Jump to content
ACMILANGR

Το καφενείο του WeHellas - Χαλαρή συζήτηση ... και όχι μόνο!

Recommended Posts

1 minute ago, Maniakos said:

Ρε φίλε πόσο θες δηλαδή? Αυτό που δεν ψάχνεστε και κοροιδέυετε τον άλλον που έψαξε να βρεί κάτι για εσάς...

Σου έκανα like;-----ΝΑΙ.

Σε κορόιδεψα που βρήκες κάτι για μένα;Ενώ ήδη είπα πως ο μόνος λόγος που ρώτησα είναι για να τρολάρω τον Χελλένες.-----ΟΧΙ.

Έλα ''ρε φίλε'' μανιακέ,σε παρακαλώ δηλαδή,διάβασε τα posts μου.Για τόσο χαζό με έχεις;

Άντε να το κάνω φραγκοδίφραγκα,ξέρω από PC,έχω PC,έχω laptop,εχω android tablet,έχω tvbox,έχω οθόνη 4Κ,έχω προιόντα RAZER,έχω iphone,έχω και ένα S7 edge,είμαι gadgetάκιας...ξέρω πόσο κοστίζει ένα PC και ξέρω πόσο κοστίζει μια κονσόλα PS4 pro.

Δεν ήθελα την βοήθεια σας στην τιμή,στο ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ του Χελλένες θέλω συμπαραστάτες που πιστεύει πως τα 338 euro που κοστίζει ένα PS4 pro,είναι πεταμένα λεφτά γιατί είναι σκουπιδοκονσόλα.

Αυτή η κολώνια κρατάει χρόνια και έπρεπε να το καταλάβεις γιατί το ανέφερα δυο-τρία post πιο πάνω.

Από δω και κάτω δεν αναφέρομαι σε σένα αγαπητέ @Maniakos.

Περιμένω απάντηση ΧΕΛΛΕΝΕΖΖΖΖΖ

Εγώ θα παίζω FUT με εκατομμύρια χρήστες και εσύ θα έχεις corrupted data με καμιά δεκαριά χρήστες στο forum που φτιάχνει σουπερλίγδα για το FIFA.

EEEEEEEEEEE ρε πως σε γλεντάω λέμε...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,

Είχες κελαηδήσει πριν καιρό και δεν είχα ασχοληθεί,πάρτα τώρα που βγήκαν τα specs εφόσον την θες την κόντρα σου.

Υ.Γ ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ.

• Haha 2

2 hours ago, Panagiotis54 said:

φιλε εγω δεν χτιζω pc για να παιξω προ, οταν φτιαχνω 1 φορα στην αρχη το κανω για να παιξω απαιτητικα παιχνιδια dishonored 2,mass effect, gta, witcher, red dead τοσες και τοσες παιχνιδαρες και για να εχω για τα επομενα χρονια....ακομα δεν χτιζεις pc μονο για να παιζεις games αλλα και για αλλα πραγματα και επισης δεν χτιζω pc γιατι το πληκτρολογιο και την οθονη και την καρεκλα τα εχω απο χθες, ουτε κουτι αλλαζεις ουτε psu αλλαζεις, ουτε motherboard αλλαζεις συχνα αν και προσωπικα φτανω σε σημειο αλλαγης, αν εχεις κανει καλες επιλογες ολα αυτα μενουν ιδια και αλλαζεις μονο καρτα αναλογα τις απαιτησεις σου ανα 4-5 ισως και 6 χρονια οπως εκανα εγω 2011-2017 με καρτα 250 ευρω η οποια επαιζε το προ μεχρι χθες σε ολα full απλα ηθελα και αλλαξα, και καποια στιγμη cpu, αλλωστε πλεον τα παντα τρβανε λιγοτερα ή και το μισο ρευμα απο πριν 4 χρονια αρα η psu σου ειναι παραπανω απο αρκετη πλεον! οσο για τα windows...ε ενταξει ας μην κοροιδευομαστε κιολας...τεσπα εχω ξεφυγει καργα απο το θεμα μας εχουμε τοπικ για το συγκεκριμενο! αλλα οπως και να εχει τα βαζεις κατω και ζυγισεις...αν παιζεις μονο 1 παιχνιδι ειναι αλλο πραγμα

Παναγιώτη πες πως ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ τίποτα και θες να παίξεις PES σε ανάλυση 4Κ.

