Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

1 hour ago, whitesnake said:

3 γυρες στη Παρι και οι 3 Καβάνι(92)... Πολυ δυνατος, πολυ καλο σουτ, απογοητευση το stamina, τον περιμενα καλυτερο στις κεφαλιες.Τον κρατουσατε ή ανταλλαγή δίχως σκέψη με CR7…?

Επειδή έχω CR7, με Μεσσία μόνο, αλλά και CR7 να μην είχα πάλι Μεσσία θα επέλεγα 😉

• Dislike 1

1 hour ago, malias4 said:

Δηλαδη μπορω να επιλεξω πανω απο μια ομαδα στο myclub ε;

Πχ αν παρω τωρα Γιουβε μπορω σε ενα μηνα να παρω ΟΦΗ απο το πατς ,;;

Την Γιουβε θα την αντικαταστήσεις με τον Οφη(τον οποίο θα βλέπεις μόνο εσύ-φανελες κλπ, ο αντιπαλος μόνο το όνομα) η ομάδα κ η πρόοδος σου θα είναι η ιδια.... Τώρα μέσα από το mc μπορείς να έχεις κ άλλες ομάδες με διάφορους παίκτες αλλά Οφη θα ειναι όλες... Ξεκίνα, ψαξου λίγο μόνος σου κ εδώ είμαστε όλοι. 

• Love 1

Εχω μια αλλη ομαδα σε αλλο λογαριασμο οπου με ενα παιχνιδι μονο εχω ομαδα ολοι μαυρομπαλλοι ( εκτος τεραματα )

Απλα δεν εχω ροναλντο εκει

Τι να πεις το ξεφτυλισανε

Το καλο ειναι οτι η αγορα ατζεντηδων ανεβαινει τρελλα και σε ασημενια παικτακια

Αυτο λεει οτι πολλοι υπολογιζουνε και τα μικρα λεβελ

• Dislike 1

19 minutes ago, de_paizei said:

Εχω μια αλλη ομαδα σε αλλο λογαριασμο οπου με ενα παιχνιδι μονο εχω ομαδα ολοι μαυρομπαλλοι ( εκτος τεραματα )

Απλα δεν εχω ροναλντο εκει

Τι να πεις το ξεφτυλισανε

Το καλο ειναι οτι η αγορα ατζεντηδων ανεβαινει τρελλα και σε ασημενια παικτακια

Αυτο λεει οτι πολλοι υπολογιζουνε και τα μικρα λεβελ

Το ξεφτιλισανε Επειδή δεν έχεις Κριστιανο;

😵

1 hour ago, AkisVarg said:

Την Γιουβε θα την αντικαταστήσεις με τον Οφη(τον οποίο θα βλέπεις μόνο εσύ-φανελες κλπ, ο αντιπαλος μόνο το όνομα) η ομάδα κ η πρόοδος σου θα είναι η ιδια.... Τώρα μέσα από το mc μπορείς να έχεις κ άλλες ομάδες με διάφορους παίκτες αλλά Οφη θα ειναι όλες... Ξεκίνα, ψαξου λίγο μόνος σου κ εδώ είμαστε όλοι. 

Οποτε καλυτερα να ξεκινησω με καποια που ειναι ηδη οφισιαλ που να βλεπει κ ο αντιπαλος κανονικες φανελες ε; 😂

Ουτος η αλλος οποια ομαδα κ να παρω με στανταρ τους ιδιους παιχτες δεν με ξεκιναει;

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ο περισσότερος κόσμος γουστάρει να έχει ομαδάρες και παιχταράδες από νωρίς.Η ΚΟΝΑΜΙ ξέρει την ψυχολογία των περισσότερων και ότι είναι ανυπόμονοι και προσπαθεί να το εκμεταλλευτεί για να βγάλει κέρδος.Είναι εταιρία εκατοντάδων εκατομμυρίων και ξέρει τι κάνει,δεν είναι κάνα συνοικιακό ψιλικατζίδικο. Νομίζω πως αυτές τις πρώτες εβδομάδες παίζει να βγάζει σχεδόν το μισό κέρδος όλης της χρονιάς,αφού ξέρει ότι οι περισσότεροι θα τρέξουν σαν ανυπόμονα γίδια να αγοράσουν coins να φτιάξουν ομάδες.

