Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

Εντάξει το να σενιαρουν λίγο το ml αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία για το ότι άφησαν ίδιο σχεδόν το mc.. Απλά δεν θέλουν.. αφού τα κονομανε καλά κ έτσι φετος... θα δουν τι κ πόσα κ θα κάνουν τα κουμάντα τους τον χρόνο. 

Για την χημεία που λες Μάκη στο 16 πήρα αλλά κ έχασα ματς με/από 70 χημεία.. δεν λέω βέβαια ότι ο άλλος ή εγώ είχα 99 αλλά 91...δηλ εντάξει, τσάμπα τον κόπο που κάναμε να πάμε 91 κ δεν μπορούμε να νικήσουμε? Δηλ μόνο με 99? Όχι βέβαια... γίνονταν κ τότε κάποια τέτοια... Κ εννοείται δε παίζει η χημεία μόνο μπάλα αλλά όχι κ με  18 σουτ έναντι 2-είτε εγώ είτε ο άλλος... .δε γίνεσε ξαφνικά "άτυχος" κ αμπαλος. 

Edited by AkisVarg
  • Like 3

Βρε σεις, αλλαγή δεν είναι να έχει νέους featured κάθε τρεις μέρες Δευτέρα - Πέμπτη? Καινοτομία (Κονομοτομία) ναούμε.. 

• Haha 5

Απλά στα τελευταία προ , πετυχαίνεις παίχτη με 70 χημεία και λες Παναγιά βοηθά ..τις περισσότερες φορές δεν μπορείς εσύ να αλλάξεις πάσα κ ο άλλος πάει ταπα .

• Like 3

Να πω για τον προβληματισμό μου σε όσους κράζουν το mode. Άντε όσοι είμαστε σε PC δικαιολογημένα γιατί δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο (ή εγώ δεν έχω καταφέρει να βρω). Όμως όσοι είστε σε XBOX και κυρίως σε PS4, γιατί δεν το ψάχνετε με οργανωμένες λίγκες που υπάρχουν; Νομίζω είναι η καλύτερη εμπειρία όσον αφορά το online. Έχω βρει κοινότητα που μέχρι και μεταγραφές γίνονται κανονικά. Και απ ότι θυμάμαι παίχτες μέχρι 85 lvl. 

Μήπως τελικά είναι και λίγο το μικρόβιο του mode? Να πάρω παίχτες με ρουλέτα? Να δείξω κι εγώ τι κάνω? Πόσο είναι το rank μου? Να γαμοσταυρίσω την ΚΟΝΑΜΙ που δε μου έδωσε αυτόν που ήθελα? 

Πάντως συμφωνώ ότι το mode ήθελε προσθήκες. Το αμέλησαν εντελώς φέτος. Και το λέω εγώ που ξεκίνησα να ασχολούμαι από το περσινό. Φαντάζομαι για άλλους που ασχολούνται από προηγούμενες χρονιές είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα. 

Ένα matchday δε φέρνει την άνοιξη. 

• Like 1

Οπότε γκαις μου τι να με κρατήσει στο ρημάδι το mode?

Με βλέπω (Αφού βλέπω τελικά δεν τα βλέπω μόνο εγώ τα στραβά κι ανάποδα) να κάνω το απονενοημένο διάβημα (Γιατί τέτοιο θα είναι) να ενδωσω στο FUT....

Ιησούς Χριστός Νικά και όλα τα κακα σκορπά, Παναγιά μου βοήθα.....

Edited by SkyloMethIR

4 minutes ago, SkyloMethIR said:

Με βλέπω (Αφού βλέπω τελικά δεν τα βλέπω μόνο εγώ τα στραβά κι ανάποδα) να κάνω το απονενοημένο διάβημα (Γιατί τέτοιο θα είναι) να ενδωσω στο FUT....