Συγκρίνεται η τιμή ενός PS4 pro με ένα desktop PC;

Σαφώς και όχι.

Red dead έπαιζες στο PC;Bloodborne;Uncharted;Ηorizon;Τhe last of us;

Aς τελειώνει η πλάκα.Ο τύπος μου μίλαγε για 50 ευρώ ετήσια συνδρομή στο plus,που τώρα κοστίζει 60 αλλά πάντα την αγοράζω 35....και δεν θα ρωτήσω εγώ για windows;

Αφήστε με να τον γλεντήσω λίγο ρε παιδιά,αφού εμείς μεταξύ μας συμφωνούμε.

Μάλλον δεν καταλάβατε το ύφος μου και την διάθεση να τρολάρω τον Χελλλλλένεζζζζζζςςςςςς.

• Like 1

Φιλαράκι δεν γνώριζα οτι τρόλλαρες το παιδί νόμιζα ρώταγες σοβαρά...Συγνώμη τότε για την απάντηση μου... Peace :D

• Like 2

Just now, Maniakos said:

Φιλαράκι δεν γνώριζα οτι τρόλλαρες το παιδί νόμιζα ρώταγες σοβαρά...Συγνώμη τότε για την απάντηση μου... Peace :D

Xαχα,ναι ντε,αφού είχα όρεξη!

:metal:

• Haha 1

Koνσολα παιρνεις αν γουσταρεις τις αποκλειστικοτητες και αν δεν εχεις χρονο και παιζεις αραια και που!
PC παιρνεις και για παιχνιδια αλλα και για αλλα πραγματα
4K δεν παιζεις πουθενα εκτος απο πασιεντζα εκτος και αν τα εχεις τα λεφτα οποτε δεν σε νοιαζει η συγκριση παιρνεις και τα 2
η συνθεση των unboxholicks δεν μου αρεσει απολυτα δεν χρειαζεται να παρεις ripjaw τωρα για ραμ, επισης αν παρεις 1060 με 3gb vram για να γλυτωσεις 20 ευρω σορρυ αλλα.....

Edited by Panagiotis54
  • Love 1
  • Like 1

33 minutes ago, Bakogoal said:

.......

Συγκρίνεται η τιμή ενός PS4 pro με ένα desktop PC;

Σαφώς και όχι.

Red dead έπαιζες στο PC;Bloodborne;Uncharted;Ηorizon;Τhe last of us;

.....................................

Πάει και παίρνει ο κόσμος τα σκουπιδοκούτια για να παίζει τέτοια σκουπιδοπαίχνιδα.....για να μην πω για τις άλλες γιαπωνέζικες ανοησίες ενός γραφικού (Ico-Shadow of the Colossus-The last guardian) ή του άλλου του χαζο-Γάλλου, του Cage (Heavy Rain κλπ)........:thumbsup:

Troll mode εννοείται.

Φίλε Maniake, υπάρχει story ετών με τον Hellenes, λογικό να μην γνώριζες. Πάντως, έχω δει κι εγώ πρόσφατα τα builds των Unboxholics κι έχουν ενδιαφέρον (κυρίως για κόσμο που θέλει κάποια έτοιμη πρόταση, χωρίς να το πολυψάξει). Γενικά, νομίζω ότι για ένα καλό desktop και με προοπτική βάθους χρόνου, είναι απαραίτητο ένα 800άρι περίπου (χωρίς να είμαι γνώστης φυσικά), ενώ για κάτι πιο δυνατό και με δυνατότητα 4k, χιλιάρικο και πάνω. Η φτωχο-κονσολίτσα (μάλιστα με τις προσφορές στο απλό Ps4, τη βγάζεις ακόμα πιο φθηνά) είναι άριστη λύση, και συχνά έχεις πλεονεκτήματα που δεν έχεις στο Pc. Γενικώς βέβαια, είναι δύο πράγματα που δεν πρέπει να συγκρίνονται.....

