Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 19 - Career Mode Topic V2

Recommended Posts

dOoF6Nt.jpg

οπως ειχα πει,ολοι νικανε ολους,μια νικη φτανει να βρεθεις 1ος και αντιστοιχα μια ηττα να βρεθεις 15ος,ενω βαθμολογικα παμε καλα στην ουσια η ομαδα εχει προβληματα,

το γκολ μπαινει με δυσκολια και ο βασικος λογος ειναι η κακιστη επιθετικη μου γραμμη,πιθανων να δοκιμασω νεο συστημα με 2 επιθετικους μηπως και βρω καμια λυση.

qH5vNWQ.png

και πανω σε ολα ειχα και μια εκπληξη που δεν το περιμενα,παικτης του μηνα ενας δικος μου παικτης

XJ6OyOP.png

• Love 4

@niktsiabeΠολυ καλο comeback και καταφερες να βγεις Ευρωπη και παλι. Εχασε το Τσου λου για λιγο αλλα δεν πειραζει. Αναμενουμε την νεα σεζον.

@takisaekΕχεις κανει μετριο ξεκινημα και αυτο γιατι χανεις τα ματς με τους μικρους. Με τους μεγαλους τα πας καλυτερα ειδικα η νικη με City μεγαλη. Στις μεταγραφες εγκρινω για Adams. Παιχταρας.  Θα σε παει ψηλα. Συνεχισε!

Στα δικα μου:

Μεταγραφες

Εφυγαν:

Μaripan  (7.7 εκ,.-Leicester)

Gomez (13.5-Arsenal)

Torres (8.5 εκ.-Everton)

Sivera (4.1-Sampdoria)

Calleri (25 εκ.- Liverpool)

Garcia (7 εκ. West Ham)

Οπως βλεπετε ολη η Premier League ψωνιζει απο εμας 😂

Ηρθαν:

Roca (14 εκ.-Espanyol)

Rodriguez (9.5 εκ.-Estudiantes)

Vicente (1.5 εκ.-Bilbao)

Fernandez (28 εκ.-Real Madrid)

Villa (3.4 εκ.-Valladolid)

Viti (800k-Oviedo)

Με τις αποχωρησεις ειχαμε αλλαγη συστηματος και προσωπων στην 11αδα.

THKjnyA.jpg

Αlaves-Bilbao 0-0

Sociedad-Alaves 1-1

Alaves-Valencia 4-3

Getafe-Alaves 0-1

Girona-Alaves 0-0

Alaves-Rayo 1-0

Real Madrid-Alaves 1-1 Μας αδικει το αποτελεσμα. 1 φαση ειχαν αυτοι.

Alaves-Levante 0-4 Αθλιοι. Δεν αξιζαμε τιποτα. Απο τα χειροτερα παιχνιδια μου στο 19.

Betis-Alaves 0-1

Alaves-Celta 1-0

Villareal-Alaves 0-0

IeZNml9.jpg

Παρατηρησεις:

-O Rodriguez απλα παιχταρας. Περναει κατι μπαλιες που δεν υπαρχουν. Απο τις καλυτερες μεταγραφες μου.

-Θα ειμαστε σχεδον σιγουρα Ευρωπη του χρονου που ηταν και ο στοχος μου. Τωρα σε ποια διοργανωση δεν ξερω.

-Κυπελλο αποκλειστηκαμε απο την Levante αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια.

Αυτα. Συνεχιζουμε.

Edited by Dimokritos
  • Love 1
  • Like 1

Τελικα παιδες ουτε τη σεζον δεν βγαλαμε...

4h2xld.jpg

Η πληρη απογοητευση...

Σερι αρνητικων αποτελεσματων ηταν αρκετο για να με στειλουν...

Ακομα καλα καλα δεν αρχισε αυτο το career τελειωσε...

Δεν ξερω για συνεχεια.

Οι προτασεις δεκτες.

Παμε πια για τον επομενο σταθμο.

• Confused 1
  • Sad 4

@niktsiabeΝεα σεζον, νεοι παιχτες. Στις μεταγραφες ξεχωριζω τον Campana που πιστευω θα αποδειχθει ηγετης. Στα αγωνιστικα μπηκες σχετικα καλα στο πρωταθλημα και δειχνεις να εχεις μεταλλο και να παιρνεις ματς με καλους αντιπαλους. Στην Ευρωπη ασχημη ηττα στην πρεμιερα και βαρια. Πρεπει να τα δωσεις ολα με τον Παοκ. 