Προσωπικά φίλε, δεν θα ασχολιόμουν με το fifa σε επίπεδο fut κιόλας, που να φόραγε ο γαύρος πράσινα. Παρόλο που έχω από πέρσυ πειστεί ότι το προ, ειδικά στο online, είναι ένα καρκινιάρικο σκουπίδι, δεν θα χαράμιζα χρόνο για fifa, να βλέπω χαρακιές αντί για μπαλιές και πλασεδάκια από τα 50 μέτρα.

• Like 2

Κάνοντας έναν απολογισμό όσον αφορά το χτίσιμο 11αδας στο myclub.

Το κυριότερο είναι να φτιάξω μια καλή ομάδα 2 αστέρων, αλλά χωρίς το pesdb (που ακόμη δε λειτουργεί σωστά) δεν μπορώ να φτιάξω. 

Οπότε πάμε στην 5άστερη. 

Τα σίγουρα μέχρι στιγμής είναι το τέρμα (if Degea), 3 στην άμυνα (if T. Silva, if Varane, if Ramos), 1 στο κέντρο (if Wijnaldum).

Από κει και πέρα έχω αριστερό μπακ τον Alaba που δεν ξέρω πόσο θα κολλήσει, αλλά είναι εργαλείο μιας και παίζει πολλές θέσεις. Επίσης έχω αριστερό μπακ τον if Kolasinac που επίσης θα δείξει. 

Στη θέση του AMF, αν παίξω με σύστημα που έχει 10αρι, έχω 3 if (Bernardo Silva, Eriksen, Ozil). 

Στα άκρα μπροστά έχουμε τους if Di Maria, Candreva, αλλά μπορούν να παίξουν και Eriksen, B. Silva. 

Επίθεση δεν έχουμε τίποτα. Πορεύομαι με τον δανεικό Μέσι (1 ματς ακόμη) και τον 83 Rodrigo της Βαλένθια. 

Οπότε σίγουρα θέλω ένα δεξί μπακ (προς το παρόν μπορεί να παίξει και ο Ramos), 2 στο κέντρο (ο ένας θα είναι σίγουρα ο Kante και ο άλλος ένας καλός ψηλός για κόφτης. Σκέφτομαι για Kasemiro ή Rodri). Μπροστά μονόδρομος ο Κριαστιάνο και στα άκρα, Μέσι, Αζάρ, Νειμάρ, Μανέ, Εμπαπέ, Σαλάχ (γενικά εκεί έχουμε επιλογές. Αν είναι και if ακόμη καλύτερα).

4yIt3vF.jpg

Και αυτή είναι η 2*, αλλά θέλει πολύ δουλειά.

yfCOkXS.jpg

• Like 3

1 hour ago, SkyloMethIR said:

Παίξε όσο περισσότερο μπορείς είτε το demo είτε την early access πριν κάνεις κίνηση για αγορά. Αν καταφέρεις και πείσεις τον εαυτό σου κάνοντας γενναίους συμβιβασμούς στο gameplay, θα είσαι απ΄τους τυχερούς. Εγώ μόλις ξανάπαιξα μου έφυγαν οι ενδοιασμοί. Δεν παίζεται αυτό το πράγμα ρε ειδικά στο FUT δηλαδή για εκεί που το θέλουμε εμείς. Άσε που με ένα update μπορεί να γίνει ακόμα χειρότερο, ξέρεις κλασικά πράγματα για ΕΑ.

Sorry ξέχασα και offtopic. Τα πακέτα τα έχεις ανοίξει; Σου έδωσε τίποτα που να αξίζει; Γιατί εμένα και φέτος ο καλύτερος παίχτης που πήρα ήταν τερματοφύλακας 83άρης... ψωνίσαμε από σβέρκο δηλαδή. Πάμε στο τόπικ του FIFA αν είναι για να μη το κάνουμε ρδέλο εδώ μέσα.

