Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - Discussion Topic

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα σε όλη την παρέα. Έχουμε ιδέα πότε περίπου θα έρθει το patch με το ελληνικό πρωτάθλημα? Γιατί κάπου διάβασα ότι φέτος πρόκειται να κυκλοφορήσει νωρίτερα από κάθε άλλη χρονιά!  Και κάτι ακόμη: στη θέση ποιου πρωταθλήματος μπαίνει, επειδή ποτέ στο παρελθόν δεν είχα ασχοληθεί με την συγκεκριμένη προσθήκη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Παιδιά δώστε κανένα σύστημα, κανένα χιντ για το παιχνίδι, γιατί ναι μεν μ αρέσει, αλλά τον πίνω άγρια..

Πως αμύνεστε; Τι σύστημα παίζετε;

Είτε αναφέρεσαι στο offline είτε στο online, δεν ξέρω αν υπάρχουν εγγυημένοι τρόποι άμυνας. Πειραματισμός και παρατήρηση της συμπεριφοράς του παιχνιδιού, δηλ. του τί κάνουν οι υπόλοιποι AI-controlled παίκτες επάνω στο χόρτο. Παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες, όπως τα συστήματα εκατέρωθεν και η διαφορά δυναμικότητας. Μπορεί να βοηθάει να παίζεις με 3 CB κι άμυνα με προσήλωση στον άξονα, εάν έχεις θεωρητικά πιο αδύναμη ομάδα. Ίσως swarm the box, αν πιέζεσαι πολύ. Ένας γενικός κανόνας μάλλον είναι καλή αυτοσυγκέντρωση για να παρατηρούμε τις off the ball κινήσεις και να προβλέπουμε την επόμενη επικίνδυνη πάσα, καθώς και επιτυχημένη χρήση του τετραγώνου, για να στέλνουμε συμπαίκτη να μαρκάρει εκεί που ναι η μπάλα. 

Τώρα, αν υπάρχουν συγκεκριμένα exploits που τα ξέρουν οι πιο ψαγμένοι, αυτό είναι άλλο καπέλο. 

• Like 2

Ερώτηση: χρησιμοποιείτε ρευστή διάταξη στα συστήματα σας ακομα ? Το θεωρείται βολικό? Αν ναι επηρεάζει τη κούραση των παιχτών? 

Και κάτι άλλο επειδή παντα έβαζα ελληνικό μενού, το gegen press ποιο είναι στα ελληνικά ρε παιδιά? 

31 minutes ago, north1980 said:

Ερώτηση: χρησιμοποιείτε ρευστή διάταξη στα συστήματα σας ακομα ? Το θεωρείται βολικό? Αν ναι επηρεάζει τη κούραση των παιχτών? 

Και κάτι άλλο επειδή παντα έβαζα ελληνικό μενού, το gegen press ποιο είναι στα ελληνικά ρε παιδιά? 

Κοντρα πιεση 

34 minutes ago, SkyloMethIR said:

Φτάσαμε αισίως 25 Σεπτέμβρη, 2 εβδομάδες από τότε που βγήκε το πολλά υποσχόμενο από το demo του, PES2020.

Η γεύση που αφήνει σε εμένα προσωπικά, είναι γλυκόπικρη, και τι εννοώ:

1.Offline Modes: Αν δεν υπήρχε το εξαιρετικό gameplay, το mode αυτό θα ήταν για πέταμα, μιας ακόμα και το βαρύ χαρτί ML έχει πολλά θέματα να αντιμετωπίσει που κάνουν το mode βαρετό σε λίγο καιρό. Για τα φιλικά 1v1 δεν υπάρχει σχόλιο. Ίσως το πιο απολαυστικό κομμάτι του PES2020. Γενικά υπάρχουν πολλά λάθη στον κώδικα που δε ξέρω αν έχει τη δυνατότητα να τα φτιάξει KONAMI με το επερχόμενο patch. Λάθη το εκνευριστικά ώρες ώρες που καπελωνουν εντελώς gameplay και υπέροχα γραφικά. Κολλήματα παικτών αναίτια, Defending Awareness, φάουλ, πέναλτι (Έχω να πάρω πέναλτι πάνω από 50 παιχνίδια πχ ή να κάνω).