@Fanis-13-Κριμα που σε εδιωξαν, γιατι ουσιαστικα παρελαβες μια ομαδα σε αθλια κατασταση. 

@TOL1SΜια χαρα τα πας. Μπορεις την ανοδο απο τωρα.

@Diegito21Εχεις ξεκινησει πολυ καλα στο πρωταθλημα. Πιστευω αν και νωρις θα εισαι σιγουρα στις θεσεις την Ευρωπης. Στο Γιουροπα επισης πολυ καλα, αν και θελει προσοχη.  Δυστυχως εισαι ατυχος με τους τραυματισμους. 3 μηνες εξω ο Κριστο ειναι παρα πολλοι.

Στα δικα μου. Mini post

Tελος σεζον και τα καταφεραμε. Αν και στους 2 τελευταιους αγωνες ειχαμε 2 ηττες οι βαθμοι που συγκεντρωσαμε ηταν αρκετοι και πηραμε στο τσακ το εισιρηριο για το Τσ. Λου. ενω κερδισαμε και την Μπαρτσα.

J2HeaOL.jpg

Μια καλη σεζον ολοκληρωθηκε.

Κορυφαιοι οι Jony, Guidetti, Rodriguez και Pacheco. 

Συνεχιζω στην ομαδα. 

Αυριο τα υπολοιπα σε κανονικο post.

• Love 2
  • Like 1

@Fanis-13- OOOOOXI ρε φιλε δεν το περιμενα να τελειωσει τοσο αδοξα......πολυ κριμα τι να πω...νταξει δεν τα πηγαινες τοσο ασχημα απο κει που ειχες παρει την ομαδα την ανεβασες αρκετα...οπως και να χει περιμενουμε την επομενη σου ομαδα! Μην αργησεις παλι και πας για Πασχα :D 

@niktsiabe Mπραβο ρε φιλε που συνεχιζεις και νομιζω θα δικαιωθεις γι αυτη σου την αποφαση! Καλη πωληση του Ουρουγουανου αν και θα ναι μελλοντικη απωλεια..ομως εφερες παικτες και ειδικα θα σταθω στους Καμπανια και Κουκουρεγια οι οποιοι ειναι παρα πολυ καλοι παικτες και ειδικα ο δευτερος με πολυυυ μελλον! Ο Νολιτο γυρισε εκει που μεγαλουργησε και χαιρομαι ιδιαιτερα που τον εφερες να κολλησει μια επιθεση ηδη αρκετα καλη! Ο Πιατεκ φετος πεταει φωτιες ελπιζω να σου βγει και στο φιφα. Μπραβο επισης που κανεις ρεαλιστικες κινησεις.

Στα ματς τωρα πας αρκετα καλα και οι μεγαλες νικες με Μπιλμπαο και Μαλαγα αλλα και τα χ με τις 2 μεγαλες του Ισπανικου ειναι τρομερα αποτελεσματα γι αυτο και εισαι ψηλα. Τωρα στην Ευρωπη ο ομιλος ειναι παραξενος και η ηττα δεν βοηθησε αλλα εχεις δρομο συνεχισε!

@Dimokritos Mε οδηγο τον ΜΕΓΑ Guidetti και τα υπολοιπα παιδια πηρες το χρυσο εισητηριο για τους ομιλους του ΤΣΛ!!!!!! ΠΑΝΑΞΙΟΣ φιλε εισαι ωραιος! Περιμενουμε την συνεχεια!

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 1 άÏομο, ÏλήθοÏ

Παμε σε ενα ποστ το οποιο οπως θα δειτε στο τελος του οτι  χαρα δεν ειδα.. δλδ το παραπανω ποστ μου με αυτο εχουν τοσο σχεση οσο εγω με
το μπαλετο :D  

Η αρχη εγινε με ενα καλο νεο...παικτης του μηνα Οκτωβρη ο Κιεζα...Τρομερος!

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: 1 άÏομο

Στα αγωνιστικα ομως δεν ηταν καν για βραβειο......

