Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - Discussion Topic

Recommended Posts

On 15/2/2020 at 4:27 ΜΜ, slamsoze said:

ΙΣΧΥΟYΝ 1.000%  ό,τι ακριβώς σου είπε ο @AkisVarg και ό,τι σου έγραψα παραπάνω. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

ΡΟΝΑΛΝΤΟ, ZINTAN ή οποιονδήποτε άλλον legend σe κονσόλες, που να μην τον έχει βάλει από πριν η ΚΟΝΑΜΙ στο datapack, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ TON ΒΑΛΕΙΣ, τέλος.-

Eπίσης @Ronaldo98IssPro επειδή η τελευταία σου ατάκα ότι δεν ασχολούμαστε στροβιλίζεται ακόμα μέσα στο κεφάλι μου, είμαστε άσχετοι δηλαδή και απαντάμε, (έπεσα και εγώ στην παγίδα!) η ερώτηση σου ήταν ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΙΣ ΤΟΝ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΤΟΥ PES 2017, όχι τους LEGENDS που υπάρχουν ήδη στη database για το MyClub του 2020. Γιατί το βιντεάκι που μας πόσταρες, σε εμάς τους άσχετος που ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ με EDITING, αυτό μας δείχνει, LEGENDS που υπάρχουν στη data του παιχνιδιού για το MyClUB και ο Junior Mantis απλά τους ξεκλειδώνει για τον offline.

OΠΟΤΕ ΞΑΝΑΛΕΩ, άμα δεν τον δώσει η ΚΟΝΑΜΙ σαν LEGEND για το MyCLUB, ο Junior Mantis δεν πρόκειται να σου τον προσθέσει ούτε σε μελλοντική ούτε σε καμία έκδοση για το offline, εις τον αιώνα τον άπαντα.

Αυτά από κάποιον που δεν ασχολείται καθόλου, καθόλου όμως!

ναι αλλα το καταλαβες λαθος...εσυ νομιζες οτι ειπα για το φορουμ η για εσενα η δεν ξερω και γω τι, ΔΕΝ ΕΙΠΑ οτι δεν ασχολειστε εσεις ,ειπα οτι για να βρει καποιος το option file του συγκεκριμενου τυπου βραζιλιανου μεξικανου δεν ξερω και γω τι ειναι αυτος, οτι πρεπει καποιος να ασχολειται, οτι θελει ψαξιμο γενικα για να το βρεις δεν ειναι κατι που υπαρχει ευκολα προσβασιμο στα γνωστα forums και οχι την λαθος σημασια που διαπιστωσες εσυ..τελος!

Edited by Ronaldo98IssPro
  • Thanks 1

30 minutes ago, Ronaldo98IssPro said:

ναι αλλα το καταλαβες λαθος...εσυ νομιζες οτι ειπα για το φορουμ η για εσενα η δεν ξερω και γω τι, ΔΕΝ ΕΙΠΑ οτι δεν ασχολειστε εσεις ,ειπα οτι για να βρει καποιος το option file του συγκεκριμενου τυπου βραζιλιανου μεξικανου δεν ξερω και γω τι ειναι αυτος, οτι πρεπει καποιος να ασχολειται, οτι θελει ψαξιμο γενικα για να το βρεις δεν ειναι κατι που υπαρχει ευκολα προσβασιμο στα γνωστα forums και οχι την λαθος σημασια που διαπιστωσες εσυ..τελος!

Τέλος πάντων, παραφέρθηκα, μου πέρασε τώρα. Εδώ είναι το site του για ότι χρειαστείτε τώρα ή μελλοντικά. Google chrome, μετάφραση από Ισπανικά σε Αγγλικά και όλα κομπλέ.

http://mantisgamingmodding.blogspot.com/

Καλημέρα παίδες..Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο Patch αξιόπιστο για pc???

Βλέπω πολλά αλλα δεν ξέρω ποιο να κατεβάσω....

6 hours ago, Darap21 said:

Καλημέρα παίδες..Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο Patch αξιόπιστο για pc???

