Jump to content
TOL1S

EA SPORTS - FIFA 20 - Γενική συζήτηση

Recommended Posts

Δείτε πριν το κατεβάσουν!Ελπίζω να παίζει σε εύκολο επίπεδο γιατι μπαίνουν κατι αστεία γκολ!

Γενικά θα ξαναπω άλλη μια φορά μου φαίνεται ολόιδιο με το FIFA 19.Βεβαια περιμένω να πάιξω το ντεμο για να εχω πλήρη άποψη.. 

• Like 1

31 minutes ago, spyros-1908- said:

Δείτε πριν το κατεβάσουν!Ελπίζω να παίζει σε εύκολο επίπεδο γιατι μπαίνουν κατι αστεία γκολ!

Γενικά θα ξαναπω άλλη μια φορά μου φαίνεται ολόιδιο με το FIFA 19.Βεβαια περιμένω να πάιξω το ντεμο για να εχω πλήρη άποψη.. 

δεν ειναι κακό καλός ρυθμός...λιγο βελτιωμένη κορμοστασιά παιχτών...άσε να δούμε...αν δεν το χαλάσουν.....!!!!

30 minutes ago, funtulac said:

δεν ειναι κακό καλός ρυθμός...λιγο βελτιωμένη κορμοστασιά παιχτών...άσε να δούμε...αν δεν το χαλάσουν.....!!!!

Δεν μιλαω για τον ρυθμο,ο ρυθμός μια χαρά θα είναι εαν μείνει ετσι! Δεν ξερω ρε παιδί μου τα τελευταία 3 χρόνια τουλαχιστον παιζω fifa και δεν καταλαβαίνω οτι παιζω καινούργιο fifa μετά απο 1 μηνα!Όσοι παίζουν fifa συχνά θα με καταλάβουν..

Το gameplay με λίγα λογια ακριβώς το ίδιο..

Κατα 95% το ιδιο mode ακριβως.

Περα απο τα player chat και τις συνεντευξεις το ιδιο πραμα.

Ακομα και στις μεταγραφες οπως ειπε και ο @Diegito21 φαινετε το ιδιο προβλημα.

Τωρα αυτο με το morale και το potential δεν ξερω ποσο θα διαφερει.

Ειδομεν...

• Like 2

Στο βίντεο που είδα από τον Τολη ωραίο το gameplay πιο στιβαρό,αργό όμορφο μαρεσε οπτικά για να δούμε. Γήπεδα δεν πρόλαβα να δω είναι μέσα τα γερμανικά ? Έχει κτ καινούργιο ? 

25 minutes ago, Diegito21 said:

Στο βίντεο που είδα από τον Τολη ωραίο το gameplay πιο στιβαρό,αργό όμορφο μαρεσε οπτικά για να δούμε. Γήπεδα δεν πρόλαβα να δω είναι μέσα τα γερμανικά ? Έχει κτ καινούργιο ? 

δεν προσεξα για τα γερμανικα αλλα εχει 3 γηπεδα που δεν εχουν ονομα,ηταν του τυπου stadium 317 κτλ

ξαναμπηκε για γηπεδα

Edited by TOL1S
  • Love 2

EBmwr_eXsAIEath?format=jpg&name=small

Your assistent manager will now make suggestions in career

EBmt8fmWkAEcV0a?format=jpg&name=small

Edited by TOL1S
  • Love 1

19 minutes ago, TOL1S said:

EBmwr_eXsAIEath?format=jpg&name=small

Παικτες που σταματανε την μπαλα θα μπορουν να γινονται προπονητες?!?!!?

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

• Love 1

26 minutes ago, ELBarto-3- said:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

δεν ειναι ακριβως σιγουρο αυτο,διοτι οταν φτιαχνεις προπονητη υπαρχει η επιλογη import face και μαλλον αυτο συμβαινει εδω 

EBnCLydXYAAfMH2?format=jpg&name=4096x409

• Like 1
  • Sad 1

Φανταστικός αργός ρυθμός αλλά επειδή ήμουν 2 χρονιές beta tester και ξερω....δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να μείνει έτσι

• Love 1
  • Haha 1

Καλό βιντεακι αυτό.

Ο τύπος πρέπει να είναι πολύ κουρουκου,και πρέπει να παίζει στο πιο εύκολο επίπεδο δυσκολίας..

• Like 1
  • Thanks 1

12 minutes ago, ACMILANGR said:

Φανταστικός αργός ρυθμός αλλά επειδή ήμουν 2 χρονιές beta tester και ξερω....δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ περίπτωση να μείνει έτσι

εχουν δηλωσει οτι ο σκοπος του ειναι να μεινει αργο το παιχνιδι,αλλα προσωπικα και εγω  δεν πιστευω να μεινει οταν πεσει η κλαψα απο ττους run and gun futαδες.

2 minutes ago, spyros-1908- said:

πρέπει να παίζει στο πιο εύκολο επίπεδο δυσκολίας..

σταματα το βιντεο στην εναρξη του και στο πανω μερος  θα δεις το amateur/8.00/showers/

• Like 3

22 minutes ago, TOL1S said:

εχουν δηλωσει οτι ο σκοπος του ειναι να μεινει αργο το παιχνιδι,αλλα προσωπικα και εγω  δεν πιστευω να μεινει οταν πεσει η κλαψα απο ττους run and gun futαδες.

σταματα το βιντεο στην εναρξη του και στο πανω μερος  θα δεις το amateur/8.00/showers/

Καλα το κατάλαβα οτι έπαιζε στο πιο εύκολο!Ε ρε σε κατι άσχετους που δινουν την beta..

