Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 19 Νέα, Trailers, Φήμες και ότι νέο υπάρχει!!!

Recommended Posts

1 minute ago, athe said:

Το θεμα ειναι,μην πεφτει το χρημα,το μπατζετ δηλαδη,εις βαρος της ποιοτητας του παιχνιδιου.Το να παιζεις τσαμπιονς λιγκ με παικτες που μοιαζουν με μαιμουδες και κλοτσανε την μπαλα,οπου παιρνει μια τροχια σαν να κλωτσας μπαλονι φουσκας,τι να το κανεις?Περιμενουμε να δουμε ντεμο.Απο βιντεακια δεν βγαινει ακρη.Εδω δεν βγαινει ακτη απο τα ντεμο,γιατι οταν κυκλοφορει το παιχνιδι κι αυτο ακομα ειναι διαφορετικο απο το ντεμο.

Σωστος. 
Παντως η αισθηση που εβγαλε το gameplay ειναι τερμα, ΜΑ ΤΕΡΜΑ Fifa 18. 
Δεν παρατηρησα την παραμικρη αλλαγη (δεν εχω πολλες ωρες στο ενεργητικο μου για φιφα). 
Οπως προειπα, και ειπαν και πολλοι αλλοι το μεγαλο τυρακι του FIFA 19 ειναι το C.L.
H EA επενδυσε λεφτα στο να το αποκτησει, και τα λεφτα αυτα θα αβγατισουν μονο και μονο απο πακετα. 
Κλειδωμα παλιων server (πχ του FIFA 18) και θα αναγκαστεις να παρεις το FIFA 19.
Το gameplay να δειτε που θα παραμεινει ιδιο μεχρι να βγει PS 5.

FIFA11 σε FIFA 12 βαλαν την impact engine και τους Sliders
FIFA 12 σε FIFA 13 ελευθερη μπαλα και κοντρολ και πιο ρεαλιστικο πατημα/στριψιμο και πιο ωραια σουτ
FIFA 13 σε FIFA 14 νεα μηχανη (γραφικων μονο) για PS4/Xbox1 και αλλαγες σε gameplay (αργος ρυθμος, στριψιματα και πατηματα καλυτερα)
FIFA 14 σε FIFA 15 αλλαγη σε animation κινησης, πιο ανθρωπινα και στιβαρα, η μπαλα δε χοροπηδαει, νεα τερματα και επιτελους ng FIFA σε PC.
FIFA 15 σε FIFA 16 πιο αργος ρυθμος (βγαλαν το OP pace), προσθεση γυναικειου ποδοσφαιρου, μικροβελτιωσεις σε κοντρολ σουτ και λομπες..α και τερματαδες!
FIFA 16 σε FIFA 17 νεα μηχανη γραφικων (μονο γραφικα για φωτισμο) πιο στιβαρα πατηματα, η μπλα μικρυνε (δυστυχως) και απεκτησε αλλη φυσικη (πιο λαθος για μενα). Καπου εδω αρχισαν τα ποδαρακια να ειναι ανεξελεγκτα και να εχουν τη δικη τους βουληση, η μπαλα να μπερδευεται και να γινονται 1002 σπαστικα
FIFA 17 σε FIFA 18 βελτιωμενα πατηματα και side steps, η μπαλα ακομα πιο μικρη, βελτιωμενη αποκριση και πιο αμεσος ελεγχος. Τα σπαστικα που ανεφερα πιο πανω, εντεινονται. Πιο smooth animation, αλλα λαθος απο αποψη στιβαροτητας
FIFA 18 σε FIFA 19.... Απο το βιντεο μονο δεν ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑΓΗ και το ειδα αρκετες φορες. 

Σιγουρα θα δοκιμασω το demo, αλλα απλα για το γαμωτο. 

Δυστυχώς......ΚΑΙ φέτος βιάζεστε....όλοι......όπως όλα τα χρόνια άλλωστε......και μετά απογοητευεστε. Ακόμα δεν τον είδαμε, Παναγιώτη τον βγάλαμε.....ΥΠΟΜΟΝΗ.

Κι εγώ απο το μοναδικό βίντεο που βγήκε, ήταν σαν να έβλεπα ένα FIFA 18. Αλλά αν δεν το παίξουμε δεν μπορούμε να ξέρουμε.

