Jump to content
ACMILANGR

Το καφενείο του WeHellas - Χαλαρή συζήτηση ... και όχι μόνο!

Recommended Posts

Εδω μπορουμε να συζηταμε(και να διαφωνουμε!)χαλαρα για οποιοδηποτε θεμα, πινοντας τον καφε μας(και οτι αλλο θελει ο καθενας κ προσφερει το καταστημα)οπως επισης να λεμε οτι "εξυπναδα" θελουμε σαν να ειμασταν εξω!!Ατομα υπο την επηρεια αλκοολ που επιτιθενται στους αλλους κ καταστρεφουν το κλιμα δεν γινονται δεκτοι στο καταστημα κ θα αποβαλλονται απο την αιθουσα!                          εκ της ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α μάλιστα. είπα να κάνω μια βόλτα και σε αυτό το topic και βλέπω πως ο "ιός" των θεωριών περι account boost - ip κλπ εχει μεταδοθεί και εδώ

:yupi:

Edited by Akis_Varg
  • Like 1

Επεσε συρμα κ ηρθες ε?:hehe: εδω η γη ειναι επιπεδη!!

Εδω δεν υπαρχουν ip φαντασματα κλπ (που πρωτη φορα απο καποιους παικτες του φιφα το ακουσα)..εδω υπαρχει μονο λιγο script-τελος!

Για τον μανατζερ...δε θα με χαλασει να ενισχυσω την ομαδα με bale κ ινιεστα...εχω κ 5-6 γυμναστες στο πλαι συν αυτους που  θα κανω...οποτε το εχω βαλει στοχο μεσα στην εβδομαδα να τους παρω κ τελος οπως ειπα χτες..φινίτο...καλο καλοκαιρι..στο καινουριο τωρα-γεροι να μαστε !

Edited by Akis_Varg

7 minutes ago, Akis_Varg said:

Επεσε συρμα κ ηρθες ε?:hehe: εδω η γη ειναι επιπεδη!!

Εδω δεν υπαρχουν ip φαντασματα κλπ (που πρωτη φορα απο καποιους παικτες του φιφα το ακουσα)..εδω υπαρχει μονο λιγο script-τελος!

Για τον μανατζερ...δε θα με χαλασει να ενισχυσω την ομαδα με bale κ ινιεστα...εχω κ 5-6 γυμναστες στο πλαι συν αυτους που  θα κανω...οποτε το εχω βαλει στοχο μεσα στην εβδομαδα να τους παρω κ τελος οπως ειπα χτες..φινίτο...καλο καλοκαιρι..στο καινουριο τωρα-γεροι να μαστε !

77_Ghostbusters.jpg

• Like 1

Παρακαλω καντε με mention αν τυχον συνεχιστει αλλου η κουβεντα...:sign0008:(πρεπει να φυγω τωρα!)

@ACMILANGRΒαλε μας κ κανα τραγουδακι  απο maiden ν ακουσουμε...εδω  σ αυτο το τοπικ ομως...καλοκαιρι μπηκε ... να κανουμε τρελες!(κ που να σφιξουν κ αλλο οι ζεστες!)

Edited by Akis_Varg

15 minutes ago, Akis_Varg said:

Παρακαλω καντε με mention αν τυχον συνεχιστει αλλου η κουβεντα...:sign0008:(πρεπει να φυγω τωρα!)

@ACMILANGRΒαλε μας κ κανα τραγουδακι  απο maiden ν ακουσουμε...εδω  σ αυτο το τοπικ ομως...καλοκαιρι μπηκε ... να κανουμε τρελες!(κ που να σφιξουν κ αλλο οι ζεστες!)

έτσι για να χαλαρώσουμε λίγο

• Like 1

13 hours ago, Platini_Athens said:

Δεν θελω να σου ''χαλασω'' το e-sport ....ουτε ευχομαι να αλλαξει και να γινει οπως το φανταζομαι και θα ηθελα.

