Jump to content
ACMILANGR

Το καφενείο του WeHellas - Χαλαρή συζήτηση ... και όχι μόνο!

Recommended Posts

Αα κατάλαβα ναι

Βαλε τα νουμερα που σε παιρνουν στο google να δεις σε ποιον ανηκουν-οχι στου οτε-στο google...λογικα θα σου βγαλει κ σαιτ με ολους τους ενοχλητικους αριθμους απο τις εταιριες-κινητο φαινεται αλλα ειναι απο υπολογιστη!

Edited by Akis_Varg
  • Like 1

Τα έβαλα,εισπρακτικη paladino,αλλού λέει συνεργάτες νόβα και διάφορες πωλήσεις

Αυτο δηλ που ειπα....μην απαντας κ βαλε τα νουμερα στην blocklist..οταν παιρνουν να φαινεται οτι μιλας ή οτι ειναι κλειστο-αν σε παιρνουν σε κινητο ...στο σταθερο αποθηκευσε τα νουμερα γραφοντας "πρηχτης" ας πουμε κ αστο να χτυπαει...μια δυο τρεις θα σταματησουν:)

• Like 1

13 minutes ago, Akis_Varg said:

Ξερω οτι εισαι Ναουσα ρε!ξερουμε επισης οτι εισαι κ παντρεμενος μ ενα παιδι...επισης ξερουμε οτι εισαι φανατικος με Maiden!!:hehe:ετσι που ρωτησες νομιζα οτι κ συ κατα δω παιζεις!!

Σημερα ουτε φιφα ουτε προ..σημερα ειναι για τσιπουρα...αυριο μεθαυριο το ντεμο!!

Έχω βενζινάδικο στην ποτιδαια 

19 minutes ago, ACMILANGR said:

Έχω βενζινάδικο στην ποτιδαια 

Και στην ποτιδαια??εσυ εγραφες περυσι εβλεπα στο τσατ που μιλουσατε με τον αλλο οτι εχεις στον δρομο Ναουσα-Βεροια!Ποτιδαια που?ποια μαρκα?πηγα  κανα δυο φορες φετος!

Just now, Akis_Varg said:

Και στην ποτιδαια??εσυ εγραφες περυσι εβλεπα στο τσατ που μιλουσατε με τον αλλο οτι εχεις στον δρομο Ναουσα-Βεροια!Ποτιδαια που?ποια μαρκα?πηγα  κανα δυο φορες φετος!

Ναι και εκεί. 

Revoil ακριβώς πριν την γέφυρα της ποτιδαιας

2 minutes ago, ACMILANGR said:

Ναι και εκεί. 

Revoil ακριβώς πριν την γέφυρα της ποτιδαιας

Αα ναι ξερω!!να υποθεσω οτι το καλοκαιρι εισαι ποτιδαια ε?ή ειναι αλλοι?επιχειρηματιας!

να συνεχισω αυτο που λεγαμε για τις τηλ.εταιριες, ανανεωσα τωρα για 18 μηνες με οτε,αν μπειτε στην σελιδα τους λεει 26 ευρω το πακετο μου,ενω στην πραγματικοτητα ειναι 32,πουλανε πακετα οι εταιριες χωρις φπα,τον οποιο τον πληρωνεις κανονικα στον λογαριασμο,εγω σαν χαζος του ζητησα απο τα 32 που δινω να παω στα 26 που λεει το πακετο αφου δεν αφορα νεους χρηστες,και μου λεει ο υπαλληλος το 26 ειναι χωρις φπα.αμα το προσθεσεις ειναι το ιδιο που πληρωνεις,

• Love 1
  • Like 1

Νομιζω οτι ο οτε ειναι ο μονος που στη σελιδα του στις τιμες δε βαζει το φπα-αλλα κ στις τηλ.  συνομιλιες που σε παιρνουν...εγω ευτυχως-οχι να κανω τον εξυπνο-αλλα ρωτησα με την μια αν στην τιμη ειναι κ ο φπα μεσα οταν μου πε τιμη στην βονταφον!τα κανουν κατι τετοια...ειδικα η wind εχει "παραδοση" σε αυτα!!

