Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 19 - Career Mode Topic V2

Recommended Posts

Πάμε και για λίγα ακόμα..

Αερατοι παρα τα μικρά σκορ σε αυτά τα 4 ματσάκια του Γενάρη...

48360249_380293659390249_517495976513817

Εδώ πριν το ματς με ΜΠΙΛΜΠΆΟ που ηταν από τα πιο δυνατά.. είχαμε το ματς με ΣΕΒΊΛΛΗ,  που ήταν επισεις δυνατό και κερδίσαμε με ανατροπή 1-3, ήταν τα πιο δύσκολα ματς μέχρι στιγμής 

Στα υπόλοιπα περάσαμε άνετα,  είχαμε πάρα πολλές ευκαιρίες..

48392709_380294066056875_363336788372933

Ενδιάμεσα,  ενα  τον Γενάρη και ένα τον Φλεβάρη με ΧΙΡΌΝΑ και ΧΕΤΑΦΕ, τα έκανα ΣΙΜ και κερδίσαμε 2-0 και στα 2....

Και η βαθμολογία όπου ΞΕΦΕΎΓΟΥΜΕ 

48357105_380292172723731_312196177699274

AUPA  EIBAR !!!!

1538739955_sd-eibar-the-recipe-for-succe

• Like 1

@Fanis-13-

Πάμε Φαναρα,  ένα καλό...

COME ON YOU IRONS

Περιμένουμε νεότερα...

@Dimokritos

2η σεζόν με δυνατές μεταγραφές,  

Καλο ξεκίνημα,  σε 9 ματς 4ος και στο CL στα μισά των αγώνων 2ος.. 

Μπορείς την πρόκριση και μια καλύτερη πορεία στο πρωτάθλημα 

Συνέχισε δυνατά  VAMOS!!

@Diegito21

Πάμε Ιταλία μεριά..  Στον αδερφό DIEGITO..

Στις μεταγραφές σου ξεχωρίζω MENDES που τον ξέρω και θα βοηθήσει.. Από λέει και πέρα καταπληκτικά PC ειδικά ο Nandez ...

Αγωνιστικά τώρα, δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα στο πρωτάθλημα.. Ενώ είχες κάνει καλό ξεκίνημα τώρα είσαι αρκετά χαμηλά..

Κάνε ότι μπορείς τουλάχιστον να ανέβεις λίγο βαθμολογικά και δώσε βάση στο κύπελλο που είναι δύσκολα τα πράγματα , αλλά δεν ξες καμία φορά όλα στο π;ιχνιδι είναι..

** Ναι ίσως για το ισπανικό και γενικά για οποιοδήποτε πρωτάθλημα με καλή ομάδα τα πράγματα είναι πιο ζόρικα, θα δούμε αργότερα με καμία ΜΠΙΛΜΠΑΟ που σκέφτομαι..

@ELBarto-3-

Λοιπόν,  Πάμε στο πρώτο ποστ..

Τελείωσες το πρωτάθλημα εξαιρετικά...  2η θέση ενώ τα κηνηγουσες όλα.. και κύπελλο Ευρώπη..

Καταπληκτική πορεία στο πρωτάθλημα και στη μαγεία του  CL την επόμενη σεζόν.

Εκπληκτική πρόκριση με τους κόκκινους και φεύγεις για τελικό...

Πάμε στον τελικό..

Ένα παιχνίδι στα όρια βλέπω εδώ..

Πάνω στην ατυχία σου όμως μπήκε το παλικαράκι την κατάλληλη ώρα και σκόραρε κιόλας...

Μέγας Palacios με το μοναδικό του γκολ την κατάλληλη στιγμή και τον Άγιο τερματα σου... έφερες στην ομάδα ένα ευρωπαϊκό τίτλο

RESPECT ΑΔΕΡΦΈ,  ΆΞΙΟΣ ΠΟΛΛΆ ΜΠΡΆΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΆΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΉ ΠΟΥ ΈΔΕΙΞΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΉΓΕΣ ΨΗΛΆ...

Για την συνέχεια τώρα,  για μένα ή συνέχισε ή πήγαινε ΜΙΛΑΝ ή γενικά σε μια έτοιμη ομάδα γιαγι αυτό με τα οβεραλ πραγματικά θα σου σπάσει τα νεύρα αν πας για κάτι καινούριο..

Οπότε μέχρι να το φτιάξουν κάνε κάτι έτοιμο ή συνέχισε..

---------------------------------------------------------

Στα δικά μου τώρα 

Με sliders από OS COMMUNITY  του MATT 10..

Τα είχα δοκιμάσει αλλά δεν στην αρχή,  

μετά με πριζωσε ο @ELBarto-3- και ειχε δικιο λόγο ΕΙΜΠΑΡ(ουτε  εγώ  τρελενομουν) πολυ εύκολο με 50 sliders...

Έτσι του εκανα ένα restart,

τα ξανα δοκίμασα,  

εβαλα 6 λεπτά και όχι 7-8

και έφτιαξα την κάμερα από classic (κοντινή) σε default με λίγο zoom.. κάπου μέτρια δηλαδή...

Παίζετε το παιχνίδι και είναι καλύτερο... κάποιες φορές λιγο σπαστικό (δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα)

Έκανα 2 δοκιμές..

1η με ΚΟΒΕΝΤΡΙ και 2η με ΝΟΡΙΤΣ 

Και με τις 2 ομάδες έπαιξα 4-5 ματσάκια και μπορώ να πω ήταν ικανοποιητικά τα παιχνίδια...

Υπάρχει ενα αγκάθι όμως ... 

Τα OVERALLS...

Το τσέκαρα καλύτερα σε αυτές τις 2 ομάδες γιατί με ΕΙΜΠΑΡ είχα έτοιμους παίχτες και δεν του έδωσα και πολύ σημασία..

Και η ΚΟΒΕΝΤΡΙ και η ΝΟΡΙΤΣ έχουν παίχτες εξελιξημους...

το θέμα είναι όμως ότι τους βάζεις στην προπόνηση και και από 63 οβεραλ πχ πάνε 62 , ξανά πάνε 63 , μένουν σταθεροί και γίνετε ο ίδιος κύκλος...

Έψαξα στο διαδίκτυο και υπάρχουν τρελά προβλήματα μετά το UPDATE 1.06

Ήθελα να κανω ένα RTG ,

αλλά  μέχρι να το φτιάξουν θα κάνω ένα καριερ με μια έτοιμη ομάδα... Και βλέπουμε..

Αύριο τα νεότερα παίδες.. 

