Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

2 hours ago, BasilhsGR said:

Που ακριβώς υπερβάλλω; Αυτά είναι τα στατιστικά των παιχτών. Έχουμε 23 Σεπτέμβρη και για να βρεις αντίπαλο σε lvl 2 και lvl  3 πρέπει να είσαι διατεθειμένος να περιμένεις τουλάχιστον 15 λεπτά. Καληνύχτα. Το παιχνίδι πλέον έχει μεταφερθεί στο lvl 5, για μένα μόνο το PES League αξίζει.

Ανέκαθεν τα προ αργούν στο να βρουν αντίπαλο όταν θες να παίξεις στο ίδιο λεβελ.. Χωρίς περιορισμούς βρίσκει γρήγορα.. Δεν τωρινό πρόβλημα αυτό.. 

14 hours ago, folinpro said:

Βασικά το θέμα είναι ότι αν παίξεις με χειρότερο παίχτη ,πιο εύκολα θα σου πάρει ματς ή θα σε κόψει με ισοπαλία στα 5 αστερια παρά στα μικρά ..εκεί δύσκολα έχει τύχη .

Εγώ παίζω σε αρκετά λεβελ ,αρκεί να έχω κατάλληλη ομάδα ..δεν θα πάω τώρα να παίξω 5 ας πούμε με ότι να ναι παίχτες ..θα δω που έχω ομάδα ,κ εκεί θα παίξω ..αν κ είναι κουραστικό να κυνηγάς έναν εμπαπε κ έναν cr σε κάθε ματς ..κ με ένα Δ ή ενα L1 Δ να τρως γκολ γιατι έτσι !

Ακριβώς για αυτό παίζω 1*. Γιατί όσο κόντρα και να με πάει το script, αν είμαι καλύτερος παίχτης θα το γυρίσω. Αντίστοιχα δεν θα παίρνω μουφονίκες από καλύτερους από εμένα (γενικά μιλάμε, πάλι το script μπορεί να δώσει νίκη ή ήττα εκεί που δεν αξίζει, αλλά πιο σπάνια).

Αυτό προτείνω να κάνει και όποιος παραπονιέται πως το παιχνίδι τον πάει κόντρα και χάνει λόγω script σερί αγώνες. Μικρότερο επίπεδο, εκεί που η διαφορά ποιότητας του παίχτη έχει σημασία. Και θα φανεί αν αξίζει να έχεις σερί νίκες ή όχι, και αν οι τόσες σερί νίκες που έκανες πριν γυρίσει το script ήταν με την αξία σου ή στις χάρισε το παιχνίδι.

Άνοιξα κ εγώ σαν καλό παιδί 😛

Για άλλη μια φορά άτυχος 

Ματιτς Λιντελοφ Ρασφορντ από Γιουνάιτεντ

Οζιλ Λακαζετ Τσάκα από Άρσεναλ 

Βαραν Μπέιλ Αζαρ από Ρεάλ 

Ατλέτικο δεν ανοίγω ..

Και κάπως έτσι μείναμε με 550 coins..

Edited by folinpro
  • Sad 1

Έβαλα να παίξω αυτο το League π εχει..ότι να νε πραγματικά..

qPdb7Cy.png

Υ.Γ έγινε κάποιο update στο παιχνίδι???

Edit:2 match απο το κυπελλο με ελληνα

fycgwxj.png

pqXGVbM.png

Edited by Darap21

1 hour ago, folinpro said:

Άνοιξα κ εγώ σαν καλό παιδί 😛

Για άλλη μια φορά άτυχος 

Ματιτς Λιντελοφ Ρασφορντ από Γιουνάιτεντ

Οζιλ Λακαζετ Τσάκα από Άρσεναλ 

Βαραν Μπέιλ Αζαρ από Ρεάλ 

Ατλέτικο δεν ανοίγω ..

Και κάπως έτσι μείναμε με 550 coins..