Ρε παιδιά χτες  που πήγα να ανοίξω το ps4 να παίξω προ δεν άνοιγε,ήταν κλειδωμένο το ps4,μου έβγαζε ένα μήνυμα ΑΝΙΧΝΕΥΘΗΚΕ ΜΗ OFFICIAL PATCH και μου ζητάει να πληρώσω με bitcoin.........τι να κάνω?:cry:

• Haha 1
  • Sad 1

Νηστεια προσευχη κ μετανοια....κ αλλη φορα να προσεχεις...τα λεγαμε εδω μεσα...κ στειλε κ ενα μεηλ στην κοναμι κ στην σονυ κ εξηγα τους..πες οτι εισαι πελατης χρονια κ οτι παρασυρθηκες αν κ η γυναικα σου σε προειδοποιησε...κ μπορει να καταλαβουν....ανθρωποι ειναι κ αυτοι..δεν ειναι ζωα!

• Haha 2

Αυτό το σκηνικό με πήγε αρκετά χρόνια πίσω. Είμαστε στο Δεκέμβριο του 2010, είμαι φαντάρος ενός μήνα, έχω πάει στον Έβρο και με στέλνουνε 40 μέρες στο Διδυμότειχο για εκπαίδευση. Είμαστε εκεί καμιά 50αριά άτομα λοιπόν στην εκπαίδευση οπότε οι σκοπιές μας βγαίνουν 1/1 (όποιος έχει κάνει στρατό καταλαβαίνει πόσο καλό είναι αυτό για Έβρο και πόσο πιο χαλαρά νιώθεις όταν είναι σε ξένη μονάδα). Πρέπει λοιπόν κάτι να βρω να κάνω μέρα παρά μέρα στο Διδυμότειχο Δεκέμβριο για να σκοτώνω την ώρα μου "ευχάριστα". Εδώ βάζω άνω τελεία στη στρατιωτική αναδρομή.*
    Πριν μπω στρατό έχω ξεκινήσει με φόρα MLO στο PES 2011 και είμαι σε 500+ ματς division 2 (5 division τότε και rating που "μηδένιζε" κάθε Τρίτη ή Πέμπτη,πήγαινε 400 βασικά) , έχω σηκώσει ένα competition DIV2 και έχω χάσει δύο φορές την άνοδο DIV1 την τελευταία νύχτα πριν τη συντήρηση από lag cheaters.Όπως καταλαβαίνετε μετά από 3 σκοτεινά χρόνια PES (2008-2009-2010) και ένα νέο ενδιαφέρον mode ,είχα σπαστεί πολύ που θα έμπαινα φαντάρος και θα έχανα το 2011.
   Ξαναγυρνάω* (στην αναδρομή) στο Διδυμότειχο.  Βγαίνω έξω βρίσκω ένα net-cafe-μπιλιαρδάδικο-καφενείο που έχει PES 2011! Ωραία λέω εδώ είμαστε.Παίζουμε εκεί τουρνουά σε πανί με προτζέκτορα σε PS3 με τους άλλους συφάνταρους τους κερδάω όλους :p , δε με γεμίζει πλέον το offline όμως,πάμε για το επόμενο βήμα λέω MLO στο Διδυμότειχο σε PC. Έχω πάρει μαζί μου από Καβάλα σε ένα χαρτάκι γραμμένο το KONAMi ID που νομίζω είχαμε τότε με ένα περίπλοκο σύστημα  εγγραφής για online και το S/N από το πίσω μέρος στο κουτάκι του παιχνιδιού και είμαι αποφασισμένος να παίξω online με το account μου με οποιαδήποτε πατέντα, δεν ήξερα τότε ακόμα αν μπορείς να παίξεις από άλλο PC με το δικό σου account που ήθελε το δικό σου S/N που το είχα γραμμένο στο χαρτάκι μου. Επίσης επειδή ήταν η πρώτη χρονιά για μένα με online support ήξερα τι είναι το official update/patch και το DLC αλλά δεν ήξερα πως δουλεύει.
Βάζω λοιπόν να παίξω και βλέπω ότι θέλει τα latest updates για να παίξω online. Βάζω εκεί να κατεβαίνουν τα updates για να δοκιμάσω μετά τις πατέντες μου αφού χάνομαι σε κάτι φακέλους/παραφακέλους μέσα στο δίκτυο του netcafe και τρώω πόση ώρα τσάμπα με κάτι ταχύτητες που σέρνονται, διαπιστώνω ότι τα downloads πάνε στο pc του ιδιοκτήτη και ό,τι κατεβάσεις πρέπει να πληρώσεις για να το πάρεις σε USB ή σε CD και επίσης τα PC είναι κλειδωμένα και δε σε αφήνει να εγκαταστήσεις τίποτα σε exe!!!
Για να μη μακρηγορώ κ άλλο πάω στον ιδιοκτήτη και του εξηγώ τι είναι patch τι είναι DLC και ότι αυτός χάνει που δεν βάζει τα official updates και έχει το PES με την έκδοση 1.01.Αφού φάγαμε κάνα δίωρο να του τα εξηγώ και έβγαλε μαλλιά η γλώσσα μου στο τέλος μου λέει ορθά κοφτά «ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ NA ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ» Εκεί ξενέρωσα τελείως και τέλειωσε άδοξα η καριέρα μου στο MLO 2011