2.Online Modes: Εδώ έχουμε τις παθογένειες του offline, δίχως τα καλά του, αφού έχουμε να κάνουμε και με άλλους παράγοντες όπως γραμμή internet, script 10 φορές περισσότερο από εναντίον CPU, και φυσικά τον πάρα πολύ χρόνο που κάνει να βρει αντίπαλο συν το οτι δεν υπάρχουν φίλτρα, σε αντίθεση με το Myclub, με αποτέλεσμα να θες να πάρεις Ολυμπιακό και να πέφτεις σε Γιουβέντους, Σίτυ κτλ κατά 90%.) Αυτά για τα Divisions...στο My Club, ισχύουν τα παραπάνω, εκτός των φίλτρων, συν το πολύ πολύ φτωχό μενού επιλογών, με αποτέλεσμα το mode να γίνεται βαρετό πολύ γρήγορα. Αν βάλουμε το Script και τους Pay2win ηλιθίους, συν τα λάθη του κωδικα, σε συνδυασμό με τα απλά κύπελλα και το ανούσιο ranked απέναντι σε άλλους, το μονο αξιόλογο κομμάτι είναι ίσως το CoOp, αλλά δεν αρέσει σε όλους.

Δε ξέρω τι να πω πλέον. Ίσως γέρασα και δεν ανέχομαι κάποια πράγματα, ίσως λόγω χρόνου είμαι πιο απαιτητικός με την απλότητα και το αυτονόητο που δεν υπάρχει, ίσως απλά άλλαξε η εποχή και είμαστε απροσάρμοστοι, ίσως ίσως...

Δε θα μείνω δίχως ποδοσφαιρακι, δεν έχω και πολλά να με χαλαρώσουν (σημαντική λέξη για πολλούς), οπότε είτε έτσι είτε αλλιώς θα βρω την άκρη.

Απλά για μένα τέρμα το κυνήγι του απιαστου "ονείρου". Καμία προσδοκία από τις αγαπημένες μας εταιρίες για τώρα και για το μέλλον. Εκεί να δεις παθογένειες, με τις νέες κονσόλες, που θα υπάρξουν, και ο φαύλος κύκλος θα μεγαλώνει κι εμείς στα 70 μας (να έχουμε την υγεία μας Πρώτα ο Θεός) κάποια στιγμή, θα γελαμε με τα παιδιά και τα εγγόνια μας που θα κάνουν σαν εμάς τώρα.

Καπως ετσι ειμαι και γω... Συμφωνω.
Καλο το PES 2020, αλλα κολυμπαει σε προβληματακια.
Υποσχεθηκαν οτι θα λυσουν το θεμα του awareness των παικτων οταν η μπαλα ειναι διεκδικησιμη και το θεμα των εγκεφαλικα νεκρων αμυντικων.
Δε θα περνουν ευκολα μπαλιες, λενε. Για να δουμε.