Θεωρείτε τον εαυτό σας άτυχο κύριε Μάκη ? Μετανοείτε 😂😂

• Haha 1

2 hours ago, brocashelm said:

Ακριβώς για αυτό παίζω 1*. Γιατί όσο κόντρα και να με πάει το script, αν είμαι καλύτερος παίχτης θα το γυρίσω. Αντίστοιχα δεν θα παίρνω μουφονίκες από καλύτερους από εμένα (γενικά μιλάμε, πάλι το script μπορεί να δώσει νίκη ή ήττα εκεί που δεν αξίζει, αλλά πιο σπάνια).

Αυτό προτείνω να κάνει και όποιος παραπονιέται πως το παιχνίδι τον πάει κόντρα και χάνει λόγω script σερί αγώνες. Μικρότερο επίπεδο, εκεί που η διαφορά ποιότητας του παίχτη έχει σημασία. Και θα φανεί αν αξίζει να έχεις σερί νίκες ή όχι, και αν οι τόσες σερί νίκες που έκανες πριν γυρίσει το script ήταν με την αξία σου ή στις χάρισε το παιχνίδι.

Δηλαδή σε 1 αστέρι που αναγκαστικά από εκεί ξεκινάει το mode και η κουτσή Μαρία δεν κάνεις μουφονίκες και τις κάνεις στα μεγάλα lvl και μάλιστα ενώ το παιχνίδι κυκλοφορεί για μήνες. To ότι σε 4 και 5 αστέρια το μεγαλύτερο ποσοστό των αντιπάλων γνωρίζει τα exploits είναι επειδή είναι άμπαλοι και τους πηγαίνει τραίνο το script.

Δικαίωμα του καθενός να πιστεύει και να γράφει ότι θέλει, από τη στιγμή που βρισκόμαστε σε δημόσια συζήτηση καλό είναι να παραθέτουμε επιχειρήματα για να έχει νόημα ο διάλογος. Το λεγόμενο script που κι εγώ πιστεύω ότι υπάρχει και στα δύο παιχνίδια και είναι πάρα πολύ απλό στην εφαρμογή του, επίσημα δεν έχουμε ούτε μια γραμμή κώδικα ως ένδειξη πόσο μάλλον να το πάμε ένα βήμα παραπέρα γνωρίζοντας level και rating που ασκεί τη μεγαλύτερη επιρροή. Ακούγεται λιγάκι «Hellenes» όλο αυτό.

Τέλος οι pro είτε έχουν κάποια cherry picked κόπια του παιχνιδιού που δεν έχει script ή έχουν μάθει να κερδίζουν και με αυτό.

Edited by BasilhsGR

1 hour ago, Mean_Machine said:

Θεωρείτε τον εαυτό σας άτυχο κύριε Μάκη ? Μετανοείτε 😂😂

Χαχαχα το περίμενα !!! Όχι κύριε Νικόλα μας ,άψογα ήταν ..ακούω καλά λόγια και για ματιτς φέτος ..

• Like 1

4 hours ago, sonofmook said:

αυτό το λένε "random", έλα όμως που ειδικά με τους τερματοφύλακες συμβαίνει με ένα σωρό κόσμο... οπότε άλλη μια Κοναμίσια μούφα της "παιχνιδάρας" :respect:

Γύρισα από δουλειά και γύρισα και τους if..

Κουρτουά, Μπέιλ, Μόντριτς

Ντε Χέα, Μαρσιάλ, Λίντελοφ

2πλός Όμπλακ, Τρίπιερ

2πλός Λένο, (Μα)Λακαζέτ

Δεν εκπλήσσομαι, αφού γνωρίζω για τι σόι μούφα game μιλάμε.

6/12 τερματοφύλακες, με ήδη κατοχή 2πλου Νοιερ, 2πλου Χραντέτσκι(if), 2πλου Ντοναρούμα(if), Μπουφόν, μην βάλω και τους χρυσοασημί.

Πετάξτε το όσο προλαβαίνετε, μην ταλαιπωρείστε.

