Jump to content
AkisVarg

eFootball PES 2020 DEMO-Εντυπώσεις,σχόλια και βαθμολογία

Βαθμολογήστε το Demo του eFootball Pes 2020 ανα τομεα  

72 members have voted

1. 1. Gameplay

2. 2. Ηχος/Ατμόσφαιρα

3. 3. Γραφικά

4. 4. Animations

5. 5. Φυσική παικτών

6. 6. Φυσική μπάλας

7. 7. Ποιοτητα Quick Online παιχνιδιων

8. 8. AI (τεχνητή νοημοσύνη)

9. 9. Χειρισμός

10. 10. Συνολική βαθμολογία

Recommended Posts

51 minutes ago, AkisVarg said:

Κυριάκο καταλαβαίνω πως το λες ότι δεν σου αρέσει... Αλλά έμπειρος είσαι οπότε θα μάθεις τα κόλπα... σ ένα μήνα που θα ζωγραφίζεις πάλι θα λες άλλα, ξερω🤭😎

Τώρα για το ότι αρπάζεστε στο τσατ έχει κ αυτό το γούστο του.. εδώ τα κάνω εγώ ακόμα που μαι πιο μεγάλος-αυτή είναι η φάση.. είναι υγιες να ξεδινουμε με κάτι που μας αρέσει ειδικα... Παλια(τα χουμε πει) φεύγαμε από τα σπίτια όταν στραβωναμε-κολλητοι κι έτσι... Μετά από λίγο να το κουδούνι κ πίσω κ ο άλλος μας περίμενε με την βιντεοκάμερα στο χερι :thumbsup::hehe:

Άκη σε πληροφορώ πως εύκολα το παραταω το παιχνίδι αν δεν μου αρέσει.

Δεν είναι το θέμα να κερδίζω...και τώρα κερδιζω,δεν μου αρέσει...δεν με διασκεδάζει.

Edited by Bakogoal

1 hour ago, AkisVarg said:

Εγω πάντως αλάνια μου το δηλώνω ότι πρώτα θα το νοικιάσω πριν το πάρω διότι φοβάμαι τις μεγάλες αλλαγές στο τελικό παιχνίδι.... ας τρώω ξύλο από είτε από com είτε από άλλους ονλαιν κλπ φτάνει να ευχαριστιεμαι τα ματς... Κ λίγο αυτή η πρόκληση ας πούμε του να μάθω νέα πράγματα μ εξιταρει στο να ψαχτω κλπ😎

Αν δεν σε ενδιαφέρει το MC τότε η ενοικίαση είναι η σοφότερη επιλογή, κινδυνεύεις μόνο αν το χαλάσουν τραγικά μέσα στη χρονιά με τα διάφορα updates. Όμως όσους μας ενδιαφέρει κυρίως το MC αναγκαστικά πρέπει να το κάνουμε preorder για να μη χάσουμε τα καλούδια που δίνει. Προσωπικά θα το αγοράσω μέσα στις επόμενες μέρες γιατί μάλλον θα ανέβει η τιμή του όσο πλησιάζουμε την ημέρα κυκλοφορίας και γιατί δεν υπάρχει και ούτε πρόκειται να υπάρξει κάτι καλύτερο από αυτό. Το FIFA έχει πιάσει κυριολεκτικά πάτο στο gameplay, δεν νομίζω ότι μπορεί να δώσει κάτι καλύτερο η ΕΑ στη παρούσα φάση.

• Like 2

3 hours ago, Bakogoal said:

Oσο για σένα Johnson,τα πράγματα που γράφεις γίνονται μόνο στον δικό σου κόσμο.

Η πάσα ήταν ξεκάθαρη όπως ξεκάθαρα είναι οσα γκολ τρως και μου πρηζεις τα συκωτια με την γκρίνια . Ακόμη και τώρα πιστεύεις πως είχε πολλούς παίκτες εκεί που έκανα την πάσα...δεν παίζεσαι ρε φίλε,τι διάλογο να κανω.