Edited by BasilhsGR
  • Like 1

38 minutes ago, broxopios said:

Κάνοντας έναν απολογισμό όσον αφορά το χτίσιμο 11αδας στο myclub.

Το κυριότερο είναι να φτιάξω μια καλή ομάδα 2 αστέρων, αλλά χωρίς το pesdb (που ακόμη δε λειτουργεί σωστά) δεν μπορώ να φτιάξω. 

Οπότε πάμε στην 5άστερη. 

Τα σίγουρα μέχρι στιγμής είναι το τέρμα (if Degea), 3 στην άμυνα (if T. Silva, if Varane, if Ramos), 1 στο κέντρο (if Wijnaldum).

Από κει και πέρα έχω αριστερό μπακ τον Alaba που δεν ξέρω πόσο θα κολλήσει, αλλά είναι εργαλείο μιας και παίζει πολλές θέσεις. Επίσης έχω αριστερό μπακ τον if Kolasinac που επίσης θα δείξει. 

Στη θέση του AMF, αν παίξω με σύστημα που έχει 10αρι, έχω 3 if (Bernardo Silva, Eriksen, Ozil). 

Στα άκρα μπροστά έχουμε τους if Di Maria, Candreva, αλλά μπορούν να παίξουν και Eriksen, B. Silva. 

Επίθεση δεν έχουμε τίποτα. Πορεύομαι με τον δανεικό Μέσι (1 ματς ακόμη) και τον 83 Rodrigo της Βαλένθια. 

Οπότε σίγουρα θέλω ένα δεξί μπακ (προς το παρόν μπορεί να παίξει και ο Ramos), 2 στο κέντρο (ο ένας θα είναι σίγουρα ο Kante και ο άλλος ένας καλός ψηλός για κόφτης. Σκέφτομαι για Kasemiro ή Rodri). Μπροστά μονόδρομος ο Κριαστιάνο και στα άκρα, Μέσι, Αζάρ, Νειμάρ, Μανέ, Εμπαπέ, Σαλάχ (γενικά εκεί έχουμε επιλογές. Αν είναι και if ακόμη καλύτερα).

4yIt3vF.jpg

Και αυτή είναι η 2*, αλλά θέλει πολύ δουλειά.

yfCOkXS.jpg

5 στερο παίζω εγώ σε σταθερή βάση όταν έχω να υπολογίζω σε 30 μάυρομπαλους.. Τώρα έχω 12 μαύρους αλλα δεν υπολογίζω σε όλους για 5 λεβελ.. Οπότε ο δρόμος είναι μακρύς.. Είμαι δυνατός σε 1, 2, 3 λεβελ.. 

• Like 2

Πάλι εγω είμαι αυτος δεν ξέρει να παίζει...Δεν μπορώ να καταλάβω μέσα σε τόσες λίγες μέρες τι άλλαξε απο εκει π ήμουν στα πάνω και έπαιζα ωραια ματσακια κ έχανα σαν ανθρωπος ξαφνικα να εχω 8/10 ήττες..Και όχι τπτ..αλλά ήττες που δεν στέκουν...Εξηγήστε μ εσείς π είστε και οι ειδικοί..Πως γίνεται μια ομάδα μαυρομπαλων με 99 χημεια και κατα 98% τα βελάκια πάντα πράσινα πάνω/πλαγια να μην μπορώ να αλλάξω πάσα και να κάνου τρελά αμυντικά λάθοι???Αυτο είναι το ρεαλιστικό???Μας κοροιδεύει η ΚΟΝΑΜΙ...Εγω κατάλαβα πως απο τότε π βγήκαν τα Online στο FIFA/PRO χάλασαν και τα game..Τα αποτελείωσαν και τα 2..Και είμαι 100% σίγουρος πως απο αυτους π χάνουμε απο μμκιες αν πούμε να παίξουμε απο κοντα θα τρ΄χουν και δεν φτάνουν..

hHvrynF.png

39 minutes ago, Darap21 said:

