Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - Discussion Topic

Recommended Posts

5 minutes ago, giannis10001 said:

Με μια λέξη το online, παιχνιδι της .....   https://www.youtube.com/watch?v=wvRGqIymtoA

εχει γινει τραγικο..ολη η γκαντεμια ειναι πανω μ χαχαχ...απο 800 και να παω στα 700 με το ετσι θελω...ωρες ωρες η μπαλα να μπαινει μεσα μονο για τους αλλους..

• Like 1

Σημερα μου σπασανε τα νευρα, μεσα σε 2 ωρες καταφεραν οι μλκες της ΚΟΝΑΜΙ να σπασω 1 χειριστήριο και ενα πληκτρολόγιο, ένταξή οποιος μιλαει για Update με προσμονή βελτίωση στο game play και τέτοιες παπαριες ειναι για γελια. Κλαιω τα 35 ευρω που εδωσα γμτ το σπιτι  του καθε τσακατσουκα του φουστη που παρεχει δυνατότητα online σε αυτη την μλκια που παιζουμε. Την προηγουμενη εβδομαδα επεφτα συνεχεια σε cheaters lagers κ το μνι της θειας τους και αυτην πεφτω συνεχεια σε script. Σημερα εχανα με κατι ανατροπές απο 2-0 σε 2-3 διοτι στο 2ο ημιχρονο οι παικτες μου κοκαλοναν, άλλαζα συστήματα, εβαζα 3 αμυντικους να κρατησω, μιλαμε τιποτα, μας κοροϊδευουν. Επειδη ειμαι της στατιστικης και εχω και καλη μνημη να ξερετε οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο, Τεταρτες οποτε παιζω με γκαμαει, εχω παρατηρησει οτι 2-3 μερες με παει κοντρα, κανα δυο με αφηνει ησυχο, και στις αλλες ειναι οτι κατσει. Μετα ρε μλκα πως να μην γινω cheater οταν παιζω με τον αμπαλο και νικαω 2-0 με 10 ευκαιριες και αυτος κανει 3 ευκαιριες και ειναι ολες γκολ, γμτ το σπιτι σου, παιδια απεγκαταστηστετο οσοι παιζεται ονλινε σε pc. Να εχει συνέχεια καθυστέρηση στο σουτ, στην πασα, να εχεις ενα μικρο buton lag ωστε να μην σου βγαινει τιποτα, να μην αλλαζει παίκτη με το L2 στην αμυνα με την καμία, να χανεις απο πουθεναδες, να διασχιζει το γηπεδο η μπάλα και κοντα στην σέντρα να πατάς να ανάψει ο παίκτης να παρεις την μπαλα και αυτη να σε χαιρεταει και να πηγαίνει στον επιθετικό για γκολ. Γιατι να σπάμε τα νευρα μας γ&μω το μνι που τους πέταξε, αυτοι ζητάνε  να τικαρουμε τους ορους με την επιλογη ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ και το μνι της θειας τους, "κατι κατεβατα σεντονια οτι και καλα δεν ευθύνονται αν μας σπασουν τα νευρα, αν παθουμε ψυχολογικά απ την χρησιμοποιηση του online gaming , αν κανουμε ζαβολιες στο παιχνιδι", αυτοι τι κανουν για να μην μας σπασουν εμας τα νευρα γμτ το σπιτι τους, βοηθουν τους αμπαλους μηπως? ή Θελουν να αυξησουν τους ψυχακιδες ανα την υφηλιο, πληρωνεις ρε φουστη και απαιτεις σεβασμο γμτ το μνι σας γιαπωνεζοι γκεοι. 

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΆΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ 6ΑΡΙΑ ΗΤΤΕΣ ΑΠΟ ΚΟΛΟΤΟΥΡΚΟΥΣ, 2 ΗΤΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΜΕ 20% ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗΔΕΣ ΤΗΣ ΚΟΝΑΜΙ ΤΙΣ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΑΙΜΑ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΑΊΡΝΕΤΕ ΠΙΣΩ ΜΕ ΚΛΈΨΙΜΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ POST   ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ  EMAIL ΣΤΑ ΜΝΟΠΑΝΑ ΤΗΣ ΚΟΝΑΜΙ

15 hours ago, villa said:

εχει γινει τραγικο..ολη η γκαντεμια ειναι πανω μ χαχαχ...απο 800 και να παω στα 700 με το ετσι θελω...ωρες ωρες η μπαλα να μπαινει μεσα μονο για τους αλλους..