Πάντως αν ήθελε να το ξεφτιλίσει τελείως θα έβγαζε και inform Ρονάλντο και Νευμάρ μιας και είχε την ευκαιρία να το κάνει.Επίσης οι inform είναι λιγότερο μπουσταρισμένοι φέτος και δεν υπάρχουν τα περσινά ψέμματα τύπου 97 Ziyech και 94 Simeone κτλ.Και το κουτί έχει μέσα 30 μαύρους ενώ πέρσι είχε 45 πολλές φορές αν θυμάστε.

Και στην τελική μπορείς να παίξεις και σε χαμηλότερα αστέρια ομάδες,οπότε είτε σου έρθουν μαύροι ή όχι,υπάρχουν τρόποι να παίξεις.

1 hour ago, malias4 said:

Οποτε καλυτερα να ξεκινησω με καποια που ειναι ηδη οφισιαλ που να βλεπει κ ο αντιπαλος κανονικες φανελες ε; 😂

Ουτος η αλλος οποια ομαδα κ να παρω με στανταρ τους ιδιους παιχτες δεν με ξεκιναει;

Τι σε ενδιαφέρει τι θα βλέπει ο αντίπαλος?Το θέμα είναι τι θα βλέπεις εσύ.Έτσι κι αλλιώς διαφορετικά patch έχουν και διαφορετικές ταυτότητες ομάδων κάποιες φορές οπότε αυτό πάντα γίνεται λίγο έως πολύ.Εσύ πάρε κανονικά όποια ομάδα θέλεις,κι όταν βάλεις το patch με τον ΟΦΗ απλά θα πας στις επιλογές στην τελευταία σελίδα στο myClub και θα αλλάξεις την εμφάνιση και το σήμα και θα τα κάνεις ΟΦΗ.Το όνομα μπορείς να το αλλάζεις όποτε θες.Ναι με όποια ομάδα και να ξεκινήσεις,με τους ίδιους παίχτες θα σε βγάλει.

• Like 2

20 minutes ago, Ribo_10 said:

Τι σε ενδιαφέρει τι θα βλέπει ο αντίπαλος?Το θέμα είναι τι θα βλέπεις εσύ.Έτσι κι αλλιώς διαφορετικά patch έχουν και διαφορετικές ταυτότητες ομάδων κάποιες φορές οπότε αυτό πάντα γίνεται λίγο έως πολύ.Εσύ πάρε κανονικά όποια ομάδα θέλεις,κι όταν βάλεις το patch με τον ΟΦΗ απλά θα πας στις επιλογές στην τελευταία σελίδα στο myClub και θα αλλάξεις την εμφάνιση και το σήμα και θα τα κάνεις ΟΦΗ.Το όνομα μπορείς να το αλλάζεις όποτε θες.Ναι με όποια ομάδα και να ξεκινήσεις,με τους ίδιους παίχτες θα σε βγάλει.

Ενταξει φιλε μου εισαι αστερι 👏

σευχαριστω πολυ !!!

• Like 1

Κ γω στο άλλο το προφίλ που έκανα γυρες έφτιαξα με την πρώτη μέρα καλή ομάδα με πόσους μαύρους κ 83 χημεία χωρίς ούτε ένα ματς(bonus βετεράνου κλπ).... με αυτό το "πάρε κόσμε" που ξηγιεται η κοναμι για να βάλει τον κόσμο στο τρυπακι το έχει ξεφτυλισει(εδώ νομίζω αναφέρεται κ ο φίλος πιο πάνω) ... Τεσπα, εγώ παίζω κάποια ελάχιστα ματς vs com κυρίως μόνο κ μόνο για να παίζω φιλικά ματς με ένα φιλαράκι που κ αυτός κάνει ομάδα.. Κ είναι κ το καλο ότι αν πάω σπίτι του ή έρθει αυτός σε μένα μπορούμε να τις έχουμε κ να παίξουμε.... δηλ. πιο πολύ για να λέμε ότι έχουμε κ έναν σκοπό αφού ασχολούμαστε που ασχολούμαστε κ είναι κ ωραίο το παιχνίδι!