Πάλι εγω είμαι αυτος δεν ξέρει να παίζει...Δεν μπορώ να καταλάβω μέσα σε τόσες λίγες μέρες τι άλλαξε απο εκει π ήμουν στα πάνω και έπαιζα ωραια ματσακια κ έχανα σαν ανθρωπος ξαφνικα να εχω 8/10 ήττες..Και όχι τπτ..αλλά ήττες που δεν στέκουν...Εξηγήστε μ εσείς π είστε και οι ειδικοί..Πως γίνεται μια ομάδα μαυρομπαλων με 99 χημεια και κατα 98% τα βελάκια πάντα πράσινα πάνω/πλαγια να μην μπορώ να αλλάξω πάσα και να κάνου τρελά αμυντικά λάθοι???Αυτο είναι το ρεαλιστικό???Μας κοροιδεύει η ΚΟΝΑΜΙ...Εγω κατάλαβα πως απο τότε π βγήκαν τα Online στο FIFA/PRO χάλασαν και τα game..Τα αποτελείωσαν και τα 2..Και είμαι 100% σίγουρος πως απο αυτους π χάνουμε απο μμκιες αν πούμε να παίξουμε απο κοντα θα τρ΄χουν και δεν φτάνουν..

hHvrynF.png

Βρε αγόρι μου, πάλι δείχνεις σχετικά ισορροπημένο ματς. Αυτά για το Myclub και το FUT είναι φυσιολογικά. Να είσαι κι ευχαριστημένος που ήρθε 2-3 Μόνο.

Εδώ μιλάμε για αγώνες με 25-1 τελικές, 70% κατοχή, 15 αποκρούσεις ο άλλος, και να στο καρφώνει ο πουθενάς από το πουθενά....

Εκεί να σε δω.

Πάντως είπαμε, το παιχνίδι έχει πολλά θέματα και δυστυχώς δεν προβλέπεται να φτιαχτούν και λόγω δυσκολιών της μηχανής αλλά και του κώδικα που έχει όρια. 

2 hours ago, BasilhsGR said:

Παίξε όσο περισσότερο μπορείς είτε το demo είτε την early access πριν κάνεις κίνηση για αγορά. Αν καταφέρεις και πείσεις τον εαυτό σου κάνοντας γενναίους συμβιβασμούς στο gameplay, θα είσαι απ΄τους τυχερούς. Εγώ μόλις ξανάπαιξα μου έφυγαν οι ενδοιασμοί. Δεν παίζεται αυτό το πράγμα ρε ειδικά στο FUT δηλαδή για εκεί που το θέλουμε εμείς. Άσε που με ένα update μπορεί να γίνει ακόμα χειρότερο, ξέρεις κλασικά πράγματα για ΕΑ.

Sorry ξέχασα και offtopic. Τα πακέτα τα έχεις ανοίξει; Σου έδωσε τίποτα που να αξίζει; Γιατί εμένα και φέτος ο καλύτερος παίχτης που πήρα ήταν τερματοφύλακας 83άρης... ψωνίσαμε από σβέρκο δηλαδή. Πάμε στο τόπικ του FIFA αν είναι για να μη το κάνουμε ρδέλο εδώ μέσα.

Στο demo έπαιξα κάμποσα, αλλά το online θέλω να δω. Ίσως σκάσω 5 ευρώ για 1 μήνα (τόσο δεν κανει;) να βάλω ea access και να παίξω την trial 10 ωρών και βλέπουμε. Όσο για πακέτα, έναν 82αρη αμυντικό έδωσε ούτε που θυμάμαι και πολλούς 75-78, τα κλασσικά....

Τεσπα που λένε και οι νεολαίοι, τέλος συζήτηση εδώ για "το αλλο". Μη το κάνουμε το τοπικ ρδελομπου 😉 όντως.