Αυτο το νέο στοιχείο στο σουτ με προβληματίζει. Θα πατάς 2η φορά λίγο πριν το σουτ, και αν πετύχεις το timing το σουτ θα αποκτήσεις μεγαλύτερη ακρίβεια και δύναμη. Σαν να θέλουν να μεγαλώσουν το skill gap παρά να προσθέσουν κάτι ουσιαστικό στο παιχνίδι.

Ενδιαφερον ακούγεται αυτο με τις τακτικές. Αλλά ίσως ειναι μια ευκολία για να μην παγωνεις το παιχνίδι και όχι κάτι που προσθέτει βάθος στις τακτικές. Θα δείξει. 

ελπίζω μόνο για την επιστροφή του Super League Ελλάδα. Οχι αλλο #ΈλληνεςΑγνοούνται

10 hours ago, TOL1S said:

να σου θυμισω οτι αυτο υπηρχε σε προ 12 η 13,που πολλοι εδω μεσα κατηγορουσαν τα σουτ  οτι ηταν μαπα και τους εμαθα το τροπο εγω,για να φυγει γεματα που λεμε η μπαλα επρεπε να πατησεις το σουτ οταν η μπαλα δεν ηταν στο ποδι σου.

Pro 13 το καλυτερο με τα φαλτσαριστα εξω απο την περιοχη...

Αν βαλουν το ranking system του Pro και τα τουρνουα καθε 20 λεπτα νομιζω θα ειναι τοπ...

Εγω λεω να μην βιαστουμε ουτε στο ντεμο να βγαλουμε συμπερασματα αλλα μετα το 1ο update του παιχνιδιου.. :hehe:

Ναι! Επιτέλους επαναστατικές αλλαγές στο gameplay! Σαν να βλέπω άλλο παιχνίδι! Ούτε η γνωστή φιφιλα ούτε τίποτα! Επιτέλους ένα σύγχρονο ποδοσφαιρακι, αντάξιο της τεχνολογίας του σήμερα! 

Ντάξει ποτέ όμως! Φιφα 15 v.5,32.... Καλά ξηγεται η ΕΑ. 

Ολόιδιο feeling με όλα τα προηγούμενα fifa. Χωρίς το scoreboard του CL δεν θα έπαιρνε κάνεις χαμπάρι ότι βλέπει gameplay του 19. 

Δαιμονισμένος, άκρως αντιρεαλιστικος ρυθμός. Οι παίκτες στρίβουν όλοι σαν το Messi. Οι τερματαδες.... Δείτε απλά το πρώτο γκολ που τρώει ο Buffon. Τραγικό. 

Μοντέλα παικτών? Πάλι μαριονέτες. Κάτι καλο πήγαν να κάνουν στο ng 14, αλλά απ το 15 και μετά πάλι τα ίδια. Γενικά το ng 14 είχε κάποια πολύ καλά στοιχεία, αλλά δεν τα είδαμε ποτέ στα επόμενα. 

Μόνο θετικό ο φωτισμός. Αν κ είμαι πολύ επιφυλακτικός και σ αυτό το κομμάτι, καθώς στο 18 τα γήπεδα της PL είχαν ωραίο φωτισμό το βράδυ. Τα υπόλοιπα όμως έβγαζαν μια απίστευτα σάπια κιτρινιλα, άκρως αντιαισθητική. Καλά για μέρα με ήλιο δεν το συζητάω. Τύφλωση και εμετός. 

Στην τελική δεν έχουν κανένα λόγο εκεί στην ΕΑ να κάτσουν να δουλέψουν το gameplay, τα μοντέλα παικτών, κλπ. Ανταγωνισμός δεν υπάρχει, μόνοι τους παίζουν. Πήραν τώρα και τα δικαιώματα του CL. Θα πουλήσουν καμία 20αρια εκατομμύρια κοπιες πάλι. Βάλε κ τα fifa points στο UT..... εφόσον τους παίρνει, καλα μας κάνουν. 

Αντε να δούμε και το demo.... Δύσκολο όμως. Προσωπικά έχω παίξει τόσο φιφα από το 08 (ps3) και μετα, που θεωρω πως μπορώ να βγάλω τα συμπεράσματα μου και από βίντεο. 

@alexisss13 με υπερκαλυψες. Συμφωνω 100%.

Και να δεις που το τοπιο δε θα αλλαξει μεχρι να βγει νεα μηχανη, που και κει μονο τα γραφικα και το φωτισμο θα αλλαξουν.
Ιδιο παιχνιδι (σε στυλ και προσεγγιση) απο το FIFA 09/10 ... 10 ετια η ΕΑ!
Αν το FIFA ηταν μονο offline ποσοι θα το επαιζαν αραγε;
Δηλαδη να εβγαζε μια εκδοση φτηνη για 10 δολλαρια ας πουμε που δεν θα ειχε UT, ουτε divisions τπτ.