ΥΓ: Για την ιστορία να πω ότι δεν έφταιγε ο άνθρωπος που ήταν κλειδωμένα τα PC, και που δεν ήξερε, και αυτός άσχετος ήταν προφανέστατα και πλήρωνε εταιρία που ερχότανε και του σετάριζε τα PC, του είχε βάλει το συγκεκριμένο interface και του έκανε ότι updates θεωρούσαν αυτοί σωστά και ανάλογα προφανώς και με την τιμή που πλήρωνε όπως γινόταν στα περισσότερα net-cafe εκείνα τα χρόνια.

Edited by slamsoze
  • Like 3
  • Haha 1

Ετσι ε?αντε να εξηγησεις τωρα στον τυπο οτι αυτο ειναι μερος του επισημου παιχνιδιου:hehe:....σου λεει θα φαω κανα πεσιμο στο μαγαζι!!να το κανεις σπιτι σου!!!

Ναι το 11 ηταν μια οαση τοσο μετα τα πετρινα χρονια οσο κ με την προσθηκη του mlo....βεβαια οι συνθηκες ονλαιν σε πολλα ματς ηταν αθλιες αλλα ηταν εθιστικο!

Διδυμοτειχο που ησουν?εγω στον Λαγο κ πηγαιναμε στο φυλακιο του Ευγενικου!

• Like 2
  • Haha 2

Nαι άσε και είχα αρρώστια με το MLO 2011, ήταν η φάση πριν το στρατό που μέχρι να μπεις δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο (δουλειά κλπ) και έπαιζα νύχτες ολόκληρες καθαρά 12-ωρα,άνοιγα το ML offline για ένα ματς και το έκλεινα δεν άντεχα να παίξω οτιδήποτε άλλο. Και μου είχε κάνει εντύπωση από την παρέα που πηγαίναμε και παίζαμε στο Διδυμότειχο ήμουν ο πιο μεγάλος, 25 χρονών γάιδαρος και μόνο εγώ καιγόμουν για MLO, σε αντίθεση με το τώρα,ενώ οι υπόλοιποι ήταν πιτσιρικάδες 19-20 χρονών και παίζανε μόνο casual offline διπλό στον προτζέκτρα. Έψαχνα μήπως έπαιζε κάνας άλλος να κάναμε κίνημα στον μαγαζάτορα αλλά μπα!