• Like 1

@broxopios για 2-3* βγάζεις παικτακια άνετα από τους scouters που δινει απ το matchday. Για τους περισσότερους, χρησιμοποιείς το scouter ομάδας και άλλον ένααπ τους free. Asensio (LMF), Militao, Bissaka (κόψιμο μπάλας, RB) ,Matic, Martial (LMF), Rashford, Joao Felix (SS), Pepe (RWF ή Africa) βγαίνουν πανεύκολα. Δεν θυμάμαι όλους τους συνδυασμούς ακριβώς αυτή τη στιγμή, αλλά ψάξτε το λίγο. Bissaka αν είναι όπως περισυ, παίζει άνετα  και σε 4*. Σκύλος στην άμυνα. Asensio εκπληκτικό 10αρι. Rashford κρινοντας απ το matchday διαολος και φοβερο διδυμο με Martial.

Edited by alexisss13
  • Like 2

1 hour ago, SkyloMethIR said:

Βρε αγόρι μου, πάλι δείχνεις σχετικά ισορροπημένο ματς. Αυτά για το Myclub και το FUT είναι φυσιολογικά. Να είσαι κι ευχαριστημένος που ήρθε 2-3 Μόνο.

Εδώ μιλάμε για αγώνες με 25-1 τελικές, 70% κατοχή, 15 αποκρούσεις ο άλλος, και να στο καρφώνει ο πουθενάς από το πουθενά....

Εκεί να σε δω.

Πάντως είπαμε, το παιχνίδι έχει πολλά θέματα και δυστυχώς δεν προβλέπεται να φτιαχτούν και λόγω δυσκολιών της μηχανής αλλά και του κώδικα που έχει όρια. 

Αμα τυχει κατι τέτοιο θα φύγει μπουνια στην οθονη  🤣🤣🤣

• Haha 2

1 hour ago, alexisss13 said:

@broxopios για 2-3* βγάζεις παικτακια άνετα από τους scouters που δινει απ το matchday. Για τους περισσότερους, χρησιμοποιείς το scouter ομάδας και άλλον ένααπ τους free. Asensio (LMF), Militao, Bissaka (κόψιμο μπάλας, RB) ,Matic, Martial (LMF), Rashford, Joao Felix (SS), Pepe (RWF ή Africa) βγαίνουν πανεύκολα. Δεν θυμάμαι όλους τους συνδυασμούς ακριβώς αυτή τη στιγμή, αλλά ψάξτε το λίγο. Bissaka αν είναι όπως περισυ, παίζει άνετα  και σε 4*. Σκύλος στην άμυνα. Asensio εκπληκτικό 10αρι. Rashford κρινοντας απ το matchday διαολος και φοβερο διδυμο με Martial.

Το match day αύριο αλλάζει;

Λοιπόν εγω τα παρατάω..Αυτό έγινε στο τελευταίο μου ματς απλά είναι απερίγραπτο..Μην μ πείτε για να το ανεβάσω γτι δεν γίνεται να κάνω record κάθε game...

Πρώτη φορά στα τόσα χρόνια π παίζω ποδοσφαιράκια βλέπω τα εξής τραγικά..

1.Χωρις να εχω πατήσει κάτι ο αντίπαλος κάνει σουτ βγαίνει εξω και δεν συφρίζει κάτι και εγω περιμένοντας να εκτελεσω το ελευθερο τσιμπαω ενα μπισκοτο π εχω διπλα μ και ακουω πανηγυρισμούς και βλέπω το ριπλει και μένω με το στομα ανοιχτο...Έχει γίνει φαουλ έξω απο την περιοχη σε σημείο π δεν μάρκαρα ποτε..

2.Πρώτη φορα στην ζωη μ βλέπω να σφυρίζει οφσαιτ πριν καλα η μπάλα φτάσει σε μένα..

3.Πρώτη φορά βλέπω να μην μπορεί να περάσει την πάσα ευθεία..κατι το οποιο ειναι το πιο ευκολο πράγμα..

