Jump to content
zougaman

EA SPORTS - FIFA 19 - Γενική συζήτηση v.1

Recommended Posts

Αντι να βλεπω τσου λου καθομαι και παιζω φιφα19......αρρωστια???.....λοιπον εντυπωσεις μετα το update σε 1vs1 φιλικα.....το παιχνιδι στο απλο σιζονς ειναι βουρκωμενο......ισως να ειναι ο τροπος που παιζουμε....ουτε μακρινα ειδαμε ουτε κεφαλιες σε υπερβολικη συχνοτητα.....οι σεντρες μαλιστα στο σεμι αλλου νταλλου....πολλες αποκρουσεις και πολλα δοκαρια σε αχαστα σουτακια κοντινα....οι αμυνες κοβουν σχεδον τα παντα και προλαβαινουν ακομα περισσοτερα.

Ρεαλ vs Aτλετικο/Μπαρτσελονα τα ματς.

ΑΡΑ τι εμεινε? σουετι γκολακια....αγαπημενη συνηθεια για μενα σε προηγουμενους τιτλους και αυτο εκανα.

Με σταμινα ΠΟΥ λειτουργει τελικα.... σερνοντουσαν ολοι στο τελος.....2 σουετι τεμαχια ηταν αρκετα.

Μονο που εχει χαθει το arcade στοιχειο που το εκανε διασκεδαστικο και επισης εχει χαθει το ξεπεταγμα του επιθετικου...

Παραυτα δεν θα πω οτι πρεπει να το πεταξουμε στον Κεαδα...βασικα θα ελεγα οτι ειναι το πιο σολιντ φιφα εβερ και οτι μου αρεσει....ονλαιν στο απλο σιζονς  πριν το update μου φανηκε πολυ δυσκολο και ταλαιπωρια.....κατεμε θα ηθελε 2-3 πινελιες...τις οποιες σιγουρα ΔΕΝ θα τις δουμε στο απλο σιζονς ΑΛΛΑ θα τις δουν οσοι φιλοι παιζουν φουτ !!!!!

Λογικα αυτο ηταν και το σχεδιο της ΕΑ (να δημιουργηθει μια εντονη διαφορα στα modes).

Edited by Platini_Athens

9 hours ago, broxopios said:

Να κάνω ένα update για το παιχνίδι μιας και παίξαμε σήμερα εκτεταμένο τουρνουά με 3 φίλους.

Δεν αλλάζει κάτι για την άποψή μου για το FIFA 19. Μάλλον την ενισχύει. Κακό παιχνίδι. Από τα χειρότερα ποδοσφαιράκια που έχω παίξει τα τελευταία χρόνια. Πολύ random καταστάσεις και φάσεις που βγαίνουν εντελώς στην τύχη. Βασιλεύει το μακρινό σουτ και οι κεφαλιές. Πραγματικά κανένα skill. Απλά πατάς κουμπιά και ότι βγει. Κόντρες περίεργες όπως και οι τροχιές της μπάλας ύστερα από χτύπημα στα σώματα.

Το μόνο θετικό που βρίσκω είναι ότι επιτέλους ύστερα από το FIFA 11, δε θα αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στους 2 τίτλους. Τουλάχιστον όπως είναι τα πράγματα τώρα. 

100 φορές καλύτερο από πέρυσι 

Καλύτερα ραντομ με λάθη πάρα σωστό οργανωμένο τσιρκο

Συν φυσικά ότι κερδίζω ονλαιν εκεί που τα νεύρα είναι τσαταλια αν χάσεις... 

• Love 1

1 hour ago, Hellenes said:

100 φορές καλύτερο από πέρυσι 

Καλύτερα ραντομ με λάθη πάρα σωστό οργανωμένο τσιρκο

Μα δεν ξέρεις πότε θα περάσει μια πάσα και πότε όχι (ακόμη και παιχταρά να έχεις και με σωστές συνθήκες). Οι κεφαλιές είναι απλά η χαρά του παιδιού. Οι παίχτες ώρες ώρες σπριντάρουν οκ και άλλες φορές τους φτάνει ο αργός αμυντικός από το πουθενά. σε κάποια φάση πρόλαβε ένας αμυντικός τον Σανέ κάνοντας απλά πλάγια βήματα. Δεν ξέρω ίσως το έκαναν έτσι ώστε να κερδίζει ο οποιοσδήποτε. Είναι πολύ random το παιχνίδι και όχι με την καλή έννοια που το άκουγα στην αρχή και έλεγα "ωραίο στοιχείο το χρειαζόταν το FIFA". 