Edited by toninio
  • Like 1
  • Haha 1

6 hours ago, Bakogoal said:

Άντε να το κάνω φραγκοδίφραγκα,ξέρω από PC,έχω PC,έχω laptop,εχω android tablet,έχω tvbox,έχω οθόνη 4Κ,έχω προιόντα RAZER,έχω iphone,έχω και ένα S7 edge,είμαι gadgetάκιας...

Κυριακο εισαι ελευθερος?πισινα εχεις?κ τι αμαξι?:D

Edited by Mean_Machine
  • Love 1
  • Like 2
  • Haha 3

χαχαχαχαχαχαχαχ

ΕΛΕΟΟΟΣΣΣ

750 ευρω για σκουπιδοποδοσφαιρακια;

ΕΛΕΟΣΣΣ

FIFA 17 4k:

Επεξ €65

Μητρ €60

Καρτα γραφ €250 (1060 3gb)

Μνημ €65

Τροφ €60

κουτι €30

σκληρ €50

580 με 4κ

Για 1080p κατεβαινει στα €460

Пωωω τρελλαα λεφτααα

• Like 2

Για 1080p αγοράζω με 180 ευρω ή και λιγότερο ένα ps4 πρώτης γενιάς και μέχρι τα 460 ευρώ περισσεύουν πολλά για γλέντια....μιλαμε για πολλά γλέντια...θα ανοίγω πελφεντερε στη Μύκονο και θα κερνάω και κάνα δυο βιζιτες....γλεντια λέμε σήμερα.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  

• Love 1
  • Like 2
  • Haha 2

8 hours ago, toninio said:

Πάει και παίρνει ο κόσμος τα σκουπιδοκούτια για να παίζει τέτοια σκουπιδοπαίχνιδα.....για να μην πω για τις άλλες γιαπωνέζικες ανοησίες ενός γραφικού (Ico-Shadow of the Colossus-The last guardian) ή του άλλου του χαζο-Γάλλου, του Cage (Heavy Rain κλπ)........:thumbsup:

Troll mode εννοείται.

Φίλε Maniake, υπάρχει story ετών με τον Hellenes, λογικό να μην γνώριζες. Πάντως, έχω δει κι εγώ πρόσφατα τα builds των Unboxholics κι έχουν ενδιαφέρον (κυρίως για κόσμο που θέλει κάποια έτοιμη πρόταση, χωρίς να το πολυψάξει). Γενικά, νομίζω ότι για ένα καλό desktop και με προοπτική βάθους χρόνου, είναι απαραίτητο ένα 800άρι περίπου (χωρίς να είμαι γνώστης φυσικά), ενώ για κάτι πιο δυνατό και με δυνατότητα 4k, χιλιάρικο και πάνω. Η φτωχο-κονσολίτσα (μάλιστα με τις προσφορές στο απλό Ps4, τη βγάζεις ακόμα πιο φθηνά) είναι άριστη λύση, και συχνά έχεις πλεονεκτήματα που δεν έχεις στο Pc. Γενικώς βέβαια, είναι δύο πράγματα που δεν πρέπει να συγκρίνονται.....

Τα φτωχαδακια με τις κονσολες τους και τα χιλιαρικα σε παιχνιδια....16 δηλαδη οχι και παρα πολλα....

Α και το denuvo παει πεθανε οποτε παλι ζητω το τσαμπα!!!

Που να το ξερα οτι ο πτωχος πλιν τιμιος ελληναρας που στα νάιντις επαιζε φουλ αντεγραμμενα θα φτασει σε τετοιο επιπεδο χλιδας σε εποχη μνημονιων να γινει ο πιο τιμιος με τον σταυρο στο χερι άπλας να σκαει τα 60αρια σαν στραγαλια!!

Α και εχοντας παιξει παιχνιδια με κοστος 200 ευρω και ανω (warhammer με ολα τα DLCs για παραδειγμα) στα μηδεν ευρω εχω ηδη ξεχρεωσει μηχανημα χιλιων ευρω....