Θα ξανα δοκιμάσω να μπω σε κανα δίμηνο....Προς το παρόν σηκώνω τα χέρια ψηλά..Καλη συνέχεια σε όλους

12 minutes ago, Darap21 said:

Λοιπόν εγω τα παρατάω..Αυτό έγινε στο τελευταίο μου ματς απλά είναι απερίγραπτο..Μην μ πείτε για να το ανεβάσω γτι δεν γίνεται να κάνω record κάθε game...

1.Χωρις να εχω πατήσει κάτι ο αντίπαλος κάνει σουτ βγαίνει εξω και δεν συφρίζει κάτι και εγω περιμένοντας να εκτελεσω το ελευθερο τσιμπαω ενα μπισκοτο π εχω διπλα μ και ακουω πανηγυρισμούς και βλέπω το ριπλει και μένω με το στομα ανοιχτο...Έχει γίνει φαουλ έξω απο την περιοχη σε σημείο π δεν μάρκαρα ποτε..

2.Πρώτη φορα στην ζωη μ βλέπω να σφυρίζει οφσαιτ πριν καλα η μπάλα φτάσει σε μένα..

3.Πρώτη φορά βλέπω να μην μπορεί να περάσει την πάσα ευθεία..κατι το οποιο ειναι το πιο ευκολο πράγμα..

Θα ξανα δοκιμάσω να μπω σε κανα δίμηνο....Προς το παρόν σηκώνω τα χέρια ψηλά..Καλη συνέχεια σε όλους

το 1 και 2 συμβαινουν συχνα ειδικα το 2. δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα σε αυτα τα 2

1 minute ago, geonick1997 said:

το 1 και 2 συμβαινουν συχνα ειδικα το 2. δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα σε αυτα τα 2

Δλδ το βρίσκεις λογικο χωρις καν να εχεις μαρκάρει ξαφνικα ν σ λεει φαουλ??LOL

Καταρχήν  όταν κάνεις σουτ κ η μπάλα βγει έξω δεν υπάρχει δεν υπάρχει πλεονέκτημα..Έχει τελειώσει η φάση...Αν αυτο δεν ειναι πρόβλημα τότε πιο ειναι??? 

3 minutes ago, Darap21 said:

Δλδ το βρίσκεις λογικο χωρις καν να εχεις μαρκάρει ξαφνικα ν σ λεει φαουλ??LOL

Καταρχήν  όταν κάνεις σουτ κ η μπάλα βγει έξω δεν υπάρχει δεν υπάρχει πλεονέκτημα..Έχει τελειώσει η φάση...Αν αυτο δεν ειναι πρόβλημα τότε πιο ειναι??? 

μηπως... λεω μηπως την ωρα που πηγε να σουταρει μα εβαλε ο αμυντικος σου το ποδι να την κοψει και τλκ να εδωσε το φαουλ παρολο που η μπαλα βγηκε εξω; αλλιως θα εχεις δικιο δν ξερω τι να σου πω

παντως στο 2 που λες οτι σφυριζει οφσαιντ πριν φτασει η μπαλα στον παικτη σωστο πιστευω ειναι.

αν ο παικτης ειναι σε θεση οφσαιντ απο την στιγμη που θα φυγει η μπαλα απο τον πασσερ θα το δωσει οφσαιντ

24 minutes ago, Darap21 said:

Στη παρούσα φάση το online δυστυχώς έχει πολλά προβλήματα ειδικά σε όσα παιχνίδια δεν υπάρχει φίλτρο δηλαδή στο match day και σε κύπελλα στο MyClub. Skill moves στον κουβά, το πολυδιαφημισμένο finesse dribbling στον κουβά, first touch control trick trap στον κουβά, physicality και παιχνίδι με πλάτη στον κουβά. Run n gun τελείως, 1-2, long balls, προωθημένες κι άγιος ο θεός. Δεν ξέρω τι φρίκες έφαγαν αλλά έτσι όπως παίζει αυτή τη στιγμή το παιχνίδι στο online μου θυμίζει απομίμηση του PES 19.

