Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

Είπα να σχολιάσω κ εγώ για darap ,οι περισσότεροι είναι δανεικοί ..σε καμία εβδομάδα θα φταίει το παιχνίδι ,ξέρω 😂

• Haha 1

Αυτους μ έδωσε τι να κάνω???😂😂 Πρέπει να ρίξω κανα φράγκο μάλλον να παρω τπτ 😛

Την άλλαξα την ομάδα

8kscOTg.png

Edited by Darap21
  • Like 1

Καλησπέρα παιδιά καλή αρχή σε όλους να ρωτήσω κάτι με τους σκάουτερ ομάδων και εθνών τι παίζει;δεν υπάρχουν;

Ποιος ειναι ο καλύτερος τρόπος για να τύχω καλούς παίχτες???

Απο δω 

9UHnjtG.png

Καλησπέρα στην παρέα, το φαρμαρισμα από το μάστερ λιγκ περνάει στο my club ? Κάτι είχε πάρει το μάτι μου που είχε γράψει κάποιος φίλος πως φέτος δεν τα περνάει τα Gp . Ισχύει? 

Πολύ δίκαιο το My club..Έχω ξενερώσει την ζωη μου...5 παιχνίδια έκανα και στα 5 ο αντίπαλος είχε πλήρες ροστερ απο χρυσους μαυρους..με 3 αστερια..Έγινε ρε κοναμι...Τζάμπα και τα 10 ευρω π έδωσα για να πάρω παίχτες κ πήρα το 3 το μακρύτερο....😣😣😣😣

Offline μόνο...Τελος...

• Like 2

Darap υπομονή,δεν είσαι ο μόνος . Εγώ ούτε καν θα δείξω την άθλια ομάδα μου....

Online σε λίγο καιρό,πρώτα να κάνω ομάδα σε level 2 ή 3 και μετά βλέπουμε.

• Like 4

Γεια ρε παλικαρια και απο εμενα. Και εγω δεν το παιζω περιμενω να φτιαξω ομαδα. Δεν παω πουθενα ετσι.. 

Τελικα ισχύει για το μαστερλιγκ οτι δεν εχει gp φετος? Δουλευω χαραματα αξιζει να χασω το βραδυ να οερασω μια χρονια για τα gp? 

• Like 1

Ανέβασε το ομαδικό πνεύμα με 53 δύσκολο ότι κ να έχεις.Δεν υπάρχει τεχνική να σ έρθουν καλοί παίχτες μην χαλάς κοιν αύριο θα βάλουν featured παίχτες.στην αρχή πρέπει να επιλέξεις στα πόσα αστέρια ομάδα θα φτιάξεις,αυτό το κρίνει ο καθένας ανάλογα με τι του έχει τύχει.εγω τους μαυρομπαλους δεν τους βάζω κ επιλέγω να παίξω στα δύο αστέρια με ομάδα όσο πιο κοντά στο όριο των τριών αστεριων.Στους δανεικούς δεν χαλάω συμβόλαια τους κρατάω για το μέλλον θα χρειαστούν.πετα έξω τους μαυρομπαλους κ κατέβα στα δύο αστέρια

• Like 2

Εγω επανερχομαι με το θεμα της πολυ δυσχρηστης διαχειρισης της ομαδας με την νεα οπτικη οθονη που εχουν εισαγαγει

Ολοκληρη οθονη για να δεις 3 παικτες και ελαχιστα στατιστικα ενω παλια ηταν πολυ ευκολο

Μονο εμενα ενοχλει ?

Φαντασου να εχεις 200 παικτες

• Like 2

1 hour ago, Darap21 said:

Πολύ δίκαιο το My club..Έχω ξενερώσει την ζωη μου...5 παιχνίδια έκανα και στα 5 ο αντίπαλος είχε πλήρες ροστερ απο χρυσους μαυρους..με 3 αστερια..Έγινε ρε κοναμι...Τζάμπα και τα 10 ευρω π έδωσα για να πάρω παίχτες κ πήρα το 3 το μακρύτερο....😣😣😣😣

Offline μόνο...Τελος...

Μήτσο στα είχα πει και πέρσι, μη βιάζεσαι. Ρίξε χρυσά σε FPoW ή σε κανένα box που θα βγάλουν στο μέλλον, μη πετάς χρήματα στους generic agents με τα αστεία ποσοστά, θα πρέπει να ρίξεις πάρα πολλά για να χτίσεις ομάδα τεσσάρων και πέντε αστέρων από αυτούς. Πιο το νόημα να έχεις ομάδα 5 αστέρων από τη πρώτη μέρα; Εγώ τον Δεκέμβρη είχα πάρα πολλή δυνατή ομάδα, αφού σκεφτόμουν αν θα αφήσω πάγκο τον Νεϋμάρ ή τον Αζάρ, τον Σάλαχ ή τον Μ΄Μπαπέ.