• Love 3
  • Like 1
  • Haha 1

@Dimokritos Τρομερος καταρχας τα συγχαρητηρια μου για την εξοδο στο Champions League σπουδαιο κατορθωμα δεν το συζηταμε καν..

Τωρα στη νεα σεζον βλεπω εκανες προσεκτικες κινησεις αν και διαφωνω λιγο με τον Πατο αλλα αμα σου βγαινει οκ

Στο πρωταθλημα κρατιεσαι καλα παλεψε το και οπου βγει

Στην ευρωπη ξεκινησες καλα ηρθε και η μεγαλη νικη με Γιουναιτεντ δωστα ολα για προκριση!!!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑ!!!! ΒΑΜΟΣΣΣ!!!!

@desperado Ελα ρε συ τωρα με τις Λαλακιες της ΕΑ.....

Εγω νομιζα οτι επαθε καποιο bug το καρεερ μου... 

Ας ελπισουμε να το φτιαξουν τι να πω...

Αντε περιμενουμε ομαδααα!!! 

@Fanis-13- Ελα ρε Φαναραα!!!

Χαχαχα ναι αμα δεν παρω παιχτη απο ΑΕΚ κατι παθαινω:hehe:

Προσπαθω να φτιαξω την καριερα στους ανθρωπους γιατι καιγονται στην ΑΕΚ:D

αντε θα εχω και παρεα στην Αγγλια πλεον!!!

Καλη επιλογη η Γουεστ Χαμ περιμενω ωραια πραγματααα!!!!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!! ΒΑΜΟΟΣΣΣ ΦΑΝΗΣ!!!!!!!

@Diegito21  Παμε στον Κιτρινομαυρο μαχητη μου!!!!!

Ποστ χωρις νικη ρε;; Ουτε εγω δεν τα κανω αυτα:hehe:

Τελειωσε μια απογοητευικη σεζον για την ομαδα σου με πολλα σκαμπανευασματα και αρκετες ατυχες στιγμες ( Εκανες ομως το διπλο στην τουμπα οποτε μια χαρα την πηραμε:D)

Παλεψες και  στο κυπελλο αλλα δεν ειχες ουτε την διαιτησια με το μερος σου ουτε αυτο το κατι παραπανω...

Δεν πειραζει ομως ηταν απλα μια κακη σεζον!!!

Μπραβοο σου που μενεις να το παλεψεις εχεις απειρα Ρισπεκτ απο μενα!!!!

Κανεις οτι Εκανε και ο μεγιστος Μπατιγκολ και ειμαι περιφανος για σενα!!!

Αλλωστε εμεις οι ΑΕΚτζηδες ειμαστε μαθημενοι να παλευουμε στα δυσκολαα:D

ΠΑΜΕΕΕ ΓΕΡΑΑΑΑ!!!!! ΒΑΜΟΣΣΣΣ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!

@ELBarto-3- Τι να πω για σενα ρε Μπροοοο!!!!

images?q=tbn:ANd9GcScgH5ONdM4xYjVvjgC42Z

Σου βγαζω το καπελλοο!!!! 

ΑΠΕΙΡΑ ΡΙΣΠΕΚΤ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑΑΑ!!!!!

Δεν με νοιαζει καν τι εκανες στο πρωταθλημα μονο και μονο η κατακτηση του Europa league ειναι κατι μαγικο!!!!!

Ζει μεγαλες στιγμες η Γαλικιααα!!!!

Μεγαλα ματς μεχρι την πορεια στον τελικοοο!!!!

1-2 μεσα στην Σαλκε 

2-3 μεσα στην Σασουολο 

Και το απιστευτο 1-3 μεσα στην εδρα της Λιβερπουλ!!!

Τρομεροοοςςς απλααα!!!!

Νταξει ουτε με Εβερτον φανταζομαι θα ηταν ευκολο αλλα οταν εχεις αποκλισει κοτζαμ λιβερπουλ δεν μασας τιποτααα!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!

ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΟΥΣ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥΣΣ!!!!!!!!

Ελα επιλογαραααααααααα ομαδαςςςς!!!!!

ΑΡΣΕΝΑΛΑΡΑΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑΑΑΑΑΑ!!!!

Δεν χρειαζεται να πω οτι εγκρινω 100% την επιλογη ομαδαςςς!!!

Σαν πιστος οπαδος της Αρσεναλ να ξερεις περιμενω πολλα απο σενα και θα ειμαι πολυ αυστηρος:D

Βλεπω πολλη σαβουρα στο ροστερ και περιμενω πολλες εκαθαρισεις!!!!

Φερε και παλι πρωταθλημα στην Αρσεναλ και επιτελους ενα ευρωπαικο!!!!!

ΒΑΜΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ ΛΙΑΚΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!

Παμε στα δικα μου τωραααα!!!!

49089592_2098772030209922_62322872076803

Επαιξα μεχρι τον γεναρη αλλα δεν ειχε νοημα δεν κυνηγουσαμε κατι οποτε εκανα σιμ την υπολοιπη σεζον και βγηκαμε 10οι εχοντας μια ανετη παραμονη που ηταν και ο στοχος μας ξεκαθαρααα!!!

48409005_2098772006876591_29220330722935

Μουριελ τρομερος 17 γκολ την 1η του σεζον στην πρεμιερ!!!!!

Καναμε και καποιες μεταγραφες τον γεναρη αλλα θα τις πουμε ολες μαζι πιο κατω με αυτες της νεας σεζον!!!

Φορτωσα την νεα σεζον οπου

Μπατζετ 44 μυρια

Στοχοι της σεζον: Εξοδος στην ευρωπη 

Καλη πορεια στα κυπελλαα

Μεταγραφες!!!! (Με αστερισκο αυτοι που ηρθαν και εφυγαν τον γεναρη!!!)

Εφυγαν

*Ντιαμε τραμπαα

*Ντουμπερτ 7 μυρια

*Ατσου 6,7 μυρια

*Κλαρκ 7,6 μυρια

*Φερναντες τραμπα

Μερφι 7 μυρια

Ντουβρακα 10 μυρια

Σουν Γιουνγκ 6,5 μυρια

Σχαρ 9,9 μυρια

Λαζαρ δανεικος

Στερι δανεικος

Τουρε δανεικος

Ριτσι τραμπα

Ηρθαν

*Μποσκαλι 1 μυριο + Φερναντες

*Εγκστειν 10 μυρια + Ντιαμε

48374019_2098772433543215_64430217580385

Μιλενκοβιτς 8,7 μυρια

Μιλινκοβιτς Σαβιτς 4,5 μυρια

Ροντριγκο Ντε Παουλ 17 μυρια

Τομ Ντειβις 14,4 μυρια

Κριστιαν Παβον 28,6 μυρια + Ριτσι

11αδα για φετος

48362073_2098772346876557_20339385811431

Παγκος

48363023_2098772316876560_79004328259066

Παμε σε δρασηηη!!!!