Φίλε μου εγώ όσα γκολ και να φάω και όσο και να σε πρήζω όταν νιώθω ότι το παιχνίδι με αδικεί και οτιδήποτε και να λέω στη τελική:
- έχεις επιλογή να μη με ακούς, στο έχω πει, ένα κουμπί είναι, στην ευχέρεια σου είναι

Εγώ όταν εσύ επανελλειμένα νιώθεις ότι δεν σε ακούει/δε σε πάει το παιχνίδι:
- αφήνεις χειριστήριο (classic και μετά μου λες σνομπάροντας το παιχνίδι "μα δε βλέπεις τι γίνεται, δε με ακούει, εκνευρίστηκα, το έχω αφήσει...")
- βάζεις αυτογκολ
- κάνεις μόνο τακλιν και απλά μετράς κάρτες

εγώ τι ακριβώς να κάνω σε αυτά; Νομίζεις έχω εγώ καμία όρεξη να παίζω έτσι; Ή νομίζεις ότι επειδή είμαι soft και δε σου λεω χυμα "γιατί φέρεσαι σα 5χρονο" και κάθομαι και σου μιλάω ευγενικα, γιατί καταλαβαίνω ότι έχεις ξενερώσει, μπας και αφήσεις το παιχνίδι να κυλήσει πριν το καταστρέψεις και αυτό.
Αρκετά με το ντάντεμα, είσαι 30φεύγα. Στο είπα και στο messenger, πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό. Πάψε να φέρεσαι σα παιδάκι. Καιρος να μαθεις να σεβεσαι τον αντίπαλο σου και το συνομιλητή σου.

Rage quit έκανα από το party γιατί δεν άντεχα να σε ακούω να μιλάς και να λες αυτά που λες,δεν έκανα από το game.

No comment, το παιχνίδι το είχες κάψει ήδη, όπως και σχεδόν όλα τα τελευταία που με πήγαιναν καλά. Ποια η διαφορά του να κάνεις rage quit στη κονσόλα από το να φεύγεις από το party ενώ μιλάμε, αφήνοντας τελείως το χειριστήριο σου; Δεν περίμενα καν να μου βγάλει το μήνυμα, γέλασα και έκλεισα τη κονσόλα. Και να ξέρεις, rage quit κάνεις κάθε φορά που αφήνεις το χειριστήριο και αφού σκοράρω μου λες "δε μ'αρεσει το παιχνίδι, ότι θέλει κάνει, έχω νεύρα" και καπάκι αμά λάχει σκας και ένα αυτογκόλ να ξεδώσεις. Πόσο χρονών είπαμε είσαι;

Tα tackles που έκανα,και πολλά άλλα που ούτε καν έπαιρνες χαμπάρι...τα έκανα επειδή δεν άντεχα την γκρίνια και όσα έλεγες . Λέω να μην του τη χαλάσω...κάνε κάνα τακλιν μπας και βρει χώρο και βάλει κάνα γκολ να έρθει στα ίσα του...βαρα κάνα σουτ από όπου να ναι...πάτα τετράγωνο μπας και βρει χώρο...και πολλά άλλα τέτοια χαζά έκανα μαζί σου . Rage quit από το party λοιπόν,δεν έχει νόημα να χαλιεμαι εγώ για σένα,γιατί χαλαστηκα πάρα πολύ αυτές τις φορές που έλεγες όσα έλεγες...

🤣🤣Χαχαχα Sure sure.... γιατί είναι απόλυτα λογικό αν κερδίζεις να ξεκινάς αβέρτα τάκλιν στο ψαχνό μπας και βρει χωρο και βάλει κανά γκολ 🤣🤣
Κοίτα και εγώ στην αρχή νόμιζα ότι ήσουν σωστός τύπος, αλλά φάνηκε στα δύσκολα η αλήθεια.

Σε αντίθεση με σένα εγώ όταν έχανα παιχνίδια ήρθα να σε εκθειάσω εδώ μέσα. Και προς όλους εσάς που με διαβάζετε τώρα, ο τύπος είναι τρελή παιχτούρα, όντως, αλλά πόσους πραγματικά καλούς παίκτες ξέρετε που μπορούν εύκολα να διαχειριστούν τις ήττες;
Εσύ όταν άρχισαν οι σερί σφαλιάρες ήττες στο 19, ήρθες στο θέμα του 2020 να μιλήσεις μόνο για το gegenpress (λες και δεν είχες άλλο παράπονο αφού το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι ξεκάθαρα η νίκη, όχι αν είναι καλό το παιχνίδι). Δεν είναι τυχαίο που απάντησα αμέσως μετά, ήξερα γιατί το έγραψες...

