Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - Discussion Topic

Recommended Posts

8 hours ago, Mean_Machine said:

Το θέμα είναι ότι το 19 έπασχε σε όλα τα υπόλοιπα πλην του gameplay και δεν βλέπω να γίνεται κάτι διαφορετικό και για το 20 .Μακαρι να ανακοινώσουν κάτι εξαιρετικό απόψε και να κρατήσουν τον λιγοστό κόσμο που έχει απομείνει συν μια μικρή μερίδα από αυτούς που αμφιταλαντεύονται αλλά εν τέλη θα πάνε στο καλύτερο 

Το θέμα είναι να βγαίνουν οι τρίπλες όπως το 18 ή όπως beta 18,φέτος πολύ αυτόματη άμυνα .ώρες ώρες σε κόβει ο κάθε άσχετος μόνο που έρχεται κοντά σου ..το άλλο θέμα είναι να έρθει πίσω ο @john2906 😋

2 3 πραγματακια να αλλάξει στο gameplay ,δεν χρειάζονται μεγάλες αλλαγές ..είναι ήδη αρκετά ικανοποιητικό (για εμένα )

• Love 2

7 minutes ago, george56 said:

Μπορούμε να αφήσουμε τα off topic,και να επικεντρωθούμε στην ηράκλεια προσπάθεια που καταβάλλει ο Ινιέστα προκειμένου να μην αυτοκτονήσει σε κάθε πλάνο όπου προσποιείται ότι απολαμβάνει το προ,ή εξηγεί σε τέσσερις απόφοιτους διοίκησης επιχειρήσεων τι είναι το ποδόσφαιρο?

Αυτο μονο; 

3 hours ago, north1980 said:

Έχει λοιπόν ένα ερωτηματολογιο  στο τέλος του άρθρου για το τι θες να έχει το προ 20 ... το 50% θέλει κ άλλες άδειες.... με το άλλο 50% να μοιράζεται στα υπόλοιπα... Από τη μια νευρίασα που κατάλαβα ότι οι πιτσιρικάδες ανεβάζουν κ κατεβάζουν κυβερνήσεις στα ποδοσφαιρακια και ο νοών νοειτω... Από την άλλη χάρηκα γιατί κατάλαβα ότι καλως η κακώς περισσότερη μπαλα παίζεται στο pes...

Οκκκκκ .... 

Το 50% θέλει κι αλλες άδειες! Οι οποίοι παίζουν μάλλον οφλαιν!Όχι γιατί περνάει η εντύπωση ότι όλοι πλέον παίζουν ονλαιν...

Υποτιθεται οτι θα επρεπε να εχει ξεκινησει ηδη το live stream.Αντιθετως πριν λιγο βγηκε offline το καναλι....Δεν μπορουν τα παιδια πολυ απλα.Και εμεις εδω περιμενουμε για μια δηθεν τεραστια αποκαλυψη.

1 minute ago, Mean_Machine said:

Υποτιθεται οτι θα επρεπε να εχει ξεκινησει ηδη το live stream.Αντιθετως πριν λιγο βγηκε offline το καναλι....Δεν μπορουν τα παιδια πολυ απλα.Και εμεις εδω περιμενουμε για μια δηθεν τεραστια αποκαλυψη.

Παιδια αυτο ειναι το μηνυμα! Οτι θα εχει καλο "offline".

• Haha 8

χανει κ η ελλαδα απο την αρμενια...ποση απογοητευση μαζεμεν ΠΧΙΑ

• Haha 1
  • Sad 1

ξεκινησαν αντε!

παλι οφλαιν

Edited by flokiman
  • Haha 1

Μήπως είναι ελληνική εταιρεία η κοναμι ? 😂

Edited by folinpro
  • Like 2
  • Haha 5

Α το τελειωσαν τελειως.
Αρα δε θα εχει λαιβ αποψε. Μια χαρα. ΜΑς κρατησαν μεσα αγκαλια με τον βρωμοανεμιστηρα για το τιποτα.

Ακυρο:
Μπειτε εδω:

Edited by flokiman

καλα φοβερο ετσι εχω μεινει με το στομα ανοιχτο.the king is back!!.e sports football.. καλα κρασια και καληνυχτα...