1η αγων. 

Νιουκασλ - Σεφιλντ Γουεσντει 3-1

2η αγων.

48387193_2098772160209909_94946473338208

Χασαμε τα αχαστα ειδικα ο Παβον μας εβγαλε την πιστη εχασε 3 τετ -α-τετ και πεναλντι... Το φαγαμε στο τελος δυστυχως

3η αγων.

48424134_2098772183543240_42450599864738

Δεν μπαινει με τιποτα η ταναα..... παλι τα χασαμε και σε ανυποπτη φαση το αρπαξαμε

4η αγων.

48428884_2098772153543243_35722404875384

Εχει παραγινει το κακο.... ισοφαρισαμε με Σελβι και χανουμε 2 αχαστα για το 1-2 τρωμε 2 γκολ απο δικιες μας βλακειες και χανουμε ενα ακομα αχαστο στο 85' με Αγιοζε.... απλα μειωσαμε στο 89'

5η αγων.

Νιουκασλ - Φουλαμ 2-1 προηγηθηκαν 0-1 αλλα παροτι χασαμε τα αχαστα το γυρισαμε με Αγιοζε και Μουριελ

6η αγων.

48421530_2098772333543225_16725717409385

Προηγηθηκαμε με Μουριελ και θα μπορουσαμε να φαμε πολλα αλλα ο Μπαρκας επιασε και τις καλτσες του!!!!

Βασιλης Μπαρκας ΚΥΡΙΟΙΙΙΙΙ!!!!!

7η αγων.

48428027_2098772186876573_80451756289635

Αν ειναι δυνατον καναμε ηρωα τον Γκαζανικα που επιασε τα απιαστα....

Το τι χασαμε μετα το 2-3 δεν λεγεται....

Τζαμπα ηττα ρε π0υστη μου...

BONUS: η γκολαρα του Αγιοζεεεε

8η αγων. 

Μπερνλι - Νιουκασλ 1-2

Εδω ειμασταν κακοι και ανετα θα χαναμε αν δεν ειχαμε τον Μπαρκα.... Ευτυχως τα βαλαμε και φυγαμε

Βαθμολογια

48372549_2098772140209911_59070644585968

Εχουμε κανει λιγο νωθρο ξεκινημα με την μπαλα που παιζουμε θα επρεπε να ειμασταν πιο ψηλα στην βαθμολογια

Δεν μου εχει ξανασυμβει αυτο εχουμε σωρεια χαμενων ευκαιριων σε καθε ματς

Στοχος ειναι ξεκαθαρα ενα ευρωπαικο εισιτηριο φετος

Μπαρκας πισω εγγυηση τρομερος τερμας πραγματικααα

ο Παβον ακομα δεν εχει βρει τα πατηματα του

ο Μποσκαλι ειναι καλος αμυντικα αλλα επιθετικα μετριος

ο Ντε Παουλ μπορει να μην ειναι τοσο γρηγορος αλλα πραγματικα εχει τρομερο ποδι

Εγκστειν πολυ καλος χαφ 

Εχουμε και Λουκμαν,Ντειβις και Ανταμς που εχουν πολυ μελλον 

Αυτα απο μενα συνεχιζουμε δυναταααα!!!!!!

newcastle.png

Edited by takisaek
  • Love 2
  • Like 2

@takisaek

Τακαρε συνεχίζεις την 2η σεζόν πιο σοβαρά.. 

Με αρκετές προσθήκες  και στημένη ομάδα όπως την θες εσύ..

Δεν έκανες καλό ξεκίνημα.. Αλλά σε πιστεύω ότι μπορείς να ανέβεις και να μπεις σε ευρωπαϊκή τροχιά..

Είναι νωρίς ακόμα,  συνέχισε δυνατααα...

@Diegito21

Μια κακή χρονιά έφτασε στο τέλος της..

Μπράβο όμως που μπόρεσες και το πάλεψες όσο μπορούσες..

Άτυχος στο κύπελλο με τα λάθη του διαιτητή να κρίνουν το ματς..

FORZA BATIGOAL για μια νέα σεζόν με σοβαρότητα και με επιτυχίες ξανά στη ΦΛΟΡΕΝΤΙΑ

FORZA DIEGITO..!! 

@ELBarto-3-

Για αρχή θα σε πω,  ότι έχω κάνει 3 καλά καριερ..

ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. , ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ (τα οποία δεν κράτησαν πολύ για διάφορους λόγους, αλλά ήταν πολύ καλα) .

Και μετά με ΡΕΜΣ,  το οποίο ήταν καταπληκτικό καριερ 3 σεζον,  με χτίσιμο ομάδας σιγά σιγά,  είχα φτιάξει καταπληκτική ομάδα σε ένα Πρωτάθλημα καλύτερο του ισπανικού για μένα και πιο σωστό.. Που αν δεν έχεις ομάδα και δεν παίζεις μπάλα θα πάρεις αυτό που σου αξίζει.. Και από ότι καταλαβαίνω μάλλον ήταν μεγα λάθος που το σταμάτησα.. Αλλά τώρα είναι αργά..

***Παντός ούτε με τα sliders βλέπω να γίνετε δουλειά αδερφέ .. τα ξανά έβαλα 50αρια και περιμένω update.. το ίδιο είναι σε δυναμικότητα σε πιο αργό τέμπο...

• Στα δικά σου τώρα

GUNNERS... Μια τέλεια επιλογή για 4η σεζόν,  εγκρίνω, ειδικά με τα από ένα επιτυχημένο Καριερ με άνοδο και κατάκτηση EL.. 

κάτσε εκεί αλλά 3 χρονάκια και φέρε τίτλους..

δεν θα έλεγα ότι έχεις και κακη ομάδα,  σίγουρα όμως κάποιοι θα πρέπει να ετοιμάσουν βαλιτσουλες.. θα δεις εσύ ξέρεις..

Ωραίο challenge, αυτό που θες να φέρεις εξελιξημους παίχτες και όχι τρανταχτά ονόματα,  αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσεις να τους προπονήσεις , αφου όσο και να προπονεις ανεβαίνουν 1 οβεραλ  και στα καπάκια ξανά πέφτουν..

Περιμένουμε νεότερα...

COME ON YOU GUNNERS..!!

--------------------------------------------------------------------------

Λοιπόν παίδες δεν κατάφερα ούτε με τα sliders να κάνω δουλειά όπως λέω πιο πάνω στον ΛΙΑΚΟ..

