Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - Discussion Topic

Recommended Posts

Διάβασα για το greek patch (και όχι μονο) και πραγματικά αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα δημιουργίας του!

Μόνο και μόνο για να ΤΙΜΗΣΩ τα παιδιά, θα το κατεβάσω και θα παίξω ένα ML τιμήν ένεκεν!

• Love 1
  • Like 2

Ιστορική στιγμή, πρωτόγνωρη εμπειρία μετά από τόσα χρόνια ενασχόλησης με το PES, να έχω πλέον την δυνατότητα να παίξω ελληνικό πρωτάθλημα. Πολλά μπράβο και πάλι σε όλο το team για την εξαιρετική τους δουλειά που οδήγησε σε ένα καταπληκτικό αποτέλεσμα! Κάτι άσχετο, σαν απορία μια και στο παρελθόν δεν είχε τύχει να ασχοληθώ ποτέ.  Με την συμμετοχή των ελληνικών ομάδων στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις τι γίνεται?  Ο πρώτος για παράδειγμα βγαίνει CL, ο δεύτερος προκριματικά, ο τρίτος, τέταρτος Europa League... Τι παίζει?

Edited by Chris260670
  • Love 1
  • Like 2

5 hours ago, GeneralGiGi said:

ΧΑΧΑΧΑ! Τόσο χάλια? Λογικά θα καώ στην αρχή με το MyClub και κάπου θα ξενερώσω λόγω scripting. Το καλό όμως είναι ότι δεν θα υπάρχουν αυτά τα γ*****να τα skill moves που την παίρνει ο άλλος από το κέντρο και φτάνει στη γραμμή του τέρματος. Και δεν θα τρώω τόσες ώρες το ΣΚ για το WL. Πιστεύω το PES προσφέρεται παραπάνω για τις ώρες που έχω να παίξω. Το gameplay ούτως ή άλλως μου αρέσει πολύ περισσότερο, οπότε και στο offline να καταλήξω μετά που θα ξενερώσω για 2-3 ματσάκια το βράδι, πάλι καλύτερα θα 'ναι με το PES.

Μωλις σπασεις κανα 2 χειριστήρια  λόγο script, cheating και μλκιας της ΚΟΝΑΜΙ θα με θυμηθείς, αν παιζεις offline ολα καλα :hehe: 

Edited by giannis10001
  • Haha 1

Η μπαλα περναει μεσα απο τα ποδια, μετα το update ευνοήθηκε το κλέψιμο, με τα φαλτσα που παιρνει η μπαλα στις πασες περνάει μέσα απο τα πόδια πολυ ανετα οταν ο αντιπαλος κανει κάθετη συρτή απ τα πλαγια και βρισκεις την μπαλα με το πλαϊνο μέρος του ποδιου σου, παιρνούν ολες οι πασες ως δια μαγείας.

Βλεπω δλδ οτι μετα το update αυξήθηκαν τα κουλά στο οnline.

Το θεϊκό των μλκιανς japan, εχω σχεδιασμο στην επιθεση "παιχνιδι αντεπιθεσεων", απόσταση μεταξυ των παικτων μου αραιή 3 παυλες, βγαινω στην μεγάλη περιοχη 2 vs 2, παω να κανω πασα στον συμπαικτη και αυτος ερχεται προς εμενα με αποτελεσμα να κλειστουμε και οι δυο με τους δυο αμυντικους που μας περιμενουν, αυτο τι ειναι τωρα, script, μλκια της Κοναμι, μλκια του Ερτογαν (ασχετο :) ), τι σκάτα ειναι?  Να εχεις βαλει ρυθμισεις για να τρεχουν στο κενο χωρο μακρια σου και αυτοι να ερχονται πανω σου, "ελα μωρε καλο ειναι το παιχνιδι, εμεις ειμαστε κακοι"  :hehe:.