Πρωτη σταση στην Γκιμαραες...δεν εκμεταλλευτηκαμε τις ευκαιριες μας και το 0 εμεινε και μαλλον ηταν πλ κακο αποτελεσμα.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏάδιο

Η Τζενοα ηρθε και εκμεταλλευτηκε την κουραση μας...δεν ειχα παιδια παικτες να βαλω ξεκουραστους ολοι με μιση μπαρα και
να χω και 4 τραυματιες βασικων.. ....ε χασαμε δικαια 1-3...

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Ειχαν ενα σεντερ μπακ νεαρο απο ακαδημιες θα τον τσιμπησω σιγουρα! Τρομερος.

Ομως στην Ναπολι δεν ειχαμε δικαιολογιες...πολυ ωραια ομαδα η Ναπολι τρομερο ποδοσφαιρο χιλια μπραβο δικαιη νικη.
Ειμαστε πλ πιο κατω εμεις σε επιπεδο.

Îεν διαÏίθεÏαι αÏÏÏμαÏο εναλλακÏÎ¹ÎºÏ ÎºÎµÎ¯Î¼ÎµÎ½Î¿.

Η Γκιμαραες ηρθε ξανα στην εδρα μας και εκει χασαμε οπως θα δειτε 0-1. Κακιστο ματς καναμε αν και χασαμε και 2 δοκαρια
αλλα οπως και να χει τετοιες ηττες σημαινουν και τελος στην Ευρωπη.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏάδιο και ÏλήθοÏ

Image result for fiorentina milan

Η Μιλαν ηταν πρωτοπορος και εχει τρομερη ομαδα......εμεις ειχαμε κουραση και φανηκε αυτο στο ματς...

0-1 οι Μιλανεζοι 
μπηκαν πλ δυνατα και στο πρωτο μερος αν δεν ηταν ο Λαφονταρος θα ηταν 0-4 ανετα...

Στο δευτερο ημιχρονο μπηκαμε καλα
αλλα να που κερδιζουν πεναλτι....ομως και παλι ο ΜΕΓΑΣ ΛΑΦΟΝΤ το πιανει!!!

Ε και αφου δεν το εβζαν αυτοι βρηκαμε την ψυχικη δυναμη και ο Κιεζα με ενα μεγαλο τελειωμα εκανε το 1-1 ξεσπωντας σε πανηγυρισμους!!!!

Εμεινε ετσι και πηραμε εναν πολυτιμο βαθμο.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ένα ή ÏεÏιÏÏÏÏεÏα άÏομα, ÏλήθοÏ, ÏÏάδιο και ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Αυτο το ματς με την Τορινο ακομη δεν ξερω πως το χασαμε....

Ξκεινησαμε ιδανικα με πολυ ωραιο ποδοσφαιρο καναμε το 0-1 αλλα ισοφαριστηκαμε κοντρα στην ροη του ματς...δυστυχως στο 90
καναμε τραγικο λαθος και εγινε το 2-1...κακιστη ηττα και απροσμενη...και εδω επιασε πεναλτι ο Λαφοντ στο 0-1.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Ειχαμε ευρωπαικη αναμετρηση με Dundlak την χειροτερη ομαδα του ομιλου...

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ένα ή ÏεÏιÏÏÏÏεÏα άÏομα, ÏλήθοÏ, ÏÏάδιο και κείμενο

Και καταφεραμε αυτο... 2-2...χασαμε 3 δοκαρια και αμετρητα τετ α τετ...ε δν μπηκε ειμαστε και εκτος συνεχειας στην Ευρωπη.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ένα ή ÏεÏιÏÏÏÏεÏα άÏομα, άÏομα κάνοÏν ÏÏÎ¿Ï ÎºÎ±Î¹ ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Μια εικονα χιλιες λεξεις...

Επανηλθαμε με Λατσιο...δευτερη η Λατσιο στο πρωταθληαμ επισης πλ καλη ομαδα.. 

Εδω παρα την κουραση και τις απουσιες παιξαμε καλη αμυνα και φεραμε 0-0.

Ευτυχως πηραμε βαθμο ρε πανηγυριστε χαχα!

Η Ουντινεζε ερχοταν στο Αρτεμιο Φρανκι...δυστυχως η κουραση δεν μας αφηνε περιθωρια παιδια..