Τα ξανά έβαλα 50αρια  και δεν τα ξανά αλλάζω ( τόσο καιρό έτσι παίζω και γω  και άλλοι) 

οπως το εκανα την προηγούμενη φορά (το αναφέρω στην προηγούμενη σελίδα) αλλά ακόμα δεν ξέρω αν θα ξεκινήσω κάτι πριν γίνει κάποιο update..

Το πολύ πολύ να κάνω κάτι με καμία έτοιμη ομάδα ή  με καμια ουξ να νε μέχρι να γίνει κάτι από την κυρία EA... ειδικά με τα οβεραλ πιο πολύ 

Θα δούμε.. 

• Like 2

@takisaekΑλλη ομαδα με τοσες αποχωρησεις. Ξεχωριζω Παβον και Ντειβις απο αυτους που ηρθαν που ειναι παιχταραδες. Αγωνιστικα δεν εχεις κανει ασχημο ξεκινημα. Εφερες ενα πολυ καλο χ με Λιβερπουλ. Οταν εγκληματιστουν και οι υπολοιποι θα τα πας καλυτερα.

@desperadoΑναμενουμε.

@niktsiabeΞεκιναω με την Ευρωπη. Χαμος στον ομιλο. Πραγματικα θα ειναι εκπληξη αν μεινετε εξω εσυ και η Φεγενορντ. Ελπιζω να περασεις. Στο πρωταθλημα πετας. Αηττητος και μαλιστα με μεγαλες νικες οπως αυτη με Ρεαλ. Εχεις ομαδαρα φετος. Συνεχισε.

@ELBarto-3-Στα της Ντεπορ πολλα μπραβο. Πηρες την ομαδα απο την Β' και την εφτασες ψηλα. Πραγματικα αυτα ειναι τα καλυτερα career. Εχτισες καλη ομαδα και εφτασες να πρωταγωνιστεις στην Ισπανια και να σηκωσεις και ευρωπαικο. Μπραβο. Αρσεναλ τωρα. Προσωπικα την αντιπαθω αλλα το εργο που εχεις ειναι τουλαχιστον ενδιαφερον και με προκλησεις απο την αρχη. Αναμενουμε.

@Diegito21Καλα εκανες και συνεχισες. Δεν πειραζει που δεν πηγε τοσο καλα η 1η σεζον. Τωρα θα εισαι υποψιασμενος πλεον. Αναμενουμε μεταγραφες κτλ.

@Fanis-13-Καλη αρχη στην Αγγλια. Αναμενουμε.

Στα δικα μου τελος σεζον. Επαιξα μεχρι να αποκλειστω στο Τσ. Λου και την υπολοιπη σεζον την σιμαρα οπου βγηκαμε 10οι. Στο Τσου λου προκριθηκαμε στους 16 με Παρι αλλα με 1-1 και 3-1 αποχαιρετησαμε. Ειχα ψιλοξενερωσει αυτη την 2η σεζον ετσι και αλλιως, οποτε ειπα να το τελειωσω γρηγορα για να παω στο επομενο. Αυτα. Στο επομενο ποστ ο νεος σταθμος.

• Love 2
  • Like 1

στα σαλονια της bundesliga 2 ειμαστε πλεον και η ομαδα παει πυ-πυ-πυραυλος για την ανοδο κατι που δεν το περιμενα και φαινεται οτι θα γινει και ευκολα (μασα καλυτερα γιατι δεν ξερεις ποτε).

εχοντας τελειωσει τον 1ο γυρο και ετοιμαζομαι τωρα για το κομματι των χειμερινων μεταγραφων  οπου θελουμε να κανουμε 2 pc τα οποια θα αφορουν 2 ακραια μπακ (LB+RB) και αν υπαρχει και κατι αξιολογο σε αλλη θεση μιας και τα οικονομικα δεν μου επιτρεπουν να κανω μεγαλο ανοιγμα εκτος και αν πουλησω παικτη και λεω παικτη και οχι παικτες γιατι δεν πουλαω κανεναν αλλο εκτος για τον τερματα που εχω ενα πολυ καλο τριο και στα τσικο ερχεται και ενας 15αρης.

λοιπον η βαθμολογια του 1ου γυρου,εχω παιξει ενα ακομα ματς για τον 2ο γυρο που ηταν το ντερμπι κορυφης με την νυρεμβεργη αλλα τους κλεισαμε το σπιτι με 0-3 !!!! και η διαφορα εφτασε στους +14

2Ms4pez.png

στο τομεα των σκορερ δε εχω παραπονο,φετος εχω βρει  πολλους,ο scheu απο την στιγμη που του ανανεωσα το συμβολαιο εχει ξεσκιστει να σκοραρει,περιμενα καλυτερο τον villalba αλλα βρηκα που ειναι  το λαθος σε αυτο τον παικτη,ειναι οτι εχει μετριοτατοστατιστικο στην επιθετικη τοποθετηση κατι που δεν το παρατηρησα οταν τον πηρα και κυριολεκτικα φαινεται μεσα στο γηπεδο οτι πολλες φορες ειναι εκτος θεσης που το θελω,θα φαει τωρα προπονηση και λιγο παγκο μιας και ισπανος πιτσιρικας ειναι σε φορμα και δεν θελω να τον κοψω.

aY2l0m0.png

και θα ηθελα να κανω μια αναφορα στον παικτη εκπληξη της ομαδας,τον κροατη franjic,τον πηρα το καλοκαιρι απο την μπραουσβαιγκ με 250.000+εναν παικτη,μου εχει βγει λιρα εκατο που λεμε,ειναι ακριβος ο παικτης που ηθελα καιπαιζει ακριβως οπως θελω στο συστημα 4-4-1-1 γιατι το 1 πισω απο τον επιθετικο θελω να ειναι και cam αλλα και cf και το παλικαρακι τα κανει και τα 2 καλα,το τελευταιο ματς μεσα στην νυρεμβεργη το πηρε μονος του με 2 γκολαρες+1 ασιστ,οταν τον πηρα ειχαν ζητησει ρητρα 1.2 εκ στο συμβολαιο που αυτη την στιγμη μου φαινεται μικρη ασχετα που ο παικτης εχει αξια 600.000.

IfDpt9U.png

κλεινοντας να πω οτι στο κυπελλο αποκλειστικα απο την μπαγερν με 3-2 στην αλιανζ αρενα,2 φορες τους χτυπησα στην κοντρα και 2 φορες σκοραρα,επαιζαν με μια ομαδα 5-6 βασικων παικτων και οι αλλοι ηταν οι αλλαγες του,μολις ειδαν οτι ζορισε το θεμα εβαλαν τον λεβα και εκει ηταν το τελος μου,δεν πειραζει και μονο που τους βαλαμε 2 γκολ ηταν επιτυχια.