Προσευχομαι σε ΚΟΝΑΜΙ...να κανει λιγο τη αλλαγη.

Πώς να αλλάξει το gameplay, αφού δεν έχει αλλάξει η μηχανή; Ό,τι νέο κοντρόλ και τζαρτζάρισμα και timing βάλουν, δυστυχώς πάλι θα είναι ένα ελαφρύ και τρεμουλιαστο αποτέλεσμα. Για ακόμη μια χρονιά το Φιφα θα είναι Φιφα, με ότι αυτό συνεπάγεται. 

Κι είναι κρίμα, γιατί έχει ορισμένα καλά πραγματάκια ως gameplay. 

Δεν πρόκειται να αλλάξει το Φιφα, ούτε στην επόμενη γενιά κονσολών, ούτε στη μεθεπόμενη. Μάλλον ποτέ δεν θα αλλάξει 🙃. Αφού τους αρέσει εκεί στην ΕΑ το κουκλοθέατρο, τι να κάνουμε.....

13 hours ago, flokiman said:

Σωστος. 
Παντως η αισθηση που εβγαλε το gameplay ειναι τερμα, ΜΑ ΤΕΡΜΑ Fifa 18. 
Δεν παρατηρησα την παραμικρη αλλαγη (δεν εχω πολλες ωρες στο ενεργητικο μου για φιφα). 
Οπως προειπα, και ειπαν και πολλοι αλλοι το μεγαλο τυρακι του FIFA 19 ειναι το C.L.
H EA επενδυσε λεφτα στο να το αποκτησει, και τα λεφτα αυτα θα αβγατισουν μονο και μονο απο πακετα. 
Κλειδωμα παλιων server (πχ του FIFA 18) και θα αναγκαστεις να παρεις το FIFA 19.
Το gameplay να δειτε που θα παραμεινει ιδιο μεχρι να βγει PS 5.

FIFA11 σε FIFA 12 βαλαν την impact engine και τους Sliders
FIFA 12 σε FIFA 13 ελευθερη μπαλα και κοντρολ και πιο ρεαλιστικο πατημα/στριψιμο και πιο ωραια σουτ
FIFA 13 σε FIFA 14 νεα μηχανη (γραφικων μονο) για PS4/Xbox1 και αλλαγες σε gameplay (αργος ρυθμος, στριψιματα και πατηματα καλυτερα)
FIFA 14 σε FIFA 15 αλλαγη σε animation κινησης, πιο ανθρωπινα και στιβαρα, η μπαλα δε χοροπηδαει, νεα τερματα και επιτελους ng FIFA σε PC.
FIFA 15 σε FIFA 16 πιο αργος ρυθμος (βγαλαν το OP pace), προσθεση γυναικειου ποδοσφαιρου, μικροβελτιωσεις σε κοντρολ σουτ και λομπες..α και τερματαδες!
FIFA 16 σε FIFA 17 νεα μηχανη γραφικων (μονο γραφικα για φωτισμο) πιο στιβαρα πατηματα, η μπλα μικρυνε (δυστυχως) και απεκτησε αλλη φυσικη (πιο λαθος για μενα). Καπου εδω αρχισαν τα ποδαρακια να ειναι ανεξελεγκτα και να εχουν τη δικη τους βουληση, η μπαλα να μπερδευεται και να γινονται 1002 σπαστικα
FIFA 17 σε FIFA 18 βελτιωμενα πατηματα και side steps, η μπαλα ακομα πιο μικρη, βελτιωμενη αποκριση και πιο αμεσος ελεγχος. Τα σπαστικα που ανεφερα πιο πανω, εντεινονται. Πιο smooth animation, αλλα λαθος απο αποψη στιβαροτητας
FIFA 18 σε FIFA 19.... Απο το βιντεο μονο δεν ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑΓΗ και το ειδα αρκετες φορες. 

Σιγουρα θα δοκιμασω το demo, αλλα απλα για το γαμωτο. 

ΕΞΑΊΡΕΤΟΣ, με έκανες να ποστάρω αν και δεν το συνηθιζω εδω μεσα χε χε χε, συμφωνώ στο 100%, πιστεύω ότι πληρώνουμε το μάρμαρο των αλλαγών που αναγράφεις απο το Fifa 16 στο 17, ειδικά με την ''μικρή'' μπάλα και όλα τα επακόλουθα.

