Jump to content
AkisVarg

eFootball PES 2020 DEMO-Εντυπώσεις,σχόλια και βαθμολογία

Βαθμολογήστε το Demo του eFootball Pes 2020 ανα τομεα  

72 members have voted

1. 1. Gameplay

2. 2. Ηχος/Ατμόσφαιρα

3. 3. Γραφικά

4. 4. Animations

5. 5. Φυσική παικτών

6. 6. Φυσική μπάλας

7. 7. Ποιοτητα Quick Online παιχνιδιων

8. 8. AI (τεχνητή νοημοσύνη)

9. 9. Χειρισμός

10. 10. Συνολική βαθμολογία

Recommended Posts

Mε μπερδέψατε τώρα με τη στιβαρότητα. 😄. Ελπίζω να μην την έχουν χαλάσει.

Μακάρι να μπορέσω αύριο να κατεβάσω και να παίξω λίγο. Ευτυχώς δεν έχω προσδοκίες που να ξεπερνάνε αυτό που μπορεί να δώσει για την ώρα το Προ, οπότε ελπίζω να μου αρέσει, κι αυτό θα ισχύει εάν δεν έχουν χαλάσει πολύ ορισμένα βασικά πράγματα. Σε κάποιο ποστ επίσης είδα ότι η Cpu κάνει και καμία προσπάθεια και σουτ από τον άξονα. Να μην έχουμε πάλι το περυσινό "δως του από τα πλάγια και έχει ο θεός" . Παπάδες δεν θα δούμε, αλλά τουλάχιστον να έχει η Cpu μια ισορροπία.

Κι αυτό με το close control στον μοχλό, αλλάζουνε μία συνήθεια ετών των χρηστών, για ποιό λόγο; Όχι ότι το χρησιμοποιούσα δηλαδή (με ρυθμό χελώνας λειτουργούσε), αλλά λέμε τώρα. 

Το πόσο θα αρέσει εξαρτάται πολύ από το τί πρόκειται να παίξει ο user, δηλ. offline\ML, online, διπλό με φίλους κλπ........

• Like 1

4 hours ago, polakis said:

Διαφωνω πληρως σε ολα τα αρνητικα που αναφερεις παντως. Προσωπικη μου αποψη. Δεν ξερω πως επαιξες αλλα αν παιξεις μανουαλ μονο με φιλο offline θα παθεις πλακα απο την πορωση...Το παιχνιδι ειναι ο ορισμος του στιβαρου...

Κοιτα τι παιζει. Εβαλα μετα να παιξω PES 19 και οντως το PES 2020 ειναι βελτιωμενο απο αποψη στιβαροτητας. Δεν ξερω τι εχω παθει, αλλα τις τελευταιες μερες απολαμβανω FIFA γιατι μου φαινεται πιο στιβαρο και με καλυτερα πατηματα. Μπορει να μου περασει. Offline επαιξα manual φυσικα...Δε ξερω τι μου συμβαινει.

• Like 1

1 hour ago, flokiman said:

Κοιτα τι παιζει. Εβαλα μετα να παιξω PES 19 και οντως το PES 2020 ειναι βελτιωμενο απο αποψη στιβαροτητας. Δεν ξερω τι εχω παθει, αλλα τις τελευταιες μερες απολαμβανω FIFA γιατι μου φαινεται πιο στιβαρο και με καλυτερα πατηματα. Μπορει να μου περασει. Offline επαιξα manual φυσικα...Δε ξερω τι μου συμβαινει.

Παίξε λιγάκι παραπάνω FIFA και θα σου περάσει 1000%. Το FIFA σου δίνει μια ψευδαίσθηση στην αρχή και νομίζεις ότι όντως έτσι είναι, μόλις έρθει σε τριβή όμως με τον καιρό, ξεφτίζει για πλάκα ειδικά στο online.

• Like 2

Μετά από μερικά παιχνίδια που έπαιξα χθες και προχθές μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι ο ρυθμός είναι πιο γρήγορος σε σχέση με το 19 και οι κινήσεις πιο απότομες (για αυτό είμαι 1000% σίγουρος ).Επισης θα συμφωνήσω τελικά με τον @sonofmook στο γεγονός ότι το error στις πάσες είναι όντως  placebo.Παλι 1-2 αλφάδια θα βλέπουμε και τίποτα άλλο .Τα σουτ είναι μια χαρά 

Edited by Mean_Machine
  • Like 1

49 minutes ago, Mean_Machine said:

