Jump to content
TOL1S

EA SPORTS - FIFA 20 - Γενική συζήτηση

Recommended Posts

1 hour ago, Babis10 said:

Το ντέμο κυκλοφορεί σήμερα...στις 16:00 με 17:00 ώρα Ελλάδος...επίσης πληροφορίες λένε ότι κάτι καλό ετοιμάζουν σε θέμα gameplay αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό αλλά θα το δούμε σήμερα

Κάτι πολυ καλο και εγω πιστεύω!!

Αλλαγη της μηχανής του fifa δεν μπορουσαν να περιμένουν μέχρι την ελευση των νεων κονσολων και το κρατανε για έκπληξη!!

Μην ελπιζεις φίλε μου...Εννοειται δεν σε ειρωνεύομαι,απλα σε πειράζω..

Πανω κατω ξέρουμε τι θα δούμε,ενα fifa19 με ελάχιστες βελτιώσεις!

8 minutes ago, spyros-1908- said:

Κάτι πολυ καλο και εγω πιστεύω!!

Αλλαγη της μηχανής του fifa δεν μπορουσαν να περιμένουν μέχρι την ελευση των νεων κονσολων και το κρατανε για έκπληξη!!

Μην ελπιζεις φίλε μου...Εννοειται δεν σε ειρωνεύομαι,απλα σε πειράζω..

Πανω κατω ξέρουμε τι θα δούμε,ενα fifa19 με ελάχιστες βελτιώσεις!

Εγώ ξέρω τι περίπου θα δω απλώς μεταφέρω το τι πληροφορίες έρχονται...εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει το παιχνίδι να κυλάει ομαλά και να μην υπάρχουν κολλήματα και δεν εννοώ μόνο στο online αλλά και offline

42 minutes ago, Babis10 said:

Εγώ ξέρω τι περίπου θα δω απλώς μεταφέρω το τι πληροφορίες έρχονται...εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει το παιχνίδι να κυλάει ομαλά και να μην υπάρχουν κολλήματα και δεν εννοώ μόνο στο online αλλά και offline

Πες μας τι πληροφορίες μαθαίνεις και εαν θες πηγή..εξαλλου γι'αυτο είμαστε εδω!

Αυτό οτι το ντεμο θα βγει κατά της 17:00 προκύπτει από κάτι επίσημο η έτσι απλά ακούγεται?

33 minutes ago, spyros-1908- said:

Πες μας τι πληροφορίες μαθαίνεις και εαν θες πηγή..εξαλλου γι'αυτο είμαστε εδω!

Αυτό οτι το ντεμο θα βγει κατά της 17:00 προκύπτει από κάτι επίσημο η έτσι απλά ακούγεται?

Πηγή δεν μπορώ να πω...αυτό που ξέρω ότι ότι το ντέμο βγαίνει κάθε χρόνο στις 16:00 με 17:00 ώρα Ελλάδος οπότε και φέτος το ίδιο νομίζω...όσον αφορά για το gameplay η εα μετά από την e3 έφαγε κράξιμο γιατι δεν έδειξαν αυτά που περίμεναν οι οπαδοί και το πρό κέρδισε όλες τις εντυπώσεις...μετά την ε3 ένας φίλος μου από εξωτερικό έχει πολύ καλές πηγές από εκεί και είπε ότι το διάστημα που τους έμεινε θα προσπαθήσουν να αλλάξουν τουλάχιστον 30% το παιχνίδι..επίτηδες το βγάζουν σήμερα το ντέμο λόγο προ..επίσης λένε ότι στο ps5 το παιχνίδι θα είναι ένα έπος και ετοιμάζουν κάτι πολύ δυνατό ..αυτά ξέρω αυτά σας λέω 

• Like 1
  • Haha 2

Κάθε χρόνο τα ίδια λένε και στο τέλος δεν κάνουν τίποτα κι όποια λίγα έχουν κάνει με ένα patch τα στέλνουν στην ανακύκλωση για χάρη του FUT. Όλο λένε για αργό ρυθμό και με το πρώτο update γίνεται δέκα φορές πιο racing. Πόσο διαφορετικό και πιο γαμάτο είναι το παιχνίδι με τροποποιημένα sliders... Μόνο και μόνο το pass speed να μειώσουν σε ανθρώπινα δεδομένα το παιχνίδι από φλιπεράκι γίνεται ποδόσφαιρο. Αυτό το εξωπραγματικό passing game επισκιάζει σχεδόν τα πάντα, ακυρώνει πάρα πολλά θετικά που υπάρχουν στο παιχνίδι.