Anyway το θέμα είναι να παίζει ο καθένας αυτό που τον ευχαριστεί και τον διασκεδάζει. Κάτι που δεν κάνει το FIFA 19 για μένα. Δεν ξέρω πως είναι στο vs CPU. Μιλάω καθαρά για 1vs1 και λογικά και online. Τώρα το FUT είναι άλλη ιστορία. Δεν το δοκίμασα. 

• Like 1

Επαιξα με τον λογαριασμο ενος φιλου εχτες το βραδυ στο pc με το update.
Αρχικα κατι επαθε το παιχνιδι μετα το update και δεν μπορουσε να σωσει τις ρυθμισεις στο χειριστηριο.
Μετα απο αρκετα παιχνιδακια διαπιστωσα τα παρακατω:

- μεγαλη βελτιωση στους GK
- λιγοτερες κοντρες
- ακομα πιο δυσκολα σουτ. Ακομα πιο manual και random (μια προπονηση στη arena θα σας πεισει)
- η αμυνα εχει σπασει και επισης δεν κοβουν τα παντα. Πλεον εαν βγει ενας επιθετικος μπροστα με καλη προωθημενη δυσκολα τον πιανουνε.
- τελος η αμυνα παλι δεν τα κανει ολα μονη της

Επισης μεγαλη διαφορα εχει ο τροπος που παιζει η cpu σε απλο φιλικο αγωνα και εντελως διαφορετικα σε FUT η καποια αλλη διοργανωση. Δηλαδη σε απλο φιλικο δεν εμφανιζεται σχεδον καθολου αναπηρια (handicap).

Αναλογα το το επιπεδο δυσκολιας που παιζεται με την cpu ανεβαινει και το επιπεδο δυσκολια σε πασες και σουτ. Ισως μειωνεται/αυξανεται και το manual. Αμα παιζεις semi pro βαζει γκοαλ και απο που θες. Σε world class το μακρινο σουτ βγαινει αρκετα δυσκολα. (αν περασει...)

Γενικα σπαει ακομα παπακια σας παιχνιδι αλλα πιο fifa δεν τα εσπαγε.

2 - 3 update ακομα και θα στρωσει.

Edited by lagos911

5 hours ago, strepsilia said:

https://imgur.com/a/Phs26vv

Το παιχνιδι ειναι ετοιμο...Αγοραστε αφοβα :jester:

ελααααα ...χα χα χα καλα αυτα εχουν γινει και σε προηγουμενους τιτλους....που παλι το ειχαμε αγορασει!!!

edit: Λοιπον....ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ με το update, ΣΤΟ PC ε , dev 7, με 4 αστερια ομαδα στο απλο σιζονς.....

....ειναι κατεμε δε μπεστ φιφα εβα!!!! :) 

Edited by Platini_Athens

@Platini_Athens εμενα μου αρεσει φετος οπως ειναι... Μονο το σουτ εχει θεμα αυτο που ωρες ωρες κανει πλασε και θα ηθελα την αμυνα πιο manual... Τουλαχιστον δουλευει αριστα το goal line techology 😎

Δυστυχως πρωτη φορα μετανιωνω για αγορα παιχνιδιου και ας ειναι ακομη η αρχη..Πολυ κακο παιχνιδι κατα την αποψη μου..Νιωθω σαν να μην μπορω να ελεγχω τους παιχτες μου στην αμυνα..να μην μπορω να διαλεξω αυτον που θελω και να μην μπορω να κλεψω την μπαλα παρα μονο αν κανει λαθος ο αντιπαλος μου..

Θεωρω πως ειναι καλυτερο offline παρα online..Επαιξα Squad battles και ενιωσα οτι παιζω διαφορετικο παιχνιδι απο αποψη ρυθμου..Αλλα παλι με τα ιδια προβληματα..

