Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

Καλή ρεντα σήμερα, 2 Mbappe , ο ενας έγινε trainer πάνω στον άλλον και από 92 πήγε 98!! Δεν πρόλαβα να δω πόσα exp αλλά κάπου στα 160.000 νομίζω . Μετά ήρθε Verrati, Romagnoli,Biglia,Castillejo! Οντως μου το έβγαλε σε screenshot στα μηνύματα , 158182 exp και πήγε λεβελ 31 για την ακρίβεια . Δεν γνωρίζω πως να την κανω upload απο το κινητο, μιυ βγάζει επιλογή url και κατι τετοια , αν μπορει κάποιος ας βοηθήσει .

Edited by guru46
  • Like 1

16 hours ago, folinpro said:

@Darap21 που είναι τα χρυσά σου ? Τι 40 χρυσά ??ποτέ τα ξοδεψες?

Εγώ έχω κάνει 3 γυρες  στους ινφορμ ,άλλη μια εκεί που κάνεις με 100 coins και πήρα saul ..και έχω ακόμα 2000 σχεδόν ,χωρίς να έχω παίξει κ χωρίς να έχω κάνει πολλά επιτεύγματα που δίνουν coins ..

Σε βλέπω να βάζεις αύριο μπας κ πάρεις κιλιαν εμπαπε  😛

@folinpro Τα έκανα σουμαδα αδερφε 🤣 Τα ξόδεψα σε παίχτες αλλα ειχε αποτέλεσμα δεν μπορώ να πω...

• Like 1

Λοιπόν πρώτη γύρα ήμουν άτυχος...

g4RN1kO.png

GQjbwam.png

Και φυσικά γέμισα χρήμα....😂 

Είμαι έτοιμος για 4 αστερι ομάδα??? 😎 Μόνο την Λυον άφησα..

0ddrl7U.png

Συμπαθητικό ξεκίνημα μπορώ να πω 

70607162_10211539426879782_4277157428128

It's Cavaniiiii,ήρθε πάλι ο matador !

Ένα δεξί εξτρέμ κ ένα δεξί μπακ ο οποίος θα είναι ο Άρνολντ μόλις γυρίσω ...

• Love 1
  • Like 2

1 minute ago, folinpro said:

Συμπαθητικό ξεκίνημα μπορώ να πω 

70607162_10211539426879782_4277157428128

It's Cavaniiiii,ήρθε πάλι ο matador !

Ένα δεξί εξτρέμ κ ένα δεξί μπακ ο οποίος θα είναι ο Άρνολντ μόλις γυρίσω ...

Cavani η Lewa??

1 minute ago, Darap21 said:

Cavani η Lewa??

Καβαναρος φυσικά ,τον αγαπάμε 

• Like 2

Έτοιμη και μένα η ομάδα..Θέλει δουλειά ακόμα..Λέω να πάρω ακόμα εναν προπονητή με 4-2-1-3 

sntIjpf.png

Edited by Darap21
  • Love 1
  • Like 1

^Εσυ είσαι φουλ επίθεση με ξαφνικές άμυνες! 😂

1 minute ago, AlexZikas said:

^Εσυ είσαι φουλ επίθεση με ξαφνικές άμυνες! 😂

Εγω?

Δύο φορές Meunier μ'έδωσε το σίχαμα...Πάλι καλά που ήρθε κι ο Verratti που είναι λατρεία.

Απ'τους άλλους,Politano(που έχει τούμπανα stats για εξτρέμ,τσεκάρετέ τον),D'Ambrosio,Rodrigues,Piatek(πόδι δυναμίτης όσο τον δοκίμασα),το δεξί μπακ της Λυών και ο Dembele.Γενικά έτσι κι έτσι δηλαδή.Θα μπορούσα σίγουρα και καλύτερα.Από δύο φορές τις γύρισα αυτές τις τρείς ομάδες.Δε γυρνάω άλλη.Καλύτερα να κρατήσω τα coins.

Πιο πολύ με τη Παρί χαλάστηκα..Ε ΤΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ MEUNIER ΡΕ ΦΙΛΕ..?!?!!! Σοβαρά τώρα?? Ενώ έχει τόσους παιχταράδες μέσα..??   Ασταδιάλα...