Προσωπικα το μεγαλο μου παραπονο ηταν, ειναι και ευχομαι να διορθωθει του χρονου, το clunkiness της κινησης.
Ωραια ποδοσφαιρικα ανιμεησον μεν, αλλα πολυ αποτομιλα, σπασμωδικοτητα, ασυνεχεια, γλιστριμα και ελειψη αδρανειας σε πολλες φασεις.
Το τελευταιο smooth καπως PES ηταν το 2018. Ναι μεν δεν ειχε τα καλουδια του 19 και του 20, αλλα η κινηση ηταν πολυ πιο smooth και δεμενη μεταξυ των μεταβασεων. Στο 20 σε μια προσπαθεια μεγαλυτερης αποκρισης και πιο "καλης ροης" του gameplay, βλεπεις πολλα κομμενα και αποτομα πραγματα να γινονται.
Απο το close control μεχρι στριψιματα, πασες με μιση κινηση κτλ. Και επειδη γενικα εχει καλα ανιμεησον, αυτα τα προβληματα φαινονται ακομα πιο εντονα.
Καπως με κουραζει αυτη η ανουσια δυσκαμψια, η οποια θα ηταν φουλ καλοδεχουμενη εαν αποτυπωνοταν σωστα με πατηματα κτλ. Εκει δε θα ειχα κανενα προβλημα. 
Το physicality τονιζει ακομα περισσοτερο το παραπανω προβλημα, βλεπεις τον αμυντικο να γλυστραει στο γρασιδι σαν να κρεμεται απο το λαιμο του επιθετικου, στις κοντρες επισης παρα πολυ ασαφεια στην κινηση. 
Γενικα τα PES ανεκαθεν απο το PES 2008 και μετα ειναι μαγκωμενα και εγκλωβισμενα στην ιδια τους την κινηση. Αλλοι το ερμηνευουν σαν κακο response, αλλα δεν ειναι αυτο. Ειναι οτι μπλεκονται οι κινησεις πολυ ασχημα και προχειρα.
Ενα gameplay tool του nesa επιτρεπει να πειραξεις το βαρος της μπαλας, την ταχυτητα του gameplay και το response των παικτων. 
ΕΚει λοιπον μεσω πειραματισμου καταλαβα οτι το πατημα και η φυσικοτητα ειναι ψευδαισθηση. Ειναι απλα animation φτιαγμενα στον αερα που απλα τοποθετηθηκαν στο χωρο.

Επισης θεματα στα γραφικα, φουλ! Ενα κραυγαλεο ειναι οτι σκοτεινα/σκιερα σημεια του γηπεδου (οταν παιζεις μερα) δεν αλλαζει ο φωτισμος και η σκιαση του παικτη. Ετσι παρατηρω παπουτσια κα μπαλα να λαμπουν σαν να ειναι φωτιστικα, και να φαινονται τελειως ξενα με το γηπεδο και αλλα τετοια παρομοια.

Υπαρχει προχειρια παντου και οσο το ψαχνεις (δυστυχως ανηκω σ'αυτους) τοσο βλεπεις περισσοτερα.
Δεν αναιρω την ποδοσφαιρικη βαρυτητα και αισθηση με τιποτα, απλα λειπει η σμουθιλα που θα επρεπε να ηταν καπως αυτονοητη εν ετη 2020.

Edited by flokiman
  • Like 2

9 minutes ago, flokiman said:

Ενα gameplay tool του nesa επιτρεπει να πειραξεις το βαρος της μπαλας, την ταχυτητα του gameplay και το response των παικτων. 
ΕΚει λοιπον μεσω πειραματισμου καταλαβα οτι το πατημα και η φυσικοτητα ειναι ψευδαισθηση. Ειναι απλα animation φτιαγμενα στον αερα που απλα τοποθετηθηκαν στο χωρο.

Ψευδαισθηση ειναι .. τι περιμενες ? να ξεπεταχτει ο Μεσσι ο ιδιος απο την τηλεοραση ?

Edited by de_paizei
  • Haha 2

11 minutes ago, de_paizei said:

Ψευδαισθηση ειναι .. τι περιμενες ? να ξεπεταχτει ο Μεσσι ο ιδιος απο την τηλεοραση ?

Ρε συ οχι, απλα να υπαρχει ενα engine φυσικης στο πατημα. Ποδι και εδαφος.
Τωρα ειναι απλα βιβλιοθηκες animation που γλιστρουν στο χωρο.
Δεν ξερω αν γινομαι αντιληπτος. Σιγουρα ολα ψευδαισθηση ειναι, αφου ειναι κωδικας.
Απλα αυτη η ψευδαισθηση να ηταν λιγο πιο πειστικη

Edited by flokiman
  • Like 2

Σκέφτονται να αλλάξουν τις ώρες του Matchday. Ένα 9-12 ή έστω 8-11 θα ήταν πιο βολικό σίγουρα. 