• Like 1

10 hours ago, Mean_Machine said:

Μου φαίνεται θα το γυρίσω σε online divisions και ML .Ίσως πρέπει να ψαχτώ και για κοινότητες...μη σας πω ότι το σκέφτομαι και για manual.

Online divisions είναι πολύ μέτριο το επίπεδο παιχτών που παίζουν..θα ξενερώσεις γρήγορα εκεί ..

Εγώ θέλω να τους έχω όλους αύριο , γίνεται?😂

Μέχρι το 18 γκρινιαζες γιατί δεν σου δίνει παίχτες ..σκέψου μέχρι κ εσύ που είσαι λίγο γκαντεμης στα γυρίσματα ,σου δίνει 😂

Για να κλείσω ,θέλω τους καλύτερους για co op και για pes league.απο εκει κ πέρα ,θα στήσω ομάδα με χρυσούς λογικά ,ίσως κ ασημένιους .ψάξιμο παιχτών ,συνδιασμοι κακό .. υπάρχει φίλτρο ακόμα μην το ξεχνάμε ..δεν παίζεις 4 5 αστέρια αν δεν θέλεις ..οπότε το παιχνίδι δεν είναι pay to win ..

Edited by folinpro

Πέτυχα μάλλον Έλληνα τσιτερ στο pc zeka1966 το παιχνίδι τέλειο μέχρι το 89 μου κάνει τάκλιν για να πατήσει παύση.αρχιζει πάλι το ματς και κολλούσε σαν τρελο.Ευτυχως πρόλαβε να τελειώσει.

43 minutes ago, folinpro said:

Online divisions είναι πολύ μέτριο το επίπεδο παιχτών που παίζουν..θα ξενερώσεις γρήγορα εκεί ..

Εγώ θέλω να τους έχω όλους αύριο , γίνεται?😂

Μέχρι το 18 γκρινιαζες γιατί δεν σου δίνει παίχτες ..σκέψου μέχρι κ εσύ που είσαι λίγο γκαντεμης στα γυρίσματα ,σου δίνει 😂

Για να κλείσω ,θέλω τους καλύτερους για co op και για pes league.απο εκει κ πέρα ,θα στήσω ομάδα με χρυσούς λογικά ,ίσως κ ασημένιους .ψάξιμο παιχτών ,συνδιασμοι κακό .. υπάρχει φίλτρο ακόμα μην το ξεχνάμε ..δεν παίζεις 4 5 αστέρια αν δεν θέλεις ..οπότε το παιχνίδι δεν είναι pay to win ..

Γειά σας μάγκες και από μένα. 

Δεν έχω πάρει το παιχνίδι ακόμα αύριο το περιμένω. 

Επειδή και εμένα μου άρεσε να φτιάχνω ομάδα σιγά σιγά και επειδή δεν γίνεται εδω και χρόνια. Κάθε χρόνο το 90% των παιχνιδιών μου στο myclub είναι με ομάδα 1 βαριά 2 level. 

Και το μου αρέσει πολύ το παιχνίδι, έτσι δεν πολύ νοιάζει τι ομάδες έχουν οι υπόλοιποι. 

Π.χ από αρχές σεζόν πέρυσι είχα αγκουερο μεσι κλπ. 

Αν θυμάμαι καλά να τους ανανέωσα τα συμβόλαια 2 - 3 φορές βαριά. 

Δύο ερωτήσεις άσχετες με το θέμα 

Στο πατσακι PESUniverse στην αρχή του βίντεο, κάνει αποσυμπίεση στο αρχείο και βάζει κωδικό. 

Που βρίσκω τον κωδικό? 

Και στην αρχή παίρνει την ομάδα we united, και μετά την διαγραφή 

Για ποιο λόγο όλα αυτα? 