Εγώ έχανα βγήκα είπα ότι είσαι παικταράς. Εσύ έχανες βγήκες να πεις για το gegen. Αλλά αυτή είναι η διαφορά μας.Τώρα λέγε ότι θες. Αυτογκόλ μη ξεχνάς να βάζεις μόνο, πάντα  για να έρθω στα ίσια μου. Είσαι αστείος. Στη θέση σου θα ντρεπόμουν να γράφω αυτά που γράφεις, αλλά δεν είμαστε όλοι της ίδιας πάστας άνθρωποι.

Πάμε ξανά στο 19 και στο 18...λοιπόν το 18 το γούσταρα ήταν άμεσο,το 19 οκ,τίμιο...με το gegenpress  να είναι op του κέρατα,διαφωνείς βέβαια,αν και τώρα που δεν είναι op το παραδεχεσαι (;)

Αναρωτιέμαι που συνεχίζω το διάλογο σε αυτό εδώ το σημείο αλλά θα συνεχίσω να απαντάω, γιατί έτσι θέλω να είμαι. Δεν έχω λίστες.

Στο 19 που παίξαμε το gegen ήταν OP και μου επέτρεπε να έχω αρκετή επίθεση χωρίς να κινδυνεύω στα μετόπισθεν.
Κατά τ'άλλα αυτό που λες ότι "εξισώνει" τις διαφορές και λοιπά ακατανόητα, είναι μόνο στο μυαλό σου. Αν είσαι καλός και σου αρέσει όπως λες το PES19,
να μάθεις να παίζεις με gegen καλύτερα από τον αντίπαλο σου. Τόσο απλά. Αν δε μπορείς, είναι δικό σου πρόβλημα και μόνο δικό σου.

Όσο για το αν μπορώ να κλέψω την πάσα στο 19...τι να σου πω ρε φίλε,ναι μπορώ,ακόμη και από τον gk που έκανε πάσα μετά από offside την έπαιρνα . Τι να δοκιμάσω; 

Επαναλαμβάνεσαι και δε το λες και σωστά. Μη τα γράφω 70 φορές. Μια τελευταία για σένα μόνο.

Γίνεται απλό φάουλ υπέρ της ομάδας που αμύνεται, έξω από τη περιοχή της.
Πόσο κοντά μπορεί να πλησιάσει ο αντίπαλος επιτιθέμενος:
- Στο PES19
- Στο demo PES20

Αν είναι ίδια η απόσταση, το σφάλμα είναι δικό μου. Αν όχι, είναι δικό σου. Στα εξηγώ ωραία;

Ας γράψει κάποιος εδώ που το έχει κάνει ή το έχει πάθει . Το ύφος του ξερολα που δεν ξέρει την τύφλα του το έχεις εσύ,όχι εγώ . Δύο βδομάδες τώρα άκουσα απίθανα πράγματα από σένα,στα εξήγησα και εκεί εσύ...τα δικά σου.

Δεν υπάρχει νόημα για διάλογο . Αν είσαι τόσο καλός άνθρωπος που συγχωρείς και συμπονας τους άλλους,τότε κάνε μου μια χάρη,ΆΣΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΙΟΓΟΝΑ.

Δεν γίνεται να είναι μαύρο και να το βλέπεις άσπρο,σε κάθε φάση που σου εξηγώ πως κάνεις λάθος...

Εξήγησε μου όλα τα παραπάνω bakooooooooo, τα έχω κάνει όλα λάθος :)

Edited by johnson

Έγινε φίλε,έχεις δίκιο.(ή και όχι,μπορεί να το λέω για να μην με σκοτιζεις)

Edited by Bakogoal
  • Love 1

Παιδια όσοι παίζετε σε PC γράψτε names να παιξουμε κανα matchακι.(εχω και το 19 αν δεν γινεται να παιξουμε στο Demo)

• Like 1

7 minutes ago, GreekLegend said:

Παιδια όσοι παίζετε σε PC γράψτε names να παιξουμε κανα matchακι.(εχω και το 19 αν δεν γινεται να παιξουμε στο Demo)

Υπάρχει αυτό το θέμα για το PES2019.

Προτείνω για το PES20 να γίνουν ξεχωριστά θέματα ανά πλατφόρμα, για να κάνουμε add τους πάντες χωρίς να χρειάζεται να ελέγχουμε αν είναι ps4/pc/xbox .