Το άλλο, να εχεις καλη αποκριση επι σειρα αγωνων στις πασες και σε οτι αλλο πατας να κανεις, άλλα οταν φτάνεις στην μικρη περιοχη για τετατετ με τον τερματοφυλακα να καθυστερεί η απόκριση στην κινηση, στο σουτ, ενω εσυ εχεις βγαλει το νυχι απ την πιεση, "ελα μωρε συμπτωση ειναι, χαλάει η συνδεση οταν πας εσυ να κανεις σουτ, δεν φταιει κανενας"

Να κανεις ψιλοκρεμαστες επι σειρα αγωνων και να αργεί να κάνει σπριντ ο παίκτης σου να την πάρει  και στις άλλες μισές ψιλοκρεμαστες που κάνεις  να πηγαίνουν  στους αντιπάλους αμυντικούς, ενω εσενα να σε παιζουν με ψιλοκρεμαστες σαν το μπαλάκι του ΜΠΑΝΜΙΚΤΟΝ, σε αυτο λοιπόν  εσυ  φταις που δεν έχεις πατήσει κάτι πριν για να μην σου περνούν τις πάσες και βγαίνουν  τετατετ με τον τερματοφυλακα σου :hehe:.

Οι αμυνες μετα το update εγιναν κ@λος,  ξεκιναει ο αλλος απ την σεντρα και οι αμυντικοι  πανε για κάστανα :xirokrotima:.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΚΟΝΑΜΙ :respect: ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΗΓΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ LOCHITECH ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ 4o GAME PAD ΜΕΤΑ ΤΟ 3ο ΣΠΑΣΜΕΝΟ :hehe:, Η ΚΟΝΑΜΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ SONY & ΤΗΝ LOCHITECH ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΣ TOYΣ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ  ΣΤΑ GAME PARTS

Edited by giannis10001
  • Haha 3

Λογικά θα διαγράψω το Μεξικάνικο πρωτάθλημα που έχω απ'το PES Universe να αντικατασταθεί με την Ελληνική Σούπερ Λιγκ. Χαίρομαι που ακούω καλά λόγια μέχρι τώρα!

Έχετε παίξει κάποια άλλη μικρότερη διοργάνωση? Ξεκίνησα Ασιάτικο Τσάμπιονς Λιγκ. Έχει πολύ ωραίο ύμνο και με ηλεκτρική κιθάρα μέσα και οι μισές ομάδες είναι Αράβικες. Πήρα την Αλ Ιτιχάντ λόγω Πρίγιοβιτς.

Φαίνεται φυσικά πως είναι ένα φτωχό ξαδερφάκι του Ευρωπαϊκού Τσάμπιονς Λιγκ. Από τα γραφικά και καρτέλες πριν το ματς που θυμίζουν UCL πενταετίας, μέχρι και την απουσία σπρέι απ'τον διαιτητή για τα στημένα και τα παραδοσιακά στατικά διαφημιστικά πάνελ γύρω απ'το χορτάρι αντί για τα σύγχρονα με LED. Αλλά καλή φάση.

Ωραία πινελιά τα σχετικά για την διοργάνωση σχόλια του Σωτηρακόπουλου.

Edited by AlexZikas
  • Like 1

47 minutes ago, AlexZikas said:

Λογικά θα διαγράψω το Μεξικάνικο πρωτάθλημα που έχω απ'το PES Universe να αντικατασταθεί με την Ελληνική Σούπερ Λιγκ. Χαίρομαι που ακούω καλά λόγια μέχρι τώρα!

Έχετε παίξει κάποια άλλη μικρότερη διοργάνωση? Ξεκίνησα Ασιάτικο Τσάμπιονς Λιγκ. Έχει πολύ ωραίο ύμνο και με ηλεκτρική κιθάρα μέσα και οι μισές ομάδες είναι Αράβικες. Πήρα την Αλ Ιτιχάντ λόγω Πρίγιοβιτς.

Φαίνεται φυσικά πως είναι ένα φτωχό ξαδερφάκι του Ευρωπαϊκού Τσάμπιονς Λιγκ. Από τα γραφικά και καρτέλες πριν το ματς που θυμίζουν UCL πενταετίας, μέχρι και την απουσία σπρέι απ'τον διαιτητή για τα στημένα και τα παραδοσιακά στατικά διαφημιστικά πάνελ γύρω απ'το χορτάρι αντί για τα σύγχρονα με LED. Αλλά καλή φάση.

Ωραία πινελιά τα σχετικά για την διοργάνωση σχόλια του Σωτηρακόπουλου.