Για μένα το παιχνίδι σε αυτόν τον τομέα είναι μια χαρά ειδικά σε σύγκριση με το FUT, γιατί σε αφήνει να χτίσεις υπερομάδα χωρίς να βάζεις το χέρι στη τσέπη κι έτσι δεν υστερείς κάπου από όσους έχουν πληρώσει, απλά θέλει χρόνο. Και για να πω και την πικρή μου αλήθεια, αν δεν με πάνε καλά οι agents το πολύ να ρίξω κανένα 10ευρω δηλαδή τα έξτρα που θα έδινα για την legend, ούτε σεντς παραπάνω.

15 minutes ago, BasilhsGR said:

Μήτσο στα είχα πει και πέρσι, μη βιάζεσαι. Ρίξε χρυσά σε FPoW ή σε κανένα box που θα βγάλουν στο μέλλον, μη πετάς χρήματα στους generic agents με τα αστεία ποσοστά, θα πρέπει να ρίξεις πάρα πολλά για να χτίσεις ομάδα τεσσάρων και πέντε αστέρων από αυτούς. Πιο το νόημα να έχεις ομάδα 5 αστέρων από τη πρώτη μέρα; Εγώ τον Δεκέμβρη είχα πάρα πολλή δυνατή ομάδα, αφού σκεφτόμουν αν θα αφήσω πάγκο τον Νεϋμάρ ή τον Αζάρ, τον Σάλαχ ή τον Μ΄Μπαπέ.

Για μένα το παιχνίδι σε αυτόν τον τομέα είναι μια χαρά ειδικά σε σύγκριση με το FUT, γιατί σε αφήνει να χτίσεις υπερομάδα χωρίς να βάζεις το χέρι στη τσέπη κι έτσι δεν υστερείς κάπου από όσους έχουν πληρώσει, απλά θέλει χρόνο. Και για να πω και την πικρή μου αλήθεια, αν δεν με πάνε καλά οι agents το πολύ να ρίξω κανένα 10ευρω δηλαδή τα έξτρα που θα έδινα για την legend, ούτε σεντς παραπάνω.

Την έριξα στα 2 αστερια και θα συνεχίσω ετσι...Ελπίζω μεχρι τα χριστούγενα να εχω καταφέριε κατι..🤣

• Haha 1

1 hour ago, Bakogoal said:

Darap υπομονή,δεν είσαι ο μόνος . Εγώ ούτε καν θα δείξω την άθλια ομάδα μου....

Online σε λίγο καιρό,πρώτα να κάνω ομάδα σε level 2 ή 3 και μετά βλέπουμε.

Εννοείται αυτό ..για πες , προπονητή βρήκες ? Έχει πολλούς με 4-2-1-3 φέτος 

2 hours ago, Darap21 said:

Offline μόνο...Τελος...

Δεν χρειάζεται να πετάς χρήμα για αυτή την αθλιότητα, φίλε μου. Σιγά σιγά, όσο φαρμάρεις θα χτίσεις ομάδα όπως θα χτίσουμε όλοι. Κι αργότερα, όταν πραγματικά η ομάδα σου θα είναι καλή και ανταγωνιστική, θα μπορείς να ξεκινήσεις on line ranking αγώνες. Έτσι κάνω κι εγώ και οι περισσότεροι. Μην σταθείς στους πορωμένους που σώνει και καλά αγοράζοντας coins χτίζουν διαστημική ομάδα από τη πρώτη μέρα. Εκεί μετά θα έχεις άλλα προβλήματα με το σκριπτ και τα κοινώς παραδεκτά χιλιογραμμένα θέματα που έχει το 20, αλλά ούτε εκεί μην πτοηθείς όταν θα σου λένε ότι το παιχνίδι είναι σούπερ φταις εσύ που δεν βρίσκεις αντίδοτο να τα ξεπεράσεις. Το παιχνίδι και φέτος είναι προβληματικό. Προετοιμάσου

Έκανα αυτη την ομάδα και παίζω με αυτην με πολύ υπομονή...😛

undefined

Edited by Darap21

Παιδί είναι η ιδέα μου η άμυνα είναι λίγο ότι να ναι;μου φαίνεται αρκετά γρηγορο το παιχνίδι και οι αμυντικοί πάνε όπου να ναι επίσης παραμένει το πρόβλημα με την αλλαγή του παίχτη στο my club αλλού είναι η μπάλα αλλου μου δίνει παιχτη.

• Like 1

2 hours ago, folinpro said:

Εννοείται αυτό ..για πες , προπονητή βρήκες ? Έχει πολλούς με 4-2-1-3 φέτος 

Πήρα τον Vanderhaeghe,το μόνο που με προβληματιζει είναι το center area containment στην άμυνα,αν το λέω σωστά.