• Thanks 1
  • Haha 1

Χαχαχαχαχα αυτό είναι topic! 

Τώρα γίναμε! 

57 minutes ago, Hellenes said:

Τα φτωχαδακια με τις κονσολες τους και τα χιλιαρικα σε παιχνιδια....16 δηλαδη οχι και παρα πολλα....

Που να το ξερα οτι ο πτωχος πλιν τιμιος ελληναρας που στα νάιντις επαιζε φουλ αντεγραμμενα θα φτασει σε τετοιο επιπεδο χλιδας σε εποχη μνημονιων να γινει ο πιο τιμιος με τον σταυρο στο χερι άπλας να σκαει τα 60αρια σαν στραγαλια!!

Α και εχοντας παιξει παιχνιδια με κοστος 200 ευρω και ανω (warhammer με ολα τα DLCs για παραδειγμα) στα μηδεν ευρω εχω ηδη ξεχρεωσει μηχανημα χιλιων ευρω....

Το πλιν δεν γράφεται έτσι. 

Τα είπαμε όμως τα περί φτώχειας... έχω τα πάντα.

Επίσης η οικονομική κατάσταση του καθενός είναι πέραν κριτικής. 

Εσείς οι μεγαλοαστοί θα έπρεπε να έχετε έστω αυτό το αστικό τακτ.

• Love 1
  • Like 1

1 hour ago, Hellenes said:

Εσυ τι  προβλημα εχεις με τα παιδια που εχουν κονσολες(Βαζω και τον εαυτο μου μεσα)?Μπορεις να μας πεις?Αν υποθεσουμε οτι με ενοιαζε το 4Κ(προσωπικα δεν με νοιαζει,μονο και μονο που τα παιχνιδια ειναι HD μου αρκει,ειμαι ολιγαρκης παναθεμα με) τοτε ακομα και ετσι με 338 ευρω μη πω 300 το ειχα στο αψε σβησε.Απο τα 580 ευρω που μας τσαμπουνας απο πανω μεχρι τα 300(338) ξερεις ποση διαφορα ειναι?Για να μη μιλησω στην περιπτωση που δεν με ενοιαζε καν το 4Κ .Εκει μιλαμε για τεραστια διαφορα.Στα ειπε και ο φιλος Κυριακος πιο πανω μη τα ξαναλεμε.Ξεκολλα λιγο.Θες να εχεις pc?Μπραβο σου.Απο κει και περα σταματα να χλευαζεις ολους εμας που εχουμε κονσολες γιατι οπως και να το κανουμε ειναι πιο οικονομικες....

• Love 2
  • Like 1

26 minutes ago, Mean_Machine said:

Εσυ τι  προβλημα εχεις με τα παιδια που εχουν κονσολες(Βαζω και τον εαυτο μου μεσα)?Μπορεις να μας πεις?Αν υποθεσουμε οτι με ενοιαζε το 4Κ(προσωπικα δεν με νοιαζει,μονο και μονο που τα παιχνιδια ειναι HD μου αρκει,ειμαι ολιγαρκης παναθεμα με) τοτε ακομα και ετσι με 338 ευρω μη πω 300 το ειχα στο αψε σβησε.Απο τα 580 ευρω που μας τσαμπουνας απο πανω μεχρι τα 300(338) ξερεις ποση διαφορα ειναι?Για να μη μιλησω στην περιπτωση που δεν με ενοιαζε καν το 4Κ .Εκει μιλαμε για τεραστια διαφορα.Στα ειπε και ο φιλος Κυριακος πιο πανω μη τα ξαναλεμε.Ξεκολλα λιγο.Θες να εχεις pc?Μπραβο σου.Απο κει και περα σταματα να χλευαζεις ολους εμας που εχουμε κονσολες γιατι οπως και να το κανουμε ειναι πιο οικονομικες....

Νικο κάνεις ένα λάθος, του μιλάς σοβαρά. 