Απλα εμενα μου αρεσει ο ρεαλισμος....πχ στην πραγματικοτητα.... ο Σπεσιαλ 5 να εισαι (ο Μουρινιο) με 11 τερματαδες δεν θα πας και πολυ μακρυα.

Απο τη στιγμη που λες ομως οτι αυτο θελεις στο παιχνιδι, επισης οτι αυτος ειναι παιχταρας (κατι που δεν αμφισβητω οτι ειναι) και σου αρκει σαν απαντηση ΟΚ απο μενα!

Σιγουρα δεν προκειται να βγαλουμε ακρη. Ειμαστε και σε λαθος φορουμ... χε χε χε

Σεβομαι οτι διαφωνεις και την αποψη σου ...παντα λεω οτι δεν θελω να πεισω κανεναν φιλο του φορουμ εκτος αν βλεπει τα ιδια με μενα......το μονο θεμα που ειχα μαζι σου ηταν με τους ''χαρακτηρισμους'' αλλα νομιζω το λυσαμε. 

Φιλικα απο μενα, παντα

edit:  φιλε @Bakogoalαληθεια ομως θα ηθελα τη γνωμη σου καποια στιγμη στο φορουμ του φιφα ΠΩΣ γινεται μια ομαδα απο τερματοφυλακες χωρις ατομικη χημεια χωρις συνολικη χημεια επισηες  να τρεχει, να ντριμπλαρει, να πασαρει, να ''φινισαρει'' (τι ειπαααα) κλπ κλπ οσο καλος κι αν εισαι παιχτικως.....εδω ΟΛΟΙ πασχιζουμε να παρουμε (εσυ δεν ελεγες στον Darap21 να παρει συγκεκριμενα wingers Beasts????) εκεινους τους παιχτες και να φτιαξουμε εκεινες τις ομαδες ωστε να ειναι ανταγωνιστκες ονλαιν.

Να πω σε παίκτη που πασχίζει στις χαμηλές κατηγορίες,να παίξει με τερματοφύλακες;

Θεωρώ πιο ευκολο για αυτόν να παίξει με κανονική ομάδα και beast παίκτες.

Ο άλλος είναι pro player,δεν γίνεται να συγκριθεί με τον Darap. 

• Like 1

16 minutes ago, Bakogoal said:

Ο άλλος είναι pro player,δεν γίνεται να συγκριθεί με τον Darap. 

αλλο ηταν το ερωτημα μου....παμε παλι ....εγω σε ρωτησα να μου πεις τη γνωμη σου ουσιαστικα ΠΩΣ γινεται ακομα κι ενας πρωταθλητης παιχτης να  υπερβαινει δεν ξερω πως να το πω καλυτερα τα του παιχνιδιου....τους ΝΟΜΟΥΣ του game..... δλδ οτι αφορα τα στατς των παιχτων και καταφερνει να σηκωσει την dev 1 κοντρα σε αλλους επισης καλους παιχτης με υπερομαδες κομπλε σε καθε θεση, με χημειες ατομικες και συνολικες, με καρτες κεμ που ανεβαζουν κι αλλο τα στατς.......με 11 τερματαδες.

Δεν σου ειπα οτι επρεπε να πεις στον Νταραπ να παιξει με 11 τερματαδες!!!! που/πως το καταλαβες ετσι το ερωτημα μου???????

Ειναι σαν να μου λες οτι σου φαινεται φυσιολογικο πχ σε ενα παιχνιδι σαν το COD ή το BF4 (στην τυχη λεω το παραδειγμα διοτι δεν παιζω τετοια παιχνιδια αλλα με βαση τη λογικη μου .....) να νικας τους αντιπαλους σου με μαχαιρι ή εστω με πιστολακι με 6 σφαιρες ενω οι αλλοι σε βομβαρδιζουν ή σε γαζωνουν με πολυβολα.

Διοτι αυτο μου λες/μου ειπες σε προηγουμενο ποστ ...σορρυ και το επικροτεις αφου εγραψες οτι ετσι θες ενα e-sport.