Να σουτάρεις και να τα πιανουν ολα, να κανεις  πασα και να χτυπαει πανω σου σαν φωτοβολιδα, να μην κανει ξεπεταγμα με την καμια για να αρχισει σπριντ, τιποτα φιλε καθαρο κλεψιμω, δεν αξιζει τι παιχνιδι, μαλλον θα ασχοληθω με το φιφα μετα απο 14 χρονια.

Edited by giannis10001
  • Love 1
  • Haha 5
  • Dislike 1

2 hours ago, giannis10001 said:

Να σουτάρεις και να τα πιανουν ολα, να κανεις  πασα και να χτυπαει πανω σου σαν φωτοβολιδα, να μην κανει ξεπεταγμα με την καμια για να αρχισει σπριντ, τιποτα φιλε καθαρο κλεψιμω, δεν αξιζει τι παιχνιδι, μαλλον θα ασχοληθω με το φιφα μετα απο 14 χρονια.

Φίλε, προπάντων ψυχραιμία.

2ον και στο Fifa τις ίδιες παπαριες θα δεις, απλά μειωμένες και με σχεδόν καθόλου τσιτερς. Πάντως θα απολαύσεις lag free παιχνίδια και εύρεση αντιπάλου στη στιγμή.

Κατα τα άλλα τα νεύρα σου θα σπάσουν κι εκεί. Όσο υπάρχουν exploits και τα εκμεταλλεύονται τα αμπαλα καθίκια, τόσο θα μας σπάνε τα νεύρα. 

Οπότε ηρεμία τελικά και αποδοχή της σκατοκαταστασης. 

• Like 3

Παίξτε online φιλικά και σώστε τα πληκτρολόγια σας 🤣

Edited by johnson
  • Haha 3

5 hours ago, johnson said:

Παίξτε online φιλικά και σώστε τα πληκτρολόγια σας 🤣

Θα με κάνεις ρε μπαγάσα να το αγοράσω σε pc να παίζουμε φιλικά! 😁

• Love 1

18 minutes ago, Mean_Machine said:

7 ομάδες χωρίς χορηγό στη φανέλα ....  

Επίσης το Τουρκικό πρωτάθλημα έχει μόνο 2-3 ομάδες το πολύ με χορηγό στη φανέλα.

σκέτες τις φτιάχνουμε και μόνοι μας.. καλή γυφτοδουλειά ξανά η Κονάμι

• Like 3

14 hours ago, giannis10001 said:

Σ του καθε τσακατσουκα τ

ο τακατσουκα εχει σταματησει απο το 2013, εχει παει πισω στο προσκηνιο..οσο ηταν αυτος μπροστα ηταν ολα καλυτερα....

• Like 2

On 8/10/2019 at 3:24 ΜΜ, mike0402 said:

βγηκε η version 2 του pesuniverse για οποιον ενδιαφερεται!

αν καποιος το εχει κανει install στο pc ας γραψει πως γινεται!

το αρχείο για ps4 που υπάρχει στα downloads για την V2 δεν ξεζιπάρει πάντως

1 minute ago, sonofmook said:

το αρχείο για ps4 που υπάρχει στα downloads για την V2 δεν ξεζιπάρει πάντως

για pc κανεις unzip και δημιουργει εναν φακελο wepes

2 minutes ago, mike0402 said:

για pc κανεις unzip και δημιουργει εναν φακελο wepes

ναι οκ, η έκδοση για ps4 έχει θέμα όμως..

6 minutes ago, sonofmook said:

ναι οκ, η έκδοση για ps4 έχει θέμα όμως..

παντως εγω στο pc δεν εχω καταφερει ακομα να το κανω install (δεν ξερω τι κανω λαθος)

οποτε μπορει και στο pc να εχει θεμα

άκυρο τελικά... το κατέβασα σε άλλο pc και όλα οκ

• Like 1

Ας συνεχίσουμε εδώ τη συζήτηση για τυχόν online tournament/league με myClub ή και κανονικές ομάδες:

- να δούμε πόσοι είμαστε ανά πλατφόρμα
- να συμφωνήσουμε το φορμάτ της λίγκας/τουρνουά

Εγω παιζω. Οποτε θελετε οργανωστε το. Βραδυ βεβαια χεχε. 

