ βλέπω πως ρίχνει 6 στους 1000+. 

Εσείς δεν βλέπετε script;Γιατί; Επειδή το κερδίζει και γυρίζει υπέρ του; 

Ο τύπος είναι απίστευτος, τακτικά και παικτικα και κάθεστε και μου μιλάτε για σκριπτ ΒΡΕ απίστευτοι.... 

Το post απευθύνεται σε όσους θέλουν να μάθουν, δυστυχώς το καπηλευτηκαν συνωμοσιολογοι και δυστυχώς σε αυτό το forum υπάρχουν άφθονοι. 

Άλλο ένα θέμα στο οποίο διαφωνούμε. 

πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που συμφωνούν μαζι σου  οποιος λεει οτι οσο πιο ψηλα εισαι τοσο λιγοτερο σκριπτ εχεις ΑΠΛΑ ΓΕΛΑΩ απο οταν περασα το 1100 τα 90 ματς απο τα 100 θα παιζει με σκριπτ υπερ του αντιπαλου μεχρι να το σπασω ! ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οτι βλεπετε αλλο να εχεις το χειριστήριο στα χερια και να βλεπεις οτι δεν κουνιέται τιποτα και να καταφέρνεις να τον κανεις να κουνηθει !! ( ενας απλος 800 αρης δεν θα τα καταφερνε .. και επισης ο αλλος θα πει παιζω με 1400 αρη και δεν μπορει να κανει πασα η να με πιεση ... δεν αντιλαμβανεται της συνθηκες του αλλου!!! σε αντιθεση με τον  καλο παιχτη που θα αντιληφθεί το σκριπτ υπερ του με το παραμικρο  ..) και εγω βλέπω εναν παιχτη με αντίληψη του ποτε πρεπει να κανει τι ! 

• Thanks 1

Αν υπήρχε χειρότερο script όσο ανεβαίνεις τότε προφανώς και δε θα είχε φτάσει κανείς στα 8000 rating.
Εξού και φωνάζω τόσο καιρό ότι το rating είναι farming. Ο τύπος κερδίζει 800άρηδες και ακόμα του δίνει 2 πόντους. Σε 5 νίκες παίρνει 4x2 + 2x5 (bonus) = 18 πόντους. Με απλά μαθηματικά, σε 6 παιχνίδια κάνεις 5 νίκες και εγγυημένα θα ανεβαίνεις αρκεί να παίζεις πολύ. Δεν ακούγεται και τόσο δύσκολο τώρα ε;

Στα του gameplay τώρα, προφανώς και είναι πολύ καλός παίκτης. Εξακολουθώ να μη βλέπω κάτι τρομακτικό όμως. Το μόνο που βλέπω είναι ότι είναι τόσοι πολλοί οι άμπαλοι αντίπαλοι σε όλο το κόσμο και παράλληλα 2 φορές στο twitch που έχω τον δει να παίζει, όχι μόνο δεν είδα σκριπτ εναντίον του, τολμώ να πω ότι είδα και υπέρ του. Εναντίον του σε καμιά περίπτωση όμως. Κάνει μπαμ το script και όσο παικταράς και να είσαι το ίδιο κουμπί πατάς. Φαίνεται αν στρίβεις, φαίνεται αν τρέχεις, φαίνεται αν κάνεις πάσα στο μισό μέτρο. Το ίδιο κουμπί πατάς εσυ, το ίδιο ο ετορίτο στα επίσημα, το ίδιο και ο 8000αρης rating. 

Να τον δώ τον τύπο όταν θα φεύγουν τα σέντερ μπακ του να μαρκάρουν τα σημαιάκια του κόρνερ να δω τι θα κάνει. Αλλά δε το βλέπω.
Να τον δώ να τα χάνει με άδειο τέρμα, να τον δώ να χάνει τη μπάλα ο Βιειρά του επειδή τον ακούμπησε ο αντίπαλος Μέσι από πίσω. Δε το βλέπω όμως.
Τι σκριπτ είναι αυτο όμως; Δε το βλέπω.