Βλέπω πολλά αλλα δεν ξέρω ποιο να κατεβάσω....

http://www.wehellas.gr/index.php/downloads/pes-2020/pes-2020-patches-pc/item/921-pes-2020-pc-pesuniverse-option-file-v2-downloads

Αν όχι το καλύτερο τότε σίγουρα στα καλύτερα και πιο δημοφιλή. Παίζει και online χωρίς κανένα θέμα.

Edited by johnson

καλα στην κοναμι πρεπει να εχουν καψει εγκεφαλο...εβαλαν σαν legend τον gareth barry....ο οποιος ακομα παιζει μπαλα στην West Bromwich Albion και περα απο αυτο, απο που και ωσπου θεωρειται legend....ημαρτον! 

επισης μετα τα χθεσιναo o haaland θελει επειγοντως update +10 πανω τo speed, accelerate, shoot power, agressive.

Edited by Ronaldo98IssPro
  • Haha 1

Ο Gareth Barry είναι ο παίκτης που έχει το ρεκόρ με τις περισσότερες συμμετοχές στην Premier League.Από αυτό και μόνο αξίζει μία αναφορά ως Legend.

• Like 2

Αλλο κολπακι των φουστηδων της ΧΟΝΑΜΙ, σε κληρωνει με τους τοπ, παιζεις φιφτυ-φιφτυ, μετα σου πεταει εναν με  500αρι rank και λες οκ να και ενας ευκολος αγωνας, αμ δε, το μνοπανα της ΧΟΝΑΜΙ εχουν φροντισει να εχεις ολους τους παικτες κλειδια κοκκινους, τερματοφυλακα κοκκινο, 2 επιθετικους που εχεις κοκκινους. Μιλαμε τα παλικαρια δεν παιζονται, παρτε το χαμπαρι, αν δεν κλεψεις στο online 800 kai 900 rank δεν εχει.

Ειναι για τον παιουλα

• Like 1
  • Haha 1

Εγώ είμαι 830 και δεν έχω κλέψει..Και πέρσι ήμουν 950 και ούτε τότε είχα κλέψει..Παράξενο εεε???...Δε ξέρω πως το κατάφερα...Μάλλον είμαι και πολύ παιχταράς να ούμε..!!

• Love 1

4 hours ago, Ribo_10 said:

Εγώ είμαι 830 και δεν έχω κλέψει..Και πέρσι ήμουν 950 και ούτε τότε είχα κλέψει..Παράξενο εεε???...Δε ξέρω πως το κατάφερα...Μάλλον είμαι και πολύ παιχταράς να ούμε..!!

Εισαι, εισαι

11v11 κανείς; Υποτιμημένο mode. Ξεκινάμε για χαβαλέ αλλά σε φάση τουρνουά μέσω https://pespro.ru/
Πρέπει να είμαστε περίπου 8-9 παίκτες και υποθέτω δεχόμαστε και άλλους.
2 μέρες παίζω με τα παιδιά, απ'ότι έχω δει το επίπεδο είναι υψηλό (υπάρχουν και black badges μέσα, δε φαίνεται να κάνει ο καθένας του κεφαλιού του κλπ.)
Σήμερα έπαιξα σαν CF καθώς δεν είχαμε τον βασικό CF και κάναμε ομορφιές. Μου αρέσει περισσότερο να φτιάχνω παρά να σκοράρω ;) (έπαιξα τις πασούλες εδώ).

Edited by johnson

Επιστρέφω για να ενημερώσω το κόσμο πως είναι δυνατόν να παιχτεί φιλικό 2v2 μέσω του team play server  (11v11).

Απλά θα μπουν 4 άτομα και στην επιλογή παίκτη θα πατήσουν ANY. Έτσι θα παίξουν κανονικά 2v2 ή 3v3 ή ότι θέλει ο καθένας.