Εδώ η φάση θέλει μόνο τσουνξ  (τσούξιμο στο χωριό μου) και σφινξ  (σφίξιμο πριν το χέσιμο, επίσης στο χωριό μου)

:hehe:

• Like 1
  • Haha 2

Hellenes, χιλιάρικα σε παιχνίδια; 

Σε κανένα παιχνίδι για το Ps4 δεν έχω δώσει πάνω από 45 ευρώ, όλα από ίντερνετ και την άλλη μέρα είναι σπίτι σου. Μην πω για παιχνίδια του Ps3, πάμφθηνα πλέον, το οποίο Ps3 ακόμα χρησιμοποιώ φυσικά. Ο φυσιολογικός\μέσος χρήστης πόσα παιχνίδια θα παίξει; Κάποτε που κατέβαζα αβέρτα σε torrents, είχα στη διάθεσή μου άπειρα παιχνίδια, αλλά κατέληγα να παίζω μόνο λίγα, γιατί στο σωρό λίγα αξίζουν να δώσουμε το χρόνο μας. Ε αυτά τα λίγα παίζω και τώρα, αφού τα έχω ψάξει πολύ καλά πιο πριν, αλλά τώρα τα πληρώνω σε λογικές τιμές, αγοράζοντας κάτι που αξίζει, και μου μένουν κιόλας με την κασετίνα τους και το manual, γιατί εμένα με ενδιαφέρει και αυτό. Θα πάρω λοιπόν λίγα παιχνίδια το χρόνο, λογικά έξοδα για ένα χόμπι μας νομίζω........

To ότι τα παιχνίδια χακάρονται και κατεβαίνουν τσάμπα είναι άλλη ιστορία. Το κανονικό (και δεν υπερασπίζομαι κανέναν, ούτε το παίζω τίμιος, απλά λέω το λογικό) είναι να πληρώνουμε για ένα προϊόν που κάποιος πουλάει. 

Μία χαρά είναι οι κονσόλες.......

ΥΓ: Έχει δίκιο φυσικά ο Bakos. Ο γνωστός Hellenes (που όλοι αγαπάμε) δεν σηκώνει από διάλογο. Μία χαρά έξυπνο παιδί και με άποψη είναι, απλά του αρέσει να λέει αυτό που θέλει και να το λέει εις το διηνεκές του χρόνου, χωρίς να πολυδίνει σημασία τί λέγεται γύρω του. Κι εγώ όσα του απαντάω δεν τα λέω για αυτόν (γιατί ξέρω τί θα απαντήσει), αλλά για να γίνεται κουβέντα με τους υπόλοιπους....... 

Edited by toninio
  • Like 3

Παντως εγω του δινω ενα δικιο του hellenes...δηλ θελει να πει οτι ο-κατα τα αλλα πτωχος-νεοελληνας προτιμα να κανει το κεφι του σκορποντας τα λεφτα του με τις κονσολες κ τα σχετικα ενω θα μπορουσε(παντα συμφωνα με τα λεγομενα του)τα λεφτα που κερδιζει ετσι(με το πισι), να τα διαθετει σε αγαθοεργιες κ να βοηθα τους αλλους συνhellenes...γι αυτον τον λογο σκαει κ οδυρεται τοσα χρονια....αλλα που να καταλαβετε εσεις!!ειναι ετσι ρε hellenes?πες την αληθεια ρε μπαγασα!!

Edited by Akis_Varg
  • Like 1
  • Haha 3

Έχω πάρει καμία 20 παιχνίδια με 16 ευρώ στο skroutz. 

Alien isolation special edition 

Diablo ultimate evil edition 

Mortal Kombat complete edition 

Lord of the rings shadow of Mordor ultimate edition 

Skyrim game of the year για ps3

Red dead redemption game of the year για ps3

Uncharted 1,2,3 για ps3

Fallout 3,Fallout New Vegas για ps3

Lords of the Fallen 

Κάτι assassin's creed που δεν έχω ασχοληθεί...

Έχει πολύ πράμα στα 16 ευρώ.

Είναι αστείο και θλιβερό να υπερασπιζόμαστε είτε τα pc είτε τις κονσόλες.Μακαρι όλοι μας να έχουμε την δυνατότητα να αγοράζουμε όλες τις πλατφόρμες και να μην χρειάζεται αυτό που γίνεται τώρα. 