• Love 1

3 minutes ago, geonick1997 said:

μηπως... λεω μηπως την ωρα που πηγε να σουταρει μα εβαλε ο αμυντικος σου το ποδι να την κοψει και τλκ να εδωσε το φαουλ παρολο που η μπαλα βγηκε εξω; αλλιως θα εχεις δικιο δν ξερω τι να σου πω

παντως στο 2 που λες οτι σφυριζει οφσαιντ πριν φτασει η μπαλα στον παικτη σωστο πιστευω ειναι.

αν ο παικτης ειναι σε θεση οφσαιντ απο την στιγμη που θα φυγει η μπαλα απο τον πασσερ θα το δωσει οφσαιντ

Και πάλι δεν δίνετε πλεονέκτημα οταν η μπάλα βγαινει έξω...Αν η μπάλα βγει έξω τέλος...τελείωσε η φάση...

Αλήθεια τώρα???Το οφσαιτ δίνετε όταν ο πάιχτης ακουμπήσει την μπαλα...μπορεί να μην πάει σε αυτον αλλα σε αλλον...

6 minutes ago, Darap21 said:

Και πάλι δεν δίνετε πλεονέκτημα οταν η μπάλα βγαινει έξω...Αν η μπάλα βγει έξω τέλος...τελείωσε η φάση...

Αλήθεια τώρα???Το οφσαιτ δίνετε όταν ο πάιχτης ακουμπήσει την μπαλα...μπορεί να μην πάει σε αυτον αλλα σε αλλον...

να σου πω παραδειγμα. αν εγω θελω να δωσω πασα με τον de bruyne στον aguero και ο aguero ειναι οφσαιντ τοτε θα δωσει οφσαιντ εκτος αν εισαι αρκετος γρηγορος και πατησεις super cancel και ακυρωσεις την πασα και την δωσεις σε αλλον παικτη. 

ισως καποια λαθη του gaming να οφειλονται στο οτι εμεις εδω βλεπουμε ενα διαφορετικο ποδοσφαιρο απο οτι αυτοι στην ιαπωνια, εκει εχει παρα πολλα λαθη, οι περισοτεροι παιχτες ειναι κακης ποιοτητας, δεν βλεπεις σταθεροτητα και γενικα το ποδοσφαιρο που βλεπεις στην ευρωπη, εγω εκει θα προσδιοριζα το τοσο κακο gaming 

Μόλις τελείωσα ματς με ελληναρα. Η επιτομή του σκριπτ. Μου ήρθε να κάνω εμετό από το νευρικό γέλιο. 

3 αστέρια, ο τύπος Κριστιάνο, Μέσι, Νεύμαρ, Μπερναρντο Σίλβα μπρος...

Χημεία 99 έναντι 70

Κατοχή 70 έναντι 30

Τελικές 12-1

Σκορ 1-2

Ο αμπαλος είχε ποσοστό πασάς 24% !!!! Το χειρότερο που έχω δει ποτέ!

Δε σταύρωσε όχι 2η, ούτε πρώτη ΠΑΣΑ.

Έκανε συνέχεια καθυστερήσεις με το τέρμα και σε μια από αυτές στο 45+3 βολέ, η μπάλα φτάνει στην περιοχή μου κοκκαλωνουν οι πάντες, ο αμπαλος σουτάρει με Κριστιάνο, αποκρούει το τέρμα μου, χτυπά δοκάρι, χτυπά στο κοκκαλωμενο μπακ μου και 0-1.