Προ 19. ΚΟΝΑΜΙ League, superstar. Μετά από 29 αγωνιστικές καρκινιάσματος έρχεται η τελευταία όπου θέλω μόνο νίκη και ήττα ή ισοπαλία του πρωτοπόρου για να κατακτήσω το πρωτάθλημα. Ξεκινάει, κάνω γρήγορα το 1-0. Στην εκπνοή του ημιχρόνου κάνω βολέ με τον τερματοφύλακα, στη διεκδίκηση στο αέρα ο επιθετικός μου δεν πιάνει καν κεφαλιά, η μπάλα με καποιον τρόπο (μάλλον απ΄τον αντίπαλο) φτάνει στον άλλο μου επιθετικό ο οποίος φεύγει τετ α τετ. Φρρρρρρ!!!! Φάουλ επιθετικό. Αυτόματο replay, δε μου φαίνεται να κάνει κάτι. Βάζω manual replay από όλες τις γωνίες, δεν τον έχω ακουμπήσει καν.

Δεύτερο ημίχρονο. Όλη η ομάδα μου δυο σκάλες κάτω στα πάντα. Ταχύτητα, έκρηξη, αντιδράσεις, τα γνωστά. Με κάποιο μαγικό τρόπο μέχρι το 87 δεν το έχω φάει. Στο 87 αναγκάζομαι να κάνω φάουλ έξω απ΄την περιοχή μου και πλάγια, γιατι είναι απ΄τις φάσεις που νιώθεις ότι αν δεν το κάνεις θα μπουν με τη μπάλα στα δίχτυα και νιώθεις και τυχερός αν σε ΑΦΗΣΕΙ να προλάβεις να κάνεις το φαουλ. Γίνεται η σέντρα, όλοι οι αμυντικοί μου αγάλματα, φυσικά και αυτός που ελέγχω επίσης, κεφαλιά δοκάρι και μέσα1-1.

Στο 92 βγαίνω τετ α τετ, πατάω να κάνει το γ@@@$%$ο το σουτ, δεν το κάνει, πέφτει με τη μπάλα πάνω στο τερματοφύλακα. Τέλος 1-1. Οι άλλοι επίσης ισοπαλία που σημαίνει θα το έπαιρνα.

Γιατί τα γράφω όλα αυτά στο τόπικ του 20; Γιατί είμαι που είμαι μαζόχα, εθισμένος και το χω πάρει απόφαση πια ότι δε κόβεται η πρέζα, τουλάχιστον τον μαζοχισμό μου θα τον βγάζω με όσα ήδη έχω πληρώσει καιδεν θα πληρώσω κι άλλα κι άλλα για να παίρνω την κάθε καινούρια έκδοση του Script Evolution Soccer κάθε χρόνο.

• Like 1
  • Haha 1

Εντάξει μωρέ, σε έναν αγώνα στο έκανε...:hehe: :respect:

Προκαλώ οποιονδήποτε για τα στοιχήματα ότι του χρόνου θα έχει ακόμα περισσότερο σκριπτ, δεν έχω τη παραμικρή αμφιβολία.

• Sad 1

Καλησπέρα. Μήπως ξέρουμε αν θα ανέβει στα downloads το καινούριο option file από PESUniverse (v5) για PS4?

@Tacchinardi

Φιλε μου ,

έκανες μια κλασική περιγραφή Pes...

Και στο ML είναι μάλλον πιο εμφανή τα φαινόμενα. Είναι οι κλασικοί μηχανισμοί της κοναμι για να κάνουν τον παίκτη να πει: Γ@μΩτο , εν τέλη, το έχασα στο τελευταίο δευτερόλεπτο, άντε να μην το αφήσω σαν παιχνιδι,αντε πάμε άλλη μια σεζόν. 

Δεν ξέρω όμως αν τελικά λειτουργεί πάντα έτσι όπως το έχουν σκεφτεί ή μπορεί να γυρίζει & εναντίον ,δηλαδή να πει ο παίκτης : "αι σιχτιρ" με την απάτη που με «κλεβει»

χαχαχα