Τρεις φορές έπαθα ΣΟΚ στα 22+ χρόνια που ασχολούμαι με ποδοσφαιράκια:

*Την μετάβαση του ΙSS Pro Evo 2 στην νέα-τότε-γενιά με το Pro evolution Soccer 3 που είχα χαζέψει παντελώς, ΠΑΝΤΕΛΏΣ όμως.

*Στην κυκλοφορία του pes 2008 που σοκαρίστηκα με την αρνητική έννοια, με το έκτρωμα που παρέδωσαν και για χρόνια παρέδιδαν εως να φτασουμε στην αλλαγη σκυτάλης με νεα ομάδα Δημιουργων.

*Και στο next gen Fifa 14, που για εμενα ειναι το καλύτερο της σειράς εως τώρα.Για δραστικές, σοβαρες, βαρβατες αλλαγές, θα δούμε μετά το Fifa 2020/21 και στο laungh του PS5/XBOX.Ως τότε, ας μην εθελοτυφλούμε, όσο και αν ελπίζουμε, μεσα μας γνωρίζουμε πολύ καλά πως δεν..η κότα με τα χρυσά αυγά δεν σταματάει για κανεναν λόγο.

23 hours ago, TOL1S said:

να σου θυμισω οτι αυτο υπηρχε σε προ 12 η 13,που πολλοι εδω μεσα κατηγορουσαν τα σουτ  οτι ηταν μαπα και τους εμαθα το τροπο εγω,για να φυγει γεματα που λεμε η μπαλα επρεπε να πατησεις το σουτ οταν η μπαλα δεν ηταν στο ποδι σου.

δεν βλεπω κανεναν να λεει ότι,  με το νεο συστημα σουτ που εισαγουν στο φιφα19 (σωστό τιμινγκ), οποιος εχει εστω λιγο λαγκ ...τον ηπιε.....

φτιαξτε ολοι τα ιντερνετ σας.....

Αφου τις ξερουμε τις εταιριες τωρα θα τις μαθουμε ? Υπηρχε εριπτωση να παρει τσουλου και να φτιαξει κατι αλλο ?

Αφου σου λεει θα δωσουμε στους ιθαγενεις τσουλου δεν θεουν τιποταλλο ...

Η ΕΑ απαξ και πηρε το τσουλου αυτο μονο θα παρουσιασει και θα πουλησει

Σιγα μην βελτιωσει κατι ( και να μπορουσε )

Αυτο διαφημισε ? αυτο θα δωσει

Μην περιμενετε τιποτα αλλο μετα και τριακοστο update

ποδαρακια φρενηρης ρυθμοι τραγικοι τερματαδες

Αλλα θα πουλησει σε παιδακια που θα γουσταρουν να περνουν ροναλτνο και να ριχνουν σε πακετα

Ας μην παραπινιουνται .... εχουν τις αδειες .... γιαυτο δεν το αγορασαν αλλωστε ? τι ειναι αυτα περι gameplay που ψελιζουν ?

Τσου λου ... μια χαρα

10 hours ago, toninio said:

Πώς να αλλάξει το gameplay, αφού δεν έχει αλλάξει η μηχανή; Ό,τι νέο κοντρόλ και τζαρτζάρισμα και timing βάλουν, δυστυχώς πάλι θα είναι ένα ελαφρύ και τρεμουλιαστο αποτέλεσμα. Για ακόμη μια χρονιά το Φιφα θα είναι Φιφα, με ότι αυτό συνεπάγεται. 

Κι είναι κρίμα, γιατί έχει ορισμένα καλά πραγματάκια ως gameplay. 

Δεν πρόκειται να αλλάξει το Φιφα, ούτε στην επόμενη γενιά κονσολών, ούτε στη μεθεπόμενη. Μάλλον ποτέ δεν θα αλλάξει 🙃. Αφού τους αρέσει εκεί στην ΕΑ το κουκλοθέατρο, τι να κάνουμε.....

Δυστυχως φιλε Αντωνη το offline ειναι στα τελευταια του...

Και ξερεις κατι;

Μετα απο ολοκληρη χρονια UT ειναι πραγματικα αξιοθαυμαστη η αντοχη του ανθρωπινου οργανισμου στην καταπονηση τον ψυχικων νευρων...