Βγάλε ρε Κονόμα τίποτα προβλήματα στο pc για καμιά βδομάδα όπως πέρσι να μας δώσεις 2.000 χρυσά μετά..!! :hehe:

• Like 2

3 minutes ago, Darap21 said:

Εγω?

Ναι, κρίνοντας απ'τον σχηματισμό.

@AlexZikas το σκέφτομαι να την δοκιμάσω αλλα το φοβάμαι λιγο...

Αυτους π έχω διπλούς τι να τους κάνω???

• Like 1

28 minutes ago, Darap21 said:

Έτοιμη και μένα η ομάδα..Θέλει δουλειά ακόμα..Λέω να πάρω ακόμα εναν προπονητή με 4-2-1-3 

sntIjpf.png

Δε χρειάζεται να πάρεις άλλον.Με Guardiola μπορείς να παίξεις και 4-2-1-3 με μία μικρή τροποποίηση.Και'γώ αυτόν έχω.Απλά κάνε τον έναν επιθετικό μέσο κεντρικό μέσο και φέρτον πάνω στη γραμμή του κέντρου,έχεις και τον αμυντικό μέσο πίσω που μπορείς να τον φέρεις λίγο πιο αριστερά ή δεξιά όπως σε βολεύει,μεταφέρεις και τον άλλον επιθετικό μέσο λίγο πιο μπροστά και κεντρικά και τσουπ...έφτιαξες 4-2-1-3.Το μόνο ''μειονέκτημα'' είναι ότι δεν μπορείς να έχεις δύο αμυντικούς μέσους,αλλά για μένα δεν είναι πρόβλημα.Καλύτερα ένας αμυντικός κι ένας κεντρικός.

• Like 1

Δυο μουνιερ και τιαγκο σιλβα. Κατι χειροτερο δηλαδη δεν επαιζε. Ηθελα τερμα παταω για την λατρεία χαντανοβιτσ εβγαλε σκρινιαρ τον επιθετικο και εναν αμπαλο 85αρη.μετα παω για ντοναρουμα και δινει σουσο εναν αλλο δπε 85 και στο τελος ντοναρουμα! 900 νομισματα για να βγει ενας που να αξιζει... 

Για τον μουνιερ τι πιστεύετε? Στέκεται σε 5στερη?

2 minutes ago, Ribo_10 said:

Δε χρειάζεται να πάρεις άλλον.Με Guardiola μπορείς να παίξεις και 4-2-1-3 με μία μικρή τροποποίηση.Και'γώ αυτόν έχω.Απλά κάνε τον έναν επιθετικό μέσο κεντρικό μέσο και φέρτον πάνω στη γραμμή του κέντρου,έχεις και τον αμυντικό μέσο πίσω που μπορείς να τον φέρεις λίγο πιο αριστερά ή δεξιά όπως σε βολεύει,μεταφέρεις και τον άλλον επιθετικό μέσο λίγο πιο μπροστά και κεντρικά και τσουπ...έφτιαξες 4-2-1-3.Το μόνο ''μειονέκτημα'' είναι ότι δεν μπορείς να έχεις δύο αμυντικούς μέσους,αλλά για μένα δεν είναι πρόβλημα.Καλύτερα ένας αμυντικός κι ένας κεντρικός.

Α δεν το ήξερα..ωραία θα το κάνω...😎

6 minutes ago, koloko83 said:

Δυο μουνιερ και τιαγκο σιλβα. Κατι χειροτερο δηλαδη δεν επαιζε. Ηθελα τερμα παταω για την λατρεία χαντανοβιτσ εβγαλε σκρινιαρ τον επιθετικο και εναν αμπαλο 85αρη.μετα παω για ντοναρουμα και δινει σουσο εναν αλλο δπε 85 και στο τελος ντοναρουμα! 900 νομισματα για να βγει ενας που να αξιζει... 

Και'γώ δυο Μουνιέ έτυχα μαμώ το μουνιέ του μέσα..! :hehe:

Ντάξει τουλάχιστον είναι 87άρης κι άμα κάνεις trainer τον έναν στον άλλον ίσως να ανεβαίνει πολύ.