Μετά από μερικά παιχνίδια που έπαιξα χθες και προχθές μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι ο ρυθμός είναι πιο γρήγορος σε σχέση με το 19 και οι κινήσεις πιο απότομες (για αυτό είμαι 1000% σίγουρος ).Επισης θα συμφωνήσω τελικά με τον @sonofmook στο γεγονός ότι το error στις πάσες είναι όντως  placebo.Παλι 1-2 αλφάδια θα βλέπουμε και τίποτα άλλο .Τα σουτ είναι μια χαρά 

συμφωνω φουλ με τις αποτομες κινησεις, επαιξα σημερα πρωι καμμια 5 αρα ματς (10 λεπτα) και μετα καπακι το 19.
 Οταν βρω χρονο θα κανω ενα κολαζ απο βιντεο σε ριπλει να δειτε τι μακελειο απο μισοξεκινημενα και κομμενα ανιμεησον γινεται και πως τα ποδια μονο στο τρεξιμο πατανε σωστα. Οπως ειπε κ ενας φιλος που δεν παιζει ποδοσφαιρακια "fast forward τσουληθρα με τρελομπαλακι". 
Δε λεω πιο αμεσο και απροβλεπτο και ελευθερο ειναι σιγουρα, αλλα ειπαμε. Η ελευθερια στη μπαλα που ειναι σαφως καλοδεχουμενη, αναγκαζει τους παιχτες να τηλεμεταφερονται πανω της για να snapαρουν.  
Σορρυ για την αρνητικιλα μου, αποψη εκφραζω και πανω απο ολα πικρια γιατι πραγματικα το PES το χω στην καρδια μου το μαμηδι.

• Like 1

1 hour ago, flokiman said:

συμφωνω φουλ με τις αποτομες κινησεις, επαιξα σημερα πρωι καμμια 5 αρα ματς (10 λεπτα) και μετα καπακι το 19.
 Οταν βρω χρονο θα κανω ενα κολαζ απο βιντεο σε ριπλει να δειτε τι μακελειο απο μισοξεκινημενα και κομμενα ανιμεησον γινεται και πως τα ποδια μονο στο τρεξιμο πατανε σωστα. Οπως ειπε κ ενας φιλος που δεν παιζει ποδοσφαιρακια "fast forward τσουληθρα με τρελομπαλακι". 
Δε λεω πιο αμεσο και απροβλεπτο και ελευθερο ειναι σιγουρα, αλλα ειπαμε. Η ελευθερια στη μπαλα που ειναι σαφως καλοδεχουμενη, αναγκαζει τους παιχτες να τηλεμεταφερονται πανω της για να snapαρουν.  
Σορρυ για την αρνητικιλα μου, αποψη εκφραζω και πανω απο ολα πικρια γιατι πραγματικα το PES το χω στην καρδια μου το μαμηδι.

Προσωπικά τη Δευτερα που το έπαιξα απο το προφίλ της Νεας Ζηλανδιας μου φανηκε τερμα αργο και οι κινησεις οπως πρεπει.Ειχα ενθουσιαστει πολυ.Ολα ηταν ιδανικα και οι πασες καλες με σχετικο error.Χθες που το εσβησα και το κατεβασα στο ευρωπαικο προφιλ ηταν η μερα με τη νυχτα.Λες και επαιζα αλλο παιχνιδι.Δεν ξερω τι εγινε παντως η γνωμη μου δεν αλλαζει.Σε σχεση με το 19 ειναι 1 επιπεδο πιο πανω σιγουρα σε θεμα ρυθμου και ταχυτητας.Το νιωθω.Επισης δεν ενιωσα χθες αυτο το βαρος στο μοχλο που ενιωθα τη δευτερα.Τι να πω περιεργα πραγματα

23 minutes ago, Mean_Machine said:

Προσωπικά τη Δευτερα που το έπαιξα απο το προφίλ της Νεας Ζηλανδιας μου φανηκε τερμα αργο και οι κινησεις οπως πρεπει.Ειχα ενθουσιαστει πολυ.Ολα ηταν ιδανικα και οι πασες καλες με σχετικο error.Χθες που το εσβησα και το κατεβασα στο ευρωπαικο προφιλ ηταν η μερα με τη νυχτα.Λες και επαιζα αλλο παιχνιδι.Δεν ξερω τι εγινε παντως η γνωμη μου δεν αλλαζει.Σε σχεση με το 19 ειναι 1 επιπεδο πιο πανω σιγουρα σε θεμα ρυθμου και ταχυτητας.Το νιωθω.Επισης δεν ενιωσα χθες αυτο το βαρος στο μοχλο που ενιωθα τη δευτερα.Τι να πω περιεργα πραγματα