Edited by johnson
  • Thanks 1

34 minutes ago, ohmaga33333 said:

πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που συμφωνούν μαζι σου  οποιος λεει οτι οσο πιο ψηλα εισαι τοσο λιγοτερο σκριπτ εχεις ΑΠΛΑ ΓΕΛΑΩ απο οταν περασα το 1100 τα 90 ματς απο τα 100 θα παιζει με σκριπτ υπερ του αντιπαλου μεχρι να το σπασω ! ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οτι βλεπετε αλλο να εχεις το χειριστήριο στα χερια και να βλεπεις οτι δεν κουνιέται τιποτα και να καταφέρνεις να τον κανεις να κουνηθει !! ( ενας απλος 800 αρης δεν θα τα καταφερνε .. και επισης ο αλλος θα πει παιζω με 1400 αρη και δεν μπορει να κανει πασα η να με πιεση ... δεν αντιλαμβανεται της συνθηκες του αλλου!!! σε αντιθεση με τον  καλο παιχτη που θα αντιληφθεί το σκριπτ υπερ του με το παραμικρο  ..) και εγω βλέπω εναν παιχτη με αντίληψη του ποτε πρεπει να κανει τι ! 

Καλά χωρίς αντίληψη δεν πας πουθενά, χαίρω πολύ, εννοείται πως διαθέτει και πως αυτό τον βοηθά να διαχειρίζεται. Όμως αντίστοιχοι ψύχραιμοι "διαχειριστές" υπάρχουν σε κάθε σκαλοπάτι του ranking, από τα χαμηλά ως πάνω, δεν μου λέει κάτι σαν επιχείρημα.

Και είναι παντελώς άλλο πράγμα το σκριπτ στον 1.000αρη από τον 8.000αρη που είναι ο bot, μην τρελαθούμε κιόλας με αυτά που διαβάζουμε. 

Υπάρχουν υπερπαίκτες που το παιχνίδι ΔΕΝ τους αφήνει να γίνουν αντίστοιχοι bot οι οποίοι όχι είναι απλά επαρκείς στα βασικά αλλά άριστοι. Πραγματικότητα είναι, δεχτείτε την, δεν θα σας πούμε Λιακόπουλους. Σε λίγο θα φταίμε και για της ζωής τα μαρτύρια όπως φταίμε που πάνω από τη γραμμή το πετάει έξω ξέρω γω.. Άλλος κανονίζει μάνα μου, πάντα, κι εν προκειμένω η σάπια μηχανή του παιχνιδιού.

Βασικά παιδιά, αν υποθέσουμε ότι στα 8000 πρέπει να τρώει πολύ scripting, δε θα έπρεπε αντίστοιχα να φανεί αυτό κάπως; Αν κάνουμε το τεστ και κάτσουμε να δούμε τα τελευταία του 10 παιχνίδια, πιστεύετε ότι θα έχει σκριπτ στα περισσότερα; Περιμένετε ότι όντως θα βλέπουμε σερί deflections που θα επιστρέφει η μπάλα συνέχεια στον αντίπαλο ή κλεψίματα που θα στρώνουν ακόμα καλύτερα τη φάση για τον αντίπαλο;

Και επειδή έχει πλάκα το timing που γίνεται αυτή η συζήτηση, τρομερή σύμπτωση, δείτε πότε έστειλα το παρακάτω μήνυμα στο steam (ξημερώματα δευτέρας).

El2kMVs.png

Προφανώς και είμαι υπερβολικός και ο τύπος ξέρει να παίζει, αυτό έλειπε.
Τη στιγμή εκείνη όμως ήμουν εκνευρισμένος  με αυτό που είδα. Περιγράφω στο μήνυμα τι είδα. Δε ξέρω πως γίνεται, αλλά ξέρω τι είδα.
Δεν είχε σκριπτ. Σίγουρα όχι αυτό που εμείς εδώ κράζουμε, στα παιχνίδια που εγώ είδα δεν είχε τίποτα μονόπλευρο εναντίον του και υπέρ των αντιπάλων του. Δεν έχω τίποτα με τον τύπο (έχει και το follow μου στο twitch) αλλά απλά δε με έχει πείσει ότι παίζει κάτω από τις ίδιες συνθήκες.

Edited by johnson
  • Like 1

Επειδή έχω παίξει με τον συγκεκριμένο ,οι παίχτες σου δεν κουνιούνται με αυτόν αντίπαλο .. δεν μπορείς να κάνεις κατι μέσα στον αγώνα ,άλλες φορές σε κάποιους μπορεί να είναι καλύτερα τα πράγματα ..στην ομάδα έχουν ανεβάσει αρκετοί ότι τον έχουν κερδίσει ,τον Νο1 !!