Τώρα εδώ μου ήρθε μία άλλη ιστορία θα πω μόνο αυτήν και θα το κλείσω γτ άμα πιάσουμε κ ιστορίες από το στρατό θα το ξεφτιλίσουμε τελείως. Ήταν ένα παλικάρι από Αθήνα μας έλεγε είμαι πρώτος στην Ελλάδα στο 2011!!! (Δεκέμβριο μήνα τώρα του 2010) και θα πάω στο Πανευρωπαϊκό. Πάμε στον προτζέκτορα τον κερδίζω 3-0 (PC player με πληκτρολόγιο κανονικά εγώ). Μου λέει είναι κ αυτός PC player με μοχλό, πάμε αγοράζουμε ένα μοχλό που είχε μόνο σταυρό! παίζουμε στο PC κερδίζω 7-0, μου λέει "παίζω με αναλογικό, δε με βολεύει ο μοχλός". Μετά από καμιά βδομάδα αφού έχασε απ'όλους λέει "μπερδεύτηκα μάλλον, στο ΦΙΦΑ είμαι πρώτος όχι στο PES"!!! :hehe:

*Στρατό λοιπόν ήμουνα σειρά 313, 2010 Δ' ΕΣΣΟ, Μηχανικό, Ναύπλιο (κέντρο) ,3-ΛΜΧ Βάλτος Ορεστιάδας , και εκτός από τα φυλάκια έκανα 40 μέρες στο 16 ΛΔΒ -16 ΤΥΠ στο Διδυμότειχο (Καπετάν Λάζος, Αγία Φωτεινή κάπως έτσι λεγόταν) εκπαίδευση για ασυρματιστής-οδηγός. ΠΑΠ Ευγενικού έκανα μία φορά μόνο, μετά την κόψανε από κει τη μονάδα μου, σαν "τιμωρία" για ένα ΣΟΥΚΟΥ, όταν γύρισα από το Διδυμότειχο στη μονάδα μου ,και είχα με ένα μπάρμπα εθνοφύλακα βραδινή σκοπιά :respect:. !!!
Εκεί να δεις τι έπαθα: Έχω πάει ψαρωμένος χωρίς να ξέρω κανέναν και χωρίς να ξέρω τι εστί φυλάκιο με μόνο στο πορτοφόλι ένα 100-ευρώ (το πράσινο χαρτονόμισμα) που μου είχε δώσει ο παππούς  μου επειδή πήγα στρατό! Ε ανεβαίνω Ευγενικό και δεν είχε να μου το χαλάσει κανένας, δεν ήξερα και κανέναν και ντρεπόμουν να ζητήσω δανεικά γιατί δε θα ξαναπηγαίναμε, μάλωσα και με τον μόνιμο το μάγειρα κ είχα και σκοπιά την ώρα του φαγητού με αποτέλεσμα 2 μέρες να πίνω νερό από το νιπτήρα στην τουαλέτα και να τρώω τα χιόνια για να ξεδειψάσω-χορτάσω!!!! Ούτε τσιγάρα δεν είχα μαζί πόνταρα να πάρω στο κυλικείο!!!Αμ δε ,Ε τη Δευτέρα ήταν να με πάρουνε το μεσημέρι δεν είχα τι να κάνω όλο το πρωί και τα είχα παίξει, τα είπα σε ένα παλικάρι που μόλις είχα γνωρίσει για 10 λεπτά και προς τιμήν του και καλά να είναι όπου είναι, μου έδωσε ψηλά και πήρα από το μηχάνημα ένα μπουκάλι νερό και ένα κρουασάν μου έδωσε και ένα πακέτο τσιγάρα και έγινα!!!!! ;)
 Εσυ Λαγό που ήσουν?