επισεις σε ενα ματς που ηταν σχεδον κολλητα με ενα αλλο και επρεπε να παιξουμε με αλλαγες ρισκαρα και εβαλα εναν 17χρονο που παιζει 10αρη μιας και ο παικτης που θεωρητικα ειναι ο 2ος για αυτη την θεση ειναι μετριος αλλα ειπα δεν πειραζει ας δοκιμασω τον μικρο μηπως και..... εκανε καμποσα λαθακια στο ματς σε ευκολες πασες αλλα ηταν και ο μοναδικος σκορερ του αγωνα,οταν τον εβγαλα σε τετ α τετ και εκει δεν περιμενα με τιποτα να κανει ενα τοσο γλυκο και ομορφο πλασεδακι,πιθανων να εχουμε ενα ακομα ταλεντακι ??? θα δουμε στην συνεχεια γιατι θα του δωσω και αλλες ευκαιριες.

επομενο ποστ με το τελος της σεζον.

• Love 3

@desperado Μετα το τελευταιο update εχει ψιλοστρωσει ξανα το παιχνιδι ετσι μου φανηκε. Οπως και να χει σε περιμενουμε!

@niktsiabe Πηγαινεις τρενο στο πρωταθλημα φιλε και απο τα σκορ που βλεπω πρεπει να παιζεις  και ωραιο ποδοσφαιρο!!! Συνεχισε ετσι και που ξερεις απλα ελπιζω να μην σου στοιχησει η ευρωπη και χασεις εδαφος στο πρωταθλημα. Τωρα στον ομιλο επικρατει πανικος...τι ειναιαφτορε? Θελει πολυ πολυ προσοχη γιατι ολα ειναι ανοικτα.  Συνεχισε αηττητος και με την τριαδα σου μπροστα θα πας για πολυ ωραια πραγματα! Ασπας μεγαλη λατρεια!

@Dimokritos Φιλε σε περιμενουμε και εσενα!

@TOL1S Εχεις βαλει πλωρη για Μπουντεσλιγκα...μην σταματας πουθενα!

@takisaek Aδερφε μου!! Λοιπον τελειωσες την προηγουμενη χρονια σου επιτυχημενα μιας και το ζητουμενο νομιζω ηταν να παραμεινεις στην κατηγορια! Τωρα στις μεταγραφες μαρεσουν οι κινησεις σου ειδικα ο Μιλενκοβιτς που τον εχω κ γω παιζει και σεντερ μπακ πολυ καλα και σαν αμυντικο χαφ! Τρομερος παικτης! Παβον ειναι ερωτας και αν και δεν σου βγαινει μεχρι στιγμης πιστευω δωστου λιγο χρονο και θα το βρει. Στα αγωνιστικα τωρα οκ ειναι λιγο μετρια η κατασταση αλλα πιστευω θα βελτιωθει γτ παιζεις ωραια μπαλα αρα καποια στιγμη θα γυρισει και θα σου κατσουν τα αποτελεσματα. Λιγο η αμυνα εχει θεματακια και πρεπει να βρεις αντιδοτο. Ο Μπαρκας καλα τα σωζει εκει στην ΑΕΚ μας τι κανει το νουμερο φετος :D Γκολαρα ο Ισπανος τι πεταξε ρε?!?! 

Εισαι σε καλη θεση και εχεις και καλη συγκομιδη βαθμων αν προσεξεις λιγο θα ανεβεις! VAMOOOS!

@ELBarto-3- Δεν νομιζω οτι θα μπορουσες να διαλεξεις καλυτερο συλλογο να εφαρμοσεις την θεωρια σου φιλε και το επιθετικο στυλ που σαρεσει!!! Ειμαι συμφωνος 100% και περιμενω να δω την Αρσεναλ να παιζει εκεινο το φοβερο  ποδοσφαιρο της 4 ετιας 2003-2007! COME ON GOONERS!!!!!!!!!!!!!!!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Νεα σεζον νεο ξεκινημα!! 

Image result for Fiorentina

Η απογοητευση ηταν παντου στις ταξεις των οπαδων μας και στην διοικηση μιας και τελειωσα με 48 οβεραλ. 

Το μπατζετ λογω καλης οικονομικης καταστασης της προηγουμενης χρονιας ηταν γυρω στα 28 εκ ευρω.

Ετσι παμε στις πωλησεις να σας πω τι εγινε και ποιοι εφυγαν .

Κυριες πωλησεις :

1)  Κοντι στην Γκλαντμπαχ με 18 εκευρω!

2) Defrel 8 εκ ευρω 

3) Πιατσα με 22 εκ ευρω απλα θα φυγει Γεναρη γτ η προταση εγινε τελη Σεπτεμβρη.

4) Γιοβετις με 11 εκ ευρω

_____________________________________________________________________________________________________________

Αυτα εγιναν στις πωλησεις τα κυριοτερα φυγανε και αλλοι αλλα με μικροτερα ποσα και ανταλλαγες.

Παμε στην ενισυχη μας!

Ηθελα ενα χαφ επισης καλο να πλαισιωσει τους Ναντεζ και Βερετου.

1) Donsah με 15 εκ ευρω.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 1 άÏομο

2)  Με 10 μυρια ο Ουρουγουανος Ardaiz 21 ετων και εξελιξιμος!

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 2 άÏομα, άÏομα κάνοÏν ÏÏοÏ

3)  Ο Μπαρεκα επιστρεφει στο Ιταλικο πρωταθλημα!  Αριστερο μπακ

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 2 άÏομα, άÏομα κάνοÏν ÏÏοÏ

4) Και αλλο ενα αριστερο μπακ ο Βραζιλιανος Αιλτον 

με 1 εκ ευρω και δωρο τον Πεδρο!

Image result for AILTON STUTTGART

5) Kαι φυσικα θελαμε ενα σεντερ φορ! Του εχω αδυναμια του τρελου και με 18 εκ ευρω απο Ατλετικο Μαδριτης που τον ειχε αγορασει ηρθε.......

SUPER MARIOOOO!!!

ΕΛΠΙΖΩ να με δικαιωσει!

Αυτα απο μεταγραφες απλα με μια ακομη προσθηκη απο Τζενοα. Σας ειχα πει για εναν πιτσιρικα της σεντερ μπακ απο ακαδημιες..τον αποκτησαμε με 8 εκ ευρω.

Αυτα λοιπον και παμε στο σχημα που το αλλαξα φετος και το εκανα διαφορετικο!