Ρε τους νικαω με το κλεψιμο που εχει βαλει η ΕΑ (σπρωχνει τις ομαδες με κρυφα σλαιδερσ αυτην που ειναι απο χαμηλοτερο division και χαημο μπατζετ να νικαει 100 φορες ακριβοτερη ομαδα με 100 φορες καλυτερο χειρηστη) ουρλιαζουν στο μικροφωνο...αλλα παλι αντεχουν με τα νευρα τσαταλια...

Παντως το UT εχει δειξει τον δρομο:

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΑΔΕΙΕΣ

ρε με χαρτινες μπλουζες να παιζανε εκει σημασια καμια δεν εχει

ΟΛΑ ειναι ανουσια εκει...για αυτο ειναι το καλυτερο μοουντ και γιατι ξερω πως να νικαω συνεχεια και να τους σκιζω τα νευρα να ουρλιαζουν

κάποιες φώτο από τις νέες τακτικές στο FIFA 19

Screen_Hunter_34_Jun._11_14.14.png

Screen_Hunter_35_Jun._11_14.14.png

11 minutes ago, broxopios said:

κάποιες φώτο από τις νέες τακτικές στο FIFA 19

Screen_Hunter_34_Jun._11_14.14.png

Screen_Hunter_35_Jun._11_14.14.png

Εαν τα βαλουν αυτα μεσα, αλλαζουμε επιπεδο σε θεμα τακτικης.

Συμφωνω με τις παυλες, παρουσιαζουν καλυτερα το αποτελεσμα(οχι αυτη η αηδια με τους αριθμους.........)που θελεις.

Πολύ ενδιαφέροντα αν λειτουργήσουν σωστά φαντάζομαι λες @vagoe. Γιατί θα είναι στο παιχνίδι. Αρκετές επιλογές θα έλεγα. 

Just now, broxopios said:

Πολύ ενδιαφέροντα αν λειτουργήσουν σωστά φαντάζομαι λες @vagoe. Γιατί θα είναι στο παιχνίδι. Αρκετές επιλογές θα έλεγα. 

Ρε παιδι μου αυτο το πραγμα λεω............να ειναι λειτουργικα. Εαν οι τακτικες αρχιζουν απο το 1 και τελειωνουνε στο 99..........τι να το κανω;;;;. Εαν εχεις ομως 8 παυλες εκει, νομιζω, εισαι σε θεση να δωσεις-πανω κατω- αυτο που θελεις in game. Να μου λεει....ποσους παιχτες θελεις σε στημενη φαση ή κορνερ στην περιοχη του αντιπαλου;;; Ποσους θες σε φαση κατα σου;;;;(μπορει εγω να θελω να ισοφαρισω και να θελω να ακροβολησω τους παιχτες μου σε ολο το γηπεδο.....) Ποσες παυλες θες για επιθεση ή αμυνα;;; 

Πρεπει καποια στιγμη να μην βγαινει η ποδοσφαιριλα μονο μεσα στο γηπεδο(με το δεξι στικ......) αλλα και στη σκεψη. Μακαρι να μπορουσαν να σε ρωτανε π.χ " τι κινηση θες να κανει ο cam σου;;; οριζοντια;; καθετη;; διαγωνια;;; π.χ τι θες να παιξει ο στοπερ σου μαν το μαν;;;; ζωνη;;;; Ωραι θα τανε

τους πηρε 150 χρονια μονο να βαλουν το αυτονοητο στα συστηματα,αντε και 150 χρονια αργοτερα θα φτιαξουν το παιχνιδι να ειναι ποδοσφαιρο και οχι μιξη χοκει-ραγκμπι-μπασκετ. εχουν μπερδεψει τους κωδικες με τοσα παιχνδια που βγαζουν στην εα.

Επιτελους αλλαξε η ΕΑ τις τακτικες μετα απο τοσα χρονια.Πραγματικα ειναι μια ευχαριστη εκπληξη αυτη για εμενα μιας και πιστευω οτι θα δωσει αλλη πνοη στο tactic gameplay.Ελπιζω μονο να λειτουργουν στο 100% και το σημαντικοτερο απο ολα να επηρεαζουν την εξελιξη του αγωνα.Δηλαδη αν εγω προηγουμαι και θελω να ταμπουρωθω πισω να τους βλεπω ολους πισω και οχι τους μισους...

28 minutes ago, Mean_Machine said:

Επιτελους αλλαξε η ΕΑ τις τακτικες μετα απο τοσα χρονια.Πραγματικα ειναι μια ευχαριστη εκπληξη αυτη για εμενα μιας και πιστευω οτι θα δωσει αλλη πνοη στο tactic gameplay.Ελπιζω μονο να λειτουργουν στο 100% και το σημαντικοτερο απο ολα να επηρεαζουν την εξελιξη του αγωνα.Δηλαδη αν εγω προηγουμαι και θελω να ταμπουρωθω πισω να τους βλεπω ολους πισω και οχι τους μισους...