ο Αδαμος αρνειται οτι προκειται για διαφορετικα builds και εχει δικιο. Για ποιο λογο να το καναν αυτο;
Τι θα κερδιζαν; Ισα ισα παραπανω κοπος και χρονος. Ισως ειναι placebo, ισως η πρωτη εντυπωση επειδη ειναι κατι καινουριο ηταν πιο καλη, και τωρα που το ξαναπαιζεις να μη σε πειθει τοσο. Προσωπικα το μονο που με ενοχλει ειναι η αποτομιλα. Ολα τα αλλα μια χαρα, αλλα φετος παρα εγινε το κακο στο βωμο τις αμεσοτητας.

Καλησπέρα και από μένα..

Έπαιξα χθες το demo καμιά 10αρια παιχνίδια online. Σίγουρα το παιχνίδι έχει κάποιες βελτιώσεις και νομίζω δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώς καθώς κάτι πρέπει να πουλήσει και η Konami. Το θέμα είναι οι βελτιώσεις να είναι ουσίας και όχι για τα μάτια του κόσμου.

Για μένα άφησε μια γλυκόπικρη γεύση καθώς:

1. Μάλλον λέμε bye bye στο ping pong passing που εμένα μου άρεσε πολύ.

2.  Πολύ πιο δύσκολα τα σουτ γι αυτό και δεν βλέπεις μεγάλα σκορ. Ειδικά για μένα που παίζω advanced shooting πρέπει να κάνω τάμα για γκολ (το άλλαξα σε basic στο 3ο ματς).

3. Περίεργη άμυνα. Μπορεί να μαρκάρεις παίχτη που έχει κλειδώσει την μπάλα με το σώμα να φέρεις βοήθεια πάνω του και απλά να συνεχίζει να την κρατά και από την άλλη μπορεί να κλέψεις μπάλα μόνο με το να κάτσεις μπροστά από τον παίχτη που έχει την μπάλα χωρίς να κάνεις τίποτε άλλο.

4. Κακό first touch της μπάλας εκτός και αν αλλάξανε τον τρόπο που το κάνεις (δοκίμασα R2, souper cancel,  πάτημα του αριστερού μοχλού αλλά τίποτα). 

Τέλος αυτό που δεν μπορούμε να δούμε αυτή τη στιγμή και για μένα είναι το βασικότερο καθώς όλα τα παραπάνω με τον ένα ή τον άλλο τρόπο συνηθίζονται είναι το script momentum ειδικά στο MyClub που μπορούσε κάποιος να σου γυρίσει παιχνίδι από το πουθενά χωρίς να μπορείς να κάνεις τίποτα και επίσης έδινε μεγάλη αβάντα στους πιο αδύναμους συνήθως παίκτες (στο τέλος κέρδιζες πιο εύκολα 900άρη από 600άρη).

1)Σιγουρα Πιο ωραίες οι ψηλές προωθημένες ( L1 Δ και το L1 O )

2)πολυ αρκαντιλα στα σουτ... 

3)το close control με δεξί μοχλό ψιλοαχρηστο  ...

4)το r2 για πέρασμα της μπάλας κάτω από τα πόδια μ αρέσει καλύτερα , μου φαίνεται οτι γινεται πιο αμεσα κιόλας... 

5) σίγουρα θα ειναι από τα επιτυχημένα game της σειρας ... Γενικά είναι πολύ ωραίο το παιχνίδι κατ' εμέ ... Έχω τη προσμονή να πάω σπιτι να παίξω δλδ ... 

6) ωραιες μονομαχίες... πολυ "αθλητικό ξυλο" ... 

7) Οκ με το error γενικά... Όχι άλλο όμως... 

8)κάτι παιζει με τους τερματοφύλακες,  ίσως είναι η ιδέα μου... Δεν έχω καταλάβει ακόμα σίγουρα... 

9) το σκριπτ είναι εκει ακομα αλλα οκ ... 