Δεν είναι λογικό παίχτες 1700 και 2000 ρανκ να δέχονται 6 και 7 γκολ ,κάνει προωθημένη σε λουκακου κ δεν μπορείς να τον κόψεις ,δεν ακούει ο αμυντικός ..για αυτό κ σας φαίνεται ότι δεν έχει σκριπτ ,παίζει κ εσύ είναι σαν να μην παίζεις ..όποτε λογικό ,βάζει 2 3 γκολ κ γεια σας ..εσύ παλεύεις να αλλάξεις πάνω από 3 συνεχόμενες πάσες .

Όποιος θέλει μπορεί να το επιβεβαιώσει όταν κάνει live ,πατήστε την ώρα που ψάχνει αντίπαλο . 

Αυτός και  ο  alhaway πως λέγεται ,παίζεις και τα ping πάνε 500 ..έχω παίξει με αντιπάλους 2 και 3 λεβελ πάνω από τον συγκεκριμένο ..

Επίσης δεν σας κάνει εντύπωση ,από εκεί που δεν ήταν καν στους 1ους 16 ,πέρασε τον άλλον με 3500 πόντους ..έχει φτάσει σχεδόν 8000 ρανκ Μάρτιο μήνα ,που αν δείτε έναν Ιάπωνα που έφτασε πέρυσι καλοκαίρι 9999 ρανκ θα τρίβετε τα μάτια σας με την μπάλα που παίζει .

Edited by folinpro
  • Like 1
  • Thanks 1

Ο Lef-Cobra τον κέρδισε Μάκη.

Τώρα τι λες εσύ...έπαιξες ένα ματς μαζί του και έβγαλες συμπέρασμα.

Όταν κάναμε παρέα στα party αυτό το "δεν κουνιούνται οι παίκτες" το είχες πει σε πολλά ματς,όχι μόνο με καλούς αλλά και με κακούς αντιπάλους.

Ο συγκεκριμένος σε offline τουρνουά απέναντι σε επαγγελματίες έκανε 45 νίκες 1 ήττα και 4 ισοπαλίες...σε τουρνουά 50 αγώνων.

• Love 1

Just now, Bakogoal said:

Ο συγκεκριμένος σε offline τουρνουά απέναντι σε επαγγελματίες έκανε 45 νίκες 1 ήττα και 4 ισοπαλίες...σε τουρνουά 50 αγώνων.

Για δώσε περισσότερα info για αυτό. Παίζει και τπτ βίντεο; 

14 minutes ago, johnson said:

Για δώσε περισσότερα info για αυτό. Παίζει και τπτ βίντεο; 

Δεν έχω,προφανώς δεν είδες το βίντεο,είπες ένα μικρό ψεματάκι.

Θεωρώ πως τέτοιου βεληνεκους παίκτης,με απειρους haters,όταν ανέφερε το συμβάν για το τουρνουά που λέω...δεν είπε ψέματα.

Θα τον έτρωγαν ζωντανό οι υπόλοιποι haters.

Για μένα κορυφαίος είναι o patanegra,άλλος εξωγήινος...

Σχετικά καλά πάει σε εμένα ,δεν έχω θέματα αν εξαιρέσουμε τις αποσυνδεσεις του τελευταίου καιρού .έχω παίξει αρκετά ματς κ μπορώ να κρίνω ,δεν έχω κανένα θέμα με τον bot ..αν έβλεπα κάτι καλό θα το έλεγα . 

Κ έγραψα ότι αρκετοί τον έχουν κερδίσει κ όχι τόσο καλοί παίχτες ,όποτε κάτι παίζει με την πάρτυ του .

Τι δουλειά έχουν στον ευρωπαϊκό σερβερ αυτοί οι Άραβες , Αλγερινοί κλπ δεν έχω καταλάβει ..κ μην μου πείτε ότι τρέχει άψογα το game μαζί τους .

• Like 1

1 minute ago, folinpro said:

Σχετικά καλά πάει σε εμένα ,δεν έχω θέματα αν εξαιρέσουμε τις αποσυνδεσεις του τελευταίου καιρού .έχω παίξει αρκετά ματς κ μπορώ να κρίνω ,δεν έχω κανένα θέμα με τον bot ..αν έβλεπα κάτι καλό θα το έλεγα . 

Κ έγραψα ότι αρκετοί τον έχουν κερδίσει κ όχι τόσο καλοί παίχτες ,όποτε κάτι παίζει με την πάρτυ του .

Τι δουλειά έχουν στον ευρωπαϊκό σερβερ αυτοί οι Άραβες , Αλγερινοί κλπ δεν έχω καταλάβει ..κ μην μου πείτε ότι τρέχει άψογα το game μαζί τους .