Επίσης πολύ καλό ότι είναι ψηλός και θα βοηθάει στην άμυνα για κεφαλιές.Στέκεται σε 5άστερη πιστεύω προς το παρόν μέχρι να έρθει κάτι αρκετά καλύτερο,αν έρθει..

Πέρσι είχα Carvajal,σκύλος άλλα τάπας.Είχα φάει αρκετές κεφαλιές.Μετράει πολύ νά'χουν ύψος τα μπακ.

• Haha 2

Βερσαλικο πέρσι κορυφή... Θα τον δω απλα ξενερωνω να χαλασω γυμναστες.. Σε ευχαριστώ ribo

• Like 3

31 minutes ago, koloko83 said:

Εμένα μουνιερ μου αρέσει τον ήθελα και μου τον έδωσε τον θεωρώ πολύ all around παιχτη.Εγω παρακαλάω για επιθετικό αλλά δε δίνει τίποτα και οι τιμές που παίζουν στους σκάουτερ στο pc είναι απλησιαστες

Πως κάνω τραινερ τους διπλούς παίχτες?

2 hours ago, Ribo_10 said:

Απ'τους άλλους,Politano(που έχει τούμπανα stats για εξτρέμ,τσεκάρετέ τον)

Ο Μπερνάρντο Σίλβα που έδωσε την περασμένα βδομάδα είναι κλάσης ανώτερος και παίχτης 90λεπτου. Γενικά σε δεξί/αριστερό χαφ/εξτρέμ υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές και σίγουρα θα δώσει πράγμα στο μέλλον. Δεν αξίζουν οι γύρες σε Ίντερ και Μίλαν, πεταμένα λεφτά. Να είχε κανέναν Λουκάκου στην Ίντερ θα έλεγα ναι, αξίζει να ρίξεις.

Θέλουμε ένα μπακ που να είναι γρήγορος για να προλαβαίνει τα εξτρέμ και καλός αμυντικός, να είναι ψηλός για να βοηθάει τα σέντερ μπακ στο ψηλό παιχνίδι και να έχει καλή ντρίπλα και πάσα για να βοηθάει τα εξτρέμ στην επίθεση, αν έχει και καλό τελείωμα είναι το ιδανικό :hehe:

Πέρα απ΄τη πλάκα Καρβαχάλ τερματισμένο χρυσό είχα κι εγώ πέρσι μαζί με Βερσάλικο. Φοβερό δίδυμο.

• Like 3

19 hours ago, Bakogoal said:

Έχουν βάλει νέους special agent,Milan,Inter,Lyon,Pari.

Τρεις γύρες σε Pari για inform Mbappe ας κάνουμε...

Έχουν βάλει collector's box με εν ενεργεία παίκτες από serie A και οι αστείοι έχουν μέσα Goretzka,Thiago Silva και άλλους...που δεν παίζουν serie A.

Ήρθαν δύο T.Silva και ένας Meunier που ήδη είχα στην απλή του έκδοση.

Τουλάχιστον θα μπουσταρεις Thiago Silva με τον εαυτό του trainer. 

Εγώ ακόμα δεν μπήκα γιατί ο μικρός ήθελε θάλασσα...

Edited by SkyloMethIR
  • Haha 1

Από σύστημα φέτος τι προτιμάτε;εμένα μου δουλεύει πολύ το 4-3-3 με αντεπιθέσεις.Θα ήθελα να δοκιμάσω το και κάτι με 3 πίσω έχει κανένας αποψη;

Γρυπάρης μολις ξεκίνησε MyClub live !!!!! Τρέλα γέλια ,κατεβαίνει με 4αστερη!!!! άμα τον πετύχετε ξέρετε ετσι ; 

Ρε ΚΟΝΑΜΙ...τράβα και ΓΑ...ργαλ...ΗΣΟΥ !

2 Σουσο και 2 Καβανι ρε; Έλεος!

Οι άλλοι 2, Τσαλχανογλου (γελάνε και στην Curva Sud ακόμα), και Μαρκίνιος.

Η αγάπη μου (Μιλαναρα) με προδωσε...

• Haha 1