Δεν έχω βάλει ούτε το PES universe ούτε το wehellas patch, αλλά δε νομίζω να έχουν σχέση το Μεξικάνικο με το Ελληνικό. Το πρώτο μπαίνει στην PLA League (Λατινική Αμερική) κανονικά ενώ το δεύτερο στην PEU (Ευρώπη). Άδικα θα το διαγράψεις πιστεύω.

• Like 2

Έχω και την Bundesliga και πρωτάθλημα με κλασσικούς συλλόγους οπότε είναι φουλ οι λίγκες slamsoze.

Edited by AlexZikas
  • Like 1

Just now, AlexZikas said:

Έχω και την Bundesliga και πρωτάθλημα με κλασσικούς συλλόγους οπότε είναι φουλ οι λίγκες.

Tότε θα πρέπει να πάρεις αποφάσεις!!! :) Από ότι κατάλαβα, με το ελληνικό πατς θα έχεις 6 Γερμανικές+κάποιες rest of europe. Aλλά το Μεξικό πιστεύω δεν έχει κάποια σχέση κατά 99.9% , τουλάχιστον στην φουλ έκδοση. Δε θα είχε και νόημα αλλιώς, γιατί μετά θα έπαιζες Libertadores με τις ελληνικές.

Edited by slamsoze
  • Like 2

Ναι, κύπελλο Απελευθερωτών. 😁

Έχει ελέγξει κανείς αν οι έξτρα Ευρωπαϊκές ομάδες έχουν Ερυθρό Αστέρα και άλλες που παίζουν στο Τσου Λου? Να συμπληρώσουμε ρεαλιστική 32άδα ρε αδερφέ.

• Like 2

1 hour ago, AlexZikas said:

Έχει ελέγξει κανείς αν οι έξτρα Ευρωπαϊκές ομάδες έχουν Ερυθρό Αστέρα και άλλες που παίζουν στο Τσου Λου? Να συμπληρώσουμε ρεαλιστική 32άδα ρε αδερφέ.

Ναι υπάρχει Αστέρας, ΑΠΟΕΛ κτλ

• Like 2

1 hour ago, AlexZikas said:

• Like 2

Θενξ γκάις! Βλέπω συμπληρώνεται και το φετινό Τσου Λου, με Ντόρτμουντ, Λειψία, Ερυθρό και Σάλτσμπουργκ. 🤙

• Like 1

Γενικά, όπως το θυμάμαι, όποτε περνάμε ομάδες από κάποιο πατς, υπάρχει κουτάκι, που αν το τικάρουμε, μας δείχνει για κάθε ομάδα που περνάει, επάνω σε ποιά την περνάει και μας ρωτάει κιόλας για το οκ, δηλ. μπορούμε να το κάνουμε την πρώτη φορά, για να δούμε επάνω σε ποιό πρωτάθλημα θα περαστεί το κάθε "γκρουπ" ομάδων του πατς (μόλις δούμε, ακυρώνουμε και το ξανακάνουμε, χωρίς να τικάρουμε το κουτάκι, οπότε περνάνε αυτόματα). Επίσης, συνήθως ο κάθε δημιουργός του πατς γράφει στα notes πού επάνω θα περαστεί το πατς του. Λογικά δηλαδή, η κάθε ομάδα, την οποία κάνουν extract για επεξεργασία αυτοί, έχει συγκεκριμένο ID ή θέση μέσα στο αρχείο του παιχνιδιού, επομένως, στη διαδικασία import team αυτή πάει και μπαίνει στην ίδια θέση αυτόματα. Αν το έχω καταλάβει καλά δηλαδή......

Πραγματικά μπράβο σε όλη την ομάδα του wehellas για το greek patch, που από ό,τι διαβάζω είναι άψογο. Αισθάνομαι άσχημα που δεν το έχω τιμήσει, μιας και δυστυχώς δεν με τραβάει καθόλου το ελληνικό πρωτάθλημα για το ML. Ίσως κάποια στιγμή μου έρθει. Άσχετο με το παιχνίδι τώρα, αλλά είναι κρίμα που δεν έχουμε ένα πολύ καλύτερο πρωτάθλημα και που έχει επικρατήσει η λαμογιά, αντί να μαζευτούν 5 σοβαροί επιχειρηματίες (και ξένοι φυσικά) να οργανώσουν μια καλή λίγκα, να κινηθεί και το χρήμα (είμαστε μικρή χώρα μεν, αλλά μπορεί να φτιαχτεί πολύ καλύτερο ποδόσφαιρο από το υπάρχον), συν το ότι ο έλληνας, ως μεσόγειος, έχει εκ των πραγμάτων φοβερό ταλέντο στη μπάλα. Δεν διαφέρουμε σε τίποτα από ισπανούς και ιταλούς. Υπάρχει και το παράδειγμα της Ουρουγουάης, που είναι 3 εκατομμύρια, αλλά έχει 2 παγκόσμιους τίτλους και βγάζει παίκτες, διότι πολύ απλά έχει ένα υγιές σύστημα. 