Για υγιές gaming είμαι επίσης μέσα.

PS4

@johnson Καλό είναι να ανοίξει ένα νέο thread σχετικό.

Edited by SkyloMethIR

15 hours ago, SkyloMethIR said:

Φίλε, προπάντων ψυχραιμία.

2ον και στο Fifa τις ίδιες παπαριες θα δεις, απλά μειωμένες και με σχεδόν καθόλου τσιτερς. Πάντως θα απολαύσεις lag free παιχνίδια και εύρεση αντιπάλου στη στιγμή.

Κατα τα άλλα τα νεύρα σου θα σπάσουν κι εκεί. Όσο υπάρχουν exploits και τα εκμεταλλεύονται τα αμπαλα καθίκια, τόσο θα μας σπάνε τα νεύρα. 

Οπότε ηρεμία τελικά και αποδοχή της σκατοκαταστασης. 

HΡΕΜΙΑ ΕΙΠΕΣ :hunter2:                                                        😀😀😄

• Haha 1

3 hours ago, Ronaldo98IssPro said:

ο τακατσουκα εχει σταματησει απο το 2013, εχει παει πισω στο προσκηνιο..οσο ηταν αυτος μπροστα ηταν ολα καλυτερα....

Επειδη δεν ηξερα τον καινουριο εγραψα τσακατσουκα, συμβολικα παρτο, στην θεση του τσακατσουκα βάλε οποιον ειναι τωρα

Ps 4   εγω ...σε τουρνουα με my club ομαδες

Ειναι και αλλα δυο φιλαρακια μου μεσα..

On 8/10/2019 at 4:02 ΜΜ, sonofmook said:

Το πιο πλήρες που υπάρχει είναι αυτό από τον Βραζιλιάνο της καρδιάς μας:

https://www.youtube.com/watch?v=kx5l6dtw8Qw

Να σε ρωτήσω κάτι quality control, αρχηγέ μου. Αν το έβαλες το πατσάκι αυτό και ΑΝ τσέκαρες βέβαια. Βλέπω οι φανέλες είναι σε 2048. Μέσα στο παιχνδί τις περνάει σαν 1024 (SMALL)? Και επίσης είδες καθόλου να δημιουργεί created players? Κυρίως σε Libertadors και Liga MX?

σ.σ.:Εμείς θέλουμε να μην έχει created ή να έχει ελάχιστους,και να μην έχει LARGE φανέλες μέσα.

Edited by slamsoze

Παιδιά στο ONLINE DEVISIONS ότι και γήπεδο, καιρό, χόρτο κτλ να επιλέξω αυτό θα βγάλει αυτό που γουστάρει.

Πρώτη φορά δεν δουλεύει, συμβαίνει και σ' άλλους;

Από τότε που ξεκίνησα να παίρνω Ιντερ μου το κάνει...

1 hour ago, slamsoze said:

Να σε ρωτήσω κάτι quality control, αρχηγέ μου. Αν το έβαλες το πατσάκι αυτό και ΑΝ τσέκαρες βέβαια. Βλέπω οι φανέλες είναι σε 2048. Μέσα στο παιχνδί τις περνάει σαν 1024 (SMALL)? Και επίσης είδες καθόλου να δημιουργεί created players? Κυρίως σε Libertadors και Liga MX?

σ.σ.:Εμείς θέλουμε να μην έχει created ή να έχει ελάχιστους,και να μην έχει LARGE φανέλες μέσα.

δεν το έβαλα τελικά επειδή προτίμησα MLS από το V2 του pesuniverse..

νομίζω όμως ότι ο Βραζιλιάνος φτιάχνει παίκτες σίγουρα για το βραζιλιάνικο πρωτάθλημα (το οποίο και ανανεώνει πάρα πολλές φορές μέσα στη χρονιά), ίσως και για Μεξικό (πέρσυ τον τίμησα αλλά δεν τσέκαρα).

Οι φανέλες κατά 99% πιθανότητα είναι όλες S

• Like 1