• Like 1

Καλημέρα. Εγώ θα αγοράσω την απλή έκδοση του fifa 20 για PC /origin. Από κλειδάδικο θα το πάρω. Ξέρει κανείς ποια έκδοση είναι ευρωπαϊκη που να εμφανίζει δλδ το ύψος του παίχτη σε centimetres?

10 hours ago, ELBarto-3- said:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

Αυτο το ειχε και στο 19 αδερφε

Εδω ο τύπος παίζει σίγουρα σε δυσκολότερο επιπεδο,καμία σχέση με τον προηγούμενο άσχετο..

Μπορώ να πω οτι εαν και κατά 90% δείχνει fifa19 εαν ο ρυθμός μείνει ετσι και το βάλεις σε slow θα παίζεται μια χαρα!

Τωρα βεβαια ΕΑ είναι αυτή εαν το πλακώσει στα update θα παίξω καμία 20αρια παιχνίδια μες τον χρόνο και θα το παρατήσω..

Edit

Edited by spyros-1908-

54 minutes ago, spyros-1908- said:

Εδω ο τύπος παίζει σίγουρα σε δυσκολότερο επιπεδο,καμία σχέση με τον προηγούμενο άσχετο..

Μπορώ να πω οτι εαν και κατά 90% δείχνει fifa19 εαν ο ρυθμός μείνει ετσι και το βάλεις σε slow θα παίζεται μια χαρα!

Τωρα βεβαια ΕΑ είναι αυτή εαν το πλακώσει στα update θα παίξω καμία 20αρια παιχνίδια μες τον χρόνο και θα το παρατήσω..

Edit

Το πρωτο βιντεο κατι λεει. Αλλα φαινεται πολυ παρομοιο με το 19. Αν το fifa ειχε supercancel θα μιλαγαμε για ενα αλλο παιχνιδι. Τωρα η μπαλα φαινεται κολημενη στα ποδια των παιχτων που την χειριζονται. Δυστυχως το fifa εχει τις δυνατοτητες να φτιαξει κατι πολυ καλυτερο απο αυτο που δινει καθε χρονο.

Για μένα μετά απο κάμποσα χρόνια έκλεισε το κεφάλαιο FIFA

PES 2020 FTW!

• Like 1
  • Haha 3

Βασει οσων βλεπω απο τα βιντεο, ειναι ετη φωτος πισω απο το προ σε ολα πλεον, πλην του ηχου...Σαν ψευτικο μου φαινεται παναλαφρο και γρηγορο...

• Like 2

Ok, τελικά το δούλεμα πάει σύννεφο!

Ένα πιο αργό FIFA19 (που βέβαια λόγω των pace and run n gun whores, θα αλλάξει στα επερχόμενα 36 updates), και για γέλια το νέο ball physics...

Το όμορφο είναι ότι βλέπουμε και τα ευφάνταστα ονόματα σε Γιουβε, Ρίβερ, Ουνιβερσιτα. 

Μη σχολιάσω για βόλτες, τσάρκες κτλ

Η αρχή του τέλους του φιφα (Δυστυχώς όχι από όλους).

Thanks EA που με βοήθησες εύκολα φέτος. 

Υ.Γ. Βάλτε όσα dislike θέλετε. Μόνο PRO, και μη ξεχνιόμαστε: Είμαστε στο www.WEHELLAS.gr

Edited by SkyloMethIR
  • Love 1
  • Like 1

Ακόμα ένα Φίφα που, ανεξάρτητα από όλα τα υπόλοιπα στοιχεία του (που μπορεί να είναι καλά), είναι μάλλον πάλι άψυχο. Μερικά χρόνια πίσω, τα WC10 και το 11, καθώς και το 14 next gen, είχανε μια ζωντάνια ρε παιδί μου. Πώς καταφέρνουν μετά από χρόνια, και χωρίς αλλαγές σε engines αν δεν κάνω λάθος, να χειροτερεύει σε physics, αυτοί το ξέρουν. Τα ball physics "στη θεωρία" είναι καλά, δηλ. βλέπει κανείς ότι έχουν βάλει φαλτσάκια κλπ, αλλά και πάλι εγώ νομίζω ότι βλέπω τον Yarny του Unravel για μπάλα. Μακάρι στην πράξη το παιχνίδι να αποδειχθεί πιο στιβαρό από ότι φαίνεται......

• Love 1
  • Like 1

6 hours ago, polakis said:

Βασει οσων βλεπω

• Sad 1

On 10/8/2019 at 12:07 ΜΜ, spyros-1908- said:

Δεν μιλαω για τον ρυθμο,ο ρυθμός μια χαρά θα είναι εαν μείνει ετσι! Δεν ξερω ρε παιδί μου τα τελευταία 3 χρόνια τουλαχιστον παιζω fifa και δεν καταλαβαίνω οτι παιζω καινούργιο fifa μετά απο 1 μηνα!Όσοι παίζουν fifa συχνά θα με καταλάβουν..

Το gameplay με λίγα λογια ακριβώς το ίδιο..

Kαι γω πέρσι έπαιξα μόνο pes και βαρέθηκα το πρώτο κιόλας μήνα...άσε...ήθελα να τιμωρήσω την ΕΑ ...και δεν το αγόρασα

EBvvs9OWsAIioti?format=jpg&name=900x900EBuqk9pW4AEZJnQ?format=jpg&name=900x900

το morale στο career και πως λειτουργει στα στατ των παικτων 

EBvZal3UcAEmw6n?format=jpg&name=small

Edited by TOL1S
  • Love 1
  • Like 2