Παταω πασα και ενω υπαρχει κενο αναμεσα στον παιχτη μου και τον αντιπαλο,η πασα θα παει πανω στον αντιπαλο..Στο 18 παρ'ολο που με νευριαζει μπορουσα σε καποια παιχνιδια να βγαλω φασεις που ηθελα..Σε αυτο δεν γινεται με τιποτα..

Θα περιμενω το πατσακι μπας και βελτιωθει λιγο και γινει εστω λιγο playable

4 minutes ago, 21manos21 said:

Δυστυχως πρωτη φορα μετανιωνω για αγορα παιχνιδιου και ας ειναι ακομη η αρχη..Πολυ κακο παιχνιδι κατα την αποψη μου..Νιωθω σαν να μην μπορω να ελεγχω τους παιχτες μου στην αμυνα..να μην μπορω να διαλεξω αυτον που θελω και να μην μπορω να κλεψω την μπαλα παρα μονο αν κανει λαθος ο αντιπαλος μου..

Θεωρω πως ειναι καλυτερο offline παρα online..Επαιξα Squad battles και ενιωσα οτι παιζω διαφορετικο παιχνιδι απο αποψη ρυθμου..Αλλα παλι με τα ιδια προβληματα..

Παταω πασα και ενω υπαρχει κενο αναμεσα στον παιχτη μου και τον αντιπαλο,η πασα θα παει πανω στον αντιπαλο..Στο 18 παρ'ολο που με νευριαζει μπορουσα σε καποια παιχνιδια να βγαλω φασεις που ηθελα..Σε αυτο δεν γινεται με τιποτα..

Θα περιμενω το πατσακι μπας και βελτιωθει λιγο και γινει εστω λιγο playable

από όσα βιντεάκια έχω δει για pc το παιχνίδι μετά το update δείχνει ν έχει φτιάξει!Τώρα βέβαια πρέπει να το πιάσουμε στα χέρια μας!

Εγώ δυστυχώς χάλασε το Xbox Χ μου για 3η(!) φορά μέσα σε 10μηνες και θα περιμένω καμία 15αρια μέρες μέχρι να το δοκιμάσω!Ελπίζω να είναι στα πολύ καλά επίπεδα όταν το πρώτο έπαιξα στο EA access..

Οnline σε οσα ματς προηγούμε στο ημιχρονο, με το που ξεκιναει το β ημιχρονο η ομαδα μου πεφτη μια κλαση,το errοr στις πασες μου διπλασιαζετε, η μπάλα βαρένη ενώ αντιθέτος η ομάδα του εκάστοτε αντιπάλου μένει φρέκια και το παιχνιδι συμπεριφερετε οπως οταν προηγηθεις και δεχεσε kickoff glitch γκολ χωρις να μπορεις να αντιδρασεις επαρκός και φυσικα οσο υπαρχη αυτή η σαπίλα δεν μπορω να γινω απηλιτικός σε ολο το β ημιχρονο και να δημιουργήσω ευκαιρίες.

Αυτή η κατασταση διατηρήτε σε ολο το β ημιχρονο με αποτέλεσμα να quitaρο τα ματς το ενα μετα το άλλο δεχομενος τζαμπα γκολς .

Δεν ειναι θεμα κουρασης διοτι ακομα κι αν κανω 3ς μαζη αλλαγες στο ημιχρονο δεν αλλαζει τιποτα προς το καλύτερο. Το ιδιο μου συνεβενε και στο φιφα 18.Εκει ηταν ακομα χειροτερη η κατασταση διοτι ηταν λες και η ομαδα μου ετρεχε στην αμμο σε ολο το β ημιχρονο. Δεν ξερω αν ειναι  bag  ασυνχρονισμου  ειτε  handicap ειτε συνδιασμος και των δυο μαζη.

Στα squad battles και γενικα σε οτι παιξω οffline δεν μου συμβαινει αυτό.

Το ιδιο συμβαινει ειτε παιξω  οnline το φιφα σε κονσολα ειτε σε pc. 

• Haha 1

20 minutes ago, Mitropoulos1 said:

Στα squad battles και γενικα σε οτι παιξω οffline δεν μου συμβαινει αυτό.

