Jump to content
broxopios

PES 2018 - Προβλήματα & Απορίες (Online)

Recommended Posts

PES 2018 - Προβλήματα και απορίες (Online)

iniesta_pes2018.jpg

Σε αυτό το topic ρωτήστε ότι θέλετε σχετικά με το online του PES 2018. 

Αν η ερώτησή σας αφορά το Offline του παιχνιδιού, ρωτήστε στο topic: PES 2018 - Προβλήματα & Απορίες (Offline).

Edited by broxopios
  • Like 1

καλημερα εχω ενα προβλημα οταν μπαινω στο παιχνιδι  για να μπω στο online μου γραφει το εξης παρουσιαστηκε σφαλμα κατα την επικοινωνια με τον διακομιστη του pes 2018 code GKCC2 και μετα μου γραφει δεν ειναι δυνατη η συνδεση .Απετυχε η επαληθευση λογαριασμου codeQIMJ693_0    το παιχνιδι το παιζω στο pc

41 minutes ago, teo1995 said:

καλημερα εχω ενα προβλημα οταν μπαινω στο παιχνιδι  για να μπω στο online μου γραφει το εξης παρουσιαστηκε σφαλμα κατα την επικοινωνια με τον διακομιστη του pes 2018 code GKCC2 και μετα μου γραφει δεν ειναι δυνατη η συνδεση .Απετυχε η επαληθευση λογαριασμου το παιχνιδι το παιζω στο pc

Μια απο τα ιδια και σε εμενα..ας περιμενουμε απαντηση απο καποιον π ξερει!!

απο χθες το βραδυ συντηρηση? πφφ αναμονη τοτε ανν ειναι αυτο π μαλον κατι αλλο φταιει αλαξα και port αλλα τιποτα

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/866237299106406827/02165351600E9E1EFA0F6BBAE485F9321E1F3D9F/

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/866237299106403894/1CA462F16C148ADCACF48AA4572A5F6584CBA4A6/

αυτα τα λιγα μολις παω να πατησω για να μπω ονλινε..

ξερει καποιος να βοηθησει?

EDIT: Οστοσο δειχνει το στεαμ οτι οι σερβερς ειναι ονλαιν

Edited by Razzastar_
  • Like 2

παιδια βρηκε καποιος κατι? και σε μενα τους ιδιους κοδικους μου γραφει. :dance:

εχει συνδεθει καποιος ονλαιν σε PC (Steam) ???

Edited by olympiakos1980

5 hours ago, TheSlayerPG1908 said:

παιζει σε κανεναν σε PC (Steam) ???

τιποτα φιλε μου ακομα.......

κοιτα εδω τι τραβαμε στο PC.......

Δεν πρεπει να έχουν ανοιξει οι server ακομα σε pc. Και σε εμνενα τα ίδια κανει οπως και σε αλλους αποτι ειδα...

• Like 1

εχω προβλημα στην συνδεση του παιχνιδιου οταν ξεκιναω μου βγαζη παροθσιαστικε μη αναμενομενο σφαλμα στον διακοσμητη τι μπορω να κανω 

15 minutes ago, xit7 said:

εχω προβλημα στην συνδεση του παιχνιδιου οταν ξεκιναω μου βγαζη παροθσιαστικε μη αναμενομενο σφαλμα στον διακοσμητη τι μπορω να κανω 

καταρχήν καλοσορισες..Κατα δευτερον διαβασε λιγο τα ποιο πανω post δεν εχουν ανοιξει η server ακομα..

• Like 1

i think is on..just waiting server, coz no more error code, just like the 17 maintainence time "service unavailable" and can fill in konami id d

works now. change download region to nigeria

Μπορεί να το δοκιμάσει κάποιος και να μας πει αν δουλεύει γιατί είμαι στο γραφείο. Επίσης βγήκε patch 127MB και διορθώνει τα 2 errors που έβγαιναν αλλά ακόμα δεν μπαίνει στους σερβερς Ευρώπης.