Τέλος offtopic. Σχετικά με το super cancel, τελευταία του έδωσα λίγη περισσότερη σημασία και είδα τα εξής: μετά από πάτημα για πάσα ή σουτ, κάνει μία ωραία ακύρωση, πιο άμεση νομίζω, από το αν πατήσουμε το x, μου άρεσε. Στην άμυνα, μου έχει τύχει κάποιες φορές και κόβω τον επιθετικό με τρόπο που δεν γίνεται με το απλό μαρκάρισμα. Αν μαρκάρουμε με x ή απλή κίνηση στο χώρο, η CPU το "βλέπει" και μας αποφέυγει πιο εύκολα. Με super cancel είναι σαν να απελευθερωνόμαστε κάπως από τον κώδικα (χοντρικά το λέω). Το ίδιο και στην επίθεση, αν πάρουμε τον παίκτη μας από την προκαθορισμένη πορεία του και την αλλάξουμε λίγο, γίνονται άλλα, πχ μου έτυχε σε πάσα που υποδεχόμουν, να αλλάξω την πορεία του παίκτη μου και ο κοντινός αντίπαλος της Cpu έφαγε εντελώς την "προσποίηση" και έμεινε παγωτό. Πιθανότατα να τα έχετε ήδη δει\κάνειαυτά οι περισσότεροι. Νομίζω ότι το super cancel έχει αρκετό ψωμί να το ψάξει κανείς. 

• Like 2

2 hours ago, toninio said:

Γενικά, όπως το θυμάμαι, όποτε περνάμε ομάδες από κάποιο πατς, υπάρχει κουτάκι, που αν το τικάρουμε, μας δείχνει για κάθε ομάδα που περνάει, επάνω σε ποιά την περνάει και μας ρωτάει κιόλας για το οκ, ....

Το έχουν αφαιρέσει αυτό φέτος. Όπου την έφτιαξε ο κατασκευαστής, εκεί στην περνάει. Χωρίς ερωτήσεις και πολλά πολλά. Δυστυχώς, πρέπει να τα εγκαθιστούμε όλα "στα τυφλά" πλέον.

Τουλάχιστον όταν υπάρχει εκτενής λίστα στα notes, ξέρεις τουλάχιστον που θα πάνε, και πάλι δεν μπορείς να το αλλάξεις όμως.

Edited by slamsoze
  • Like 1

Α, το έβγαλαν; Δεν το πρόσεξα, γιατί έχω περάσει ένα OF προς το παρόν  και το πέρασα κατευθείαν. Στο θέμα του ότι περνιούνται στην ίδια θέση υποχρεωτικά, ίσως αυτό είναι καλό, για να αποφεύγονται μπερδέματα κλπ και να γίνεται αχταρμάς στο τέλος, με τις ομάδες και τους παίκτες. Κάπου νομίζω είχα διαβάσει στο pesgaming πέρυσι-πρόπερσι, ότι η κάθε ομάδα, αλλά και ο κάθε παίκτης έχουν ένα ID, μία "διεύθυνση", και γίνονται μπερδέματα όταν περνάμε μια extracted και edited ομάδα σε άλλη θέση από την αρχική, πχ βλέπουμε να  έχει σωστά και άκυρα ονόματα, μερικά κενά, και τέτοια. Δεν ξέρω κιόλας, απλά ό,τι θυμάμαι λέω. 

Αν τα εξηγούν στα notes, όλα καλά (κι ελεγχόμενα). 