Screen-Hunter-60-Sep-25-14-36.png

• Like 2

Eρώτηση: Eίδα χτες τον τελικό σχεδόν κανα δεκάλεπτο μετά το τέλος των group stage matches. Σίγουρα δεν ήταν live γιατί δεν έδειξε ποτέ πλάνο από formations, ούτε στην αρχή, ούτε στο ημίχρονο, το οποίο ξεκίνησε σε 2 δεύτερα από τη λήξη του πρώτου. Πότε πρόλαβαν και έπαιξαν???

Ποιά αθλητικά σας παιχνίδια παίζετε παραπάνω?

Για μένα πάει PES 2020 > AO International Tennis > NBA 2K20

Η πλάκα είναι πως το παιχνίδι με το μικρότερο μπάτζετ απ'τα τρία, το AO International Tennis έχει τα καλύτερα πατήματα, μετά έρχεται το Προ και τέλος το μπασκετοπατινάζ NBA 2K.

Ελπίζω η νέα γενιά να φέρει και επιτέλους σωστά πατήματα, καιρός είναι!

• Like 1

Έχουμε ιδέα πότε περίπου θα έρθει το patch με το ελληνικό πρωτάθλημα? Γιατί κάπου διάβασα ότι φέτος πρόκειται να κυκλοφορήσει νωρίτερα από κάθε άλλη χρονιά!  Και κάτι ακόμη: στη θέση ποιου πρωταθλήματος μπαίνει, επειδή ποτέ στο παρελθόν δεν είχα ασχοληθεί με την συγκεκριμένη προσθήκη.

Ευχαριστώ πολύ!

On 24/9/2019 at 7:48 ΜΜ, Receiver21 said:

Μέχρι σήμερα το online divisions πήγαινε πρίμα,τώρα είναι λες και τους τραβάω από τα μαλλιά + παίχτες λοβοτομημένοι άλλου για άλλου!!ξερει κανεις κάτι;

Εχθες μεχρι 3 παιχνιδια αντεξα να παιξω online, καλα εκανα και σταματησα γιατι θα έσπαγα τα νευρα μου.

Σχεδον ολα λαθος απο πλευρας μου, πασες καλοζυγισμενες οι οποιες θα στρωναν την τελικη πασα για την τελικη ενεργεια για γκολ εξοστρακιζονταν τοσο παραπανω οσο χρειαζεται να σου κλεψουν το τοπι, η μπαλα δεν ακολουθει την φυσικη που ξερουμε άλλα θυμιζει αερομπαλα στην οποια οπως και να κοντρολαρεις παει στον θεο.

SCRIPT x5 και παρακολουθεις απο την οθονη ποτε θα τελειωσει η φαρσοκομοδια της ΚΟΝΑΜΙ 🤐   🤬.

Μετα προωθημένη τελική πάσα που τις περισσότερες φορες ειναι τοσο script οσο χρειάζεται για να βγει αουτ ή 1 μέτρο ποιο δυνατη ωστε να την χασεις ή ποιο αδύναμη ωστε να βγει στην πλατη σαου και μετα με το που γυρισεις πισω κ την αγγίξεις αυτη γινετε πυραυλος (εξοστρακιζεται) τα ειπαμε ποιο πανω.

Συνεχομενα παιχνιδια που θελεις το Χ, σου βγαινουν 2-3 φασεις τελευταια δευτερολεπτα και ποτε δεν σου κανει το χατήρι, ενω σε εσενα στην 1η φαση στο 2ο ημιχονο σου βάζουν το γκολ   και στην 2η σε ισοφαριζουν.

Η ΦΟΥΣΤΙΑ ΤΗΣ 1Ης ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕς ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΤΡΩΣ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.

Και τελος οι παικτες εχουν χασει την επαφη με το χορταρι, βαζεις κανονικο γηπεδο-κανονικο χορταρι- καλο καιρο και αυτοι πεταν σπινιαρισματα λες και ειναι σε παγοδρομιο, φοβασε να πατησεις πιεση γιατι αρχιζουν τις ζεμπεκιες.

