Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

broxopios

PES 2018 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

PES 2018

pes-2016-myclub-logo.jpg

Σε αυτό το τόπικ θα γράφουμε νέα, απόψεις και οτιδήποτε άλλο αφορά το MyClub mode του PES 2018.

Καλή σεζόν!

Φετος ελαχιτα αλλαξαν αλλα αρκετα ουσιωδη

το κυριωτερο ειναι το ταβανι στα επιπεδα των παικτων αναλογα με το οβερολ και την ηλικια

το θεμα επισης ειναι οτι αναφερθηκε οτι οι παικτες θα μεγαλωνουν

μολις ανοιξουν οι σερβερς θα πρεπει να τσεκαρουμε τι γινεται γιατι ειναι σηαντικο το τι σημαινει οιπαικτες μεγαλωνουν ( το γραφει στο manual )

Επισης μολις ανοιξουν οι σερβερς δωστε σινιαλο

Όλοι με την απορία ποτέ ανοίγουν οι σερβερ είμαστε ..για να δούμε 

Όντως κ εγώ αυτό ήθελα να γραψω ,πως κάθε παίχτης θα φθανει κ σε διαφορετικό λεβελ 

π.χ. είδα Μαραντόνα να φθάνει ως 55 λεβελ ,που σημαίνει ότι πάμε για πάνω από 50..είδα βερμαλεν να φθάνει ως 48,κ έναν κατσαπλια ασημομπαλο που δεν θυμάμαι το όνομα του να φθάνει ως 45 λεβελ ..21753464_10207730149850237_4809650747155

Αυτά τα πρώτα πρώτα πραγματακια για myclub,μολις ανοίξει θα κάνω ένα live ,να δούμε εικόνες κ το 1ο ball opening της σεζόν ..

Καλη σεζόν σε όλους παίδες , εύχομαι να μην είναι όπως πέρυσι το κομμάτι του online ...θα τα λέμε από εδώ όλη την χρονιά !!

edit 

Κάποιες φωτογραφίες που δείχνουν ότι άνοιξαν τα λεβελ ομάδων κ μια από το μενού 21731813_10207730147210171_813476314557021762577_10207730149890238_5918908765002

Καλή σεζόν! Λέω φέτος να επιμείνω στο myclub και να μην το παρατήσω στο δίμηνο - εξάλλου στο ps4 θα έχει πολύ κόσμο!

Πήρα δανεικό Thiago Silva για αρχή και από την υποχρεωτική χρυσή μπάλα μου κάθισε Daniel Alves (lvl 1). Not bad.

Πηγαίνω όμως στο PS Store και βάζω το 12ψήφιο για να μου δώσει τον ατζέντη CL και τον Μπολτ, αλλά δεν το δέχεται. Φταίει που το παιχνίδι βγαίνει επίσημα αύριο;

Έχουμε και λέμε:

Cristiano (TOTY), Dani Alves, Batsuayi, Benat, Aleix Vidal, Sabitzer, Rolando, Carrasso από τους ατζέντηδες.

Πάμε πρώτο ματς!

Περιμενω εντυπωσεις για λαγκ μαγκ κλπ!!

Πρώτο ματς που έπαιξα (κέρδισα 0-2 btw) είχε λίγο lag, αλλά μετά τα πρώτα 5 λεπτά (του παιχνιδιού) δεν είχε καθόλου. So far, so good! :thumbsup:

Καλα δε περιμενω να τα εχουν φτιαξει τελεια αλλα τουλαχιστον οχι σαν το περσινο χαλι!αυριο λογικα θα παω να παρω καρτες psn να το κατεβασω το βραδυ

Επισημα ματς κανατε ετσι?

Theresa,McCabe,Montolivo,San Jose,Skrtel,Mathieu,Baines και TOTY o Buffon.

Τα bonus της Legendary θα τα πάρω όταν καταφέρω να κάνω redeem. 

εγώ divisions με άτομο έπαιξα.

ΥΓ ααααα, ακόμα δεν δέχεται τον κωδικό στο PS Store!

Αυτος ο Bolt τερμα ψεμα....Μπραβο ΚΟΝΑΜΙ.Καταφερες να καταστρεψεις το myclub

9 minutes ago, Mean_Machine said:

Δηλαδη?τον δοκιμασες?για πες εντυπωσεις..για πες!