Edited by toninio
  • Like 1

1 hour ago, toninio said:

Α, το έβγαλαν; Δεν το πρόσεξα, γιατί έχω περάσει ένα OF προς το παρόν  και το πέρασα κατευθείαν. Στο θέμα του ότι περνιούνται στην ίδια θέση υποχρεωτικά, ίσως αυτό είναι καλό, για να αποφεύγονται μπερδέματα κλπ και να γίνεται αχταρμάς στο τέλος, με τις ομάδες και τους παίκτες. Κάπου νομίζω είχα διαβάσει στο pesgaming πέρυσι-πρόπερσι, ότι η κάθε ομάδα, αλλά και ο κάθε παίκτης έχουν ένα ID, μία "διεύθυνση", και γίνονται μπερδέματα όταν περνάμε μια extracted και edited ομάδα σε άλλη θέση από την αρχική, πχ βλέπουμε να  έχει σωστά και άκυρα ονόματα, μερικά κενά, και τέτοια. Δεν ξέρω κιόλας, απλά ό,τι θυμάμαι λέω. 

Αν τα εξηγούν στα notes, όλα καλά (κι ελεγχόμενα). 

Nαι αυτό ήταν όντως ένα πρόβλημα, όταν περνούσες ομάδα πάνω από άλλη ομάδα , ή από άλλο OF. Είναι λίγο πιο απλή-και ταυτόχρονα περίπλοκη βασικά η εξήγηση. Όταν περνάς πχ την αμάδα Χ πάνω στην ομάδα Α, οι παίκτες της ομάδας Χ συνήθως είναι edited παίκτες της ομάδας Α. Αν περάσεις την ομάδα Χ ξανά στην ομάδα Β, στην ουσία μεταφέρονται οι παίκτες της ομάδα Α στην ομάδα Β ΚΑΙ οι ΠΡΩΗΝ παίκτες της ομάδας Β πάνε στους FREE AGENTS + το ρόστερ της ομάδας Α επειδή αδειάζει, αντλεί αυτόματα τους πρώτους 23 random Free agents από το free agent pool της database, για να έχει roster. Άμα βάλεις δε, άλλο OF στις ίδιες ομάδες, τότε γίνεται αυτό το μπάχαλο που λες, κενά, fake, edited όλα μαζί. Είναι λίγο ράβε-ξήλωνε δυστυχώς ακόμα η database, έχει πολύ αρχαϊκή δομή, ξαναλέω το αρχείο που "συγκρατεί" τη βάση δεδομένων, τα EDIT.bin/EDIT000.bin για κονσόλα/PC αντίστοιχα, κατασκευάστηκαν το 2007-2008 στη χαραυγή του PS3 , τώρα ξημερώνει PS5 σιγά-σιγά, η οποία εκείνη database, ήταν ένα expansion στην ουσία της PS2 αρχιτεκτονικής της database.

Δηλαδή ακόμα και φέτος, που είχαν πει ότι θα ξαναχτίσουν από το μηδέν την database , μετά τα περσινά ρεζιλίκια, είπαν ψέματα, απλά κάνανε μία μικρή επέκταση, δεν τη φτιάξανε από την αρχή. Είναι σαν να έχεις ένα παλιό σπίτι, να ανοίγει τρύπα στον τοίχο, να σου λέει κάποιος ότι πρέπει να ξαναχτίσεις όλο τον τοίχο, και εσύ να κλείνεις απλά την τρύπα με γυψοσανίδα. Ένα μπάλωμα έγινε στην ουσία.