Edited by sonofmook
  • Haha 3

360 χρυσά εναπομείναντα,  και τα 300 πήγαν όλα στη μισητή βασίλισσα πούτα, διότι έδινε 100% μαυροσκυλα και δεν είχα διάθεση τα τελευταία μου χρυσουλια να πήγαιναν σε αμπαλους χρυσούς (είμαι 99% βέβαιος ότι τέτοιους θα μου έστελνε).

Το λοιπον: 1η σβούρα, Γκαρεθ ο τρομερός (νταξ... έχω Σούσο 91 😛 )

2η σβούρα, Μοντριτς (κάλυψε το κενό στα χαφ που ειχα)

3η σβούρα, λέω: στείλε τον Τιμπο ρεεεεε! Έχω Χραντεσκι που δεν παίζει ποτέ με κάτω το βελάκι συνέχεια και την βγάζω με το φιλότιμο ρωσοπουλο τον Ακινφεεβ...Και βουαλα νατος ο Τιμπο!

Το κονκλουζιον ρε γκαις είναι αυτο:

Σε 2 εβδομάδες έχω τούμπανα: Κουρτουα, Ραμος, Μαρκίνιος, Χουμελς, Μοντριτς, Ροις, ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ, Καβανι, Μπειλ  συν τους IF Σούσο, Τσαλχανογλου, Ντουμπουα (σωστά τον λεω; ), Ντεπαϊ, Ντ'Αμπροσιο, έναν της Λυών δε θυμάμαι πως το λένε, Χραντεσκι, τον 86αρη ήδη Ματιτς από χρυσούς, Ντίνιε (Ντιν),  Παγε, Μαρσιαλ, Εντεγκααρντ,  και κάμποσους χρυσούς 83 και πάνω...Μη πω ασημί Βιλενα που τον έχω φτάσει 83 ως τώρα...

Όλα τσάμπα, όπως και χιλιάδες θαρρώ άλλοι φίλοι του My Club.

Δηλαδή αυτοί που πλερώ, τι εχουν; Δηλαδή τι να περιμένω εγώ πλέον απο εδώ και περα;

Μέσι, Νευμαρ, Φαν Νταικ, Αζαρ; Και να μην τους πάρω ποτέ τι θα αλλαξει; Ε;

Νομίζω φέτος η ΚΟΝΑΜΙ τα σκατωσε πιο πολυ απο πέρυσι. Ναι είχα πέρυσι day one τον Ζιγέχ τον 96αρη, αλλά κύριοι παραπάνω μου ήρθαν μήνες μετά (κάποιοι Ιουλιο). Έπαιζα με CB τον Φελίπε Μέλο γιατί μου έβγαζε μήνες μπακ της κακιάς ώρας.

Και τωρα;

Υ.Γ. Τρέμω να ανοίξω το προφίλ της γυναίκας μου 😜

• Haha 1

ΚΟΝΑΜΙ σε ευχαριστώ για αυτο θεικό ποδοσφαιράκι..Άντε να βγει το update να ξέρω σε πιο θα σκάσω τα λεφτά μ...

Η εικόνα μιλάει απο μονη της 2 τραγικά λάθη της ΚΟΝΑΜΙ και εφαγα χαλαρα 2 γκολάκια...

Wm9sTMs.png

Πείτε μ σας παρακαλω π στέλνω μνμ η email να ζητησω τα λεφτά μου πίσω και να τους ρίξω μερικα καντηλια??

CL1ummJ.png

up0U1NO.png

Edited by Darap21

19 minutes ago, Darap21 said:

Πείτε μ σας παρακαλω π στέλνω μνμ η email να ζητησω τα λεφτά μου πίσω και να τους ρίξω μερικα καντηλια??

CL1ummJ.png

up0U1NO.png

Σταμάτα να παίζεις κ να βάζεις λεφτά,βασικά σταμάτα να βάζεις λεφτά, σε γλεντανε.

• Love 1
  • Like 1
  • Haha 3

χρησιμοποιεί κανεις σας skill moves??