αποσυνδέσεις πρεπει να εχετε μονο στο ps4. pc δεν εχω μεχρι στιμγης ουτε μια σε 900 ματς.. και νομιζω σε σχέση με πέρυσι πολυ καλύτερα σε θεμα τσιτινκ.. 

31 minutes ago, Bakogoal said:

Δεν έχω,προφανώς δεν είδες το βίντεο,είπες ένα μικρό ψεματάκι.

Θεωρώ πως τέτοιου βεληνεκους παίκτης,με απειρους haters,όταν ανέφερε το συμβάν για το τουρνουά που λέω...δεν είπε ψέματα.

Θα τον έτρωγαν ζωντανό οι υπόλοιποι haters.

Για μένα κορυφαίος είναι o patanegra,άλλος εξωγήινος...

τι ψεματάκι είπα, από το stream είναι ότι έχω δει τελευταία με τυχαίους αντιπάλους. Λες να το φαντάστηκα ότι κέρδισε 800άρη και πήρε 2 πόντους;

• Like 1

Σε καμία περίπτωση δεν λέμε ότι είναι κακός παίχτης .καλός είναι αλλά όχι top ..

Αν έχει σήμερα live θα πατήσω μαζί του ,να δούμε πως θα πάει .

• Like 1

19 minutes ago, folinpro said:

Σε καμία περίπτωση δεν λέμε ότι είναι κακός παίχτης .καλός είναι αλλά όχι top ..

Αν έχει σήμερα live θα πατήσω μαζί του ,να δούμε πως θα πάει .

Αν τύχει ενημέρωσε μας να δούμε το ματσάκι έστω και σε επανάληψη!

• Like 1

ο πρωτος στο PC σουταρει και παταει το L3 ΜΕΣΑ ξερει κανεις τι κανει αυτο ?
ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΙΠ .... ο τυπος εχει λευκη ομαδα 18αδα και μπαινει vs com μετα απο καθε ματς με τον που τον κανει ματς απ το κλεινει και ξανα ανοιγει το προ και εχουν μαξαρει σταμινα οι βασικοι του...!!!!!!

edit: μου φαινεται πολυ καλος 2 dmf short pass centre flexible .. μονο το οτι δεν ειναι aggresive το pressuring με χαλαει !wh9VpkF.jpg
εγω αυτον  πήρα μου φαίνεται πολυ καλος !! 
5nXYwlz.jpg

Edited by ohmaga33333

24 minutes ago, johnson said:

Αν τύχει ενημέρωσε μας να δούμε το ματσάκι έστω και σε επανάληψη!

Αν τύχει ,το ανεβάζω εδώ .

• Like 1

Ο Bot είναι από Bahrain αλλά ζει Αγγλία,για αυτό παίζει σε ευρωπαϊκό server.

Όσο για το ψέμα,θεώρησα πως δεν είδες το stream,εκεί αναφέρει το περιστατικό με το τουρνουά και μου έκανε εντύπωση που δεν το άκουσες γιατί μιλούσε αρκετή ώρα για αυτό.

26 minutes ago, Bakogoal said:

Ο Bot είναι από Bahrain αλλά ζει Αγγλία,για αυτό παίζει σε ευρωπαϊκό server.

Όσο για το ψέμα,θεώρησα πως δεν είδες το stream,εκεί αναφέρει το περιστατικό με το τουρνουά και μου έκανε εντύπωση που δεν το άκουσες γιατί μιλούσε αρκετή ώρα για αυτό.

Με την τρομερή προφορά που έχει παίζει και να μη το κατάλαβα η να τον είχα mute. Η μπορεί να μην είδα το συγκεκριμένο steam, δε τον παρακολουθώ στενά απλά τυχαίνει να θέλω να χαζεψω και αν δεν είναι ένας από τους γνωστούς, μπορεί να βάλω αυτόν. Τίποτα περισσότερο από αυτό.

Έχει ο  oneill live ,ωραίος παίχτης ..  παίζει ωραία μπαλιτσα ,όχι :button_triangle: από την αμυνα.

Edited by folinpro

Να υποθέσω πως όλοι εμείς έχουμε καλύτερη προφορά,μιλάμε καλύτερα αγγλικά από τον Bot και να υποθέσω πως ο bot πατάει Δ από την άμυνα; 

Πάντως αν απλά βλέπεις και δεν ακούς bot,υποθέτω και οποιονδήποτε άλλον streamer,δύσκολα να μάθεις.

Ο τύπος βοηθάει όσο δεν μπορείς να φανταστείς,εξηγεί κάθε στιγμή τι κάνει.