Τέλος πάντων το πρόβλημα φέτος, που βγήκε αυτή η επιλογή, είναι ότι, π.χ. εγώ στην Ασία είχα φτιάξει ήδη 5 ομάδες. Με τα παλιά δεδομένα, θα μπορούσα να βάλω απλά τις ομάδες που θέλω από διαφορετικά OF, χωρίς την επιλογή apply roster edits. Έτσι θα είχα περάσει σε 1 λεπτό , σήματα και φανέλες και με το τσεκάρισμα που περιέγραψες στο προηγούμενο ποστ σου, θα μπορούσα να περάσω και κάποιες με τα ρόστερ τους. Τώρα πρέπει αναγκαστικά, για να μη χάσω τα δικά μου edit, να  τα περάσω όλα σε 15 ομάδες, ένα-ένα χειροκίνητα και χωρίς να μπορώ να κάνω apply τα ρόστερ, για να μ χάσω τις δικές μου ομάδες. Μιλάμε τώρα δηλαδή ότι πρέπει να δουλέψω χειροκίνητα πάνω σε 15 ομάδες. Η εναλλακτική λύση είναι να κάνω export τις δικές μου, να τις σβήσω , μετά, να βάλω ένα έτοιμο OF, να γράψω σε χαρτί ποια ομάδα πάει που, να σβήσω αυτές που πήγαιναν εκεί που είχα τις δικές μου ή να τις σβήσω όλες, να περάσω μετά ξανά τις δικές μου, μετά αυτές του πατς που μπορώ και μετά χειροκίνητα αυτές που θέλω και συγκρούονται με τις δικές μου.. Μιλάμε δηλαδή, ότι για ένα option που αφαίρεσαν, πρέπει να ρίξουμε δουλειά μέχρι το καλοκαίρι.. Θα έχει βγει το PES 2021 , μέχρι να τα τελειώσω όλα αυτά!!  :hehe: Μιλάμε για μπάχαλο!!!

Edited by slamsoze
  • Haha 1

Είναι μερικες φορές συνήθως μετά τις 12 τα μεσάνυκτα που τυχαίνει να παίζω... Κ έχει πλάκα γτ τρώει αναλαμπές το ολο σύστημα δε ξερω τι πεθαίνει και το Σκριπτ μειώνεται σε πολύ μεγάλο βαθμό σε φάση που παίζεις κανονικά εσυ... Και λεω τι ωραίο παιχνίδι είναι ρε γμτ !!! Νταξει δε κρατάει για πολύ δυστυχώς...   χτες το βράδυ έπαιζα mc 5 ματσακια και το ένα δεν είχε καθόλου σκριπτ δε ξέρω πως εγινε  και τα άλλα είχαν δεν είχαν...  Δυστυχώς δε συμβαίνει συχνά...

• Like 2

Δεν γνωρίζω αν αληθεύει αλλά σήμερα διάβασα ότι η ΕΑ επιστρέφει στο Steam και σύντομα θα είναι διαθέσιμα ορισμένα παιχνίδια, μέσα σε αυτά συμπεριλαμβάνεται και το FIFA 20. Δηλαδή θα μπορούμε να κάνουμε linked τον ΕΑ/Origin λογαριασμό μας με εκείνον στο Steam. Λυπάμαι που το γράφω αλλά αν συμβεί κάτι τέτοιο θα γίνουν πολύ δύσκολα τα πράγματα για την ΚΟΝΑΜΙ στο PC.

• Like 1

24 minutes ago, BasilhsGR said:

Δεν γνωρίζω αν αληθεύει αλλά σήμερα διάβασα ότι η ΕΑ επιστρέφει στο Steam και σύντομα θα είναι διαθέσιμα ορισμένα παιχνίδια, μέσα σε αυτά συμπεριλαμβάνεται και το FIFA 20. Δηλαδή θα μπορούμε να κάνουμε linked τον ΕΑ/Origin λογαριασμό μας με εκείνον στο Steam. Λυπάμαι που το γράφω αλλά αν συμβεί κάτι τέτοιο θα γίνουν πολύ δύσκολα τα πράγματα για την ΚΟΝΑΜΙ στο PC.

Ας γίνουν όσο πιο δύσκολα γίνεται μπας και αποφασίσουν να παραδώσουν κάποια στιγμή ένα ολοκληρωμένο προιόν .Αυτοί θεωρούν πως μονο με το gameplay θα πάρουν τον κόσμο πίσω...

Edited by Mean_Machine
  • Like 1

26 minutes ago, Mean_Machine said:

Ας γίνουν όσο πιο δύσκολα γίνεται μπας και αποφασίσουν να παραδώσουν κάποια στιγμή ένα ολοκληρωμένο προιόν .Αυτοί θεωρούν πως μονο με το gameplay θα πάρουν τον κόσμο πίσω...

Προσωπικά δεν βλέπω come back.