εγω κανα 2 προσπαθω να μαθω για να κανω speedboost οταν θελω να κανω cut inside οταν παιζω απο πλαγια ή να ξεφυγω στο κεντρο σε μαχες 1-1.

εχω καταλαβει οτι δεν χρειαζεται να μαθεις και πολλα. νομιζω 5 βασικα skills μαθεις εισαι καλα 

• Haha 1

Just now, Tolaras said:

Σταμάτα να παίζεις κ να βάζεις λεφτά,βασικά σταμάτα να βάζεις λεφτά, σε γλεντανε.

Δεν ξανά βάζω φράγκο...Βασικά δεν ξανα ασχολούμαι...Τώρα βγαίνει και το COD....Το παιχνίδι τρολαρει εμένα οχι εγω εσας...

Τσατίζομαι όταν χάνω ενω εχω παίξει καλύτερα και οταν βλέπω οτι το παιχνίδι το ίδιο θέλει απλα να χάσεις εσυ επειδή ο άλλος έχει βάλει 50 φράγκα παραπάνω...Για αυτο ποτέ ξανα αγορά ΦΙΦΑ-ΠΡΟ...Τέλος εποχής για μενα τα ποδοσφαιράκια..

• Haha 1
  • Dislike 1

49 minutes ago, Darap21 said:

Δεν ξανά βάζω φράγκο...Βασικά δεν ξανα ασχολούμαι...Τώρα βγαίνει και το COD....Το παιχνίδι τρολαρει εμένα οχι εγω εσας...

Τσατίζομαι όταν χάνω ενω εχω παίξει καλύτερα και οταν βλέπω οτι το παιχνίδι το ίδιο θέλει απλα να χάσεις εσυ επειδή ο άλλος έχει βάλει 50 φράγκα παραπάνω...Για αυτο ποτέ ξανα αγορά ΦΙΦΑ-ΠΡΟ...Τέλος εποχής για μενα τα ποδοσφαιράκια..

Ήξερε το παιχνίδι ότι έχει βάλει λεφτά; η σκέψη σου ξεπέρασε την λογική.. Το παιχνίδι βάσει ευκαιριών ήταν μοιρασμένο.. Όλοι έτσι Χανουμε και με χειρότερο τροπο και πιο άδικο..συνήθεια είναι αχα και επίσης στο τέλος κερδίζει πάντα ο ΠΑΟ

• Like 2
  • Haha 1

Ξέρετε τι σχέση έχει ο Darap με Ζαγοροχωρια,Μετσοβο κτλ; 

• Haha 5

1 hour ago, Ribo_10 said:

Λοιπόν συνεχίζει να είναι μετριότατο το pack luck μου μέχρι στιγμής..

United - McTominay,Pogba,Rashford

Arsenal - 2 φορές Kolasinac!!(και είχα ήδη και τον απλό..),Sokratis

Atletico - 2 φορές Joao Felix!!,Morata

Real - Courtois,Ramos(και είχα ήδη τον if..),Benzema

Μόνο με Pogba μου χαμογέλασε..κατά τ'άλλα ούτε De Gea ή Oblak έδωσε,ούτε Hazard ή Modric ή Varane ή έστω Kroos,ούτε Auba..τίποτα..

Τουλάχιστον ο Kolasinac πήγε 93 αφού έκανα trainer πάνω του τον δεύτερο if και τον απλό που είχα.Και ο Joao Felix πήγε 90 ρίχνοντας τον δεύτερο if πάνω του.Κι έχει να ανεβαίνει αρκετά ακόμα γιατί είναι πιτσιρικάς.Πρέπει νά'ναι καλό παιχτάκι αυτός.Επίσης κι ο if Meunier πήγε 93 αφού έριξα πάνω του τον δεύτερο if που είχα.Απ'την άλλη ο if Ramos έδωσε μόνο 5000 xp στον if εαυτό του και τον ανέβασε μόνο ένα level...