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏλήθοÏ, ÏÏάδιο και ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Ηταν εμβολιμη αγωνιστικη  και τα 3/4 της ομαδας ειχαν πορτοκαλι φυσικη κατασταση.... Δικαιη ηττα δεν υπηρχαν λυσεις.

Με την Σασουολο λεω πρεπεει να κερδισουμε και οντως παιξαμε πλ ωραια μπαλα!

Προηγηθηκαμε με Μαρκο Πιατσα αλλα στο 80 κατι κακη απομακρυνση της αμυνας και 1-1 απο το πουθενα....Εριξα τρελο βρισιδι.... 7ο ματς συνεχομενο χωρις νικη.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ένα ή ÏεÏιÏÏÏÏεÏα άÏομα, ÏÏάδιο, ÏÎ»Î®Î¸Î¿Ï ÎºÎ±Î¹ ÏÏαίθÏÎ¹ÎµÏ Î´ÏαÏÏηÏιÏÏηÏεÏ

Καναμε την νικη ομως στην Τουμπα...0-1 αλλα δεν ειχε νοημα γτ επρεπε να χασει η Γκιμαραες απο Dundlak για να περασουμε..
Δεν εγινε οποτε ευρωπη ΤΕΛΟΣ.

Καλυτερα να σας πω μας κοστισε πολυ...δεν ειχα το βαθος στο παγκο και συν οι τραυμαστιμοι δεν γινοταν.

Η Γιουβε μας περιμενε στο Τορινο..κανει κακιστη χρονια ειναι 6η αλλα εχει ποιοτητα...και ενω στο πρωτο μερος ειμασταν
αψογοι στο δευτερο μιλησε ο Ντυμπαλα με ενα γκολ και μια ασιστ τα τελειωσε ολα..Ο Κριστιανο εβαλε και το 3ο.

ΠεικÏνα ίÏÏÏ ÏεÏιέÏει: ÏÏάδιο

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ EL 

Απολογισμος μεχρι τωρα ειναι οτι εχουμε να κερδισουμε 2 μηνες!

Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο αλλα να που εγινε.

1) Καντρεβα κακιστος δοθηκε με τραμπα θα τα πω στο επομενο ποστ , Πεδρο μετριος, Βιετο ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ..ΜΟΝΟ ο Μαρτεν ντε Ρουν μας
βγηκε ο οποιος μαζι με Βερετου και Κιεζα ειναι σημεια αναφορας..και φυσικα ο Λαφοντ. 

2) Θα κανουμε καποιες κινησεις αλλα μεχρι εκει θα ναι ελαχιστες μιας και δεν χουμε καθολου ρευστο.

Τελος ερχεται ενα βατο προγραμα της νεας χρονιας και θελω να κερδισουμε μερικα ματς να ανεβουμε και να ξαναμπουμε στο κολπο της Ευρωπης.

Στο κυπελο εχουμε Atalanta για τους 16 σε μονο ματς στην εδρα μας..

Αυτα δεν τα παραταμε!!!!

4 QUARTIERI 1 CUORE VIOLA!!!!

Related image

• Love 3
  • Like 1

@niktsiabe

Φιλαράκι έκανες ένα πολύ ωραίο καριερ...

Μπράβο από μένα συγχαρητήρια... 

Στο τσακ ήσουν για CL, αλλά δεν πειράζει..

Το καριερ σου ήταν τέλειο..

Χαίρομαι που συνεχίζεις δυνατά με την ίδια ομάδα..

Πολύ ωραίες κινήσεις,  αν και τον ουρουγουανο δεν θα τον έδινα αν ήθελα να συνεχισω και να ...

Συνεχίζεις το ωραίο σου καριερ με πιο υψηλούς στόχους τώρα.. 

@Dimokritos

Δημόκριτε,  έκανες μια πολυνκαλη σεζόν και κατάφερες να βγεις 4ος..

Αν και μπορούσες παραπάνω, ακόμα και να μπεις σφήνα στην 2η θέση..

Δεν πειράζει όμως πας στην 2η σεζόν,να ζήσεις το όνειρο του CL

VAMOS DIMOKRITOS...!!!

@Fanis-13-

Φαναρα,  έκανες την προσπάθεια σου... Δεν πειράζει 

Τώρα να σε πω.. τη φταίει..