• Like 1

Ρε παίδες @johnson @Bakogoal δεν το βλέπετε ότι σας χαλάει αυτό και τους δύο;; Γτ δεν σταματάτε να παίζετε αντίπαλοι να βρείτε την ηρεμία σας;; Εντελώς φιλικά το λέω!

• Like 4

1 minute ago, FotisLv said:

Ρε παίδες @johnson @Bakogoal δεν το βλέπετε ότι σας χαλάει αυτό και τους δύο;; Γτ δεν σταματάτε να παίζετε αντίπαλοι να βρείτε την ηρεμία σας;; Εντελώς φιλικά το λέω!

Το βλέπω,από την αρχή είπα πως δεν θέλω καμία επικοινωνία μαζί του.

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε Φώτη.

Δεν αναρωτιέμαι καθόλου το γιατί. :)

Καλή επιτυχία στους επόμενους.

Καλησπέρα σε όλους!

Χρειάζομαι λίγο τα φώτα σας, καθώς έχω παίξει καμιά 20ριά αγώνες στο demo, αλλά είχα να πιάσω PES στα χέρια μου από το PES 2013 που το είχα λιώσει. Αν και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για τις βελτιώσεις σε σχέση με τις πρόσφατες εκδόσεις, αυτό που έπαιξα μου άρεσε πολύ. Τόσο που δεν με νοιάζει να περιμένω 10 λεπτά στο lobby μέχρι να βρω αντίπαλο... Δυσκολεύτηκα λίγο με την αλλαγή παίκτη στην άμυνα και νομίζω ότι οι καλοί τερματοφύλακες τύπου Neuer είναι λίγο overpowered. Μου αρέσει που θέλει κόπο και timing για να πιάσει μία προωθημένη μπαλιά, που είναι πιο αργό, που γίνονται τζαρτζαρίσματα και γενικότερα όλα αυτά τα στοιχεία που παραπέμπουν περισσότερο σε πραγματικό ποδόσφαιρο. Το αν γίνεται περισσότερο ή λιγότερο διασκεδαστικό με όλα αυτά, είναι στο γούστο του καθενός. Εμένα μου φάνηκε πάντως το ίδιο διασκεδαστικό με το pro που έπαιζα πριν 6-7 χρόνια που έμπαιναν για πλάκα γκολάκια εκτός περιοχής και βγαίνανε οι μισές προωθημένες τετ-α-τετ.

Θέλω να σας ρωτήσω δύο πραγματάκια για να δω αν θα αγοράσω το παιχνίδι για PS4. Με ενδιαφέρει αποκλειστικά το online, καθώς όσο καλοφτιαγμένο και να είναι το offline, από όταν έπιασα το competitive δεν μπόρεσα να ξαναγυρίσω σε παιχνίδι offline. Είναι άλλη η ευχαρίστηση του να σκοράρεις ενάντια σε παίκτη και άλλη ενάντια σε bots. Ίσως δικό μου κόλλημα.

1) Τι συμβαίνει με το input lag και τους cheaters τα τελευταία χρόνια; Όταν το παράτησα εγώ είχε πολύ cheating παιδιά. Τύπου ο άλλος έχανε, πατούσε start, διακοπή σύνδεσης και δεν υπήρχε κανένας νικητής. Υπήρχε και κάτι σαν καλό και κακό reputation, αλλά δεν βοηθούσε από ό,τι θυμάμαι. Φαντάζομαι πως δεν έχουν εκλείψει αυτοί οι λαλάκες... Επίσης, αυτό που θυμάμαι είναι ότι όταν δεν υπήρχε κατάλληλη ποιότητα σύνδεσης με τον αντίπαλο, υπήρχε ένα input lag που έκανε το παιχνίδι unplayable ουσιαστικά. Αυτό που είδα στο demo είναι ότι, εκτός από το ότι σου δίνει τη δυνατότητα να αποδεχτείς ή όχι το ματσάκι με την δεδομένη ποιότητα σύνδεσης, όταν υπάρχει lag δεν μεταφράζεται σε input lag, αλλά σε κάποια κολλήματα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Πολύ καλύτερο από το να παίζεις όλο το ματς με input lag. Άραγε θα είναι έτσι και στην τελική έκδοση; Input lag δεν είχα σε κανένα παιχνίδι. Μακάρι.