Kι ηρθα εγω....κι ο @vagoe.....και σας ειπαμε οτι ΚΑΤΙ συμβαινει....ο φιλος το εξηγησε ως cheat....εγω διαφορετικα......μπορει να κανω και λαθος κ η εξηγηση του φιλου να ειναι σωστη, δεν μου αρεσει ποτε να ειμαι απολυτος αλλωστε.

Αλλα το οτι δεν συμβαινει τπτ παραξενο/περιεργο και ολα τα σχετικα......επειδη ο αλλος ειναι PRO παιχτης..... ΟΚ!!!!!! :) 

Που ειναι η σχολη που πηγε αυτος να παω να κανω εγγραφη ...να μαθω να παιζω!!!! σορρυ που το ριχνω στην πλακα/χιουμορ αλλα με ξεπερναει!!!!

Edited by Platini_Athens
  • Like 1

1 minute ago, Platini_Athens said:

αλλο ηταν το ερωτημα μου....παμε παλι ....εγω σε ρωτησα να μου πεις τη γνωμη σου ουσιαστικα ΠΩΣ γινεται ακομα κι ενας πρωταθλητης παιχτης να  υπερβαινει δεν ξερω πως να το πω καλυτερα τα του παιχνιδιου....τους ΝΟΜΟΥΣ του game..... δλδ οτι αφορα τα στατς των παιχτων και καταφερνει να σηκωσει την dev 1 κοντρα σε αλλους επισης καλους παιχτης με υπερομαδες κομπλε σε καθε θεση, με χημειες ατομικες και συνολικες, με καρτες κεμ που ανεβαζουν κι αλλο τα στατς.......με 11 τερματαδες.

Δεν σου ειπα οτι επρεπε να πεις στον Νταραπ να παιξει με 11 τερματαδες!!!! που/πως το καταλαβες ετσι το ερωτημα μου???????

Ειναι σαν να μου λες οτι σου φαινεται φυσιολογικο πχ σε ενα παιχνιδι σαν το COD ή το BF4 (στην τυχη λεω το παραδειγμα διοτι δεν παιζω τετοια παιχνιδια αλλα με βαση τη λογικη μου .....) να νικας τους αντιπαλους σου με μαχαιρι ή εστω με πιστολακι με 6 σφαιρες ενω οι αλλοι σε βομβαρδιζουν ή σε γαζωνουν με πολυβολα.

Διοτι αυτο μου λες/μου ειπες σε προηγουμενο ποστ ...σορρυ και το επικροτεις αφου εγραψες οτι ετσι θες ενα e-sport.

Kι ηρθα εγω....κι ο @vagoe.....και σας ειπαμε οτι ΚΑΤΙ συμβαινει....ο φιλος το εξηγησε ως cheat....εγω διαφορετικα......μπορει να κανω και λαθος κ η εξηγηση του φιλου να ειναι σωστη, δεν μου αρεσει ποτε να ειμαι απολυτος αλλωστε.

Αλλα το οτι δεν συμβαινει τπτ παραξενο/περιεργο και ολα τα σχετικα......επειδη ο αλλος ειναι PRO παιχτης..... ΟΚ!!!!!! :) 

Που ειναι η σχολη που πηγε αυτος να παω να κανω εγγραφη ...να μαθω να παιζω!!!! σορρυ που το ριχνω στην πλακα/χιουμορ αλλα με ξεπερναει!!!!

Πατάει τα κουμπάκια με χαρακτηριστική ευστροφία, εκμεταλλεύεται τους μηχανισμούς του παιχνιδιού και έτσι κερδίζει. 

Θεωρώ πολύ ωραίο αυτό το γεγονός. 

Ένα παιχνίδι που ο καλύτερος κερδίζει. 

Αν τώρα συναντήσει ισάξιο παίκτη τότε αυτός που έχει σωστή ομάδα, έχει περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας. 

• Like 1

Μάγκας μεγάλος ο τύπος που με GK το έκανε αυτό. 

respect απο εμένα.