Στο squad battles τι rank τερματίζεις;

18 hours ago, strepsilia said:

@Platini_Athens εμενα μου αρεσει φετος οπως ειναι... Μονο το σουτ εχει θεμα αυτο που ωρες ωρες κανει πλασε και θα ηθελα την αμυνα πιο manual... Τουλαχιστον δουλευει αριστα το goal line techology 😎

παιζεις σε κονσολα ε? χμμμμ αν ναι λογικα ισως μετα το update να μη σου αρεσει τοσο...αντε να σου θυμιζει το 18 περισσοτερο.  Προσωπικα πριν το update εκλαιγα τα λεφτακια μου. Πλεον το χαμογελο επεστρεψε και το 18 παει ντουγρου για ανινστολ! :)

• Confused 1

40 minutes ago, Platini_Athens said:

παιζεις σε κονσολα ε? χμμμμ αν ναι λογικα ισως μετα το update να μη σου αρεσει τοσο...αντε να σου θυμιζει το 18 περισσοτερο.  Προσωπικα πριν το update εκλαιγα τα λεφτακια μου. Πλεον το χαμογελο επεστρεψε και το 18 παει ντουγρου για ανινστολ! :)

Τι αλλαξε;

22 minutes ago, lagos911 said:

Τιποτα δεν αλλαξε παιδια. Παιξτε pro.

Πιο πανω εγραψες οτι ειδες αλλαγες και τωρα δεν αλλαξε τιποτα? Σταθερες αποψεις ρε παιδια να ξερουμε και οι υπόλοιποι τι γίνεται 

2 hours ago, Platini_Athens said:

Τι;; Δεν σε "πιανω".....

17 minutes ago, JimmakosInArm7 said:

Πιο πανω εγραψες οτι ειδες αλλαγες και τωρα δεν αλλαξε τιποτα? Σταθερες αποψεις ρε παιδια να ξερουμε και οι υπόλοιποι τι γίνεται 

Αν δεν παίξεις εσύ.......δεν μπορείς να καταλάβεις.......

43 minutes ago, lagos911 said:

Τιποτα δεν αλλαξε παιδια. Παιξτε pro.

Για οσους παιζουν online γινονται τα ιδια πραγματα. Το παιχνιδι εχει προβλημα και δεν συνχρονιζει. Καθε φορα βγαινουν αλλα προβληματα.
Αμα παιζετε Online παιξτε pro. Οσες φορες επαιξα στο demo κανενα θεμα δεν ειχε. Το fifa στο online ειναι καλο μονο για καρτες.

3 hours ago, Platini_Athens said:

Δυσκολο να γινει σα το 18...Εχει αλλα animations μεσα και αλλα mechanics...Εμενα μου αρεσει και ετσι οπως ειναι μονο το σουτ να φτιαξουν απο οτι εμαθα το εφτιαξαν στο pc...αυτο που πλασεδιζει ωρες-ωρες...γενικα εγω το βρισκω ρεαλιστικο γιατι χανονται πασες και τετ α τετ και κοντρα στην κοντρα τα οποια τα βλεπουμε...ισως αυτο με τα ψαλιδακια να μειωσουν αλλα και αυτο προσφερει θεαμα...παντως οτι κανει ο αντιπαλος μπορεις να το κανεις και εσυ...Με το να κλαιγομαστε δε γινεται τιποτα...αυτο που σιχαινομαι ειναι να χρησιμοποιει cheats ο αλλος για να κερδιζει μονο αυτο... :)

• Like 1

2 hours ago, Bakogoal said:

Τι αλλαξε;

περα απο αυτα που ειδες/διαβασες απο την ΕΑ...θα σου πω τι παρατηρησα (θεωρω οτι ΚΑΤΙ=λιγοτερη ταλαιπωρια, πιο διασκεδαστικο, καλυτερο passing game.....αλλαξε σιγουρα):

1. Απο ντιβ 8 στην 7, πριν το απντειτ, ΕΦΤΥΣΑ ΑΙΜΑ να ανεβω κανοντας 4 ηττες!!!! Εννοειται δεν μπορουσα να παιξω και δεν εφταιγε οτι ηταν διαφορετικο/καινουριο το παιχνιδι...πολλα λαθη στον χειρισμο απο τη μερια μου, κατεμε φωναζε για ''κουρδισμα'' στο πισι τουλαχιστον. Να κανω λαθος????