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 2 άÏομα, , Ïα οÏοία ÏαμογελοÏν

Ο Μπενασι παιρνει θεση κεντρικου και φτιαχνει παιχνιδι απο πισω και με κυριο αξονα επιθεσης τους Κιεζα και Μπαλο!

___________________________________________________________________________________________________________________

Ματσακια τωρα, επειδη τερματισαμε 11οι ξεκιναμε στο κυπελλο Ιταλιας απο πολυ νωρις.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏάδιο και ÏλήθοÏ

Ευκολη προκριση με ωραια μπαλα και τον Ναντεζ να σκοραρει μια ρουκετα! Το καθαρισαμε και με πολλες αλλαγες οποτε στην φαση των 16 μας περιμενει η 

ATALANTA παλι. Δυσκολη κληρωση.

Το πρωταθλημα ειχε πρεμιερα για μας με την Γιουβεντους. Οποτε πολυ δυσκολη αρχη. Εχει υπερομαδα και πηρε Παβον και Λενγκλετ.

Îεν διαÏίθεÏαι αÏÏÏμαÏο εναλλακÏÎ¹ÎºÏ ÎºÎµÎ¯Î¼ÎµÎ½Î¿.

Παρολο που παιξαμε καλα και προσπαθησαμε να κλεισουμε τους χωρους ακομη μια φορα δεν καταφεραμε να κερδισουμε με τιποτα. Ειναι σαν την Ρεαλ στην Ισπανια κερδιζεις με αιμα.

Ειχανε στην επιθεση Μπεηλ - Κριστιανο - Ντυμπαλα - Παβον. Τι να σταματησω?

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Πηγαμε στην Ρωμη και στην Λατσιο η οποια ειχε αγορασει τον Μαρτινεζ με 46 εκ ευρω!

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏάδιο και ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

ΔΙΠΛΑΡΑ με πολυ ψυχη! Παιξαμε αψογα σε ολες τις γραμμες μας και απο κορνερ ο αρχηγος μας ο Πετσεγια το καρφωσε!!!! 0-1 και νικη!

Ετσι με πολυ ψυχη και μολις ειχε ερθει ο Μπαλοτελι υποδεχτηκαμε την Ναπολι!

Îεν διαÏίθεÏαι αÏÏÏμαÏο εναλλακÏÎ¹ÎºÏ ÎºÎµÎ¯Î¼ÎµÎ½Î¿.

Τους καταπιαμε!!!!! Ωραιο ποδοσφαιρο και με τον Μπαλο να σκοραρει σε αντεπιθεση το δευτερο!!! Κιεζα και Μαριο εκαναν τρομερο ματς!! Χτυπησαμε την Ναπολι στην αντεπιθεση. Φυσικα ειχαν κατεβει και με δευτερη εντεκαδα τον λογο δεν τον ξερω αλλα δεν μας νοιαζει!

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 5 άÏομα

Η Καλιαρι μας δυσκολευει παντα και ετσι εγινε και φετος....αν και περυσι πηραμε ενα 0-0 εκει...

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏάδιο

Χασαμε απο 2 σουτ του Πετανια και χασαμε πολλε ςευκαιριες εμεις με αποκορυφωμα μια του Κιεζα με κενη εστια....δεν πειραζει δεν με ενοχλει γιατι ειδα διαθεση

και οχι μια ομαδα οπως περυσι χωρις παθος! 

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 2 άÏομα, άÏομα ÏÏέκονÏαι και ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Βαθμολογια ακομη δεν ανεβαζω ειναι νωρις στο επομενο ποστ! 

1) Να πω οτι το διδυμο στα χαφ Βερετου και Ναντεζ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!! Εχουν δεσει απιστευτα και χαιρομαι γιατι δινουν τρελη ποιοτητα στην ομαδα. 

2) Donsah απλα ΦΟΒΕΡΟΣ σε εκεινη την θεση! Βοηθαει παντου! Ο Κουαδραδο απογοητευση μεχρι στιγμης πολυ βαρυς.

3) Κιεζα - Μαριο- Μιλενκοβιτς ειναι οι πυλωνες σε 3 γραμμες μας!

Αυτα συνεχιζουμε με δυσκολα ματσακια αλλα εχουμε πλεον και παγκο και βαθος να βγουμε Ευρωπη οποτε πρεπει να το παλεψουμε.

FORZA VIOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Image result for fiesole fiorentina

• Love 3
  • Like 1

κυριοι θελω να πω κατι μη με κρατατε,λοιπον επαιξα εχθες τοσο σε legendary οσο και σε ultimate στα default sliders και παρατηρησα οτι το ultimate ειναι κατωτερο απο το legendary,εκανα 3 νικες σε 4 ματς με σκορ 6-1.3-2.3-0 και μια ηττα 0-3 (επαιξα τραγικα).

παρατηρησα οτι το πνιξιμο που σου κανει η cpu στο legendary δεν υπαρχει ουτε στο ελαχιστο στο ultimate,απλα να τονισω οτι ειναι συνεχεια του career μου και οχι νεο η σε καποια φιλικα τα ματς που επαιξα οπου μπορει να υπαρχει η πιθανοτητα να τρωει κολλημα η αλλαγη επιπεδου αν και δεν το πιστευω,θεωρω οτι η εα δεν τεσταρε ποτε το ultimate και το πεταξε ετσι μεσα στο mode

• Love 2

@Diegito21

Μπήκες δυνατά αδερφέ,  όπως την προηγούμενη σεζόν σου..

Έκανες δυνατές νίκες με ΝΑΠΟΛΙ και ΛΑΤΣΙΟ,  οι οποίες δείχνουν άλλη ποιότητα ομάδας..

Τώρα με ΓΙΟΥΒΕ δεν το βάζω,  αλλά θα σου πω οτι έχασες βαθμούς από την σκληροτραχηλη πάντα ΚΑΛΙΑΡΙ..

Επισεις έκανες ωραίες μεταγραφές,  ακόμα και ο BALOTELLI έχει την δικιά του προσωπικότητα..

Συνέχισε αδερφέ αυτή πρέπει να είναι η σεζόν σου..

FORZA DIEGITO!!!

@niktsiabe

Συνεχίζεις το ωραίο  σου καριερ , 

Στο πρωτάθλημα έχεις μπει από την αρχή στο κόλπο πιο σοβαρά αυτή την σεζόν.. καταπληκτικο διπλό στη Μαδρίτη..

Τώρα στην ευρωπη , όντος είσαι στην κόψη του ξυραφιού.. μπορείς να βγεις από πρώτος μέχρι τελευταίος,  συνέχισε προσεχτικά.. Για να είσαι στην επόμενη φάση.. 