Του Αγιαξ μου άρεσε αλλά δεν τον έχω ξεκλειδώσει ακόμα.

Εσύ 4-2-1-3 φέτος; Όχι με δύο φορ όπως πέρυσι; 

Υ.Γ εσείς με το πρόβλημα στην παρουσίαση της ομάδας,πατήστε options,έχει επιλογή για να φαίνονται περισσότεροι παίκτες.

Edited by Bakogoal
  • Like 2

14 minutes ago, Bakogoal said:

Πήρα τον Vanderhaeghe,το μόνο που με προβληματιζει είναι το center area containment στην άμυνα,αν το λέω σωστά.

Του Αγιαξ μου άρεσε αλλά δεν τον έχω ξεκλειδώσει ακόμα.

Εσύ 4-2-1-3 φέτος; Όχι με δύο φορ όπως πέρυσι; 

Υ.Γ εσείς με το πρόβλημα στην παρουσίαση της ομάδας,πατήστε options,έχει επιλογή για να φαίνονται περισσότεροι παίκτες.

Δυνατός αυτός του Άγιαξ  αλλά είναι αρκετά ψηλά κ δεν χαλάω coins για προπονητή είναι κρίμα.

Δεν έχει πολύ κόσμο ακόμα μέσα φοβούνται μάλλον όλοι το τι θα βγάλει αύριο.σε 1αστερι έχει πετάξει κ 3 φορές μήνυμα πως δεν βρήκε.

Edited by Tolaras
  • Like 1

Έμεινα απο συμβόλαια κ εχω 2 παίχτες να ανανεώσω τι κανω?

7 minutes ago, Bakogoal said:

Παράτα το.

πηρα του αγιαξ κυριακο,πως σου φαινεται?

• Like 1

9 minutes ago, john2906 said:

πηρα του αγιαξ κυριακο,πως σου φαινεται?

Από αυτούς που είδα μέχρι τώρα είναι ο πιο ωραίος για μένα.

Ο patanegra με αυτόν έπαιζε,κοιτούσα την ομάδα του το πρωί.

Αν με χαλάει κάτι είναι η αμυντική του γραμμή,την έχει ψηλά,δεν θυμάμαι.

Πάντως από τους 4-2-1-3 είναι ο καλύτερος.

Αντε να δούμε αύριο...τι θα μας δώσει!

Είχε live event σήμερα,έδινε scouter.Δυστυχως δεν το έπαιξα γιατί δεν πρόλαβα με την δουλειά.

Αν έχει κάθε μέρα live events είμαστε πολύ όμορφα φέτος . Έβαλαν και στολές special...γεμίζει σιγά σιγά.

Στα του gameplay οι Invincibles ξεκίνησαν χαλαρά με 3 νίκες και 1 ισοπαλία στο coop...θετικές οι πρώτες εντυπώσεις.

Ωραίος ρυθμός,λιγότερα λάθη στα ματς που έπαιξα,μου αρέσει το παιχνίδι.

Edited by Bakogoal
  • Love 1
  • Like 3

1 hour ago, Bakogoal said:

Ο patanegra με αυτόν έπαιζε,κοιτούσα την ομάδα του το πρωί.

Ποιος είναι αυτός; Για στείλε λινκ?

Ακόμα δεν το βάζω κάτω....Μόλις μπήκα κ είδα οτι έβγαλέ δυνατά ονοματα σε coach..Gouardiola-Simeone-Luis Enrique-Santos..Τι λέτε να χτυπήσω κανέναν???

8YH2tCx.png

undefined

Edited by Darap21
  • Love 1

@Bakogoal θα το δω μόλις γυρίσω ,μου αρέσει το flexible γιατί κάνει αντάρα την άμυνα ειδικά με man to man .έχεις το 10αρι οργανώνει κ χώνεται κ αυτός ..θα δούμε ,αν κ με βόλεψε με 2 φορ ,ανάλογα πως βγαίνει το παιχνίδι και τι παίχτες θα έρθουν

@Darap21 μην παρατήσεις το παιχνίδι νωρίς και φέτος ..με υπομονή θα φτιάξεις ομάδα ,με 99 χημεια ..ανάλογα τους παίχτες θα παίζεις στο αντίστοιχο λεβελ ..να γράφεις εδώ κ όλοι θα σε βοηθήσουμε πως να κινηθεις σε τι λεβελ να παιξεις ,ακόμα και για προπονητή ,φαρμαρισμα ..γενικά όλα ..με 60 χημεία ούτε ο ετοριτο δεν κερδίζει συνεχώς ,να το ξέρεις ..

Θα βάζεις σιμ και κύπελλα εναντίων pc ,τους βασικούς πάγκο για να ανέβει η χημεία ..και gp και δέσιμο ομάδας ,και μετά παίξε .

Edited by folinpro
  • Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...