Μην ξεχνάμε πως έχω κερδίσει την Real Madrid του mitropoylos με μισό αστέρι ομάδα καμιά 10 φορές.....

Edited by ACMILANGR
  • Like 1

2 minutes ago, Bakogoal said:

Πατάει τα κουμπάκια με χαρακτηριστική ευστροφία, εκμεταλλεύεται τους μηχανισμούς του παιχνιδιού και έτσι κερδίζει. 

Θεωρώ πολύ ωραίο αυτό το γεγονός. 

Ένα παιχνίδι που ο καλύτερος κερδίζει. 

Αν τώρα συναντήσει ισάξιο παίκτη τότε αυτός που έχει σωστή ομάδα, έχει περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας. 

Ολοι κουμπακια παταμε....τα ιδια....για τα στατς που σου εγραψα.....δεν ειπες κατι ...αρα δεν ειναι θεμα στατς να υποθεσω??????

Λες οτι στο παιχνιδι ο καλυτερος κερδιζει......ΟΚ τον Νταραπ, τον Μητροπουλο, εμενα (βαζω κι εμενα μεσα) πες ΜΠΙΠεσε μας!!!!!

Ο Μιχαλης Ελλας εχει ποσταρει το αντιθετο.....που ειναι αποδεκτος στο φορουμ ενας πολυ καλος παιχτης ακομα κι απο τον φιλο @ACMILANGR που απ οτι βλεπω με παρακολουθει παντου και παντα ... :D  το λεω ως ευχαριστο αυτο οχι ειρωνικα!

5 minutes ago, Platini_Athens said:

Ολοι κουμπακια παταμε....τα ιδια....για τα στατς που σου εγραψα.....δεν ειπες κατι ...αρα δεν ειναι θεμα στατς να υποθεσω??????

Λες οτι στο παιχνιδι ο καλυτερος κερδιζει......ΟΚ τον Νταραπ, τον Μητροπουλο, εμενα (βαζω κι εμενα μεσα) πες ΜΠΙΠεσε μας!!!!!

Ο Μιχαλης Ελλας εχει ποσταρει το αντιθετο.....που ειναι αποδεκτος στο φορουμ ενας πολυ καλος παιχτης ακομα κι απο τον φιλο @ACMILANGR που απ οτι βλεπω με παρακολουθει παντου και παντα ... :D  το λεω ως ευχαριστο αυτο οχι ειρωνικα!

Εγώ δεν είμαι παιχταράς. Και αν ποτέ αποφασίσεις να παίξουμε θα το διαπιστώσεις. 

ο michalis_hellas ΕΙΝΑΙ παιχταράς από τους λίγους. Θεωρεί πως στο seasons δεν υπάρχει μεγάλο skill-gap και ο καλύτερος δεν κερδίζει πάντα και έχει δίκιο. Βέβαια παρόλα αυτά έχει απίστευτα στατιστικά νικών/ηττών...

Το seasons πάντως είναι πιο δίκαιο παιχνίδι απο το FUT γιατί παίζουν ισοδύναμες ομάδες (συνήθως) αντίπαλοι. 

για τα στατιτστικά θα σου πώ πως εννοείται πως βοηθάνε αλλά πάνω απ'όλα παίζει ρόλο πόσο καλά ξέρεις το παιχνίδι/

Edited by ACMILANGR

10 minutes ago, ACMILANGR said:

Μάγκας μεγάλος ο τύπος που με GK το έκανε αυτό. 

respect απο εμένα.

Μην ξεχνάμε πως έχω κερδίσει την Real Madrid του mitropoylos με μισό αστέρι ομάδα καμιά 10 φορές.....

δεν βλεπω καμια μαγκια σε ολο αυτο ...ουτε οτι κερδισε με τερματαδες ο τυπος την dev 1

ουτε οτι κερδισες με μισο αστερι τη ρεαλ.....10 φορες

σαν να κερδιζει ο Παναξιακος τη Ρεαλ 10 φορες ......που παιζει το Σαββατο τελικο τσου λου :D  .....