Δεύτερο μέρος, ότι έκανα κατέληγε πάνω στο τέρμα ξεψυχισμενα,  δοκάρι, και σουτ. Ισοφαριζω με τα πολλά στο 90+1 (με καθυστερήσεις +3), κάνει σέντρα του κλέβω μπάλα βγάζω επίθεση τετατετ finesse shot, μπλοκάρει ο 65αρης τερματας του, βολε, η μπάλα στο Λαβερνια (Προσοχή φτάσαμε στο 90+4), τρέχει σαν τον Ωξαποδω, πλαγια σέντρα, κεφαλιά ο Κριστιάνο και 1-2 Στην πρώτη του τελική και τελευταία....

ΞΕΝΕΡΩΣΑ....ΚΟΝΑΜΙ, ΞΕΝΕΡΩΣΑ.

Ξέρω, στα @@ σου, αλλά και ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.

Αύριο με καθαρότερο μυαλό, μάλλον το πουλάω, και επιστρέφοντας από επαγγελματικό ταξίδι αρχές Οκτώβρη, αποφασίζω για το αν θα ξαναπαιξω ποδοσφαιρακι or not. Κι αν ναι, μάλλον Sensible Soccer με βλέπω, σε εναλλαγές με Kick Off 2....

Φιλάκια 

• Like 1
  • Haha 2

4 minutes ago, SkyloMethIR said:

Μόλις τελείωσα ματς με ελληναρα. Η επιτομή του σκριπτ. Μου ήρθε να κάνω εμετό από το νευρικό γέλιο. 

3 αστέρια, ο τύπος Κριστιάνο, Μέσι, Νεύμαρ, Μπερναρντο Σίλβα μπρος...

Χημεία 99 έναντι 70

Κατοχή 70 έναντι 30

Τελικές 12-1

Σκορ 1-2

Ο αμπαλος είχε ποσοστό πασάς 24% !!!! Το χειρότερο που έχω δει ποτέ!

Δε σταύρωσε όχι 2η, ούτε πρώτη ΠΑΣΑ.

Έκανε συνέχεια καθυστερήσεις με το τέρμα και σε μια από αυτές στο 45+3 βολέ, η μπάλα φτάνει στην περιοχή μου κοκκαλωνουν οι πάντες, ο αμπαλος σουτάρει με Κριστιάνο, αποκρούει το τέρμα μου, χτυπά δοκάρι, χτυπά στο κοκκαλωμενο μπακ μου και 0-1.

Δεύτερο μέρος, ότι έκανα κατέληγε πάνω στο τέρμα ξεψυχισμενα,  δοκάρι, και σουτ. Ισοφαριζω με τα πολλά στο 90+1 (με καθυστερήσεις +3), κάνει σέντρα του κλέβω μπάλα βγάζω επίθεση τετατετ finesse shot, μπλοκάρει ο 65αρης τερματας του, βολε, η μπάλα στο Λαβερνια (Προσοχή φτάσαμε στο 90+4), τρέχει σαν τον Ωξαποδω, πλαγια σέντρα, κεφαλιά ο Κριστιάνο και 1-2 Στην πρώτη του τελική και τελευταία....

ΞΕΝΕΡΩΣΑ....ΚΟΝΑΜΙ, ΞΕΝΕΡΩΣΑ.

Ξέρω, στα @@ σου, αλλά και ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.

Αύριο με καθαρότερο μυαλό, μάλλον το πουλάω, και επιστρέφοντας από επαγγελματικό ταξίδι αρχές Οκτώβρη, αποφασίζω για το αν θα ξαναπαιξω ποδοσφαιρακι or not. Κι αν ναι, μάλλον Sensible Soccer με βλέπω, σε εναλλαγές με Kick Off 2....

Φιλάκια 

24% επιτυχια πασας 😂😂😂 καλα την σεντρα σπαμαρε συνεχεια για πασα? ακομα και να θελεις δεν μπορεις να το κανεις. μετα απο λιγο θα βαρεθεις και ο ιδιος αυτο το τροπο και θα τραβηξεις καποιες σωστες