VAMOSS

@ELBarto-3-

RESPECT στις μεταγραφές,  τη αλλο να πω...

Αυτό που είπες το έκανες..

Όχι τρανταχτά ονόματα,  αλλά έτοιμα παιχτακια,  η συνέχεια του ΒΕΝΓΚΕΡ  σε αυτόν τον τομέα... 

Τρελάθηκα με αυτά που έφερες... μπράβο..

Τώρα αγωνιστικά,  έκανες ένα ματς με ένα φυσιολογικό αποτέλεσμα..

Τώρα όμως αρχίζουν τα δύσκολα , όχι με τις χρατσ χρουτσ (ΧΑΛ,  ΧΑΡΤΣ) αλλά στα επόμενα που Θα έχεις με ΤΌΤΕΝΑΜ και ΣΙΤΥ..

Καλά ρε ΠΡΕΜΙΕΡ 2 μέρες τεσπα θα το διαχειριστείς με ροτεισον 

Περιμένουμε συνέχεια.. 

Edited by desperado
Edit
  • Love 3

@Dimokritos Καλη αρχη στην αγγλια αδερφεεε!!! Βαθμολογικα εχεις ξεκινησει πολυ κομπλεε!!! Περιμενουμε αναλυτικα ματσακιααα!!!!!

@desperado Αναμενουμε ομαδα μπροοοο!!!!!

@niktsiabe Πας τρενο αδρεφε ευκολα θα βγεις τσου λου τωρα για κατι παραπανω δεν ξερω αλλα παλεψε τοο!!!!

Μεγαλο διπλο μεσα στην Μαδριτη!!!

Ευρωπη θα χρειαστεις μεγαλη προσοχη για την προκρισηη!!!!

παμε γεραααα!!!!! ΒΑΜΟΟΣΣΣ!!

@Diegito21 Παμε στον Κιτρινομαυρο αδερφο μου!!!!

Εμεινες και φετος στην ομαδα και ειναι κατι που με χαροποιει ιδιαιτεραα!!!

Οι πωλησεις σου ειναι καλες θα ελεγα βγαζοντας χρημα καλο ενω και οι μεταγραφες σου ειναι πολυ προσεγμενες!!!

Μπαρεκα , Ντονσα , Αιλτον , Αρνταιζ και φυσικα ο ΤρελοΜαριο που ναι μεν ειναι ενα ρισκο αλλα ξερει πολυ μπαλα και η Ιταλια του ταιριαζει οποτε θα κανει ωραια πραγματα πιστευω!!!

η 11αδα σου ειναι πολυ ωραια και πιστευω να δουμε ωραια μπαλα φετος!!!!

Αγωνιστικα τωρα ξεκινησες με αναμενομενη προκριση στο κυπελλο αλλα η αταλαντα μετα θα χρειαστει μεγαλη προσοχη!!!

Στο πρωταθλημα τωρα μπορει να ηρθε η ηττα απο Γιουβε που με τετοια ομαδα θα ηταν δυσκολο για τον οποιοδηποτε απο μας και η κακη ηττα απο καλιαρι

Πηρες ομως μεγαλες νικες στα ντερμπι με Λατσιο και με την  Ναπολι μου και δειχνεις οτι φετος θα ειναι διαφορετικα!!!

Παλεψε για ενα ευρωπαικο εισιτηριοο!!!!

Πιστευω σε σεναααα!!!!!

ΒΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣΣ ΑΕΚΑΡΑΑΑ ΜΟΥ!!!!

@ELBarto-3- Ελα μπρο μου!!!!

Βλεπω τις μουρλης εγινε στο μεταγραφικο παζαρι!!!

Εδιωξες πολυ πραγμαα και εφερες πολυ πραγμα επισης!!!

Οι πωλησεις σου συμφωνω με ολες περαν του Σεμεδο που νταξει δεν φταιες εσυ σε αυτο....

Βλεπω και φωτο Παπασταθοπουλο με τα χρωματα της ΑΕΚαρας αυτα ειναι:D

Τωρα εφερες παιχταρες σε ολες τις θεσεις δεν το συζηταμεε!!!

Τι να πρωτοσχολιασω Λεμαρ , Κομαν , Λο σελσο , Ροντρι , Χακιμι , Σο , Ντε Λιχτ , Σιμεονε , Αουαρ

Παιχταραδες ολοι σε ανεβαζουν αυτοματα σε διεκδικητη του τιτλου την φετινη σεζον!!!

Φανηκε και απο την πρεμιερα με Νιουκασλ οτι φετος θα δουμε μπαλαρααα!!!!

Στο Γιουροπα νταξει ευκολα θα εισαι στους ομιλους παλεψε να το παρεις!!!

Περιμενω το πρωταθλημαααα!!!!

ΒΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣ ΛΙΑΚΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Παμε στα δικα μου τωρααααα!!!

Επαιξα μεχρι τις αρχες του γεναρη και σκαει αρχικα αυτοοο

48430066_2103932306360561_80569584422433

Μεγαλη τιμη και μονο η προταση απο Μαν Γιουν αλλα ηταν 1οι και με διαφορα οποτε δεν ειχε κανενα νοημα να παω....

Στα καπακια σκαει προταση απο Λιβερπουλ...

48385995_2103932276360564_66420741519704

Παω βλεπω βαθμολογια κατασταση ομαδας και με τα πολλα

Ειμαι ο νεος προπονητης της λιβερπουλ!!!!!

48396294_2103932286360563_27687655279532

Αρχες γεναρη και η ομαδα ειναι στην 17η θεση και μολις 3 βαθμους πανω απο την ζωνη του υποβιβασμου... Η απολυτη Ιντριγκα για μενα να επανελθουμε και παλι!!!!

Υπαρχει αρκετη σαβουρα στο ροστερ ενω εχει φυγει και ο Μανε!!!!