Η ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΚΟΝΑΜΙ ΝΑ ΣΕ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 5ΕΤΙΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ, ΟΠΟΤΕ ΠΕΞΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ.

Υ.Γ: ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΩ 

Edited by giannis10001
  • Like 2

23 hours ago, redz said:

Παιδιά δώστε κανένα σύστημα, κανένα χιντ για το παιχνίδι, γιατί ναι μεν μ αρέσει, αλλά τον πίνω άγρια..

Πως αμύνεστε; Τι σύστημα παίζετε;

4-2-1-3 με dmf τέρμα πίσω, οριακά πριν γίνει cb (ώστε αυτός να παίξει για man marking σε έναν επιθετικό του αντιπάλου), cmf box to box για τρεξίματα πάνω κάτω να καλύπτει χωρίς, amf hole player για να μπαίνει σφήνα στην επίθεση. Ανάλογα το σύστημα του αντιπάλου υπάρχουν κι άλλοι για man marking.

Άμυνα με super cancel για ελεύθερη κίνηση του παίχτη που ελέγχεις, και πίεση με τετράγωνο. Και σκοπός να κλείνεις τα passing lanes.

Μέχρι 4 γραμμές το πολύ αμυντική γραμμή και compactness, μισώ το flexible positioning, γενικά προτιμώ front line pressure και aggressive.

• Like 2

12 minutes ago, brocashelm said:

4-2-1-3 με dmf τέρμα πίσω, οριακά πριν γίνει cb (ώστε αυτός να παίξει για man marking σε έναν επιθετικό του αντιπάλου), cmf box to box για τρεξίματα πάνω κάτω να καλύπτει χωρίς, amf hole player για να μπαίνει σφήνα στην επίθεση. Ανάλογα το σύστημα του αντιπάλου υπάρχουν κι άλλοι για man marking.

Άμυνα με super cancel για ελεύθερη κίνηση του παίχτη που ελέγχεις, και πίεση με τετράγωνο. Και σκοπός να κλείνεις τα passing lanes.

Μέχρι 4 γραμμές το πολύ αμυντική γραμμή και compactness, μισώ το flexible positioning, γενικά προτιμώ front line pressure και aggressive.

ακριβως τα ιδια παιζω και εγω με μονη διαφορα το flexible.

χρησιμοποιω μεν και τα 2 (flexible και maintain) αλλα πιο πολυ το flexible. δεν ξερω μου αρεσει ποιο πολυ να παιζουν ελευθερα παρα να παραμενουν στις θεσεις τους.

στο 6αρι εγω του βαζω ποιο πολυ defensive παρα man marking

• Like 1

To front line pressure δε τρώει αντοχή απο τους επιθετικούς όμως? Από το 60 θα είναι χωμα ολοι 

Edited by north1980
  • Like 1

9 minutes ago, north1980 said:

To front line pressure δε τρώει αντοχή απο τους επιθετικούς όμως? Από το 60 θα είναι χωμα ολοι 

συνηθως ναι εκτος αν εχει πολυ μεγαλη αντοχη ή τον κανεις αλλαγη αν εχεις παικτη ιδιου επιπεδου και τα εχει φτυσει

• Like 1

Εδώ και χωρίς αυτό οι επιθετικοί που χρησιμοποιείς περισσότερο στο 65 είναι ήδη σκασμένοι.. μου χει τύχει να βγάζω Δ στον άξονα μονο του για τετ α τετ το εξτρεμ μου και να πηγαίνει περπατώντας και αγκομαχωντας... δε ξέρεις τι να κάνεις ωρες ωρες...ντάξει οκ αλλά δεν είναι ρεαλιστικό... Ποιος επιθετικός θα είχε την ευκαιρία να τρέξει μονος του για τετ α τετ και δε θα σκιζοτανε να τρέξει... 

Ρε σεις Μήπως ξέρετε αν διορθωθεί με το update το επόμενο αυτο?

Edited by north1980
  • Like 1

12 hours ago, geonick1997 said:

ακριβως τα ιδια παιζω και εγω με μονη διαφορα το flexible.