Υ.Γ.Ντάξει είπα δύο ιστορίες!!! :pp

Edited by slamsoze
  • Like 1
  • Haha 2

χε χεχ μου φαινεται παραξενο που στις ιστοριες αναφερεται μερη που τα βλεπω σχεδον καθημερινα,παντως εαν εχετε φιλους,γνωστους,συγγενεις ακομα κ εχθρους:D που προκειται να ερθουν για την θητεια τους στον εβρο ειμαι προθυμος να τον βοηθησω στο διαστημα που θα βρισκονται εδω στον εβρο,πλεον εχετε ενα δικο σας παιδι:D κ στον εβρο

• Like 2
  • Haha 2

11 minutes ago, stratakos said:

χε χεχ μου φαινεται παραξενο που στις ιστοριες αναφερεται μερη που τα βλεπω σχεδον καθημερινα,παντως εαν εχετε φιλους,γνωστους,συγγενεις ακομα κ εχθρους:D που προκειται να ερθουν για την θητεια τους στον εβρο ειμαι προθυμος να τον βοηθησω στο διαστημα που θα βρισκονται εδω στον εβρο,πλεον εχετε ενα δικο σας παιδι:D κ στον εβρο

Δεν έχω κανένα θέμα με τον Έβρο, μη παρεξηγηθώ. Άλλωστε η μάνα μου είναι από τον Βάλτο Ορεστιάδας και έχω περάσει κάποιες βδομάδες από τα περισσότερα καλοκαίρια της παιδικής μου ηλικίας εκεί!!
Και ήμουνα γκαντέμης γιατί τότε που είχα πάει φαντάρος στον Βάλτο, ήταν στα τελευταία του ο παππούς μου και τον είχανε φέρει (κακώς γιατί μαράζωσε) Καβάλα και το είχε παρατημένο-κλειστό το σπίτι του. Αλλιώς θα το δήλωνα και επίσημα στο στρατό ότι έχω συγγενείς, θα έπαιρνα και διανυκτέρευση και θα με φοβόντουσαν/σεβόντουσαν περισσότερα οι στρατιωτικοί γιατί καλώς η κακώς όταν είσαι ντόπιος ή στο μέρος σου μετράς περισσότερο σε τέτοιες καταστάσεις και θα ήμουν βασιλικότερος του βασιλέως!! :p

Edited by slamsoze
  • Like 4

@slamsoze χαχαχαχ..οχι ρε φιλε!ωραιες φασεις ε?:Dεχω κ γω ιστοριες...αυτα λεγονται απο κοντα με ρετσινα κ ετσι!!θα πω μονο οτι εγω σαν νεος στον λαγο-195 ημουνα σ  ενα καινουριο στρατοπεδο που ειχε πολλες μοναδες διαφορες μεσα-εφαγα 20 στερησεις εξοδου διοτι το πρωτο σαββατο σαν καινουριος εκει με την 11ωρη εξοδο στην Ορεστιαδα γυρισα μεσα 6 το πρωι κ μ εβγαλε τακο ο θαλαμοφυλακας κ ο δικας μου τις εριξε!!!ημουνα απαλλαγη του θαλαμοφυλακα...ηταν σαλονικιος αλλα αεκτζης κ νεαπολιτης κ δε με πηγαινε σα παοκτση(του ειπα σορρυ μη με βγαζεις "σειρα" σαλονικη κλπ αλλα αυτος τιποτα-καλα εμενα δε με νιαζει τι ομαδα εισαι οσο το πως μου φερεσε-εχω φιλους αριανους κ ολυμπιακους)...του λεω κανονισε πως θα φυγεις κ το νου σου στην νεαπολη...μου ζητησε συγνωμη αλλα ηταν αργα..τις ειχα φαει τις 20 στερησεις!(αλλα κ αυτος την ψιλοπλερωσε:nf02:οι γυφτομαγκιες πληρωνονται).....κ γω παντως κατα τα αλλα περασα καλα στην "γκατζολια"(σορρυ @stratakos):D..μου αρεσε...βγαιναμε στο Διδυμοτειχο στο ΤΟΤΕΜ-ροκαδικο κ στην ορεστιαδα-στο καφε Rave...ενιοτε κ Αλεξ/πολη-η μικρη Σαλονικα οπως την λεγαμε....αφου μετα ετυχε να παω διακοπες Σαμοθρακη μεσω Αλε/πολης κ συγκινηθηκα οταν εφτασα εκει μετα απο 10 χρονια...α,στρατακο στο σταθμο του Διδυμοτυχου μου την επεσε κ ενας παππους:hehe:....απο αυτους που τους βλεπεις κ λες "σεβασμιος" παππους....κουβεντα στην κουβεντα στο παγκακι περιμενοντας το τραινο κ τσουπ μου χαιδευει το γονατο....τρελαθηκα...τρομαξε κ εφυγε(τι μπινελικια εφαγε δε λεγεται)!!!

