Jump to content
AkisVarg

eFootball PES 2020 DEMO-Εντυπώσεις,σχόλια και βαθμολογία

Βαθμολογήστε το Demo του eFootball Pes 2020 ανα τομεα  

72 members have voted

1. 1. Gameplay

2. 2. Ηχος/Ατμόσφαιρα

3. 3. Γραφικά

4. 4. Animations

5. 5. Φυσική παικτών

6. 6. Φυσική μπάλας

7. 7. Ποιοτητα Quick Online παιχνιδιων

8. 8. AI (τεχνητή νοημοσύνη)

9. 9. Χειρισμός

10. 10. Συνολική βαθμολογία

Recommended Posts

αυτο νομιζω το ειχε και περσι αλλα δεν φαινονταν τοσο γτ παταγες το L2.

ειναι το αντιστοιχο shield του φιφα με L2 που εβαζες σωμα και περιμενες λιγα δευτερα μεχρι να σκεφτεις την επομενη κινηση.

ο λογος που δεν ειπαν τπτ ειναι γιατι υπηρχε οντως περσι αλλα δεν το ειχε σκεφτει κανεις

Είναι σίγουρο αυτό με το R2. Γιατί νομίζω ότι γίνεται αυτόματα; 

11 minutes ago, geonick1997 said:

αυτο νομιζω το ειχε και περσι αλλα δεν φαινονταν τοσο γτ παταγες το L2.

ειναι το αντιστοιχο shield του φιφα με L2 που εβαζες σωμα και περιμενες λιγα δευτερα μεχρι να σκεφτεις την επομενη κινηση.

ο λογος που δεν ειπαν τπτ ειναι γιατι υπηρχε οντως περσι αλλα δεν το ειχε σκεφτει κανεις

Δεν υπηρχε περυσι αυτο 1000% .Το L2 οπως και φετος αντιπροσωπευει το manual shoot/pass

2 minutes ago, broxopios said:

Είναι σίγουρο αυτό με το R2. Γιατί νομίζω ότι γίνεται αυτόματα; 

Ναι Θαναση 1000% .Τσεκαρε και τα special controls στο help μεσα απο το μενου του αγωνα.Trick trap λεγεται στα αγγλικα.Απλη καθαρη μαγεια

• Like 3
  • Thanks 1

Πφφφ θα με κάνετε να σηκωθώ από το κρεβάτι να παίξω όπως πάει

• Haha 3

Εγώ δεν είμαι απλά expert,είμαι έτη φωτός μπροστά...

• Haha 5

Οπότε είναι θέμα συνήθειας μήπως ? Πιστεύω θα σας αρέσει ως την άλλη εβδομάδα ..θέλει χρόνο το κάθε ποδοσφαιρακι ! 

• Like 2

20 minutes ago, folinpro said:

Οπότε είναι θέμα συνήθειας μήπως ? Πιστεύω θα σας αρέσει ως την άλλη εβδομάδα ..θέλει χρόνο το κάθε ποδοσφαιρακι ! 

Δεν είναι θέμα συνήθειας,είναι κάτι εντελώς καινούργιο.

Το R2 καταργεί τα εγκεφαλικά,ο Busquets,ο Matic τα βαριά κορμιά είναι χρήσιμα.

Θα πάθεις πλάκα,δεν έχεις παίξει τέτοιο πράγμα.

Edited by Bakogoal
  • Love 1
  • Like 1

Και εγω να πω, οτι αφου ξεπερασω τα θεματακια που αναφερω συνεχεια με τα πατηματα κτλ, το παιχνιδι εχει αρκετα διαφορετικη αισθηση απο το 19, πολυ πιο ελευθερο και δυναμικο, πιο απροβλεπτο. Βλεπω προωθητικες που ηταν γκαραντι οτι θα τις κοψει ο αμυντικος να μην κοβονται, βλεπω αμυντικους να χανουν τη μπαλα απο κακο κοντρολ, το πινγκ πονγκ πλεον δεν ευνοειται, ακομα πιο λιγα τακουνακια σε σχεση με το 19, κοντρες, λαθη. Επισης επιτελους οι γρηγοροι παιχτες ξεφευγουν σαν διαολοι, ισως γινει και exploit φαση οπως στο FIFA 15, αλλα το προτιμω απο το να εχω ολοιδιους παιχτες μεσα στο γηπεδο χωρις προσωπικοτητα.
Ακομα και τα σουτ ειναι βελτιωμενα, εχουν ερρορ ξεκαθαρα, βλεπω στραβοκλωτσιες επιτελους.
Γενικα η ΚΟΝΑΜΙ φαινεται να ακουσε την κοινοτητα η οποια ειχε ως κυρια παραπονα την ελλειψη φαουλ απο CPU, το ping pong passing, και τα ολοιδια σουτ. Σ'αυτο μπραβο στην ΚΟΝΑΜΙ.