• Love 1

Όχι .

Πάντως βοηθάει λίγο που έχω  δει ,όπως επίσης κ σε βίντεο από άλλον στριμερ έδινε απαντήσεις από κάτω στις ερωτήσεις του κόσμου.κ έδωσε κ συγχαρητήρια για την νίκη κατά του ..αντί να πει οτι είχε σκριπτ και του το έδωσε η κοναμι ή ότι δεν επιτρέπεται να χάνει από 900 ρανκ 😛

Ακριβώς,παίζει με 600αρη πχ με 30% νίκες και τον ελέγχει,κοιτάει πως παίζει,αν παίζει από αριστερά ή από δεξιά ξέρω γω,κοιτάει τις τακτικές του αντιπάλου,δεν υποτιμά κανέναν.

Είναι λάτρης της λεπτομέρειας,δεν αφήνει τίποτα στην τύχη.

Edited by Bakogoal

11 hours ago, Bakogoal said:

Ακριβώς,παίζει με 600αρη πχ με 30% νίκες και τον ελέγχει,κοιτάει πως παίζει,αν παίζει από αριστερά ή από δεξιά ξέρω γω,κοιτάει τις τακτικές του αντιπάλου,δεν υποτιμά κανέναν.

Είναι λάτρης της λεπτομέρειας,δεν αφήνει τίποτα στην τύχη.

https://m.twitch.tv/videos/577651783 ΤΟ ΜΑΤΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΟ 10 ! 

εδω παίζω με ενα παλικάρι 750 τον εχω πετυχει και 900 κοντα  για εμενα αυτο ειναι ενα κακο ματς λογο αλλαγής συστήματος ! προσπαθοουσα να καταλαβω πως δουλευει κλπ κλπ δεν τον υποτίμησα ποτε ομως !! ειχα γυρισει πρωτη φορα σε ten hag και παρατήρησα οτι έβγαινε συνεχεια πλαι για σεντρα ειχε μπατιγκολ μπροστα  οποτε πολυ καλα εκανε και λογο αδυναμιας δικιας μου στην αμυνα λογο κακο κοντισιον παιχτων επαιζα με στοπερ παβαρντ ( καλος πολυ αλλα οχι για τον αερα εναντιον μπατι) εβαλα κατευθειαν  μαν 2 μαν το αμυντικο μου χαφ ( βιειρα πανω στον μπατιγκολ ) και χαράμισα εναν παικτη απο το κεντρο !! αυτο μου χαλασε ολη την αναπτηξη αλλα δεν μου κοστισε το παιχνιδι ... δεν υποτιμώ κανενα τουλάχιστον μεχρι να γινει 3-0 ακομα και με τον 300αρη παιζω το ιδιο ..
Επισης λατρης της λεπτομέρειας πιστευω οτι αλλαγές θεσης σε παιχτη μου βλεπεις οτι δεν τραβαει μπορει να βοηθήσει για αυτο προτιμώ πολυθεσίτες ..  

• Like 2

Παίζω coop με δύο συμπαίκτες που κάθε χρόνο παίρνουν το badge champion,έτσι και φέτος.

Εγω ακόμη δεν το πήρα αλλά έχω καλύτερο ποσοστό νικών από αυτούς.

Παίζουμε λοιπόν με κάτι υποθετικα κακούς παίκτες και κερδίζουμε 3-0 στο ημίχρονο.

Ο πιτσιρικάς της ομάδας μου όμως,αποφασίζει να αρχίσει τις τριπλες και τα τσαλιμια στο β ημίχρονο.

Μας κλέβουν στο κέντρο και μειώνουν 3-1.Αρχιζουν να το πιστεύουν,κάνουν πιο επιθετική την ομάδα τους,αλλάζει το momentum και κατάφεραν να ισοφαρισουν και δεν κερδίσαμε.

Συμφωνώ και επαυξάνω πως δεν υπάρχει εύκολο ματς,ένας 600αρης μπορεί να κάνει ζημιά . Το θέμα είναι να έχεις συγκέντρωση,να παίξεις με την τακτική και ενα 3-0 να το κλειδώσεις.

Προσωπικά χάνω πολλές εύκολες νίκες,οι τύποι σαν τον BOT,δεν νομίζω να είναι όπως εγώ.

Θέλει καθαρό μυαλό,θέλει να κρατάς το momentum και μερικές φορές να μπορείς να το γυρνάς υπέρ σου...θέλει τεράστια προσοχή στις λεπτομέρειες.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...