• Haha 1

Το σημαντικο νεο, η εκπληξη της βραδιας ειναι οτι ο Αδαμος αδυνατισε φουλ.

• Haha 2

Ολημερις το χτιζανε το βραδυ εγκρεμιζοταν...ευγε ΚΟΝΑΜΙ

13 minutes ago, flokiman said:

Το σημαντικο νεο, η εκπληξη της βραδιας ειναι οτι ο Αδαμος αδυνατισε φουλ.

Σε κάποιο σημείο θα σταματούσε να δουλεύει η ατάκα "Θες να 'ρθεις σπίτι μου για να δοκιμάσεις την Α.Ι του νέου προ?" στα μπητσόμπαρα.

• Haha 3

Παιδια νταξ...γελαω απλα!
Τετοιο σκατωμα ουτε 10χρονος ανεξαρτητος στριμερ.
Εδειξαν 5 δευτερολεπτα gameplay, μετα παγωσε η εικονα, και μετα παγωμενη εικονα στην επιλογη ομαδων.
Και πισω τα πρωτοζωα παιζουν και απολαμβανουν. 
Ουξουυυυυ μοσχαρια.

Και το στριμ κακιστη ποιοτητα

• Haha 2

Ρε παιδιά βλέπω νέα κάμερα θα είναι διαθέσιμη λογικά για το ps4 ?? πάντως μπορώ να πω πως είναι θεϊκή.. και οι αλλαγές στο gameplay μέχρι στιγμής είναι ικανοποιητικές μόνο η ποιότητα του βίντεο είναι κακή..

Έχω κλείσει ήδη το live stream , ερασιτεχνικη παρουσίαση ,πολύ βαρετό .να δω τι ?δύο αμπαλους να παρουσιάζουν το gameplay?  Οι τύποι είναι βαρετοί ,δεν με απασχολεί τι θα παρουσιάσουν ,θα τα δω αργότερα τα νέα και τις καινοτομίες τους ..

• Like 3

αθλια παρουσιαση απλα αθλια,χωρις να εχω δει τιποτα απο το παιχνιδι με καναν να μην γουσταρω καθολου

τραγικοι οι τυποι

• Like 2

Αντεξα ειδα ολο το στριμ.

Οπως προειπα. Πολυ κοντα στο PES 2019, 

Λιγο πιο βαρος στους παικτες ειδα, κατι κοντρολ καινουρια ειδα λιγο πιο καλα collision και πεσιματα επισης ειδα.
Δυστυχως ειδα και παλι το αποτομο στριψιμο τσουληθρα (σιγα μη το φτιαχναν), η μπαλα παλι να ειναι κολλημενη στα ποδια ειδα, και το ιδιο ρομποτικο στυλ του PES.
Γραφικα ιδια, αισθηση φουλ ιδια.
H νεα καμερα με αφηνει αδιαφορο καθως με το evoswitcher κανεις οτι θελεις με την καμερα.

Σαν παιχνιδι μια χαρα θα ειναι αφου και το 19 ειναι μια χαρα, απλα μαααααλλον θα το βαρεθουε γρηγορα.

Αναμενουμε ντεμο και πιο καθαρα gameplay.

• Like 1

Αν ανοίξω κάμερα στο ps4 ,μου δώσουν το pes 2020 και βάλω το ξαδερφάκι μου να το παρουσιάσει ,θα κάνει πάνω κάτω τα ίδια, ίσως και καλύτερα ..

Με μια λέξη η "παρουσίαση": Απογοήτευση

Φφφφφφ, ούτε όρεξη να κράξω δεν έχω. Απογοήτευση. Χάλια παρουσίαση, γελάν και οι ρέγγες με το "νέο" μενού, γραφικά ίδια, δίχτυια ίδια, φυσική φανέλας ίδια, μενού... ίδια κλπ κλπ.

Εντάξει το gameplay ας ελπίσουμε να είναι καλύτερο, όπως επίσης και το My Club μπας και σωθεί η χρονιά. Εκτός αν έχουμε καμία έκπληξη από ΕΑ μεριά...

• Like 3

Μέχρι και η παρουσίαση ειχε σκριπτ...😂

Edited by north1980