Θα ήθελα στο κανονικό game να έχουν ψιλοδιορθωθει κάποια πραγματάκια τα οποία δεν έχω καταλάβει ακόμα Ποια είναι... 🙄

Edited by north1980
  • Like 1

Ερωτηση επειδη ειμαι διακοπες και δεν εχω online. Υπαρχει επιλογη για φιλτρο υποχρεωτικου manual ή ειναι χυμα παλι η κατασταση;

Μια χαρά το κόβω για διπλα με φιλαράκια.... πολλά φάουλ για ψύλλου πηδημα αλλά οχι κόκκινες-πάω κλαδεύω εσκεμμένα από πίσω με δύο πόδια κ πήρα κίτρινη..... ο ρυθμός είναι ιδανικά αργός για να μπορείς να αναπτυχθείς σωστα... εξάλλου ξέρουμε ότι στο ονλαιν δεν είναι πάντα ο ίδιος... Επίσης οι μικρές ομάδες από τις μεγάλες ξεχωρίζουν-δε ξέρω όμως πως θα είναι στα επίσημα ματς... Έχουμε χρόνο να κρίνουμε κ να ψηθουμε. 

• Like 3

To close control ξεκλειδώνει άμυνες και είναι ό,τι πιο σημαντικό υπάρχει όταν το παιχνίδι κρίνεται στην λεπτομέρεια.

Το R2 στα προηγούμενα σου έδινε καλό κοντρόλ και έκανε τον παίκτη να γυρνάει άμεσα προς τα μπρος,προς το αντίπαλο τέρμα.

Αν ήθελες να τρέξεις στα προηγούμενα προφανώς πατούσες R1 και το ωραίο ήταν πως το πατούσες,δεν έκανε κοντρόλ ο παίκτης,άφηνε την μπάλα και έτρεχε...

Τώρα όμως άλλαξε αυτό.

Τώρα για να γυρίσει ο παίκτης προς το αντίπαλο τέρμα πρέπει να κρατήσεις το R1(όχι να το πατήσεις...να το κρατήσεις)

Τώρα για να αφήσεις την μπάλα κάτω από τα πόδια και να τρέξεις...πρέπει να πατήσεις δύο κουμπιά...R2 αφήνεις και R1 τρέχεις.

Εξακολουθώ να λέω πως σε ένα δυσκίνητο ποδοσφαιράκι(σε σχέση με το FIFA) με πολλά animations που καθυστερούν την ανάπτυξη και την υλοποίηση της σκέψης του χειριστή,θα έπρεπε να γίνονται όλες οι κινήσεις με όσο δυνατόν λιγότερα κουμπιά και πατήματα.

Σκατάκια στο close control που άλλαξε κουμπί...σκατάκια και στο R1 που γυρίζει φάτσα στο τέρμα.

Για μένα αυτά είναι σοβαρά λάθη...ή μάλλον είναι σοβαρά προσωπικά θέματα γιατί δεν με βολεύουν.

Έπιασα το PES από το 18,πέρυσι το έμαθα τέλεια και φέτος μου το αλλάζει...

• Like 2

Ρε παίδες, τι φάση με τα στατιστικά; Τι τραγικά χρώματα είναι αυτά... απαίσια!
Χρόνο παρά χρόνο πάνε και πειράζουν πράματα που δεν έχουν πρόβλημα και δε ζήτησε κανείς.
Συμφωνώ με μια άποψη στο reddit ότι τα αλλάξανε για να ξεχωρίζουν οι πολύ καλοί παικτες του myClub... 

(για τα λεφτά τα κάνεις όλα μωρή κόναμι...)

Μιας και έπαιξα άλλο ένα παιχνίδι χθες, πραγματικά με μόνο το αναλογικό ντριμπλάρεις πολύ εύκολα με έναν απλά καλό παίκτη, παραείναι responsive μου φαίνεται. 

Edited by johnson
  • Like 1

1 hour ago, polakis said:

Ερωτηση επειδη ειμαι διακοπες και δεν εχω online. Υπαρχει επιλογη για φιλτρο υποχρεωτικου manual ή ειναι χυμα παλι η κατασταση;

Ναι μπορείς να βάλεις να παίξεις με ίδιο επίπεδο πασας  με το δικό σου! 

Edited by AkisVarg

2 hours ago, Tsoushibar said:

1. Μάλλον λέμε bye bye στο ping pong passing που εμένα μου άρεσε πολύ.

(στο τέλος κέρδιζες πιο εύκολα 900άρη από 600άρη).