Να θεοποιουμε πχ τα PC επειδή τα αγοράσαμε και να λοιδορούμε τις υπόλοιπες πλατφόρμες επειδή δεν τις αγοράσαμε. 

Είναι τραγικό αυτό.

• Love 1
  • Like 3

41 minutes ago, Bakogoal said:

320 ευρω δηλ! α πα πα πααα!τωρα ετοιμασου να τ ακουσεις!!

• Haha 1

5 hours ago, Akis_Varg said:

320 ευρω δηλ! α πα πα πααα!τωρα ετοιμασου να τ ακουσεις!!

Βάλε και άλλα 30-40 ευρώ για τα μεταφορικά...:cry:

• Haha 2

13 hours ago, Bakogoal said:

.........................

Είναι αστείο και θλιβερό να υπερασπιζόμαστε είτε τα pc είτε τις κονσόλες...............

Kαι μάλιστα, αν κάποιος ψαχτεί σε e-shops του εξωτερικού, μπορεί να γλιτώσει και άλλα χρήματα. 

Φυσικά και είναι ακριβά τα περισσότερα παιχνίδια (ειδικά οι ΑΑΑ τίτλοι), αλλα αυτό που λέμε είναι ότι με το κατάλληλο ψάξιμο και υπομονή (ας μην τα παίξουμε όλα day one, δεν έγινε και τίποτα) είναι μια χαρά οι τιμές. Εμένα δεν με πειράζει να πάρω και μεταχειρισμένο ένα παιχνίδι (συνήθως από ένα συγκεκριμένο κατάστημα, που ό,τι δίνει είναι σαν καινούριο), εάν βρω μεγάλη διαφορά τιμής. 

Μιας που αναφέρεις τίτλους, το Alien το έχω κι εγώ στα σχέδια (νομίζω έχω βρει πάμφθηνη και την Ps4 έκδοση, αν θυμάμαι καλά). Για το Red Dead Redemption με 16 ευρώ, καλά, είναι σαν να πήρες τον Νευμάρ από την Μπαρτσελόνα με 5 εκ. Το Prey που έχω ψηλά στην λίστα για να παίξω, έχει πέσει κάπου στα 30, ενώ και το Horizon:Zero Dawn το βρίσκεις πια αρκετά χαμηλά. 

Η ουσία φυσικά είναι αυτή, ότι είναι αστείο να υπερασπιζόμαστε ή να κατηγορούμε την εκάστοτε πλατφόρμα. Εγώ αν είχα την άνεση, θα επαιρνα και Xbox και θα είχα και δυνατό Pc. Eξάλλου, ποιό το νόημα να συγκρίνονται Pc με κονσόλες, δύο πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους.............

• Like 2

Έτσι είναι, το Alien για ps4 το είχα πάρει 16,90.

Το prey το ειδα χθες 23 στο skroutz.

Τα Dishonored τα είχα τσιμπήσει 34 ευρώ και τα δύο για ps4 πριν 1 μήνα.

Δίνω 60 για FIFA και NBA2K,για τίποτε άλλο. 

Καλά φέτος για icon edition έδωσα 90!

• Like 1

33 minutes ago, toninio said:

Kαι μάλιστα, αν κάποιος ψαχτεί σε e-shops του εξωτερικού, μπορεί να γλιτώσει και άλλα χρήματα. 

Φυσικά και είναι ακριβά τα περισσότερα παιχνίδια (ειδικά οι ΑΑΑ τίτλοι), αλλα αυτό που λέμε είναι ότι με το κατάλληλο ψάξιμο και υπομονή (ας μην τα παίξουμε όλα day one, δεν έγινε και τίποτα) είναι μια χαρά οι τιμές. Εμένα δεν με πειράζει να πάρω και μεταχειρισμένο ένα παιχνίδι (συνήθως από ένα συγκεκριμένο κατάστημα, που ό,τι δίνει είναι σαν καινούριο), εάν βρω μεγάλη διαφορά τιμής. 