Αν μαθω κανα γνωστο συγγενη κλπ οτι παει εκει θα σου σφυριξω!

Edited by Akis_Varg
  • Love 1
  • Like 2
  • Haha 1

40 minutes ago, Akis_Varg said:

6 το πρωι κ μ εβγαλε τακο ο θαλαμοφυλακας κ ο δικας μου τις εριξε!!!ημουνα απαλλαγη του θαλαμοφυλακα...ηταν σαλονικιος αλλα αεκτζης κ νεαπολιτης κ δε με πηγαινε σα παοκτση(του ειπα σορρυ μη με βγαζεις "σειρα" σαλονικη κλπ αλλα αυτος τιποτα.....

.....κ γω παντως κατα τα αλλα περασα καλα στην "γκατζολια"(σορρυ @stratakos):D

Πολύ κόμπλεξ ρε φίλε το θαλαμο-dog!!!.. Δεν τους μπορώ καθόλου αυτούς που είναι φελλοί. Γιατί μόνο φελλός είσαι όταν είσαι φαντάρος και δίνεις άλλους φαντάρους ή γενικότερα να είσαι υπάλληλος και  δίνεις άλλους υπαλλήλους στο αφεντικό για μ@μ@κίες κλπ. Και στην τελική αφού γύρισες και δεν είχε γίνει κάτι ας το έκανε αβαβα klein mein!Καλά του έκανες.
Για το δεύτερο που λες , εγώ παρατήρησα και στον Έβρο και στη Μυτιλήνη σαν φοιτητής, ότι συνήθως οι Αθηναίοι* παραπονιούνται προκαταβολικά και την καλύτερη ζωάρα να κάνουν θα βρούνε κάτι να γκρινιάξουν. Και εγώ πάντως μια χαρά πέρασα παράπονο δεν έχω.

Η μόνη παραφωνία και μπορώ να το πω αυτό  με τη διπλή μου ιδιότητα, έχοντας ζήσει στην Ορεστιάδα και σαν φαντάρος και σαν κανονικός πολίτης επισκέπτης σε συγγενείς, ότι όταν έβγαινα έξω σαν επισκέπτης από την Καβάλα με αντιμετώπιζαν όλοι κανονικά. Όταν έβγαινα σαν φαντάρος που κάνει μπαμ ,ξέρετε τώρα όλοι ξυρισμένη φαβορίτα τέρμα πάνω ευθεία, κοντό κούρεμα και σκουλαρίκι (τι κάνει νιαου-νιαου στα κεραμίδια) ένιωθα να με αντιμετωπίζουν με κάποια επιφύλαξη και προκατάληψη ειδικά οι γυναίκες λες και ήμουνα κανένας δράκος.

*ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ το Αθηναίοι δεν το λέω τοπικιστικά για όλους όσους είναι από Αθήνα, το λέω για αυτήν την κακιά μειονότητα που πιστεύουν ότι μετά το Μαραθώνα και την Κόρινθο ζούμε όλοι οι υπόλοιποι χωρίς ρεύμα στις σπηλιές και ότι το μόνο μέρος που έχει πολιτισμένους κατοίκους εκτός Αθηνών, είναι το χωριού τους και η Μύκονος.