Αυτο το πινγκ πονγκ κατεστρεφε το παιχνιδι και εκανε μαγκες απο το πουθενα κοσμο

( το εκανα και  εγω στο 18 )

Ο λογος που δυσκολευοσουνα με τον 600 αρη ειναι ο ιδιος λογος που κεδριζες πιο ευκολα τον 900αρη

Παιχνιδι ειναι

• Like 1

Μετά από 3 με 4 παιχνίδια εκείνο που διαπίστωσα από την πρώτη στιγμή είναι οι πάσες και τα τακουνάκια στο PA1 δεν νερφαρίστηκαν σχεδόν καθόλου θα έλεγα, δεν υπάρχει ρεαλιστικό error. Εφόσον κρατάνε τα τραγικά για μένα ΡΑ2-ΡΑ3 έπρεπε στο ΡΑ1 να δώσουν περισσότερο ρεαλισμό. Δεύτερη αρνητική διαπίστωση και μου κάνει εντύπωση που δεν έχει αναφερθεί είναι οι τερματοφύλακες, τραγικοί, δεν κολλάνε με το υπόλοιπο παιχνίδι. Το FIFA έχει κάνει φοβερή πρόοδο στο κομμάτι αυτό αν συγκρίνουμε το 18 με το 19.

Στα θετικά για να μη γράφω σεντόνια, οι ντρίπλες και το close control μπορεί να μας ξενερώνουν σε πρώτη φάση αλλά πιστεύω φέτος οι καλοί χειριστές και ντριπλέρ (κατατάσσω τον εαυτό μου στους μέτριους) θα κάνουν τη διαφορά, θα υπάρξει skill gap. Σε γενικές γραμμές σε όσους άρεσε και έπαιξαν το PES19 (προσωπικά έχω μαζέψει 630 ώρες +80 στο ντέμο) νομίζω θα τους αρέσει και θα παίξουν και αυτό μιας και κατά τι γνώμη μου δύσκολα θα υπάρξει κάτι καλύτερο (FIFA20) που να βγάζει την ποδοσφαιρίλα των PES19 και PES20. Κατά 99% θα το τιμήσω και φέτος δεόντως, μιας και δεν παίζω τίποτα άλλο εκτός από ποδοσφαιράκια τα τελευταία 2 χρόνια.

Εμείς στο PC λογικά θα έχουμε τα ίδια προβλήματα στο online που βασανίζουν το παιχνίδι εδώ και δεκαετίες, ελάχιστα βελτιωμένο σε σχέση με πέρσι λόγο του ότι θα μπορούμε να δούμε την ποιότητα της σύνδεσης πριν να ξεκινήσει το παιχνίδι.

Αυτά προς το παρόν, τα υπόλοιπα όταν θα έχω μαζέψει τουλάχιστον 50 με 100 ώρες στην retail.

• Like 1

Εγω επαιξα ενα παιχνιδι και εκανα προπαραγγελια κατευθείαν χεχεχε. Μονο το οτι ειναι καλυτερο απο το 19, με τα λαθακια του μεν, αλλα καλυτερα γραφικα πασα φυσικη και ρεαλιστικοτητα με εκανε και το πηρα. Αφησα το 19 στο χρονοντουλαπο βλέποντας γιουβε μπαγερν και μαντσεστερ χεχε. Μονο σε εμενα αρεσε τοσο? 

• Like 1

Πάρα μα παρα πολύ ωραιο..Επιτέλους ενα σωστό και αληθινό game...Γραφικαρες ρεαλισμος...Τ μόνο π με ξενέρωσε ειναι τα φαουλλ..Τι γίνεται ρε παιδιά πολύ ευκολα δινει φαουλ και χωρίς λογο...καθε τζαρτζαρισμα και φαουλλ...

• Like 1

39 minutes ago, BasilhsGR said:

Εμείς στο PC λογικά θα έχουμε τα ίδια προβλήματα στο online που βασανίζουν το παιχνίδι εδώ και δεκαετίες, ελάχιστα βελτιωμένο σε σχέση με πέρσι λόγο του ότι θα μπορούμε να δούμε την ποιότητα της σύνδεσης πριν να ξεκινήσει το παιχνίδι.

Αν υπάρχει ένα effect σε αυτό, θα είναι μόνο στις περιπτώσεις που δε μπορούσες να βάλεις φίλτρο σύνδεσης εξαρχής (πχ. myclub challenges).
Κατά τ'άλλα κλασικά κατά το matchmaking θα φαινεται ψιλοκαλη η συνδεση και αφού σκοράρεις θα έχει παύση και "ξαφνικά" θα χαλάσει.