Ο Ρεαλισμος αγνοειται....θα ψαξει να τον βρει η Νικολουλη! :D 

Μαγκια θα ηταν ΑΝ παιζατε 5 ματς και επαιρνες τα 2......μαγκια και ρεαλισμος μαζι. 

Το οτι παιξατε 10 ματς......με αυτες τις ανισες ομαδες....θα ελεγα ΜΟΝΟ ....οτι ΠΟΛΛΑ (ματς) παιξατε :D  σε αυτο το αφυσικα μη ρεαλιστικο τελικα παιχνιδι.  

edit: εγραψες:   για τα στατιτστικά θα σου πώ πως εννοείται πως βοηθάνε αλλά πάνω απ'όλα παίζει ρόλο πόσο καλά ξέρεις το παιχνίδι/

νταξ το ακουσαμε κι αυτο!!! :D 

φιλε μα τι μας λες τωρα....σε ενα φιφα που ολοι ψαχνουν να αποκτησουν τους παιχταραδες και οχι σαπακια...που βαζουν καρτες κεμ ωστε να απογειωσουν τα στατιστικα......χαχαχαχαχα νταξ δεν εχει νοημα η συζητηση. Διαφωνουμε καθετα, οριζοντια, πλαγια....και σιγουρα ΔΕΝ θα με πεισετε, σιγουρα ουτε κι εγω (σας πειθω) οποτε μη κουραζουμε και το τοπικ με οσα συμβαινουν στον ανταγωνιστη (δεν ειναι σωστο).

Edited by Platini_Athens

8 minutes ago, Platini_Athens said:

δεν βλεπω καμια μαγκια σε ολο αυτο ...ουτε οτι κερδισε με τερματαδες ο τυπος την dev 1

ουτε οτι κερδισες με μισο αστερι τη ρεαλ.....10 φορες

σαν να κερδιζει ο Παναξιακος τη Ρεαλ 10 φορες ......που παιζει το Σαββατο τελικο τσου λου :D  .....

Ο Ρεαλισμος αγνοειται....θα ψαξει να τον βρει η Νικολουλη! :D 

Μαγκια θα ηταν ΑΝ παιζατε 5 ματς και επαιρνες τα 2......μαγκια και ρεαλισμος μαζι. 

Το οτι παιξατε 10 ματς......με αυτες τις ανισες ομαδες....θα ελεγα ΜΟΝΟ ....οτι ΠΟΛΛΑ (ματς) παιξατε :D  σε αυτο το αφυσικα μη ρεαλιστικο τελικα παιχνιδι.  

με μισό αστέρι  κερδίζω με 1-0 με μεγάλη ομάδα κερδίζω 5-0. Δεν ειναι σωστό;

Και επίσης κερδίζω κάποιον που είναι div5-div8. Έχει 

Edited by ACMILANGR

Επειδή ήδη έχει ξεφύγει το θέμα σε πολλά topics θα το συνεχίσετε εδώ. 

Επειδή το έκανε κάποιος δεν σημαίνει ότι είναι ο κανόνας .

Γίνεται, υπάρχει αλλά αν το κάνω εγώ ή εσύ δεν θα το πετύχουμε. 

Όσο για τα μαθήματα ορίστε:

http://www.krasi-fifa.com/lessons/

• Like 2

Είπα για τα στατιστικά. 

ΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΥΟ ΙΣΑΞΙΟΙ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ. 

Που δεν ειμαι σαφής ρε παιδιά; 

Υ.Γ οι διαφορές σου με τον Milan ή η συμφωνία απόψεων με το έγκυρο και έγκριτο μέλος του forum δεν με απασχολούν και δεν είναι το θέμα μας.

Edited by Bakogoal

1 minute ago, Bakogoal said:

Είπα για τα στατιστικά. 

ΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΥΟ ΙΣΑΞΙΟΙ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ. 