2) Master League Online υπάρχει ακόμα; Όταν έπαιξα τελευταία φορά δεν υπήρχαν τα My Club και οι μπάλες που βγάζουν παίκτες κτλπ που βλέπω κατά καιρούς στο YouTube... Από ό,τι καταλαβαίνω υπάρχουν microtransactions για να αγοράσεις καλύτερους παίχτες. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει ακόμα το παλιό καλό Master League Online, έστω και με άλλο όνομα, δυνατότητες κτλπ. Δηλαδή να πάρω τη Μιλανάρα μου με τον Minandinho και την άμπαλη παρέα του και σιγά σιγά να χτίσω μία ομαδούλα με πραγματικούς παίχτες (όχι αναγκαστικά superstars), ανεβαίνοντας rankings, κερδίζοντας budget με νίκες και νικώντας αντιπάλους online και χωρίς να ξοδέψω ούτε ένα πραγματικό ευρώ επιπλέον. Επίσης, αν και αυτονόητο, φαντάζομαι πως το matching γίνεται με ισάξιες ομάδες για να είναι balanced;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά!

Edited by dani88dani

@dani88dani

αυτό είναι το νέο Master League online.

cheaters υπάρχουν δυστυχώς.

Φίλτρο για level υπήρχε μέχρι πέρυσι,λογικά θα έχει και φέτος.

• Love 1

1 hour ago, dani88dani said:

1) Τι συμβαίνει με το input lag και τους cheaters τα τελευταία χρόνια;

2) Master League Online υπάρχει ακόμα; να πάρω τη Μιλανάρα μου με τον Minandinho και την άμπαλη παρέα του και σιγά σιγά να χτίσω μία ομαδούλα με πραγματικούς παίχτες (όχι αναγκαστικά superstars), ανεβαίνοντας rankings, κερδίζοντας budget με νίκες και νικώντας αντιπάλους online και χωρίς να ξοδέψω ούτε ένα πραγματικό ευρώ επιπλέον. Επίσης, αν και αυτονόητο, φαντάζομαι πως το matching γίνεται με ισάξιες ομάδες για να είναι balanced;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά!

1. Αν εισαι πσ4 μην ε πολυ προβληματιζει ( τωρα αν πας στα 900+ ρανκ δε ξερω τι γινεται εκει πανω ( αλλα προσωπικα ειμαι κομπλε αν μου ακυρωσαν 1 2 αγωνες ολο το χρονο ειναι ζητημα .. και αν

2 ναι σε ολα Πλεον δε χρειαζεται ουτε λεφτα ουτε φαρμες πλεον ουτε τιποτα Μπορεις επισης να παιζεις με μικρες ομαδες η με μεγαλες και να εχεις φιλτρο για lv1 εως lv5 ομαδες αναλογα με την ορεξη σου Δε χρειαζεται να παιζεις με υπερομαδες συνεχως Γιαυτο και το mc ειναι πολυ καλυτερο κατεμε απο το αλλο

• Love 1

Ιδέες για free kick 

L1+ πάνω βελάκι έρχεται δεύτερος παίκτης.

Αν θες να αλλάξεις τους εκτελεστές μεταξύ τους,πάτα L1+κάτω βελάκι.

Αν θες να περάσει από την μπάλα ο πρώτος πατα τετράγωνο + Χ(όπως κάνεις fake shoot).

Αν θες να περάσει πρώτα ο δεύτερος,όπως εγώ στο βίντεο,κάνε το ίδιο αλλά έχε κρατημένο το L2.

Μετά βάλε ελάχιστη δύναμη και έχε το L2 κρατημένο πάνω.

• Like 1

3 hours ago, FotisLv said:

Ολους τους χαλαει...αργα ή γρηγορα...χαχαχα δημιουργει νευρα το ατιμο το παιχνιδι, χαλαει φιλιες! Εδω στον ανταγωνιστη η ΕΑ εκλεισε τα μικροφωνα χαχαχα! Co op η καλυτερη λυση, εχει γελιο αν και εκει πεφτει γκρινια και καντηλι καποιες φορες χαχαχα ...ειτε ειναι ο αλλος καλυτερος παιχτης, ειτε φταιει το input lag και το ιντερνετ γενικα, ειτε το χαντικαπ ( οσοι πιστευουν τεσπα)...καποιος θα κερδισει καποιος θα χασει. Ενα ειναι το σιγουρο...σε κανεναν δεν αρεσει να χανει συνεχεια. Και μετα ηρθε το matchmaking!!!! LOL

• Like 1
  • Haha 1

Μου θυμίζει εμένα vs μιτροπουλος στο fifa 

😛

• Love 1
  • Haha 1

Πάντως στο ps4 είναι πιο γρήγορο,πιο ανάλαφρο.