τη να σου πω

Η ομάδα, το πρωτάθλημα ή το νέο καταπληκτικό UPDATE ;;;; 

Εγώ παντός θα πω το 3ο...

@Diegito21

Φιλαράκι βρήκες καριερ να σου ταιριάξει..

Αν και αρχή,  έχεις μπει στην 4αδα  και πρέπει να παραμείνεις εκεί ή από κοντά..

Βλέπω ότι με κάποιες μικρές πέρνεις τα αποτελέσματα που είναι πολύ σημαντικά..

Στην Ευρώπη τώρα με λίγο,  πολύ λίγο προσοχή,  θα είσαι στην επόμενη φάση...

Στο 2ο ποστ σου τώρα , είχες πτώση κατακόρυφη...

Εκτός Ευρώπης και 13η θέση...

Πρέπει να ανέβεις στον 2ο γύρο αν θέλεις να μπεις σε θέσεις Ευρώπης....

FORZA DIEGITO!!!!!

@TOL1S

Συνέχισε δυνατά Τολαρα...

Χρησιμοποιείς συγκεκριμένα sliders;; 

Λέω να βάλω του MAT10 τα τελευταία...

-------------------------

Παιδιά στα δικά μου,  

2 μέρες που έχει γίνει το UPDATE, αυτό το καταπληκτικό UPDATE 1.06 , έχω ξεκινήσει ίσα με 8 καριερ και Δεν μπορώ παίξω  ορθολογικά με καμία ομάδα,  Δεν ξέρω τη κανανε αλλά κατέστρεψαν ακόμα περισσότερο το παιχνιδάκι..

Σκέφτομαι να βάλω τα sliders του  MATT10 από OF  και να δω αν μπορώ να παίξω,

Sprint Speed: 35/35
- Good value where there is still enough speed, but animations are much more controlled. Also good physicality is recognized. 

Acceleration: 50/50
- No changes here.

Shot Error: 55/55
- No changes. Shot error here to help with more contextual shooting animations and still maintain separation between elite and mediocre players.

Pass Error: 52/52
- Lowered pass error a bit to improve the ball physics overall. Got tired of always seeing the ball dip down so soon. CPU still makes bad passes and forced passes. 

Shot Speed: 49/49
- Lowered because gameplay is a bit slower, so the previous high shot speed seems out of sync to the happenings on the pitch. 

Pass Speed: 45/45
- The patch update increased pass speed just a bit than before, so lowering it makes sense. Cannot go too low because it will feel lethargic throughout the pitch, and the only fix is significantly lowering the pass error to compensate. 

Injury Frequency: 65/65
- Lowered this value back what we have used in the past. Always open to testing. 

Injury Severity: 15/15
- Lowered this value back what we have used in the past. Always open to testing. 

GK Ability: 50/50
- Lowered GK here because shot speed is back to under 50. 

Marking: 50/50
- A value that we have been all over with. Hard to adjust as it does not control how much sooner a player is marked, but also in what direction. Go too high, paired with an aggressive CTT, it can cause more harm than good. Better safe than sorry here.

Run Frequency: 1/1
- No change. Less runs the better. They will be made of course. 

⦿ The Height, Length and Width (HLW) values are significant this year with the CTT's. We are still treading quite carefully here on veering too far away from default unless absolutely necessary.

Height: 65/65
- No chage. This allows the defensive mindset to go "forward" and not sit back when the opposition is in a threatening position. The shape will still drop back per the CTT, but it will not result in a direct drawback animation that was seen on lower values. 

Length: 35/35
- The biggest difference is a subtle reduction in line length to regain that shape in the midfield, which brings inthe the other line values. As mentioned, do not want to go too low because that will result in players retreating to their preset positions on 50/50 balls, not to mention it just looks strange to get that compact each match. After a while, it feels the same, regardless of the team you are facing. Found that 35 is a good balance between proper compression and decompression. 

Width: 49/49
- Needed more congestion in the center of the pitch, but also enough that the sidelines are not constantly used as an outlet. Good to see the sideline still defended properly though. 

FB Positioning: 35/35
- Lowered the FB position because height is higher, and length is lower, so it's naturally compressed and the FB is involved by default. Can't go too high or they will be caught upfield and it will be an attempt at exploits each attack. 

