Jump to content
Miatakias83

Ψαχνω για PES 2018 official teams patch που να δουλευει και online

Recommended Posts

Εχω βρει καποια αλλα θελω να το επιβεβαιωσει καποιος οτι δουλευουν και online γιατι δεν παιζω σχεδον καθολου offline οποτε θελω ενα καλο αξιοπιστο patch απλα να διορθονει τα σηματα και τις εμφανισεις των υπαρχων ομαδων , οχι παραπανω ομαδες 'η γηπεδα ..

Αλλα θελω να λειτουργει απροβληματιστα online, αν ειναι να εχει προβληματα καλυτερα να μην το βαλω καθολου ..

Στειλτε links και οδηγειες αν γινεται , ευχαριστω!

k εγω φιλε το ιδιο ψαχνω αλλα δεν βλεπω να σου απανταει κανενας και λεω να μην κανω ιδιο ποστ.Βρηκες τιποτα?

Δεν παίζω σε PC ρε λεβέντες αλλά νομίζω αν βάλετε μόνο OPTION FILE ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα για το ONLINE στο οποίο σημειωτέον λόγω του αυτόματου LIVE UPDATE παίζετε όλοι αποκλειστικά με τις ΙΔΙΕΣ LICENSED ομάδες και τα ίδια ρόστερ ασχέτως του πιο ΠΑΤΣ έχετε και απλά σας διορθώνει τις εμφανήσεις τα σηματα και τα ονόματα των ομάδων τα οποία και πάλι βλέπετε μόνο εσείς. Π.Χ: Αν εσύ στο PC σου έχεις φτιάξει τη LEEDS με το σήμα και την εμφάνιση της και εγώ στο δικό μου την Αναγέννηση Καρδίτσας Στο δικό σου θα βλέπεις τη LEEDS κανονικά ενώ στο δικό μου το ρόστερ της LEEDS με την εμφάνιση και το σήμα της Αναγέννησης Καρδίτσας. Τα ρόστερ είναι ίδια και για τους δύο.Ελπίζω να σας κάλυψα.

On 10/26/2017 at 11:39 ΠΜ, slamsoze said:

Δεν παίζω σε PC ρε λεβέντες αλλά νομίζω αν βάλετε μόνο OPTION FILE ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα για το ONLINE στο οποίο σημειωτέον λόγω του αυτόματου LIVE UPDATE παίζετε όλοι αποκλειστικά με τις ΙΔΙΕΣ LICENSED ομάδες και τα ίδια ρόστερ ασχέτως του πιο ΠΑΤΣ έχετε και απλά σας διορθώνει τις εμφανήσεις τα σηματα και τα ονόματα των ομάδων τα οποία και πάλι βλέπετε μόνο εσείς. Π.Χ: Αν εσύ στο PC σου έχεις φτιάξει τη LEEDS με το σήμα και την εμφάνιση της και εγώ στο δικό μου την Αναγέννηση Καρδίτσας Στο δικό σου θα βλέπεις τη LEEDS κανονικά ενώ στο δικό μου το ρόστερ της LEEDS με την εμφάνιση και το σήμα της Αναγέννησης Καρδίτσας. Τα ρόστερ είναι ίδια και για τους δύο.Ελπίζω να σας κάλυψα.

Ναι απλα να κανει γνησιες τις εμφανισεις και τα σηματα θελω οχι κατι παραπανω... Δεν δοκιμασα ακομα το PTE patch που εστειλε ο φιλος πιο πανω γιατι μετα το γνησιο update που καναν δεν ξερω αν λειτουργει..

3 hours ago, Miatakias83 said:

Ναι απλα να κανει γνησιες τις εμφανισεις και τα σηματα θελω οχι κατι παραπανω... 

Αυτο ειπα παραπανω.Οι εμφανισεις και τα σήματα δουλευουν για ολες τις ομαδες απο οποιοδηποτε option file.Και Σεπτέμβριο να τις ειχες περασει δε σε αποτρεπει απο το να παιξεις ονλαιν.