Καλημερα στην ωραια παρεα αν κ σας παρακολουθω χρονια πρωτη φορα αξιωθηκα να κανω προφιλ οποτε καλως σας βρεικα ολους. Φυσικα κ ειμαι λατρης του προ κ μονο κ ψετος το παιχνιδι τα σπαει. Παμε κ στην απορια τωρα παιζω απο  ps4 κ εχω ενα θεματακι αν μπορει να βοηθησει καποιος η αν ξερει προσπαθουσα χτες να παιξουμε ονλινε με ενα φιλαρακι κ δεν μπορουσαμε μονο 3v3 μας αφηνε τι γινετε

1 hour ago, dimios said:
i think is on..just waiting server, coz no more error code, just like the 17 maintainence time "service unavailable" and can fill in konami id d

works now. change download region to nigeria

Μπορεί να το δοκιμάσει κάποιος και να μας πει αν δουλεύει γιατί είμαι στο γραφείο. Επίσης βγήκε patch 127MB και διορθώνει τα 2 errors που έβγαιναν αλλά ακόμα δεν μπαίνει στους σερβερς Ευρώπης.

ανοιξανε η server στο pc     

Παιδια εχω ενα θεματακι. Στα ματσακια ονλαιν που παιζω στο pc σε καποια απο αυτα εχει ενα delay.δηλαδη παταω ενα κουμπι και μετα απο 0,2 δευτερολεπτα εκτελει την εντολη. Ξερει κανεις τι μπορω να κανω?

Edited by Maniakos

5 hours ago, Maniakos said:

Παιδια εχω ενα θεματακι. Στα ματσακια ονλαιν που παιζω στο pc σε καποια απο αυτα εχει ενα delay.δηλαδη παταω ενα κουμπι και μετα απο 0,2 δευτερολεπτα εκτελει την εντολη. Ξερει κανεις τι μπορω να κανω?

χρησιμοποιησε καλωδιο αντι για wi fi.

γενικα μπορεις να δοκιμασεις διαφορα πραγματα αλλά παντα στο τελος καταληγει στο οτι αν εχεις θεμα με τη συνδεση σου και το παιχνιδι, την πατησες.

ευχησου να ειναι η εξαιρεση το delay...

Καλησπέρα και καλά παιχνίδια σε όλους!

Έχω μια απορία,αγόρασα το PES2018 PREMIUM έκδοση και έχει μέσα 3 κάρτες MATCH ATTAX λέει.

Τι χρησιμεύουν αυτές?

Ευχαριστώ!!!

παιδια καλησπερα σημερα πηρα το Προ και οταν παω να μπω ονλινε μου λεει ERROR CODE : SGJC592 τα εχω προσπαθησει ολα και δεν μπαινει!!!

Εχει ασχοληθει κανενας με static ip, ports κτλ στο ps4 ? Εχουν καποιο οφελος στη μειωση του λαγκ;

Παιδιά εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνεται στην online συνεργασία,στη δυναστεία

Εμφανίζει οτι είμαι στη κατηγορία 6,όμως δεν βλέπω πουθενά να γράφει πόσους βαθμούς χρειάζομαι για να ανέβω κτλπ

Μπορεί κανείς να μου εξηγήσει?

4 minutes ago, MITSOS2000 said:

Παιδιά εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνεται στην online συνεργασία,στη δυναστεία

Εμφανίζει οτι είμαι στη κατηγορία 6,όμως δεν βλέπω πουθενά να γράφει πόσους βαθμούς χρειάζομαι για να ανέβω κτλπ

Μπορεί κανείς να μου εξηγήσει?

Στο myclub είναι αυτό; 

46 minutes ago, Bakogoal said:

Στο myclub είναι αυτό; 

Υπάρχει και στο my club,και στη κανονική λειτουργία