Που δεν ειμαι σαφής ρε παιδιά; 

Δεν είσαι σαφής γιατί δεν βάζεις τους παράγοντες boost account, boost lvl, καταραμένα ip

5 minutes ago, ACMILANGR said:

Δεν είσαι σαφής γιατί δεν βάζεις τους παράγοντες boost account, boost lvl, καταραμένα ip

oταν δεν εχεις τι να πεις ....το γυριζεις στους γκοστςμπαστερς, στην ειρωνια και στα περι ip....ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ προσωπικα κατι τετοιο διοτι δεν γνωριζω τπτ περι ip....προκαλω τον οποιονδηποτε να διαβασει οτι ποσταρα ΕΔΩ κι αν μου βρει αναφορα σε ip θα κερδισει χρυσο ρολοι! :D  

Νομιζω ομως οτι γιναμε σαφης ΟΛΟΙ.

Εγω χαιρετω διοτι οτι ειχα να πω το ειπα......φωτος και ειρωνειες δεν μου ταιριαζουν ουτε εχω σκοπο να την πω σε καποιον φιλο του φορουμ επειδη διαφωνω/επειδη βλεπω ΚΑΤΙ που δεν μου κολλαει στο παιχνιδι ενω εκεινος οχι!

Πιθανοτατα εισαστε pro παιχτες και σεις απλα δεν το γνωριζετε! Εγω μια φορα δεν ειμαι...

καλη συνεχεια και καλα ονλαιν ματς σε ολους μας, προοοοοο (PES) παιχτες, fifa pro παιχτες και μη pro  :)  

Ρε δεν σας φτάνει το τοπικ του ΦΙΦΑ και ήρθατε να διαφωνήσετε και εδώ ....:pp

Κάποιος/οι είναι στο κόσμο τους και δεν πρόκειται να βγάλετε άκρη .

Έμενα παντως αν σε ένα παιχνίδι που έχω τεράστια διαφορά με τον αντίπαλο πχ d1-d7 δεν μπορώ να τον κερδίσω με τους χειρότερους παίκτες τότε το παιχνίδι έχει πρόβλημα και δεν παίζει μεγάλο ρόλο η ικανότητα.

Ευτυχώς στο ΦΙΦΑ δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα και το απέδειξε το παιδί με τους gk...

• Like 1

@Platini_Athens σου απάντησα για τα στατιστικά;

Δεν σε ειρωνεύτηκα και αν θέλεις να συνεχίσουμε την κουβέντα,λάβε υπόψιν αυτό που είπε ο Ισίδωρος.

Αν ένας παίκτης D1 χάνει από έναν D7 (ο D1 παίζει με τερματοφύλακες) τότε το παιχνίδι είναι προβληματικό.

Εγώ συμφωνώ με αυτήν την άποψη,εσύ;

Αν διαφωνείς,καλά κάνεις,έχουμε διαφορετική άποψη για το e-gaming.

• Like 1

Eνα ενα....

Θεωρω οτι το τοπικ ειναι λιγο ειρωνικο και δεν θα κατσω πολυ να το ξερετε :D  

Θα απαντησω στον @bakogoal με τον οποιο διαφωνω αλλα συζηταει πολιτισμενα...ετσι νομιζω...

Αυτος με τους τερματαδες οπως ειπα δεν αμφισβητω οτι ειναι καλος παιχτης.....ο καλυτερος θελετε? ο καλυτερος

Να το αντιστρεψω λιγο ? μου επιτρεπεις??

Κοντρα σε εναν ασχετιδη (dev 7 λεει ο φιλος @bakogoal) ας πουμε οτι μπορει να κερδισει......ισως να μπορουσα κι εγω να το κανω αμα το παμε ετσι.....

Ομως το να κερδισει σερι ματς στην dev1 ...να παρει την κουπα.......κοντρα σε καλους παιχτες με υπερομαδες που βρισκονται εκει....στο φιναλε αποφασιστε (το λεω για τον Ζεζ αν και δεν θελω κουβεντες μαζι του διοτι εχει υφακι ανωτεροτητας και ειναι προσβλητικος παντα με μενα πισω απο το κομπιουτερακι του βεβαια) το επιπεδο ειναι υψηλο ή οχι........στις κονσολες λεω......διοτι εσεις εχετε ποσταρει τετοια πραγματα που παιζετε σε κονσολες σε σχεση με μας τους πισακιδες. 