Edited by slamsoze

17 minutes ago, slamsoze said:

Αυτο ειπα παραπανω.Οι εμφανισεις και τα σήματα δουλευουν για ολες τις ομαδες απο οποιοδηποτε option file.Και Σεπτέμβριο να τις ειχες περασει δε σε αποτρεπει απο το να παιξεις ονλαιν.

Ενταξη , ρωτησα εναν φιλο και μου ειπε οτι το galaxy patch ειναι καλυτερο και περιμενω να βγαλουν νεα εκδοση συμβατη  με το νεο official update

2 hours ago, Miatakias83 said:

νεα εκδοση συμβατη  με το νεο official update

Το ξαναγράψω και τριτη φορά γιατί δεν εχω γινει κατανοητος βλεπω.Στην αρχη του ποστ ειπες πτι παιζεις αποκλειστικά on line. ΤΑ ΠΑΤΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΈΧΟΥΝΕ ΝΑ ΚΆΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ FAKE ΟΜΑΔΕΣ που συμπληρωνουν ευρωπη-αμεριλη-ασια. Απο τη στιγμη που εβαλες ενα πατς εστω και με τις περσινες εμφανισεις μπορεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ να παιξεις ονλαιν.Εχεις και τα σήματα κ τις εμφανισεις και ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.μπορεις με ενα πατς για την 1.00 version να παιξεις online στην 1.03 δε σε περιορίζει τιποτα και θα τα εχεις ολα σωστα χωρις κανενα πρόβλημα. ΤΟ UPDATE ΤΟΥ PES GALAXY PATCH το χρειαζεσαι μονο για το offline κομματι.

Edited by slamsoze

3 hours ago, slamsoze said:

Το ξαναγράψω και τριτη φορά γιατί δεν εχω γινει κατανοητος βλεπω.Στην αρχη του ποστ ειπες πτι παιζεις αποκλειστικά on line. ΤΑ ΠΑΤΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΈΧΟΥΝΕ ΝΑ ΚΆΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ FAKE ΟΜΑΔΕΣ που συμπληρωνουν ευρωπη-αμεριλη-ασια. Απο τη στιγμη που εβαλες ενα πατς εστω και με τις περσινες εμφανισεις μπορεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ να παιξεις ονλαιν.Εχεις και τα σήματα κ τις εμφανισεις και ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.μπορεις με ενα πατς για την 1.00 version να παιξεις online στην 1.03 δε σε περιορίζει τιποτα και θα τα εχεις ολα σωστα χωρις κανενα πρόβλημα. ΤΟ UPDATE ΤΟΥ PES GALAXY PATCH το χρειαζεσαι μονο για το offline κομματι.

Ωραια μπορεις να μου στειλειςκανα link για να πατσαρω τις fake ομαδες (σηματα στολες ) αυτο με νοιαζει μονο ..

Όχι δεν μπορώ γιατί δεν παίζω σε PC . ΑΝ googlareis "PES 2018 option file PC" θα βρεις αυτό που σου αρέσει και σου ταιριάζει. Μπορώ μόνο να σου δείξω ένα βίντεο του πως εισάγεις τα πατσάκια.

7 hours ago, slamsoze said:

Όχι δεν μπορώ γιατί δεν παίζω σε PC . ΑΝ googlareis "PES 2018 option file PC" θα βρεις αυτό που σου αρέσει και σου ταιριάζει. Μπορώ μόνο να σου δείξω ένα βίντεο του πως εισάγεις τα πατσάκια.

Οκ man , thanks θα το googlaro , κατι τετοιο θελω , option files data , καλυτερο απο patch..

• Like 1

Ειχε link στο video που αναιβασες , το εκανα download , εκανα οτι λεει αλλα σε καποιοα φαση μου εβγαλε error στην διαδικασια στην Bastia και δεν αλλαξαν ολες οι ομαδες .. μονο οι αγγλικες :( 

Updated

Ξετικαρα την Μπαστια και τικαρα τις υπολοιπες και δουλεψε , μου το ξανακανε στην εθνικη Κολομβιας , την ξετικαρα κι αυτη και ολερς οι ομαδες τωρα εκτος απο αυτες τις 2 ειναι γνησιες.. Αυτο ακριβως που εψαχνα ειναι , ευχαριστω φιλε πολυ.. :)

Edited by Miatakias83