Ίσως δεν έχει καλή σύνδεση ο Τζόνσον μαζί μου,μόνος του,δεν είμαι ειδικός,ίσως η MS,πάντως το παιχνίδι είναι πιο γρήγορο στο ps4 . Όποιος έχει δυνατότητα ας το δοκιμάσει και στις δύο.

Θέμα χειριστηρίου-εξοικίωσης δεν υπάρχει,τερμάτισα sekiro στο Xbox,το ελέγχω μια χαρά το χειριστήριο.

Σήμερα ήταν απόλαυση στο ps4

@ACMILANGR 😄😂🤣😂

τι είπες αχαχαχαχαχαχαχαχ

Edited by Bakogoal
  • Like 1

Έχετε παρατηρήσει ότι στο demo δεν είναι τόσο έντονο το momentum όσο είναι στο 19; ή είναι ιδέα μου;

• Like 2

Μιας και το προ δεν το κατεχω και δεν το εχω κάνει εντρύφηση  θα κανω μια ερωτηση, μπορεις να περασεις τερματοφυλακα? 

Αν οχι αυτο δηχνει οτι ακομα η ξυλινη ακαμψία και η ανεπάρκεια των skills καθως και η online slow motion διεκπερεωση τους παραμένει. 

Ήδη πιο πάνω ένα παιδί ανέβασε βίντεο που τον έκανε "χαζό" τον GK. 

1 hour ago, Mitropoulos1 said:

Μιας και το προ δεν το κατεχω και δεν το εχω κάνει εντρύφηση  θα κανω μια ερωτηση, μπορεις να περασεις τερματοφυλακα? 

Αν οχι αυτο δηχνει οτι ακομα η ξυλινη ακαμψία και η ανεπάρκεια των skills καθως και η online slow motion διεκπερεωση τους παραμένει. 

ναι περνας τερματοφυλακα,αν κανεις σουτ και ακυρωση πολλες φορες ψαρωνει και πεφτει.φετος εχει παρα πολυ καλη αδρανεια ειναι πολυ ελευθερο

@Bakogoal kai @johnson

Πλιζ ανεβαστε κανεναν ματς μεταξυ σας. Θελω και μικροφωνα να ακουσω διαλογους. Εχω περιεργεια.
Θελω να δω πως παιζετε και πως αντιμετωπιζετε καταστασεις και εκει θα λυθει ποιος εχει δικιο κτλ.
Σιγουρα αγαπιεστε εξαλλου το εχετε ομολογησει οτι εχετε τετοια σχεση μισους-αγαπης.

• Haha 5

8 hours ago, johnson said:

Έχετε παρατηρήσει ότι στο demo δεν είναι τόσο έντονο το momentum όσο είναι στο 19; ή είναι ιδέα μου;

Καλημέρα.

Ακριβώς το ίδιο νομίζω και γώ, υπάρχει momentum αλλά σε λογικότερα πλαίσια.
Μετά απο 7 παιχνίδια off-line (superstar, PA1, Advance shooting) νομίζω ότι είμαι περισσότερο απο ευχαριστημένος με το demo.

Ελπίζω να μην αλλάξει δραματικά η full έκδοση.

υ.γ. 28 και σήμερα μέχρι την κυκλοφορία του παιχνιδιού
(αν και κάτι μου λέει ότι στα skroutzομάγαζα το παιχνίδια θα είναι διαθέσιμο απο την Παρασκευή 6/9/2019 οπότε ίσως και 24 και σήμερα )

• Like 1

Ρε μας πήραν στο ψιλό...κουφάλα φλοκι!

• Haha 2

Παρασκευη γυριζω αθηνα σπιτι. Οποιος θελει βραδακι για κανα full manual ματσακι στο ντεμο ας μου πει. polbitz το id μου