Ή εμείς εδώ μέσα είμαστε γκαντέμηδες ή θα ξεκινήσω κι εγώ να πιστεύω τα παιχνίδια συνωμοσίας με τους τερματοφύλακες που ανέφερε ο @sonofmook. Πρώτη γύρα Ρεάλ σκάει ο Ράμος ήθελα CB έτσι κι αλλιώς, δεύτερη ξανά ο Ράμος, (δεύτερη φορά που μου το κάνει αυτό) όπα λέω μη με ξενερώσεις όπως έγινε με τον Καβάνι δώσε μου και τον τρίτο να τελειώνουμε. Ναι πως το θες... πάρε τον Μπενζεμά που κλάιν γιατί έχω Λέβα-Καβάνι που είναι πάνω-κάτω στο ίδιο στυλ.

Το μόνο θετικό που έβγαλα από χθες ήταν ο Σωκράτης και ο Ράμος, δηλαδή έκλεισε η άμυνα για φέτος, ελπίζοντας ο πρώτος να φύγει σύντομα από το τραγικό form E. Μου ήρθαν Ντε Χέα και Πογκμπά, έχω φοβερές επιλογές στο τέρμα και στο κέντρο (Τερ Στέγκεν,Έρικσεν) αλλά θα προτιμούσαν να κλείσω στις θέσεις που μου λείπουν. Ήθελα διακαώς Αζάρ και Αούμπα ή έστω Μαρσιάλ και Ράσφορντ για να κλείσω την αριστερή πλευρά και για να έχω κι ένα γρήγορο CF αλλά δεν ήρθε τίποτα από αυτά που ήθελα.

Το παιχνίδι και φέτος σου φωνάζει να σπρώξεις χρήμα αν δεν έχεις υπομονή. Έχω σχεδόν 400k GP και σκέφτομαι είτε για δημοπρασίες είτε να τα αυγατίσω κι άλλο και όταν βγει ατζέντης της προκοπής να φάει άδειασμα να τελειώνω μια και καλή.

• Like 2

Παιδια εγω, εκτος ομπαμεγιανγκ που τον παω με χιλια, δεν ηρθε κατι βαρβατο, ομως σχεδον εκλεισε η ομαδα. Εχω τερμα ντοναρουμα 94αρη

Αμυνα ραμος σκρινιαρ (ίσως εκει θελω καποιον) κολασινατσ και μενιερ92 93, ματιτσ σαουλ κοκε κεντρο, σαλαχ οπμαμεγιανγκ μπενζεμα 94ρηδες χαχαχα. Θελω ενα τουμπανο ΕΜ γιατι παιζουν κατι ιφ με καλα ποσοστα αλλα οχι ονοματα. Και περιμένω  καποτε τον κριστιανο. 

Αλλαγες ολοι μαυρομπαλοι πανω απο 88

Άκου @Darap21 μια ιστορία φρέσκια ξημερώματα σήμερα.

Παίζω με ελληνα φίλο (δε θέλω να πω όνομα, αλλά τελείωνε σε ...7).

Έγραψα ότι έχω τούμπανα παίκτες εγώ χθες; Χαχαχαχαχα! Αν έβλεπες την ομάδα του φίλου θα παθαίνεις ΣΟΚ.

11αδα σε λέω μονο (οι 9 IF): Νοιερ, Μαρσελο, Ραμος, Φαν Νταικ, Μενιέ, Πογκμπα, Μοντριτς, Βιεϊρα, Κρόιφ, Κριστιάνο, Μεσι....

Ότι πρόλαβα από τον πάγκο του; -> Κουρτουα, Βαραν, Ντυμπαλα, Σάλαχ, Ινιεστα, Μμπαπε, Καβανι, Νεϋμαρ, Αγκουερο, Μπερναρντο Σίλβα, Ντε Μπροινε και κάμποσα 89-90αρια που δε θυμάμαι....