Ομαδες με παιχτες μπιστς, με καρτες κεμ, που ντριμπλαρουν στο αψε σβησε.......

Δεν προσπαθω να σας πεισω αλλα δεν εχει νοημα ουτε κι εσεις να προσπαθησετε....

Τωρα οσον αφορα τα μαθηματα..... ειμαι αυτοδιδακτος και δεν τα παω καθολου ασχημα!

Ηταν ειρωνικο το περι σχολης.....για οσους ΔΕΝ το πιασαν:D

Ο κατα τα αλλα συμπαθης Κρασι με τη βλαχικη φωνη/προφορα του....... ρε παιδια σορρυ δεν παλευεται!

Εμεις δεν ειπαμε οτι ειναι ο Κανονας.....ουτε εγω ουτε ο @vagoe.....η απορια ηταν πως gkenein ayto...... Η απαντηση οτι ο αλλος ειναι προ επισης εμας δεν μας κανει....

Ειμαστε κλασικοι,  μαλλον γι αυτο :p  

Αναφερομαι στον ζουγκα....χωρις να θελω να κανω διαλογο.....απλα καποιες σκεψεις γραφω...τωρα αν τις διαβασει.....

Το οτι το εκανε καποιος στο φιφα ή σε αλλο παιχνιδι ....γινεται γραφεις υπαρχει..........λες κατι παραπανω? ΟΚ το ειδαμε ολοι στο βιντεο που ανεβασε ο φιλος...

Θα μπορουσε και αυτος με το μαχαιρι να ειναι ενας cheater λοιπον..

....ή ενα ισχυρο account!      https://postimg.org/image/4xajgmirh/    (που μαλλον αυτο πρεπει να ειναι διοτι ο τυπος με το μαχαιρι ....λογικα τρεχει σαν τον Φλας - γι αυτο δεν  προλαβαινουν να τον ''φανε'')

Η .....απλα ενας προ παιχτης .....ολα φυσιολογικα τπτ το περιεργο.....ρεαλισμος....παιχνιδαρα!

Νομιζω οτι οσα τοπικ κ να ανοιξει ο ζουγκα.....θα λεμε τα ιδια και τα ιδια.....σαν τους γερους! :hehe:

Θα προτεινα να κλεισει το τοπικ...αλλα δεν ειναι δικη μου δουλεια.

Φιλικα παντα .....απλα θα ηθελα να πω και κατι αλλο....πιστευω οτι ΟΛΕΣ τις φορες που εχουμε διαφωνησει (πραγμα υγιες και δημοκρατικο) ΔΕΝ εχω ξεκινησει ποτε 1ος ειρωνειες, προσωπικες επιθεσεις  και χαρακτηρισμους σε κανεναν.

Αυτο το τελευταιο φιλε @bakogoal δεν αφορα εσενα.

Καλο μεσημερι σε ολους!

Edited by Platini_Athens
  • Like 1

10 minutes ago, alansirer said:

ωραιο τοπικ με ασχετα ποστ να ρωτησω κατι τοτε,στο παστιτσιο να βαλω κεφαλοτυρι η γκουντα ?

κεφαλοτύρι καλύτερα φιλε

• Like 1

7 minutes ago, ACMILANGR said:

κεφαλοτύρι καλύτερα φιλε

Μπα αν είναι μπουσταρισμενο κάνει και το γκούντα δεν χρειάζεται να κουράζεσαι.

Υ.ΓΗ διαφορά που έχει ένας pro player με ένα μέσο παιχτη της d1 είναι η αντίστοιχη ενός d1 με έναν d7.

Όταν εγώ κάνω χαβαλε στην d1 που δεν είμαι επαγγελματίας τότε ο επαγγελματίας είναι λογικό να κερδίζει με gk ομάδα.

Edited by zezinho-10
  • Like 1