• Like 1

12 minutes ago, Babis10 said:

Πηγή δεν μπορώ να πω...αυτό που ξέρω ότι ότι το ντέμο βγαίνει κάθε χρόνο στις 16:00 με 17:00 ώρα Ελλάδος οπότε και φέτος το ίδιο νομίζω...όσον αφορά για το gameplay η εα μετά από την e3 έφαγε κράξιμο γιατι δεν έδειξαν αυτά που περίμεναν οι οπαδοί και το πρό κέρδισε όλες τις εντυπώσεις...μετά την ε3 ένας φίλος μου από εξωτερικό έχει πολύ καλές πηγές από εκεί και είπε ότι το διάστημα που τους έμεινε θα προσπαθήσουν να αλλάξουν τουλάχιστον 30% το παιχνίδι..επίτηδες το βγάζουν σήμερα το ντέμο λόγο προ..επίσης λένε ότι στο ps5 το παιχνίδι θα είναι ένα έπος και ετοιμάζουν κάτι πολύ δυνατό ..αυτά ξέρω αυτά σας λέω 

Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Αν υπάρχει έστω και μια μικρή πιθανότητα να ισχύσουν στην πράξη όλα αυτά τότε θα πρέπει να δούμε/περιμένουμε ξύλωμα από την αρχή εως το τέλος στη μηχανή του φιφα.Είδωμεν.Οτιδήποτε άλλο(πχ extra modes ,licenses κτλπ) τα θεωρώ ανούσια.... 

Ακριβώς ότι λεει ο Βασιλης! Ακόμα και ωραίο αργό ρυθμό να του δωσουν θα βγουν τα 8χρονα θα παραπονεθουν και τσουπ να πάλι το ποδόσφαιρο "φλιπερακι".Ποσες χρόνιες είχαμε πολύ ωραίο ντεμο και μετα με update το χαλουσανε...ΕΑ είναι αυτη!

4 hours ago, manostav said:

Μια βόλτα στο twitter 'δείχνει' σήμερα στις 17.00

Κανονισε, παρα 10 ειναι. :D 

4 hours ago, Bakogoal said:

χαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχααχαχαχχαχαχαχααχχαχααχααχαχαχχαχααχαχαχχααχαχαχαχ να σαι καλα φιλαρακι

Ε ετοιμαζουν ειπαν ρε Μπακο, ακομα βραζει το νερο, κατσε. :hehe: 

@spyros-1908- Ανακοινωση οτι αλλαξε η engine 15 μερες πριν κυκλοφορησει το παιχνιδι δεν θα δεις ποτε :lol:

Αυτα τα ανακοινωνουν στην Ε3 τον Ιουνη.

Edited by ELBarto-3-
  • Like 1
  • Haha 1

βγηκε στο ps4 το ντεμο αλλα δεν κατεβαινει ακομα,λειπει το download

edit

6.5 γιγα και μολις τωρα ανοιξε και το download

Edited by TOL1S
  • Love 1
  • Like 2

Aντε να δουμε για xbox!!!

Edit βγηκε!!!

Ευτυχως εχω 100αρα γραμμή,το βράδυ εντυπώσεις!!!

Edited by spyros-1908-
  • Love 1

καλησπέρα στο πσ4 τωρα ναι

και στο μποξ τωρα ναι

Edited by ak1974gr
  • Like 2

οι ομαδες (6) του ντεμο ειναι αυτες στις φωτο που εβαλα εχθες

• Like 2

Πάλι ριγμένοι εμείς του PC.

@TOL1S έχεις κανένα νέο για το πότε βγαίνει;

• Sad 1

2 minutes ago, broxopios said:

Πάλι ριγμένοι εμείς του PC.

@TOL1S έχεις κανένα νέο για το πότε βγαίνει;

στην θεωρια επρεπε να ειχε βγει και στο pc,αλλα τα παιδια στον καναδα δεν εχουν ανακοινωση ουτε οτι εχει βγει ντεμο στις κονσολες.

• Like 1
  • Thanks 1

η ea γαλλιας λεει συντομα στο pc το ντεμο

• Like 1

Να τώρα εγώ που τρελαίνομαι...είμαι στη δουλειά..δεν μπορώ να πάω σπίτι να το κατεβάσω...θα πάω το βράδυ...θα κάνει όλη νύχτα για να κατέβει...το πρωί πάλι δουλειά...και

εγώ θα το δω αύριο μετα τις 5....τη τύχη μου μεσα......

Εσκασε μολις στο PC 5.92 GB θα το βρειτε μεσα απο τη σελιδα του FIFA 20 στο Origin

Edited by f1vettel
  • Like 2

2 minutes ago, f1vettel said:

Εσκασε μολις στο PC 5.92 GB θα το βρειτε μεσα απο τη σελιδα του FIFA 20 στο Origin

Που ρε; δεν μου το εμφανιζει εμενα

Just now, flokiman said:

Που ρε; δεν μου το εμφανιζει εμενα

Κανε rr το origin και πατα στο Try Now.