Μιας που αναφέρεις τίτλους, το Alien το έχω κι εγώ στα σχέδια (νομίζω έχω βρει πάμφθηνη και την Ps4 έκδοση, αν θυμάμαι καλά). Για το Red Dead Redemption με 16 ευρώ, καλά, είναι σαν να πήρες τον Νευμάρ από την Μπαρτσελόνα με 5 εκ. Το Prey που έχω ψηλά στην λίστα για να παίξω, έχει πέσει κάπου στα 30, ενώ και το Horizon:Zero Dawn το βρίσκεις πια αρκετά χαμηλά. 

Η ουσία φυσικά είναι αυτή, ότι είναι αστείο να υπερασπιζόμαστε ή να κατηγορούμε την εκάστοτε πλατφόρμα. Εγώ αν είχα την άνεση, θα επαιρνα και Xbox και θα είχα και δυνατό Pc. Eξάλλου, ποιό το νόημα να συγκρίνονται Pc με κονσόλες, δύο πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους.............

Τουλαχιστον παιρνετε χαμπαρι πως τρολλαρω χαχαχαχαχ

Αλλα περαν της πλακας δεν ειναι και τοσο διαφορετικα οταν το 99% των παιχνιδιων ειναι multiplatform....

Οσο για τα λεφτα για αερα κοπανιστο software ειναι κριμα οταν μαζι με το πληρωμενο online (€60 πλεον ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ) σε 3-4 χρονια εισαι μεσα χιλιαρικο που θα ειχες εξωγηινο μηχανημα....

15 hours ago, Mean_Machine said:

Δυστυχως δεν ειναι οικονομικες... Στην πραγματικοτητα παντα....

14 hours ago, Akis_Varg said:

Παντως εγω του δινω ενα δικιο του hellenes...δηλ θελει να πει οτι ο-κατα τα αλλα πτωχος-νεοελληνας προτιμα να κανει το κεφι του σκορποντας τα λεφτα του με τις κονσολες κ τα σχετικα ενω θα μπορουσε(παντα συμφωνα με τα λεγομενα του)τα λεφτα που κερδιζει ετσι(με το πισι), να τα διαθετει σε αγαθοεργιες κ να βοηθα τους αλλους συνhellenes...γι αυτον τον λογο σκαει κ οδυρεται τοσα χρονια....αλλα που να καταλαβετε εσεις!!ειναι ετσι ρε hellenes?πες την αληθεια ρε μπαγασα!!

To αστειο ειναι να κατηγορειται το Pc ως χλιδα ενω ηταν ειναι και θα ειναι παντα και για παντα του φτωχου....

• Love 1

5 hours ago, Hellenes said:

To αστειο ειναι να κατηγορειται το Pc ως χλιδα ενω ηταν ειναι και θα ειναι παντα και για παντα του φτωχου....

Δεν ειπαμε αυτο αγαπητε...ο καθενας ας παιρνει οτι αγαπα...αλλα οχι κ οτι ηταν ή ειναι του φτωχου-αντιλαμβανομαι βεβαια πως το εννοεις κ εχεις ενα δικιο με την λογικη οτι ολα τα σπιτια εχουν ενα κουτι που το ονομαζουν pc κ πισι με πισι διαφερει αλλα ξερεις καλα οτι πριν 20 χρονια τουλαχιστον,ηθελες δυο μηνιατικα για να παρεις ενα πισι..οπότε....!

Παντως το παραδεχτηκες οτι τρολλαρεις...καποιοι το ξερουμε καποιοι δε το γνωριζουν κ τσιμπανε:hehe:

εγω το ειχα γραψει κ παλια..οτι μ αρεσει ο Αριστοφανικος σου λογος!!!

Edited by Akis_Varg
  • Love 1
  • Like 1

Από τότε που έγινα μέλος στο forum,με τον πρώτο λογαριασμό, ήσουν,είσαι και θα είσαι ο απόλυτος εξομοιωτής ποδοσφαίρου....εεε γράψε λάθος.

Ο απόλυτος εξομοιωτής TROLL που είχαμε ποτέ και για αυτό σε αγαπάμε. 

Αγάπη μόνο :wub:

• Love 2
  • Haha 1

• Create New...