Ε...λοιπόν φίλε @Darap21 αυτό το παλικάρι δεν έκανε τελική ως το 85', είχα πάνω από 20 τελικές (Στο στόχο πάνω από 10), είχα κατοχή 70% (!), και στο πρώτο του κόρνερ και την δεύτερη του τελική στο 88' ο Μέσι μου το κάρφωσε με κεφαλιά....! Εκείνη τη στιγμή ρε μπαγάσα σε σκέφτηκα μα τω Θεώ!

Με έπιασε νευρικό γέλιο και: (ακολουθεί spoiler)

Κάνω σέντρα, κάθετη σε Καβάνι με Μοντριτς σουτ στην κίνηση 1-1 στο 90', κάνει σέντρα ο τύπος τον σακατεύω, ο διαιτητής δε δίνει ούτε καν φάουλ και με τον Κριστιάνο ΜΟΥ, σουτ από τη γωνία και 2-1 στο 92'....Εκεί άρχισα να πιστεύω ότι υπάρχει Θεός από τη μια και απο την άλλη ότι το script είναι εδώ ενωμένο δυνατό όπως το ΠΑΣΟΚ κάποτε...Τελικό 2-1 Αφού με το που έβαλα το γκολ έληξε (είχε δώσει 2 λεπτά καθυστερήσεις ενώ έπρεπε 5 τουλάχιστον...

Αν διάβασες το spoiler θα καταλάβεις κάποια πράγματα και θα απολαύσεις το παιχνίδι (Γιατί προπαντός είναι ΠΑΙΧΝΙΔΙ) όπως είναι.

Φιλικά πάντα και να στε όλοι καλά!

• Like 1

1 hour ago, BasilhsGR said:

Ή εμείς εδώ μέσα είμαστε γκαντέμηδες ή θα ξεκινήσω κι εγώ να πιστεύω τα παιχνίδια συνωμοσίας με τους τερματοφύλακες που ανέφερε ο @sonofmook. Πρώτη γύρα Ρεάλ σκάει ο Ράμος ήθελα CB έτσι κι αλλιώς, δεύτερη ξανά ο Ράμος, (δεύτερη φορά που μου το κάνει αυτό) όπα λέω μη με ξενερώσεις όπως έγινε με τον Καβάνι δώσε μου και τον τρίτο να τελειώνουμε. Ναι πως το θες... πάρε τον Μπενζεμά που κλάιν γιατί έχω Λέβα-Καβάνι που είναι πάνω-κάτω στο ίδιο στυλ.

Το μόνο θετικό που έβγαλα από χθες ήταν ο Σωκράτης και ο Ράμος, δηλαδή έκλεισε η άμυνα για φέτος, ελπίζοντας ο πρώτος να φύγει σύντομα από το τραγικό form E. Μου ήρθαν Ντε Χέα και Πογκμπά, έχω φοβερές επιλογές στο τέρμα και στο κέντρο (Τερ Στέγκεν,Έρικσεν) αλλά θα προτιμούσαν να κλείσω στις θέσεις που μου λείπουν. Ήθελα διακαώς Αζάρ και Αούμπα ή έστω Μαρσιάλ και Ράσφορντ για να κλείσω την αριστερή πλευρά και για να έχω κι ένα γρήγορο CF αλλά δεν ήρθε τίποτα από αυτά που ήθελα.

Το παιχνίδι και φέτος σου φωνάζει να σπρώξεις χρήμα αν δεν έχεις υπομονή. Έχω σχεδόν 400k GP και σκέφτομαι είτε για δημοπρασίες είτε να τα αυγατίσω κι άλλο και όταν βγει ατζέντης της προκοπής να φάει άδειασμα να τελειώνω μια και καλή.

Το παιχνίδι σε κάνει να τα σκάσεις, εννοείται!

Αλλά είναι και σχιζοφρενικό συναμα. Χθες (σήμερα ξημέρωμα 04:15 Για την ακρίβεια) λέω: δε Ρίχνω μια 25αρα στους πρεμιερλιγκατους έτσι για το γαμωτο, γνωριζοντας οτι στην καλυτερη θαβμου σκασει 1 χρυσος και 2 ασημενιοι...Λοιπόν, 2 μαυρομπαλοι Ρομπερτσον και Γουωκερ, κι ένας χρυσός που δε θυμαμαι τωρα 😁

23 minutes ago, SkyloMethIR said:

Άκου @Darap21 μια ιστορία φρέσκια ξημερώματα σήμερα.