3 hours ago, north1980 said:

Είναι μερικες φορές συνήθως μετά τις 12 τα μεσάνυκτα που τυχαίνει να παίζω... Κ έχει πλάκα γτ τρώει αναλαμπές το ολο σύστημα δε ξερω τι πεθαίνει και το Σκριπτ μειώνεται σε πολύ μεγάλο βαθμό σε φάση που παίζεις κανονικά εσυ... Και λεω τι ωραίο παιχνίδι είναι ρε γμτ !!! Νταξει δε κρατάει για πολύ δυστυχώς...   χτες το βράδυ έπαιζα mc 5 ματσακια και το ένα δεν είχε καθόλου σκριπτ δε ξέρω πως εγινε  και τα άλλα είχαν δεν είχαν...  Δυστυχώς δε συμβαίνει συχνά...

η σκεψη σου περναει σε μεταφυσικο σταδιο..το παιχνδι ειναι ιδιο ολο το 24ωρο αν ειναι να σε πουλησει θα σε πουλησει...γιατι εμενα με πουλαει βραδυ η μεσημερι η απογευμα?

οταν κερδιζεις δεν εχει σκριπτ και οταν χανεις εχει? σκριπτ ειναι αν πατησεις τον αλλον ολοκληρωτικα και δεν παρεις ουτε ισοπαλια. και αυτο το προ δεν εχει σκριπτ πολυ

δεν ειναι σαν  το 19 που εβγαζα 15, 20 φασεις και δεν επαιρνα και τπτ τελος...δεν εχει τετοια φαινομενα εδω...

51 minutes ago, villa said:

δεν ειναι σαν  το 19 που εβγαζα 15, 20 φασεις και δεν επαιρνα και τπτ τελος...δεν εχει τετοια φαινομενα εδω...

Χειρότερο απ΄το 19. Έχω παιχνίδια που έγερνε το γήπεδο υπέρ μου με 70% κατοχή και σφυροκόπημα και ως δια μαγείας ισοφαρίστηκα ή έχασα. Αν απλά μπουστάριζε την ΑΙ του αντιπάλου για να κρατήσει τις ισορροπίες θα έλεγα πάει στο διάολο, εδώ σου κάνει την ομάδα σου να συμπεριφέρονται σαν ζόμπι. Αυτό δεν νικιέται, εκτός κι αν γινόταν να κοντρολάρεις και τους 11 παίχτες ταυτόχρονα.

• Like 1

19 minutes ago, BasilhsGR said:

Χειρότερο απ΄το 19. Έχω παιχνίδια που έγερνε το γήπεδο υπέρ μου με 70% κατοχή και σφυροκόπημα και ως δια μαγείας ισοφαρίστηκα ή έχασα. Αν απλά μπουστάριζε την ΑΙ του αντιπάλου για να κρατήσει τις ισορροπίες θα έλεγα πάει στο διάολο, εδώ σου κάνει την ομάδα σου να συμπεριφέρονται σαν ζόμπι. Αυτό δεν νικιέται, εκτός κι αν γινόταν να κοντρολάρεις και τους 11 παίχτες ταυτόχρονα.

έχω δει πολλά απάλευτα σε βίντεο από top ranked παίχτες.. δεν μπορούν να τα βγάλουν πέρα ούτε αυτοί με το καρκίνωμα... το χειρότερο προ που υπήρξε ever είναι αυτό, δεν αξίζει ούτε χρόνο, ούτε χρήμα

• Like 1

Δεν είχα ούτε έχω πρόβλημα ανάπτυξης ούτε στην δημιουργία φάσεων ούτε στο 19 ούτε στο 20..στο 19 συνέβαινε να βγάζω 15 20 τελικές και να μην παίρνω ούτε ισοπαλία και αντίπαλος να εκανε μια δυο φάσεις.. Εντελώς ανισόρροπο και άδικο παιχνίδι.. Χειρότερο μακράν απ το 20..στο κανονικό ποδόσφαιρο υπάρχουν λάθη στις πάσες μειωμένος ρυθμός όχι τόσες έκρηξεις ούτε πάντα γρήγορη μπαλα.. Και επίσης έχει κάνει κάτι το φυσιολογικο φέτος κούραση παιχτών.. Έχει κάνει σωστή προσέγγιση.. Απλά έχει αυξήσει τα ποσοστά πασων και έχει κάνει ασθενεστερες τις άμυνες μετά το update.. Αν δεν το πείραζαν θα ταν καλύτερο