Jump to content
TOL1S

EA SPORTS - FIFA 20 - Γενική συζήτηση

Recommended Posts

Πρωτες εντυπωσεις

1) Οι τερματοφυλακες ειναι καλυτεροι απο πέρυσι. 

2) Τα physics της μπαλας ειναι αρκετα καλα και δημιουργουν πολλες δυνατοτητες για φασεις και ντριπλες.

3) Ο ρυθμος μου φανηκε αρκετα καλος σε αντιθεση με το video που ειδαμε χθες. Ηταν σχετικα αργος. 

Kατα τα αλλα μιλαμε για ενα Fifa 19.5.

Edited by Dimokritos
  • Like 1

1 minute ago, spyros-1908- said:

Ρε παιδια που βλέπεται βίντεο?γιατι εγω δεν βρισκω τίποτα!

Δεν ξερω, αν εχει βγει ακομα το βιντεο. Εγω το ειδα live που επαιξαν ενα 2vs2.

2 minutes ago, spyros-1908- said:

Ρε παιδια που βλέπεται βίντεο?γιατι εγω δεν βρισκω τίποτα!

καπου πριν μιση ωρα ψαξε στο βιντεο και θα το δεις, ολοκληρο ματς.

• Like 1

Ενταξει τώρα τα είδα..εγω να πω την αλήθεια σχεδον ίδιο με το 19 μου φάνηκε!Πρέπει να δω και αλλά βιντεάκια και να το πιάσω στα χέρια μου για να βγαλω συμπέρασμα..

3 minutes ago, geonick1997 said:

βγαλανε πως θα ειναι το team management 

https://gifyu.com/image/EPqh

εμενα μου θυμιζει μια μουντιλα ετσι οπως το κανανε

Edited by geonick1997
  • Like 1

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά εμενα μου φάνηκαν να έχει αρκετές Διάφορες. 

Περίμενα να μην το ξεχωρίζω από το fifa 19. 

Edited by ACMILANGR

32 minutes ago, geonick1997 said:

βγαλανε πως θα ειναι το team management 

https://gifyu.com/image/EPqh

εμενα μου θυμιζει μια μουντιλα ετσι οπως το κανανε

Ισχυει αλλα ακομα και αυτην την αλλαγη την προτιμω απο το να την ειχαν αφησει ιδια.

Δειτε το σουτ στο 7:34. O τροπος που αναπηδαει η μπαλα και το animation στο σουτ ολα τα λεφτα.

Σχετικα με τον χτεσινο τελικο, για οσους τον ειδαν:
Δειτε στο FIFA 16 ο τελικος ποσο πιο ρεαλιστικο ρυθμο ειχε. Μονο οι πασες ηταν λιγο γρηγορες, σαν εκτελεση. Ακομα και η μπαλα θυμιζει πιο πολυ αυτη που παει να εισαγει το FIFA 20, με αναπηδησεις κτλ.
Η μπαλα χαλασε στο 18 και μετα, στο 17 ηταν οκ απλα ηταν μικρη σε μεγεθος. 

• Haha 1

απο τα βίντεο είναι η αλήθεια δεν μπορείς να καταλάβεις και πολλά...τα μόνα που κατάλαβα είναι η μπαλα που αναπηδάει και φαίνεται πως είναι πιο ρεαλιστικό και οι τερματοφύλακες μου φάνηκαν κάπως καλύτεροι . όπως λέω μετά το φιφα 18 πάντα μικρό καλάθι και βλέπουμε...

Δηλαδή για να καταλαβω εδωσε η ΕΑ ενα βιντεάκι 12λεπτο και τέλος αυτό ήταν?Αντε και εαν δούμε και τίποτα με το ζορι από gamescom?

Πάντως δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος με αυτά που είδα!Ούτε ο ρυθμός μου φάνηκε πιο αργός ούτε καμια φοβερή αλλαγη δεν είδα με την μπάλα που τόσο διαφήμιζε η ΕΑ..

Γενικά εγω σαν να έβλεπα το fifa19 μου φάνηκε,θα ειναι η πρωτη φορά μου φαίνεται από το FIFA 11 που δεν θα παρω φέτος FIFA..

Τελευταία μου ελπιδα το demo αν και κρατάω παρα πολυ μικρό καλάθι..

22 minutes ago, spyros-1908- said:

Δηλαδή για να καταλαβω εδωσε η ΕΑ ενα βιντεάκι 12λεπτο και τέλος αυτό ήταν?Αντε και εαν δούμε και τίποτα με το ζορι από gamescom?

Πάντως δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος με αυτά που είδα!Ούτε ο ρυθμός μου φάνηκε πιο αργός ούτε καμια φοβερή αλλαγη δεν είδα με την μπάλα που τόσο διαφήμιζε η ΕΑ..

Γενικά εγω σαν να έβλεπα το fifa19 μου φάνηκε,θα ειναι η πρωτη φορά μου φαίνεται από το FIFA 11 που δεν θα παρω φέτος FIFA..