χρησιμοποιω μεν και τα 2 (flexible και maintain) αλλα πιο πολυ το flexible. δεν ξερω μου αρεσει ποιο πολυ να παιζουν ελευθερα παρα να παραμενουν στις θεσεις τους.

στο 6αρι εγω του βαζω ποιο πολυ defensive παρα man marking

Man marking εννοώ manual να διαλέξω εγώ παίχτη, όχι σε advanced tactic (την επιλογή κάτω από τα advanced tactics). Όντως σε advanced tactics έχω defensive τον DMF (γιατί δεν τον θέλω να ανοίγεται μπροστά, σκοπός του είναι να μαρκάρει τον αντίπαλο CF αλλά και να κρατήσει stamina) και επίσης counter attack στον AMF καθώς οι AMF είναι αυτοί που σκίζονται σε κούραση περισσότερο από κάθε άλλον, κι από τον box to box CMF.

To flexible νομίζω προσθέτει κούραση χωρίς λόγο, συν ότι παίζει να μην βγάλω καλά τυφλή μπαλιά έτσι.

Όσο για το FLP νομίζω δεν τρώει και τόσο stamina και σίγουρα το αντέχουν ακόμα και 1* παίχτες. Σίγουρα παίζω χωρίς gegenpress (το οποίο τρώει stamina), αλλά αυτό που είδα είναι πως αν βάλεις τους επιθετικούς σου να κάνουν man marking τους αντίπαλους αμυντικούς τότε χάνουν πολύ stamina (είναι λύση ανάγκης αυτό όταν ο άλλος παίζει τσούκου τσούκου πσαούλες στην άμυνα).

Υπάρχουν και αυτοί που προτιμούν το all out defense/conservative το οποίο είναι για μένα lazy φάση που δεν θέλω να το σκέφτομαι πολύ στην άμυνα, τους έχω στον αυτόματο να μην ανοίγουν τρύπες μόνοι τους (αυτό που έλεγα για το κόψιμο των passing lanes), αλλά υπάρχει το μεγάλο μειονέκτημα πάντα σε κάθε ματς υπάρχουν 2-3 φάσεις που το FLP/aggressive θα έκλεβε την μπάλα για την αντεπίθεση και έτσι θα το χάσεις.

• Like 2

Με ομάδα άνω του 3200 ιπποδύναμη δεν υφίσταται κόπωση και το stamina πέφτει ελάχιστα με οποιαδήποτε ρύθμιση. Ακριβώς όπως και πέρσυ.

#brocashelm: ο αμυνόμενος φέτος πάει παντού και χωρίς super cancel, στο final τουλάχιστον.

Επίσης, έχω την εντύπωση ότι φέτος ο amf δεν είναι τόσο αναγκαίος όσο πριν. Βλέπω ότι σε απλό 4-3-3, τα χαφ του άξονα να είναι αρκετά κινητικά εμπρός και να ψάχνουν διαρκώς για χώρους. Π.χ. ο Modric που έχει το απαξιωμένο orchestrator, βλέπω να διεισδύει για να πάρει μπάλλα να σκοράρει. Με τον amf λιγάκι η κατάσταση μου μοιάζει πιο μπέρδεμα. Θα δείξει, είναι και νωρίς ακόμα.

• Like 1

Καλή η κουβέντα για το gameplay, αλλά είναι τόσο δύσκολο να μας πει κάποιος από εδώ μέσα, αν γνωρίζει πάνω κάτω πότε περίπου θα έρθει το OF με το ελληνικό πρωτάθλημα? Ακούγονται διάφορα, όποτε καλό θα ήταν να έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα...

Παιδιά πως γίνεται να ανεβάσουμε εικόνες εδώ? Το 'insert image from URL' δεν δουλεύει.

Edited by AlexZikas

2 hours ago, AlexZikas said:

Παιδιά πως γίνεται να ανεβάσουμε εικόνες εδώ? Το 'insert image from URL' δεν δουλεύει.

Copy-paste το λινκ της εικόνας. Θα την εμφανίσει αυτόματα με το που το βάλεις.

• Like 1