1 hour ago, de_paizei said:

Αυτο το πινγκ πονγκ κατεστρεφε το παιχνιδι και εκανε μαγκες απο το πουθενα κοσμο

( το εκανα και  εγω στο 18 )

Ο λογος που δυσκολευοσουνα με τον 600 αρη ειναι ο ιδιος λογος που κεδριζες πιο ευκολα τον 900αρη

Παιχνιδι ειναι

Για μένα αν κάποιος ξέρει να παίζει καλά ένα συγκεκριμένο στυλ δεν καταστρέφει κανένα παιχνίδι. Σέβομαι όλα τα στυλ (counter, possession, ping pong, triangle..) αρκεί ο τρόπος που θα κερδίσεις ή χάσεις να αφορά την δικιά σου ικανότητα και όχι να σε βοηθά ο κώδικας του παιχνιδιού που αυτό ξεκίνησε από το 18 και κορυφώθηκε στο 19 (Μιλάω περισσότερο για MyClub καθώς εκεί πέφτει το χρήμα).

Απ' ότι καταλαβαίνω η Konami επειδή θέλει να προσελκύσει κόσμο γιατί πολλοί γύρισαν από Fifa σε Pes το τελευταίο διάστημα προσπαθεί με κάποιες κινήσεις να επηρεάσει το παιχνίδι προς όφελος νέων παιχτών. Βάζει ξαφνικά τζάμπα να το κατεβάσεις από τo store (19), αυξάνει το script momentum και τέλος έρχεται και σου αλλάζει κουμπιά που ο εγκέφαλος σου έχει συνηθίσει να πατά (για μένα)10 χρόνια τώρα.

2 minutes ago, Darap21 said:

Πάρα μα παρα πολύ ωραιο..Επιτέλους ενα σωστό και αληθινό game...Γραφικαρες ρεαλισμος...Τ μόνο π με ξενέρωσε ειναι τα φαουλλ..Τι γίνεται ρε παιδιά πολύ ευκολα δινει φαουλ και χωρίς λογο...καθε τζαρτζαρισμα και φαουλλ...

Γεια σου Μητσάρα! Καιρό έχουμε να τα πούμε στο Steam. Καλό φαίνεται εκ πρώτης όψεως, κάτσε να δούμε και το τελικό. Όπως και να΄χει εμείς στο PC θα έχουμε τα ίδια προβλήματα στο online κλασικά. Εγώ φέτος έφαγα ένα τρελό ξενέρωμα και το παράτησα για αρκετό καιρό. Δυστυχώς τα έσκασα πάλι στην ΕΑ ελπίζοντας ότι θα παίξω και τελικά αναθεώρησα για πάρα πολλά θετικά που έχει το PES που το FIFA δεν πρόκειται να τα έχει ποτέ καθαρά λόγο ΕΑ.

Τέσπα ίδωμεν, καλή ποδοσφαιρική χρονιά.

• Like 1

16 minutes ago, johnson said:

Αν υπάρχει ένα effect σε αυτό, θα είναι μόνο στις περιπτώσεις που δε μπορούσες να βάλεις φίλτρο σύνδεσης εξαρχής (πχ. myclub challenges).
Κατά τ'άλλα κλασικά κατά το matchmaking θα φαινεται ψιλοκαλη η συνδεση και αφού σκοράρεις θα έχει παύση και "ξαφνικά" θα χαλάσει.

Αυτό χωρίς servers δεν λύνεται. Στο PS4 όμως δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα και μιας τη μεγάλη μπάζα η ΚΟΝΑΜΙ την κάνει εκεί δεν πρόκειται να κάνει κίνηση.

Έπαιξα αρκετά ματσάκια στο ps4 pro και θα έλεγα πως δεν Μ αρεσε πολύ βαρύ χωριά πού όπως γράφτηκε κάνει σαν 747 έβαλα σήμερα το πισι και αυτό σε 4k και άλλαξα γνώμη άλλο παιχνίδι με την καλή έννοια το έχει δοκιμάσει κανείς για όλο αυτό είναι ιδέα μου;

• Like 1

Και σε μένα έτσι κάνει,φασαρία,δουλεύουν στο φουλ οι ανεμιστήρες και το καθάρισα κιόλας.

Δεν το κάνει σε όλα τα παιχνίδια.

Παιζοντας καποια ματς 3 online κ 3 -4 με τον υπολογιστη το pes 20 μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις.Τελεια γραφικα κ animation παικτων , πιο αργος ρυθμος πιο ρεαλιστικο η καινουρια καμερα αν τη συνηθισεις ειναι πολυ καλη γενικα το βρηκα εξαιρετικο , καμια σχεση με κανενα προηγουμενο , ειδωμεν στο τελικο σταδιο τι θα δωσουν.

• Like 1