FT Control: 60/60
- No change. I've said it before, but this patch update is a fantastic one for the active first touch control. It brings in such a sense of random occurrences that were not previously in the game. A 50/50 ball truly feels like one now that anyone can win. 

το κάνουν σε πιο real life ρυθμούς θα δοκιμάσω με την ησυχία μου το ΣΚ 

αλλιώς θα μπει στο ψυγείο μέχρι να βγει κάποιο update που θα μπορώ  να παίξω σωστά.....

Αυτά.

Edited by desperado
Edit
  • Love 2
  • Like 2

3 hours ago, desperado said:

Χρεισημοποιοις συγκεκριμένα sliders;; 

εκανα καποια πειραματα αλλα αλλες φορες πανε καλα αλλες οχι,ειναι στην τυχη το θεμα και απο το να καθομαι να τυρανιεμαι εριξα το επιπεδο στο world class οπου το παιχνιδι κυλαει καλα και ενω θεωρουσα οτι θα μου ηταν ευκολο καμια σχεση,μπορω να πω οτι με δυσκολεψε περισσοτερο απλα δεν βλεπω την cpu να λυσαει στο τρελο πρεσινγκ και δεν βλεπω και το με το ετσι θελω θα το φας,νομιζω ειναι πιο φυσιολογικο σαν ρυθμο αγωνα και γενικα σαν παιχνιδι,βεβαια να πω οτι ειχα και 2 μηνες να παιξω και τωρα εχω αρχισει να το ξαναθυμαμαι το φιφα.

-------------------------------------

στα δικα μου,η 1η σεζον ολοκληρωθηκε,απο την χαρα στη λυπη και ξανα στη χαρα.

το 1ο μισο μας ειχε βρει 10 βαθμους πισω απο τον 1ο και αφου ξεπερασαμε με 2 χ τον σκοπελο της εα που εδω και 5 ?? χρονια δεν κανει τον κοπο να φτιαξει σωστα το προγραμμα παιζοντας με λαουτερν στις 5 του μηνα και κασρλουη στις 6 του μηνα !!!! ειμασταν 8 βαθμους πισω απο τον 1ο.

φτανουμε επιτελους στο "ντερμπι" 1ου-2ου με εμενα να ζηταω ΜΟΝΟ νικη για να εχω ελπιδα τιτλου,παμε στην εδρα της ουρντιγκεν και μας ριχνουν ενα τριμπαλο για πλακα,απογοητευση,εκει λες τελος ο τιλος μονος στοχος η 2η θεση και το κακο ειναι οτι ειχα 3-4 σερι Χ πριν την ηττα και ο 3ος ηταν σε αποσταση ενος βαθμου.

λοιπον για να μην το ζαλισω πολυ ωρα,απο εκεινη την στιγμη τρεχω ενα σερι χωρις ηττα,σκαει η ουρντιγκεν οπου απο 2 ηττες που ειχε μεχρι την 25η η 27η αγωνιστικη να κανει 5 μεσα στο επομενο διαστημα,ξαναγινεται χαμος στο πρωταθλημα γιατι πλεον ειμαι στον ποντο,οπου φτανουμε στα τελευταια 3 ματς,εχω κανει μια ηττα,εχουν κανει και αυτοι αλλη μια.

νικαω εγω,χ αυτοι,νικανω εγω νικανε και αυτοι,ειμαι στο +2 και παμε τελευταιο ματς οπου παιζω με αντιπαλο εντελως αδιαφορο,κανω ενα κακο ματς,τελικο 0-0.

να μην εχω live score απο το αλλο ματς,γενικα δεν ειχα live score ολη την σεζον,δεν ξερω τι κολλημα εφαγε η παιχνιδαρα και να περιμενω να δω αντιδρασεις απο τους παικτες αν πηρα τον τιτλο και ΝΑΙ αρχισαν τα πανηγυρια,ενας χαμενος τιτλος μεχρι πριν 2 μηνες τελικα ηρθε στα χερια μας απο το πουθενα.

Z9ZS2VM.jpg

CRkmE34.png

1ος σκορερ ο χαρτμαν με 19 γκολ

καλυτερος τερματας επισεις ο δικος μου,ο οποιος εχει φτασει στο +11 απο την προπονηση και με 1.5 εκ αξια πλεον.