Τελευταία μου ελπιδα το demo αν και κρατάω παρα πολυ μικρό καλάθι..

Καθε χρονια στην Gamescom βλεπουμε gameplay. Και αυτο που εχουν δειξει μεχρι τωρα σε σχεση με αλλα χρονια ειναι παρα πολυ, αν σκεφτεις, οτι συχνα μεχρι και το demo απλα βλεπαμε βιντεακια απο κινητα.

• Love 1

5 hours ago, flokiman said:

Δειτε στο FIFA 16 ο τελικος ποσο πιο ρεαλιστικο ρυθμο ειχε

δεν ειναι fut,ειναι αγωνας με φυσιολογικες ομαδες χωρις boost,if,nif,sif,tots.tost με ζαμπον κτλ κτλ

αλλα δεν πουλαει βλεπεις αυτο,θελουμε τελικους στο fut.

τωρα με το volta θα πρεπει να αφησει η εα το fut και να βαλει εκει τους τελικους,το ιδιο καρarcade mode θα ειναι.

• Like 1
  • Haha 1

Καλά με το Volta προβλέπεται η ΕΑ να κάνει παπάδες με τα αντικείμενα και τα πακέτα....Θα δώσει σεμινάρια πως να βγαίνει ακούραστα το χρήμα στις δύσκολες εποχές που ζούμε! Και να μουστάκια θα πληρώνουμε ....

Από το βίντεο κι εγώ δεν μπόρεσα να διακρίνω κάτι το ιδιαίτερο. Μόνο η φυσική μπάλας φαίνεται κάπως διαφορετική στα σκασίματα. Βέβαια σε κάποιες φάσεις σκάει πολύ αφύσικα. Σαν να βρίσκει κόντρα και στην 2η αναπήδηση να σηκώνεται πιο ψηλά. Δεν ξέρω που το είδαν αυτό. 

Επίσης το χρόνιο πρόβλημα για μενα και για πολλούς που ειναι η φυσική παιχτών και το πως στρίβουν κλπ, φάνηκε (και λογικό), να μην έχει αλλάξει. Βέβαια θα το δούμε μόλις το πιάσουμε στα χέρια μας, αλλά είμαι 100% σίγουρος οτι δε θα εχει σημαντικές διάφορες. Εξάλλου την ίδια μηχανή κουβαλάει. 

Κοινώς δε τρελάθηκα με αυτο που ειδα και πιθανόν για 2η συνεχόμενη χρόνια να μην πάω καν σε αγορά.

• Like 3

η παρακατω ομαδα που θα συμμετεχει στα esports του fifa 20 ανηκει στην 3η κατηγορια ισπανιας η οποια αποτελειτε απο 4 ομιλους των 20 ομαδων.

η ειδηση τωρα ειναι μηπως μπηκε η 3η ισπανιας ?????? θα ειναι τελειο για καριερα

• Love 2

@TOL1S  Πωωω ωραιο νεο!! Μακαρι να χει 3η Ισπανιας θα ναι πλ ωραιο και για το Copa de Espana και φυσικα γιατι το να ξεκινας απο χαμηλα ειναι παντα πολυ ομορφο για το cm. Να ρωτησω αυτη την εβδομαδα δεν περιμενουμε νεα για την καριερα? ή κανω λαθος?

• Love 1
  • Like 1

5 minutes ago, Diegito21 said:

Να ρωτησω αυτη την εβδομαδα δεν περιμενουμε νεα για την καριερα? ή κανω λαθος?

μαλλον σημερα

• Love 1
  • Like 1

Δεν βλεπω πολλα πραγματα για career τελικα. Αρχιζω να πιστευω, οτι θα πουν 2-3 πραγματα μαζι με το volta και αυτο ηταν. Τιποτα ψευτοδιαλογους, οπως λεει και ο Diegito, 2-3 γηπεδα απο Γερμανια και Γαλλια και τελος. Αλλη μια χρονια κοροϊδια προβλεπω.

Κλασσικα στο περιμενε....ή καλο  ειναι αυτο ή μολις βγει θα αντιδρασουμε καπως ετσι... :D 

tenor.gif

• Haha 4

βγηκε πληροφορια οτι το πρωταθλημα ινδιας που ολοι περιμεναμε τοσα χρονια 😂🤣🤢,καποιοι δεν ετρωγαν,δεν κοιμοντουσαν 🤣🤣🤣🤣🤣 μπαινει στο φιφα 20 αλλα δεν ειναι ακομα σιγουρο αν θα αφορα μονο την mobile εκδοση η γενικα.

μετα απο αυτο το νεο ξερω σχεδον κανενας μας δεν θα ενδιαφερθει για τα νεα τις καριερας 😂😂😂😂 😜😜😜😜😜

edit

@ELBarto-3-

Edited by TOL1S
  • Love 1
  • Haha 1