Ευχαριστώ 

6 hours ago, fotislamia13 said:

Γειά σας μάγκες και από μένα. 

Δεν έχω πάρει το παιχνίδι ακόμα αύριο το περιμένω. 

Επειδή και εμένα μου άρεσε να φτιάχνω ομάδα σιγά σιγά και επειδή δεν γίνεται εδω και χρόνια. Κάθε χρόνο το 90% των παιχνιδιών μου στο myclub είναι με ομάδα 1 βαριά 2 level. 

Και το μου αρέσει πολύ το παιχνίδι, έτσι δεν πολύ νοιάζει τι ομάδες έχουν οι υπόλοιποι. 

Π.χ από αρχές σεζόν πέρυσι είχα αγκουερο μεσι κλπ. 

Αν θυμάμαι καλά να τους ανανέωσα τα συμβόλαια 2 - 3 φορές βαριά. 

Δύο ερωτήσεις άσχετες με το θέμα 

Στο πατσακι PESUniverse στην αρχή του βίντεο, κάνει αποσυμπίεση στο αρχείο και βάζει κωδικό. 

Που βρίσκω τον κωδικό? 

Και στην αρχή παίρνει την ομάδα we united, και μετά την διαγραφή 

Για ποιο λόγο όλα αυτα? 

Ευχαριστώ 

Στο βιντεακι κανει την we united κ μετα την διαγραφει γιατι εστω κ μια φανελα ομαδας κ ενα σημα σου τρωει χορο κ εχουμε περιορισμενο οσον αφορα τις πατσαρισμενες ομαδες σηματα κτλ

Απο μονο του το pes σε βαζει να κανεις το πρωτο edit για να μπεις κ καλα στο κολπο.

αν το εχεις κατεβασει απο εδω το πατς ο κωδικος ειναι wehellas.gr

8 hours ago, broxopios said:

Οι προπονητές τι ώρες αλλάζουν γνωρίζουμε; 

Πέρυσι κάθε 8 ώρες.3 το βράδυ,11 το πρωί και 7 το απόγευμα αν θυμάμαι καλά.

@folinpro δεν είναι pay2win αλλά στο pes league...είναι.

Αν δεις τις ομάδες όσων εχωσαν λεφτά...και τις δικές μας,δεν έχουμε καμία τύχη.

Edited by Bakogoal
  • Thanks 1

12 hours ago, SkyloMethIR said:

Το ξεφτιλισανε Επειδή δεν έχεις Κριστιανο;

😵

Ξεφτυλισανε τις μαυρες

πλεον δε σου κανει αισθηση και αυτονειναι κακο στην γενικη εμπειρια

Edited by de_paizei

9 minutes ago, sonofmook said:

H χαρά όταν ερχόταν μαύρη μπάλλα στο 18 π.χ. που χοροπηδάγαμε για κανά δυό μέρες και μετά κοιτούσαμε να προσαρμόσουμε τον καινούργιο στην ομάδα και να προσαρμοστούμε κι εμείς μαζί του βλέποντάς τον σαν "ξένο" αρχικά κομμάτι όταν έβγαινε στο γήπεδο, (αίσθηση πραγματικής μεταγραφής δηλαδή), δεν θα ξαναυπάρξει δυστυχώς ποτέ...

Δυστυχώς ναι έχει χαθεί αυτό που λες αλλά τώρα υπάρχει άλλο, οι IF των Μίλαν και Ιντερ πχ που έχουν στατς μαυρόμπαλων είναι παίχτες που μπορείς να πορευτείς με αυτούς όλη τη χρονιά; Όταν σκάσουν οι πραγματικά καλοί κατά 99% θα γίνουν trainers γιατί δεν θα έχουν κανένα ρόλο στο παιχνίδι. Για μένα φέτος είναι 1-2 αστέρια με ψάξιμο και σκάουτινγκ αν σε ενδιαφέρει να έχεις υψηλό rating και 5 αστέρια με ότι πιο τούμπανο υπάρχει επειδή αυτός είναι και σκοπός του MC και γιατί εκεί είναι όλος ο ανταγωνισμός στο PES League.