η ομαδα επαιζε τσαμπιονς λιγκ αλλα ενω ηθελε απλα μια νικη στην τουμπα με τον ΠΑΟΚ για να περασει στους 16' (Μπαρτσα , Ρομα , ΠΑΟΚ ο ομιλος) οι βλακες ηρθαν 0-0 και τωρα παιζουμε στο Γιουροπα στους 32' με την Γκιγναπ αντιπαλο

Ευτυχως η κυρα διοικηση μας εδωσε 100 μυρια μπατζετ

παμε σε μεταγραφες τωρα

Εφυγαν

Λουκας Βασκες τραμπα

Φελιπε τραμπα

Σταριτζ τραμπα

Ματιπ 18 μυρια (δεν ηθελα να τον δωσω αλλα τελευταια μερα των μεταγραφων πληρωσαν την ρητρα του)

Αλαν 3,8 μυρια

Βαιναλντουμ τραμπα

Λαλανα 10 μυρια

Ελαρια δανεικος

και κατι αλλα παλτα

Ηρθαν

Lucas Torreira 31 μυρια + Βασκες

Lucas-Torreira-Football3651.jpg

Leon Bailey 50 μυρια + Φελιπε

nintchdbpict000367728090.jpg?strip=all&w

Diogo Jota 16,9 μυρια + Σταριτζ

Diogo-Jota-868514.jpg

Jesse Lingard 10 μυρια + Βαιναλντουμ

Manchester-United-v-Derby-County-The-Emi

Nordi Mukiele 18 μυρια

nordi-mukiele-rb-leipzig-001.jpg

11αδα 

48415931_2103932786360513_39711980583387

Παμε σε δραση τωρααα

Ξεκινημα με ντερμπι καιιι

49085466_2103932406360551_70065439256577

Νταξει παιξαμε μπαλαρααα φοβερο ποδοσφαιρο απο την ομαδααα!!! Τους ισοπεδωσαμεεεε!!!! Δυστυχως ομως χασαμε τον Μουκιελε 4 μηνες εκτος.....

Λιβερπουλ - Ντερμπι Καουντι 2-0

48409427_2103932289693896_51584749075620

αλλο ενα ντερμπι με τρομερο ποδοσφαιρο και απο τις 2 ομαδες και τον Αλισον να τους χαριζει τα 2 απο τα 3 γκολ ενω θα μπορουσαμε να κεριδισουμε αλλα ο Φιρμινιο σπαταλησε τρομερο τετ-α-τετ στο 90'....

Λεστερ - Λιβερπουλ 0-1

Γουοτφορντ - Λιβερπουλ 0-2 

Europa league round of 32'

Λιβερπουλ - Γκιγναπ 4-0 ευκολη νικη απεναντι σε μια πολυ μετρια ομαδαα

Γκιγναπ - Λιβερπουλ 0-2 (σιμ)

Με Βολφσμπουργκ στους 16

Λιβερπουλ - Παλας 2-1

Σαουθαμπτον - Λιβεπουλ 0-1

48405274_2103932503027208_61537350819250

Ισοδυναμο το ντερπι αλλα κριθηκε στους τερματαδες με τον Αλισον να μας κρεμαει με 2 φθηνα γκολ στο τελος 

Europa league round of 16' 

Λιβερπουλ - Βολφσμπουργκ 3-0 ευκολα με καλο ποδοσφαιρο απεναντι σε μια σχετικα καλη ομαδα

Βολφσμπουργκ - Λιβερπουλ 0-1

48427881_2103932513027207_59743389837804

Αλλο ενα ντερμπι και αν και βρεθηκαμε πισω απο λαλακια του Αλισον Ισοφαρισαμε ενω θα μπορουσαμε να παρουμε και το διπλο αλλα πεσαμε πανω στον Λιορις

Λιβερπουλ -  Φουλαμ 2-0

Αλλο ενα ντερμπι υποδεχθηκαμε την ομαδα του @ELBarto-3- αυτη τη φορα

Δεν ξεκινησαμε καλα με τον Αλισον να κανει μια ακομα λαλακια φετος... Ουτε κουβερτα δεν πιανει ο τυπος.... 86 οβεραλ τερματοφυλακας να τρωει τετοια γκολ... ελεος ρε ΕΑ....

Βρεθηκαμε με 0-2 πισω στο σκορ

Μειωσαμε με τον Μενσα στο 65'

Ισοφαρισαμε με τον Φιρμινιο στο 70' 

και στο 93' στην τελευταια φαση ο Σακιρι μετα απο τρομερη καθετη του Φαμπινιο φευγει απεναντι απο τον Λενο πλασαρει και ΓΚΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!!

48891266_2103932636360528_47291565479538

Μεγαλη ανατροπη και νικη στο ντερμπι!!!!!

Στοουκ - Λιβερπουλ 1-3

Europa league round of 8'

48384613_2103932643027194_56809475301126

Αν και μας ισοφαρησαν το γρηγορο γκολ τους πατησαμε κατω με σωρεια χαμενων ευκαιριων και 2 δοκαρια αλλα ευτυχως βαλαμε 2 γκολ στο τελος και πηραμε προβαδισμα για τον επαναληπτικο

Σαλκε - Λιβερπουλ 0-1

Λιβερπουλ - Σεφιλντ Γουεσντει 4-0

Μπορνμουθ - Λιβερπουλ 1-3

Λιβερπουλ - Γουλφς 4-1

Βαθμολογιααα

48430355_2103932629693862_28135742775073

Εχουμε κανει απιστευτο τρομερο 2ο γυρο με μπαλαρα και παμε να κανουμε το θαυμα και να βγουμε τσαμπιονς λιγκ!!!

Εχουμε θεματακια στην αμυνα βεβαια και ειδικα απο τα δεξια μιας και ο Φονσου που κλιθηκε να αντικαταστησει τον τραυματια Μουκιελε ειναι πολυ κακος ενω χανει ευκολα τον αντιπαλο του...

Ο Αλισον δυστυχως ειναι τραγωδια ειδικα για το 86 οβεραλ που βγαζει.... θα φυγει το καλοκαιρι να παρουμε εναν σοβαρο τερματα...

Ο Ζοτα πολυ καλος αν και συνηθως ερχεται σαν αλλαγη με τον Φιρμινιο να παιζει στα φορ και πισω του τον Κειτα

Ο Φιρμινο παιχταρας αλλα θα χρειαστει το καλοκαιρι να τον πλαισιωσουμε με ενα φορ κλασης

Λινγκαρντ ειναι οτι πρεπει για αλλαγη!!!

Μπαιλι πολυ καλος οπως και ο Τορειρα που τον εχω λατρεψει και εχουν κουπμωσει απιστευτα με τον Φαμπινιο

Αλλα ο Σαλαχ ειναι ενα επιπεδο πανω απο ολουςςς!!!!!

Πουληθηκε και ο Τσαμπερλειν στην Λυον για 32 μυρια για την νεα σεζον...

τελος στους 4 του Γιουροπα εχουμε αγγλικο εμφυλιο με την μισιτη

48397855_2103932619693863_75940112231468

Μεγαλα ματς μας περιμενουν και ξεκαθαρα παμε για την κουπααααα!!!!

Αυτα απο μενα παμε δυνατα για να τελειωσουμε την σεζον οπως πρεπειιι!!!!!

YNWA

2018-09-15T121038Z_1686509338_RC1765F9DA

Edited by takisaek
  • Love 3
  • Like 1