Ρε σεις η CPU οταν εκτελει φαουλ εκτος περιοχης δεν ειναι παρα πολυ ευστοχη; 8 στις 10 ειναι γκολ. 
Τα εγκεφαλικα υπαρχουν, τυπου η CPu να βγαζει τη μπαλα αουτ μονη της χωρις λογο, ειδα και θεματα στο awareness, μπερδεματα στην αλλαγη παιχτη. Εχει παντα τετοια χαζοθεματακια το pes ρε γμτ. Αυτα ευτυχως φτιαχνονται με ενα πατς, σκοπος ειναι να φτασει το feedback στα αυτια της ΚΟΝΑΜΙ.

Ειδα και λιγο gameplay απο ΦΙΦΑ 20, η μπαλα εκει επισης φαινεται παρα πολυ καλη, επιτελους εχουμε 2 ποδοσφαιρακια με μπαλα αξιοπρεπη.
Για να δουμε πως θα εξελιχθει η ποδοσφαιρογκεημινγκ χρονια φετος.

Edited by flokiman
  • Like 1

πορωθηκατε κουφαλιτσες! @Mean_Machine @Bakogoal!!!

σαββατοκυριακο ερχεται θα το λιωσουμε!

• Thanks 1

4 minutes ago, john2906 said:

πορωθηκατε κουφαλιτσες! @Mean_Machine @Bakogoal!!!

σαββατοκυριακο ερχεται θα το λιωσουμε!

Ρε άλλο παιχνίδι...το περιμέναμε χρόνια αυτό.

Τρομερή προσθήκη,το fifa 17 το είχε και το είχα καραγουσταρει.

Τώρα το έκαναν τέλειο στο pes,έχεις πχ Matic και σε μαρκάρει ο Messi...μισή μερίδα..δεν θα σου πάρει την μπάλα ποτέ . Αυτό θέλαμε!

• Like 4

Σε γενικές γραμμές, σαν gameplay, δεν έχω ξαναπαίξει ποτέ μου, πιο ελευθερο, πιο "ποδοσφαιρικό" ποδοσφαιρακι, μπράβο στην konami ,περιμένω όμως, ως σχεδόν αποκλειστικά παίχτης ml ( εκεί η konami έχει αρχίσει εδω και καιρό να μας γράφει κανονικά) να δω τι θα γίνει με την κατάρα αυτού του παιχνιδιού, ειδικά πέρυσι, το scripted, που έκανε το mode  σχεδόν unplayable.

Εβαρεθηκα να βλέπω τη μούρη του Κριστιάνο και του Πιανιτς...Έλεος με τη Γιουβέντους όλοι. Ευτυχώς παίζουμε myclub...

7 hours ago, Bakogoal said:

Το R2 καταργεί τα εγκεφαλικά,ο Busquets,ο Matic τα βαριά κορμιά είναι χρήσιμα.

Αν ισχύει αυτό και το body balance (ή αλλιώς physical strength για τα συγχρονα προ) παίζει περισσότερο ρόλο, τότε μιλάμε για σούπερ βελτίωση και για μεγάλη πιθανότητα σε συνδυασμό με τις boosted κεφαλιές να έχουν νόημα τα αργα και βαρια φορ τα οποία ηταν ψιλοαχρηστα στα προηγουμενα προ ενώ στη πραγματικότητα αλλά και στις παλιές επικές εκδόσεις ήταν πολύ χρήσιμα :)

Edited by johnson
  • Like 2

Καλημερα παιδια, ποιοι απο δω μεσα έχουν την ατυχία(λόγω μη editing δυνατότητα) να το παίζουν σε XBOX??

Οποιος θελει φιλικο στο ps4 σε full manual γυριζω το σαββατο απο διακοπες polbitz ειναι το id μου

Θελω φιλικο σε XBOX να δω πως παίζετε με το RT..

μολις καναν update sto steam στο PES 2020 227 mb... φοβαμαι να δω τι θα δω.

12 hours ago, Darap21 said:

Μάγκες μια ερώτηση λίγο άσχετη...Στο pc έχει παίξει κανείς το ντεμο σε ανάλυση 1440p?

Ναι, παίζω εγώ χωρίς κάποιο θέμα.