Όποιος θέλει μαυρόμπαλη ενδεκάδα πάει και ρίχνει 3x σε Ίντερ Μίλαν Λυόν και την έχει, μόνο και μόνο για να είναι τώρα στην αρχή του παιχνιδιού ανταγωνιστικός στα 5 αστέρια και όπου δεν υπάρχει το φίλτρο. Ίδιο έργο με πέρσι που έβαζε στην αρχή κάτι βραζιλιάνικες παλτουδάρες και ρίχναμε χρυσά να προλάβουμε γιατί λέγαμε μπορεί να το κάνουν τώρα που είναι αρχή. Δεν είναι κορόιδα, αφού παίζει χρήμα με ουρά.

• Like 1

Χάλια τα πάω φέτος,όσα ματς είναι να πάρω τα φέρνω Χ,όλες μου οι νίκες έρχονται με κόπο.

Πέρυσι είχα μάλλον καλή ομάδα από την αρχή και ήταν εύκολα τα πράγματα.

Φέτος δεν τραβάω...

Με όσους Έλληνες έπαιξα έχω χάσει,από έναν έφαγα 4-0 χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι...χάλια!

Edited by Bakogoal

16 minutes ago, sonofmook said:

H χαρά όταν ερχόταν μαύρη μπάλλα στο 18 π.χ. που χοροπηδάγαμε για κανά δυό μέρες και μετά κοιτούσαμε να προσαρμόσουμε τον καινούργιο στην ομάδα και να προσαρμοστούμε κι εμείς μαζί του βλέποντάς τον σαν "ξένο" αρχικά κομμάτι όταν έβγαινε στο γήπεδο, (αίσθηση πραγματικής μεταγραφής δηλαδή), δεν θα ξαναυπάρξει δυστυχώς ποτέ...

Αν και δεν έπαιζα myClub πριν το 19,φαντάζομαι ότι θα είναι όπως τα λες.Σίγουρα θα είχε καλύτερη αίσθηση αν σου καθόταν κάνας μαύρος τότε και η χαρά θα ήταν μεγαλύτερη.Αλλά είδαν κι αυτοί τους απέναντι που βγάζουν μπουσταρισμένες christmas cards κτλ και χίλια δυό άλλα κι ότι αυτό πουλάει,και αποφάσισαν να μπουν κι αυτοί στο κόλπο.Κορόιδα είναι να μη φάνε κι αυτοί ένα κομμάτι απ'την πίτα?Αφού υπάρχει πελατεία.Οπότε φυσικό επακόλουθο ήταν να συμβεί κάποια στιγμή.Άσε που άμα δεν βγάζαν τους inform και μένανε με τους μαύρους μόνο όπως στο 18,θα υπήρχαν πολλοί που θα κράζανε ότι δεν προσθέτουν τίποτα καινούργιο στο mode και βγάζουν τα ίδια και τα ίδια.Θα λέγανε ''να οι απέναντι βγάζουν special κάρτες,εσείς γιατί δεν βγάζετε τίποτα?''.

Προσωπικά δε με χαλάει να υπάρχουν,αρκεί να μην είναι τόσο ψέμα όπως κάποιοι περσινοί.Φέτος απ'ότι δείχνει μέχρι τώρα,και πιστεύω,θα είναι πιο ισορροπημένα τα μπουσταρίσματα και δεν θα βγάζουν μάτια όπως κάτι Ziyech 97 πέρσι.Και στα κουτιά δε νομίζω να δούμε πάνω από 30 μαύρες μπάλες.Παίζει να έχω πετύχει μόνο έναν μαύρο μέχρι τώρα από κουτί και έχω κάνει αρκετές γύρες.Αν δεν είχα δηλαδή τα preorder bonus και veteran κλπ θα είχα πολύ μέτρια ομάδα.Όχι ότι τώρα έχω ομαδάρα,αλλά ντάξει παλεύεται.Οπότε δε νομίζω ότι είναι τόσο τραγικά τα πράματα ότι ξαφνικά μετά από μιά βδομάδα όλοι έχουν ομαδάρες.Αυτοί που τα  σκάσαν χοντρά για coins ναι.Αλλά όλοι οι άλλοι μέτριες προς καλές έχουν ακόμη.Και όπως προειπώθηκε,μπορεί ο καθένας να παίξει και χαμηλότερα level,οπότε δεν είναι καν απαραίτητο να μπεις στο τρυπάκι των inform και των μαύρων κτλ.