ετοιμαζομαστε για την 2η χρονια,εχουν ερθει με pc 4 η 5 παικτες και τωρα με 4.5 εκ μπατζετ θελω να φερω εναν επιθετικο και μπορει και ενα 10αρι,ηταν οι 2 θεσεις που δεν εκανα pc γιατι δεν βρηκα καποιους καλυτερους απο αυτους που εχω,τωρα εχω στειλει σκαουτερ για να μου δωσουν στοιχεια για 3-4 παικτες που μπορω να σπασω τις ρητρες τους,να θυμισω οτι εχω σαν κανονα μονο παικτες απο το γερμανικο πρωταθλημα.

επομενο ποστ με τις μεταγραφες και λογικα τα πρωτα ματς.

• Love 3

Ρε παιδιά κάνω μια ερώτηση και όποιος γνωρίζει ας απαντήσει....

Μετά το τελευταίο update βάζω να συνεχίσω με Newcastle και βλέπω να αλλάζουν συνεχώς τα ratings των παιχτών... Εκεί που ο Αγιοζε ας πούμε ήταν στο 77 επεσε στο 75 μετά πήγε πάλι 77 και μετά έμεινε στο 76... Και το έκανε και σε άλλους παιχτες... έκανε καμία αλλαγή για και καλά να αλλάζουν τα ratings ανάλογα με τις εμφανίσεις των παιχτών;;;

Γιατί και σε καινούργιο καρρεερ που δοκίμασα παλι το ιδιο

Οποίος ξέρει ας ρίξει τα φώτα του

(Απαντήσεις σε όλους στο κανονικό ποστ😉)

• Like 1
  • Haha 2

@takisaek Φιλε ισχυει αυτο...μετα το κωλο-update συμβαινει συνεχεια..εχω 2-3 παικτες πριν τον αγωνα εχουν 80 οβεραλ στην διαρκεια τους εχουν 79..Τι ειναι αυτο δεν ξερω δεν μπορω να σε διαφωτισω μαλλον η ΕΑ εκανε και παλι εξαιρετικη δουλεια :D 

• Like 2

αυτο που λετε με το overall δεν το προσεξα γιατι δεν το δινω και τοση σημασια αλλα θα το δω αποψε,γενικα εχω την εντυπωση οτι και φετος τα επιεπδα δυσκολιας ειναι οτι ναναι,υπολειτουργουν οπως και το παιχνιδι.

την 2η σεζον που ξεκινησα ξαφνικα νιωθω οτι εχω την υπερμομαδα και νικαω σχετικα ανετα,θα αλλαξω το επιπεδο δυσκολιας για να δω τι παιζει,εχω 4 στα 4 στο πρωταθλημα και χαλαρη προκριση επι της γκροιτερ στο κυπελλο.

στα της ομαδας μου, πουλησα τον 33αρη χαρτμαν με 950.000 !!!!! σε μια αραβικη ομαδα,ευχαριστουμε για τα πετροδολλαρα κυριοι,+2-3 ακομα παικτες με μικροτερα ποσα.

ηρθαν 

ενας ισπανος 18αρης επιθετικος απο τους free agent και συνεχιζοντας το πλανο μας με μονο παικτες απο τα γερμανικα πρωταθλημτα εχουμε και λεμε

etienne amenyido σαν 2ο-3ο επιθετικο με 450.000

ivan franjic κροατης 10αρι,ανταλλαγη με τον χαντμαντι που ηταν 32 + χρηματα 

chris fuhrich απο την κολωνια,ειναι cm και εγινε η αγορα 2 ωρες πριν το τελος μιας και πληρωθηκε η ρητρα ενως παικτη μου

lewis macleod,σκωτζεζος cm με ρητρα στα 770.000 ενω η αξια του ειναι 2.200.000,τρομερη περιπτωση παικτη και οικονομικη ευκαιρια,το σκαουταρισμα εδω εκανε την δουλεια.

julio vilalba με 1.500.000 ρητρα που πληρωσαμε για τον βασικο επιθετικο

γενικα εκανα καλες κινησεις και στους αμυντικους που ηρθαν με pc.

και οπως ειπα τωρα πρεπει να ξαναδω το επιπεδο δυσκολιας γιατι ξαφνικα δεν εγινα υπερπαικτης ουτε εφτιαξα υπερομαδα, η εα τα σκατωνει παντα.

• Love 3
  • Like 1