2. πιθανοτατα επισης λαθος matchmaking???? (οπως το μπαγκ που ειπα και ειπες κι εσυ, με 4.5 αστερια στο ρεστρικτιβ με βγαζε με 5 αστερια ομαδα)  οι αντιπαλοι μου επαιζαν ''το ιδιο'' και πιεζαν ψηλα...σε συνδυασμο με οσα εγραψα στο 1. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ

3. Στα σουτ τωρα συνεχιζεται το οτι δεν μπαινουν ολα...αυτο ειναι θετικο.....αλλα πριν το update θα ελεγα οτι ηταν μη ρεαλιστικο εως μη διασκεδαστικο (ταλαιπωρια σκετη + με ολα τα παραπανω παντα).

4. Στην ντιβ 7 τωρα (εκτος αν προσαρμοστηκα τοσο γρηγορα τι να πω) με 4 αστερια ομαδα παιζω μια χαρα τη μπαλιτσα μου. Μετραω μονο νικες και ενα δυο Χναρια.....

υγ @vagoe εσεις που παιζετε σε κονσολα (το πηρες το παιχνιδι?) ειχατε το απντειτ που ειχαμε εμεις στο πισι? αν δεις στο ινσομνια νομιζω ο Μιλανεζος πρεπει να ποσταρε....με το απντειτ που εγινε αλλαξε το gameplay συγκεκριμενα στις πασες (εγινε πιο ευκολο).

Edited by Platini_Athens
  • Thanks 1

5 minutes ago, strepsilia said:

Δυσκολο να γινει σα το 18...Εχει αλλα animations μεσα και αλλα mechanics...Εμενα μου αρεσει και ετσι οπως ειναι μονο το σουτ να φτιαξουν απο οτι εμαθα το εφτιαξαν στο pc...αυτο που πλασεδιζει ωρες-ωρες...γενικα εγω το βρισκω ρεαλιστικο γιατι χανονται πασες και τετ α τετ και κοντρα στην κοντρα τα οποια τα βλεπουμε...ισως αυτο με τα ψαλιδακια να μειωσουν αλλα και αυτο προσφερει θεαμα...παντως οτι κανει ο αντιπαλος μπορεις να το κανεις και εσυ...Με το να κλαιγομαστε δε γινεται τιποτα...αυτο που σιχαινομαι ειναι να χρησιμοποιει cheats ο αλλος για να κερδιζει μονο αυτο... :)

Επετρεψε μου....ειναι λογικο σε καποιους να αρεσει το παιχνιδι και σε καποιους οχι....επισης με απντειτ ή χωρις παλι θα αρεσει σε καποιους και καποιοι αλλοι θα ξενερωσουν......

Εγω πιστευω οτι πριν το απντειτ στο πισι (επειδη επαιξα και σιζονς απλο και κο οπ) ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕ. Γουστα ειναι αυτα και εκει παει το ''εκλαιγα τα λεφτακια μου''.

Μακαρι οπως εγινε το παιχνιδι τωρα να αρεσε σε ολους ωστοσο διαβαζω οτι πολλοι gamers απογοητευτηκαν.

Σορρυ παιδια δεν φταιω ε....οπως και το ''κλαμα'' μου εδω στην Κυψελη δεν πιστευω οτι εφτασε στα γραφεια της ΕΑ! χε χε χε

Πλακα κανω φιλε μη δινεις σημασια...εγω δεν παιζω κι ολας πολυ πλεον οποτε και να το κανει οπως αρεσε στην αρχη στην αλλη πλευρα δεν θα με πειραξει τοσο.....μπορει να το ξαναλλαξει παλι...ΕΑ ειναι αυτη! :) 

ρε παιδιά το update στης κονσόλες βγήκε γιατί ρωτάει ένας φίλος και εγω έχω στείλει για service την δική μου;

Τελικά στο offline κομμάτι όσοι έχουν κατεβάσει το update διορθώθηκαν οι τερματοφύλακες που ώρες ώρες τρώγανε αστεία γκολ;Γενικά έφτιαξε με το update η οχι;

1 hour ago, Platini_Athens said:

υγ @vagoe εσεις που παιζετε σε κονσολα (το πηρες το παιχνιδι?) ειχατε το απντειτ που ειχαμε εμεις στο πισι? αν δεις στο ινσομνια νομιζω ο Μιλανεζος πρεπει να ποσταρε....με το απντειτ που εγινε αλλαξε το gameplay συγκεκριμενα στις πασες (εγινε πιο ευκολο).