54 minutes ago, TOL1S said:

τους πηρε 150 χρονια μονο να βαλουν το αυτονοητο στα συστηματα,αντε και 150 χρονια αργοτερα θα φτιαξουν το παιχνιδι να ειναι ποδοσφαιρο και οχι μιξη χοκει-ραγκμπι-μπασκετ. εχουν μπερδεψει τους κωδικες με τοσα παιχνδια που βγαζουν στην εα.

Η κοινή λογική λέει ότι σίγουρα θα δούμε κάτι καλύτερο αν μη τι άλλο. Το θέμα είναι αυτό που είπε και ο Νίκος πιο πάνω.....να λειτουργούν τουλάχιστον στο 70 με 80%......αν λειτουργούνε θα χουμε κάτι καινούριο σίγουρα........

Διαβάζω τα σχόλια και μειδιώ.

Κατσε να βγεί, να δουλεύουν πρωτα πρώτα και μετά να τα παραλάβουν οι youtubers, να δωσουν τα πιο exploit tactics που θα βρουν, να παίζουν ολοι παλι με τον ιδιο τρόπο και εδω θα είμαστε να γελάμε και να εκνευριζόμαστε.

Αθάνατη ΕΑ 😛

δεν περιμενω πολλα απο την ΕΑ.....φιφα θα ειναι σιγουρα so what.....και ονλαιν μια απο τα ιδια......τελικα αυτο το παιχνιδι ειναι οταν βγαινει το καινουριο εσυ να αγοραζεις/παιζεις το προηγουμενο ( στο οποιο θα εχει πεσει κι η τιμη χε χε χε) :) 

Πρώτα από όλα να πω ένα μεγάλο στα @@ μου για τα δύο footie games. 

Πάμε τώρα στο ζουμί. 

Το λέω για δύο τρεις εδώ που τους θεωρώ παλαιουρες και φιλαράκια. 

Αφού γουσταρετε τακτικές και συστήματα ελάτε για PES.

Βαγκοε μου...Στρατή μου...Αλέξη μου...Πλατινι μου...Βροχο μου (καλά εσύ έρχεσαι)

Αφήστε τα φρου φρου...ωραία είναι και εγώ τα γουστάρω. 

Ελάτε όμως, έστω να δείτε τι χάνετε. 

Να ξέρετε όμως. Δεν έχει 10 κάρτες για καθε παίκτη....έχει αλλά πράγματα...έχει trainers, managers με πίεση ψηλά...με αντεπίθεση...με ΤΑΚΤΙΚΕΣ που λειτουργούν. 

Έχει και lag cheaters, να ξέρετε! 

Χααχαχαχα @Bakogoal μου θυμίζεις εμένα πριν κάποια χρόνια που προσπαθούσα να "προσηλυτίσω" τα φιλαράκια μου να παίξουν άλλοτε φιφα και άλλοτε προ.

Θα δείξει τι θα γίνει φέτος. Απλά παιχνίδι που δεν παίζουν ρόλο τα στατιστικά και η διάταξη των παιχτών στο χώρο είναι αστεία υπόθεση, δεν μπορώ να ασχοληθώ σοβαρά μαζί του (+ πάσες και σουτ). 

Τώρα για το FIFA 19 μέσα Σεπτέμβρη θα πάρουμε μια γεύση. 

1 minute ago, broxopios said:

Χααχαχαχα @Bakogoal μου θυμίζεις εμένα πριν κάποια χρόνια που προσπαθούσα να "προσηλυτίσω" τα φιλαράκια μου να παίξουν άλλοτε φιφα και άλλοτε προ.

Θα δείξει τι θα γίνει φέτος. Απλά παιχνίδι που δεν παίζουν ρόλο τα στατιστικά και η διάταξη των παιχτών στο χώρο είναι αστεία υπόθεση, δεν μπορώ να ασχοληθώ σοβαρά μαζί του (+ πάσες και σουτ). 

Τώρα για το FIFA 19 μέσα Σεπτέμβρη θα πάρουμε μια γεύση. 

Παίζουν ρόλο τα stats...άλλο να έχεις Martial και άλλο Hazard στο FIFA...Άλλο να έχεις Bailly και άλλο Kompany....

😂

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...