@Ribo_10 για μένα οι inform ήταν μια καλή κίνηση της ΚΟΝΑΜΙ, το πρόβλημα είναι το τεράστιο ποσοστό επιτυχίας μαυρόμπαλων (90%) και τα παραφουσκωμένα στατιστικά. Πχ McTominay από 78ovr θα τον κάνουν μαυρόμπαλο με 85ovr ενώ το σωστό θα ήταν να γίνει χρυσός 80-81 max, το ίδιο ισχύει για παράδειγμα τώρα με παίχτες της Μίλαν και της Ίντερ. Χρυσοί 80-81-82ovr ας παραμείνουν χρυσοί με τσιμπημένα στατς και μέσα στο "πακέτο" να βάλουν και 1-2 μαυρόμπαλους για να ρίξει ο άλλος τα λεφτά του.

• Like 2

45 minutes ago, Bakogoal said:

Χάλια τα πάω φέτος,όσα ματς είναι να πάρω τα φέρνω Χ,όλες μου οι νίκες έρχονται με κόπο.

Πέρυσι είχα μάλλον καλή ομάδα από την αρχή και ήταν εύκολα τα πράγματα.

Φέτος δεν τραβάω...

Με όσους Έλληνες έπαιξα έχω χάσει,από έναν έφαγα 4-0 χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι...χάλια!

Εγώ ήμουν χαχαχα δεν είναι χάλια η ομάδα παίζει μεγάλο ρόλο το στήσιμο των παιχτών στον χάρτη, τόσο, όσο δεν φανταζόμαστε το διαπίστωσα με τον άσχημο τρόπο αλλά έμαθα από αυτό.καθε χρήστης που σας ακινητοποιεί όλη την ομάδα βγαίνοντας αυτός πάντα πρώτος καλύπτοντας οι δικοί του παίχτες κάθε γωνιά του γηπέδου και κερδίζοντας όλες τις μονομαχίες κάτι παίζει με το στήσιμο του , δείτε ποιον προπονητή έχει τη στήσιμο κατεβάζει βγάλτε μια φώτο , αντιγράψτε και πειραματειστειτε.Τα παραπάνω αναφέρονται σε όσους ξέρουν να πιάνουν χειριστήριο δεν θα κερδίζει το στήσιμο μόνο του.

Υ.Γ.  Bakos σόρρυ για το περίμενε στο τέλος αλλά ήρθε delivery.

Edited by Tolaras
  • Like 1

2 hours ago, sonofmook said:

Τα είπες όλα! Για θύμισε μου κάτι άλλο όμως τωρα:κάτι έπαιζε με το budget της ομάδας επίσης.... Δηλ αν τα συνολικά κόστη των παικτών ξεπερνούσαν το υπάρχων budget της ομάδας τότε βαρουσε κανόνι η ομάδα-άσχετα αν ακόμη δεν είχαν ληξει τα συμβόλαια... αυτό που θυμάμαι 100% ήταν ότι μια δυο φορές με κάτι update που κάνανε ανέβασαν την αξία των παικτων(κόστη) κ με το που μπήκα μέσα βλέπω είμαι μείον κ μου λέει ότι πρέπει να αποδεσμευσω παίκτες αλλιώς κλείνει το μαγαζί! Επίσης θυμάμαι ότι σε επόμενο update το φτιαξαν(αν τους είχες ήδη τότε δεν χρεωνοσουν την διαφορά)... ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τα σημερινά "τσίμπα το τυράκι".. αγωνία στο φουλ! (επίσης έπρεπε να κάνεις κ κάποια ματς για να να έχεις δικαίωμα να τον χρησιμοποιησεις[?]). 