Σου πω αυριο.......

• Like 1

Γενικά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από τη φετινή έκδοση. Το παιχνίδι το νιώθω καλύτερα μετά το patch, αλλά όχι κάτι για να μου αλλάξει την γνώμη. Δε βοηθάει το ότι για μένα το WC18 ήταν ότι καλύτερο έχω παίξει (το fifa18 δεν μου άρεσε, το 17 όμως πολύ)

Το weekend league έχει παραπάνω delay νομίζω. Το ίδιο είχα παρατηρήσει στο fifa 17.  Σίγουρα με το καιρό θα φτιάξει, είναι το πρώτο ΣΚ.

Ωστόσο θα πω 2-3 πράγματα για τους γενναίους που συνεχίζουμε να παίζουμε:

1) Δοκιμάστε άλλα συστήματα. Δοκιμάζω 4-4-2 μετά από 10 χρόνια και ξαφνικά πετάνε όλοι μου οι παίκτες και μου βγαίνει ότι είχα στο κεφάλι μου. Με τα κλασικά συστήματα των τελευταίων 5 ετών δεν κατάφερα τίποτα. 

2) Πηγαίντε formation και στα κεντρικά σας χαφ γυρίστε τα σε COVER CENTER αντί για COVER WING που είναι το default. Είναι bugged όσο δε πάει, σας αφήνει χωρίς κέντρο και κουτουλάνε οι παίκτες σας στα άκρα. Καρατσεκαρισμένο.

3) ΜΙΑ είναι η ντρίπλα φέτος: ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ RB/R1 (ΤΡΕΞΙΜΟ) μαζί με δεξί στικ. Πετάει τη μπάλα στο φλικ και ο παίκτες ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ. Το πήρα χαμπάρι σε abuser με Lucas ο οποίος απλά έκανε ότι ήθελε με αυτή.

Κάντε τα όλα είτε σε offline είτε σε online.

• Like 3

4 hours ago, spyros-1908- said:

ρε παιδιά το update στης κονσόλες βγήκε γιατί ρωτάει ένας φίλος και εγω έχω στείλει για service την δική μου;

Τελικά στο offline κομμάτι όσοι έχουν κατεβάσει το update διορθώθηκαν οι τερματοφύλακες που ώρες ώρες τρώγανε αστεία γκολ;Γενικά έφτιαξε με το update η οχι;

Ναι! Οι τερματοφυλακες βελτιωθηκαν και εχουν γινει πιο ρεαλιστικοι μπορω να πω. Τρωνε γκοαλ στα σουτ και τις φασεις που πρεπει.
Τα σουτ τα κανανε πολυ δυσκολα και μου εχει σπασει τα νευρα. Γκοαλ με φαλτσο ουτε στην arena δεν μπορω να βαλω.

Κατω η μπαλα....passing game....sweaty goal! τελος! :)  

Το παιχνιδι ειναι ΚΑΛΟ σε σχεση με τα προηγουμενα....ναι επεστρεψε η ταχυτητα αλλα παραμενει αργο και βουρκωμενο + πεφτει το σταμινα!!!!

Παιζω με Λειψια... σιζονς απλο.....μαμησιο συστημα 4 2 2 2..... στα τακτικς μονο βαζω κονσταντ πιεση και κατεβαζω τις μπαρες ετσι ωστε να τραβιουνται οι παιχτες τερμα πισω στην αμυνα.....επισης στην επιθεση βαζω τοσες μπαρες ετσι ωστε 3 να μενουν εξω απο το κουτι και ολοι οι αλλοι μεσα (λογικα μου δειχνει τους μεσους και τους επιθετικους). Πιθανοτατα χτιζω οποτε αυτα ΜΗΝ τα κανετε! χε χε χε

Ελπιζω να φτιαξουν το μπαγκ που σε κληρωνει με 4.5 αστερια ενω παιζεις με 4 + τη μπαλα οπου μοιαζει με μπαλονι σε καποιες φασεις αφου αργει να κατεβει με αποτελεσμα να σε φτανουν και να στην κλεβουν.

Ντιβ 7 αλλα ανεβαινουμε ντιβ 6 σε λιγο!