15 minutes ago, Mean_Machine said:

Κατάφερες να κάνεις redeem; 

Just now, Akis_Varg said:

Δηλαδη?τον δοκιμασες?για πες εντυπωσεις..για πες!

Δεν τον δοκιμασα .Ετυχα ως αντιπαλος του και απλα ο τυπος ειναι πολυ γρηγορος .Μου πηρε ματς μονο με τον Bolt

Το ελα να δεις θα γινεται...ειδικα αν μπει καμια αλλαγη μετα το 60!πωω ξεφτιλικια ρε κοναμι..καλα ειπες τοτε πανω!

Δεν ξέρω τι παίζει με το redeem. Με έναν που έπαιξα είχε Bolt, ο άλλος είχε Μαραντόνα. Εμένα δεν το δέχεται. Ένας άλλος με ρώτησε με Dm μετά πώς κάνει redeem. 

Θα τον έχω αλλά σκέφτομαι να μην τον βάλω ποτέ να παίξει.

Δεν γουστάρω τις μ@λακιες της ΚΟΝΑΜΙ με την PUMA.

Δε θα τον βαλεις ποτε?καλα:icon_cool:!!

Πραγματικα τωρα νιωθω αναμικτα συναισθηματα ...να κλαψω ή να γελασω με τα καραγκιοζιλικια της κοναμι...αυριο το βραδυ λογικα θα το χω αλλα μια ξενερα την πηρα τωρα!

Button lag ανύπαρκτο. 

Online δεν έπαιξα γιατί νυστάζω άπειρα.

ναι βλακεια μου, δεν το ξεκαθαρισα, εννοουσα button lag στο ονλαιν, που περυσι παταγαμε την πασα και την εκανε μετα απο 2 δευτερολεπτα με τοσο λαγκ που ειχαν οι συνδεσεις.

σορρυ για το οφφτοπικ παιδες, αλλα ειναι σημαντικο κι αυτο

Καλημέρα παίδες!!έπαιξα 2 ματσάκια στο my club κ ήταν λες κ έπαιζα offline τέλειο!!τώρα για τον Μπολτ γιατί τον έχω αλλά μου έκατσε κ σαν αντίπαλος δεν είναι κ κάτι ιδιαίτερο ούτε πάσα έχει ούτε σουτ ούτε σέντρα ούτε σώμα μόνο γρήγορος είναι κ έχει καλό άλμα!!εγώ τον έκοβαν ότι ώρα ηθελα(με την μπάλα στα πόδια δεν είναι γρήγορος στον κενό χώρο στο να τρέξει καλός είναι αλλά μέχρι εκεί)τώρα για τον Μαραντόνα εντάξει respect τέλειο πλασέ τέλεια πάσα κ γρήγορος το μόνο του μειονέκτημα ότι δεν έχει σωμα!!το δοκίμασα στα άκρα δεν κάνει τον έβαλα επίθεση χάνετε τον έβαλα ΕΜΕ κ τα κάνει όλα!!

7 hours ago, Bakogoal said:

Theresa,McCabe,Montolivo,San Jose,Skrtel,Mathieu,Baines και TOTY o Buffon.

Τα bonus της Legendary θα τα πάρω όταν καταφέρω να κάνω redeem. 

καλημερα! δεν μπορω να πω οτι σου κατσανε τιποτα κελεπουρια! ποια ειναι αυτη η Τερεσα???

Τον Gigi τον αγαπω αλλα για ΤΟΤΥ θα ξενερωνα να μου ερθει.

ειμαι στη δουλεια και το μονο που σκεφτομαι να περασει η ωρα να παω σπιτι να βαλω myclub!

10 minutes ago, john2906 said:

καλημερα! δεν μπορω να πω οτι σου κατσανε τιποτα κελεπουρια! ποια ειναι αυτη η Τερεσα???

Τον Gigi τον αγαπω αλλα για ΤΟΤΥ θα ξενερωνα να μου ερθει.

ειμαι στη δουλεια και το μονο που σκεφτομαι να περασει η ωρα να παω σπιτι να βαλω myclub!

H Τερεσα ειναι η κατσαριδουλα απο το  ΤΕΖΑ.Την βαλανε κι αυτη στο Pes 2018...Του χρονου θα βαλουνε και τον Μπαρμπα Σταθη....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...