Παίζω με ελληνα φίλο (δε θέλω να πω όνομα, αλλά τελείωνε σε ...7).

Έγραψα ότι έχω τούμπανα παίκτες εγώ χθες; Χαχαχαχαχα! Αν έβλεπες την ομάδα του φίλου θα παθαίνεις ΣΟΚ.

11αδα σε λέω μονο (οι 9 IF): Νοιερ, Μαρσελο, Ραμος, Φαν Νταικ, Μενιέ, Πογκμπα, Μοντριτς, Βιεϊρα, Κρόιφ, Κριστιάνο, Μεσι....

Ότι πρόλαβα από τον πάγκο του; -> Κουρτουα, Βαραν, Ντυμπαλα, Σάλαχ, Ινιεστα, Μμπαπε, Καβανι, Νεϋμαρ, Αγκουερο, Μπερναρντο Σίλβα, Ντε Μπροινε και κάμποσα 89-90αρια που δε θυμάμαι....

Ε...λοιπόν φίλε @Darap21 αυτό το παλικάρι δεν έκανε τελική ως το 85', είχα πάνω από 20 τελικές (Στο στόχο πάνω από 10), είχα κατοχή 70% (!), και στο πρώτο του κόρνερ και την δεύτερη του τελική στο 88' ο Μέσι μου το κάρφωσε με κεφαλιά....! Εκείνη τη στιγμή ρε μπαγάσα σε σκέφτηκα μα τω Θεώ!

Με έπιασε νευρικό γέλιο και: (ακολουθεί spoiler)

Reveal hidden contents

Κάνω σέντρα, κάθετη σε Καβάνι με Μοντριτς σουτ στην κίνηση 1-1 στο 90', κάνει σέντρα ο τύπος τον σακατεύω, ο διαιτητής δε δίνει ούτε καν φάουλ και με τον Κριστιάνο ΜΟΥ, σουτ από τη γωνία και 2-1 στο 92'....Εκεί άρχισα να πιστεύω ότι υπάρχει Θεός από τη μια και απο την άλλη ότι το script είναι εδώ ενωμένο δυνατό όπως το ΠΑΣΟΚ κάποτε...Τελικό 2-1 Αφού με το που έβαλα το γκολ έληξε (είχε δώσει 2 λεπτά καθυστερήσεις ενώ έπρεπε 5 τουλάχιστον...

Αν διάβασες το spoiler θα καταλάβεις κάποια πράγματα και θα απολαύσεις το παιχνίδι (Γιατί προπαντός είναι ΠΑΙΧΝΙΔΙ) όπως είναι.

Φιλικά πάντα και να στε όλοι καλά!

κατσε ρε φιλε πως γινετε να εχει στην ιδια εντεκαδα απο τωρα βιειρα και κροιφ? δεν γινετε αυτο οσα λεφτα και να βαλεις, και εγω legend edition εχω

23 minutes ago, moikan212 said:

κατσε ρε φιλε πως γινετε να εχει στην ιδια εντεκαδα απο τωρα βιειρα και κροιφ? δεν γινετε αυτο οσα λεφτα και να βαλεις, και εγω legend edition εχω

Φίλε, πίστεψε με εγώ δει και 3 legends σε ομάδα με τερματισμενα λέβελ σε όλους τους παίκτες....

δυσκολεύομαι να το πιστεψω αυτο (χωρις παρεξηγηση), ωραια εχω 10.000 ευρω για σκότωμα στο pro που να απευθυνθώ να μου δωσει αλλους 3 legend? δεν γινονται αυτα, αμα βγαλει legend καποια βδομαδα ναι, βαλε λεφτα και θα παρεις αλλα αν δεν βγαλει η konami δεν γινετε