Edited by AkisVarg
  • Like 2

1 hour ago, Tolaras said:

Εγώ ήμουν χαχαχα δεν είναι χάλια η ομάδα παίζει μεγάλο ρόλο το στήσιμο των παιχτών στον χάρτη, τόσο, όσο δεν φανταζόμαστε το διαπίστωσα με τον άσχημο τρόπο αλλά έμαθα από αυτό.καθε χρήστης που σας ακινητοποιεί όλη την ομάδα βγαίνοντας αυτός πάντα πρώτος καλύπτοντας οι δικοί του παίχτες κάθε γωνιά του γηπέδου και κερδίζοντας όλες τις μονομαχίες κάτι παίζει με το στήσιμο του , δείτε ποιον προπονητή έχει τη στήσιμο κατεβάζει βγάλτε μια φώτο , αντιγράψτε και πειραματειστειτε.Τα παραπάνω αναφέρονται σε όσους ξέρουν να πιάνουν χειριστήριο δεν θα κερδίζει το στήσιμο μόνο του.

Υ.Γ.  Bakos σόρρυ για το περίμενε στο τέλος αλλά ήρθε delivery.

Ξέρω πως θα φταίει η ομάδα ρε,όχι ο προπονητής,μεγάλη διαφορά ο Remy,εγώ με Assale δεν πάω πουθενά μπροστά . Θέλει ιδανικους παίκτες σε κομβικες θέσεις,και οπωσδήποτε πάγκο γιατί με τα form υπάρχει θέμα.

Πάλι καλά θα πάω,αλλά θα αλλάξει η ομάδα,δεν ανησυχώ.

Πάντως με την ομάδα που έχεις και έχω,δέκα φορές να παίξουμε...θα χάσω.

Ο Assale έχει κάρτα hole player και τον είχα cf,έφυγε και άλλαξε ήδη η ομάδα . Οι κινήσεις του ήταν τραγικές σε όλα τα ματς που έπαιξε,μέτριο τελείωμα,απλά δεν κάνει για CF,ίσως σε 4-4-2 να ταιριάζει,αλλά στο 4-2-1-3 δεν κάνει για κορυφή.

Δεν έχω επιλογές ρε γαμωτο.

Και αντε με τους αμπαλους το ξεπερνάω ξέρω γω για αυτό έχω καλά ποσοστά νικών...αλλά με σε πχ που ξέρεις,δεν υπάρχει τύχη.

Βέβαια δεν θα κατηγορησω το παιχνίδι σαν τον Darap  ξέρω γω.

Θα κάνω σωστή ομάδα και θα ανέβω.

Edited by Bakogoal

3 hours ago, Bakogoal said:

@folinpro δεν είναι pay2win αλλά στο pes league...είναι.

Αν δεις τις ομάδες όσων εχωσαν λεφτά...και τις δικές μας,δεν έχουμε καμία τύχη.

Όντως ισχύει αυτό που λες ..άντε να περιμένεις 3 4 εβδομάδες με ινφορμ,μπας κ ερθει κάτι καλό ..κ μέχρι να στρώσει η ομάδα ..άστο 

Επίσης το άλλο που μου φαίνεται παράξενο ,μέχρι το 18 το να βάζει κάποιος χρήμα ήταν εξαίρεση στον κανόνα ,ενώ πλέον είναι το αντίστροφο..

40 minutes ago, folinpro said:

Επίσης το άλλο που μου φαίνεται παράξενο ,μέχρι το 18 το να βάζει κάποιος χρήμα ήταν εξαίρεση στον κανόνα ,ενώ πλέον είναι το αντίστροφο..

παραξενο γιατι σου φαινεται ρε μακη?αφου μεσα σε μια εβδομαδα  εχει δωσει τα κερατα του απο παιχτες

χρειαζονται coins για να τους παρεις ολους αυτους

χαλια,αθλιο εντελως εχει γινει το mode

• Like 1