Edited by slamsoze
  • Like 4

Ε ναι ρε Γιωργακη...κ γω ημουν θαλαμοφυλακας κ ετυχε μετα να κανουν τα ιδια κατι νεοι...δεν τους εδωσα-λιγο για πλακα τους ψαρωσα αλλα οχι δωσιμο-ηταν κ αθηναιοι!

Αυτο που λες δυστυχως ισχυει για καποιους απο κατω...βεβαια κ μεις κραζαμε οταν ημασταν στην Θηβα...τετοια αντιμετωπιση ειχαμε ..που απο μας ζουσαν!

Τεσπα,ωραιες εποχες!

• Like 4

Και γω δεν έχω κανένα κόλλημα με Αθηναίους Πατρινούς κλπ,αν είναι ο άλλος ωραίος δε με νιάζει,αν είναι κ@λόπαιδο τότε δε πάει να είναι και παόκι ούτε με νιάζει-θα τ ακούσει.Και ούτε με νιάζουν τα οπαδικά αλλα ούτε και τα κομματικά(θέλουν να σηκώσουν πανό υπέρ της μακεδονίας στην 7;καλώς να κάνουν)όλοι είμαστε αδερφια και στην ίδια μοίρα,φυσικά ανεγκέφαλοι και ανώριμοι παντού υπάρχουν....ειδικά αν πιεις και λίγο και γεμίσεις έ;:icon_cool:και μεις τα κάναμε-δε τους παρεξηγώ,φυσικά υπάρχουν και κάποια όρια έτσι;

Edited by SAX
  • Like 4

παντως παιδια η ποιοτητα και ο τροπος ζωης ειναι στην επαρχια ειναι σαφως ανωτερη,εγω προσωπικα αθηνα δεν θα μπορουσα να ζησω με τιποτα αντε καμια σαλονικη βαρια βαρια, @Akis_Varg σεβασμιος παππους ακομα γελαω:D, @slamsoze α απο το σαλντακλι εισαι σχεδον καθε μερα περναω απο εκει.μπορει να ειχαμε συναντηθει παλια οταν ειμασταν μικροι:D, πηγαιναμε τακτικα στο βαλτο με τα μηχανακια 

• Love 1
  • Like 3

Στρατακο εννοουσα τους παλιους τους "δουλεμενους" παραδοσιακους με τις τραγιασκες!(εγω στο Διδυμοτειχο ημουν το 95!!)αλλα τελικα τιποτα δεν ειναι οπως φαινεται!

@SAX συμφωνουμε ολοι αλλα πες μας...ποτε προλαβες κ τα εκανες αυτα οταν στο προφιλ σου λεει οτι εισαι 11 χρονων?:D

• Like 3
  • Haha 1

19 hours ago, Akis_Varg said:

Στρατακο εννοουσα τους παλιους τους "δουλεμενους" παραδοσιακους με τις τραγιασκες!(εγω στο Διδυμοτειχο ημουν το 95!!)αλλα τελικα τιποτα δεν ειναι οπως φαινεται!

@SAX συμφωνουμε ολοι αλλα πες μας...ποτε προλαβες κ τα εκανες αυτα οταν στο προφιλ σου λεει οτι εισαι 11 χρονων?:D

Καλημέρα,έναν φραπέ σκέτο με γάλα....

που είναι το περίεργο ρε Ακη?

Stratakos ναι η ποιότητα στην επαρχία είναι πολύ καλύτερη,όταν είμαστε μικροί μας αρέσει θεσ/νικη και στα μεγάλα αστικά κέντρα,οι φοιτητές κάνουν κρα να έρθουν εδώ αλλά μετά τα βαριέσε ειδικά αν μεγαλώσεις.Δε βρίσκεις να παρκάρεις,νεύρα καυσαέρια κλπ Στην επαρχία είναι πολύ καλύτερα και το βασικό είναι ότι εκτιμάς αυτά που έχεις.

• Love 1
  • Like 3

• Create New...