Chronis

Παρατηρήσεις, προτάσεις για το PES 2017 WeHellas Patch [PS4]

27 posts in this topic

Κυκλοφόρησε το Ελληνικό Patch για το PES 2017 [PS4]

Σε αυτό το Topic θα συγκεντρώσουμε τις παρατηρήσεις και τις προτάσεις σας για βελτίωση του Patch.

Εδώ μπορείτε να γράφετε ότι λάθος βρίσκετε στο Patch, αλλά και κάποια πρόταση σας για να βελτιώσουμε πχ αλλαγή σε συγκεκριμένα στατιστικά κάποιοι παίκτη. Προτάσεις για βελτίωση των στατιστικών μπορείτε να κάνετε επίσης και στα ειδικά άρθρα των ομάδων για :

(Παρακαλώ μην γράφετε εδώ για προβλήματα εγκατάστασης του Patch)

2

Καλημερα παιδια κ πολλα μπραβο σε ολους που βοηθησαν στο patch.

Δεν το εχω βαλει ακομα αλλα απο τα βιντεο φαινεται πολυ καλο, θα προστεθει και ο ΟΦΗ σε επoμενο update?

0

Βασικα να πω οτι εγινε καταπληκτικη δουλεια. Μπραβο σε ολους που μπορεσαν και βοηθησαν για να γινει αυτο το πατσακι.

Λοιπον, το πρωτο πραγμα που πηρα χαμπαρι ειναι οτι λειπει ο Κοροβεσης απο τον ΠΑΟΚ.

Υστερα ειδα καποιες λεπτομεριες οτι αφορα της θεσεις. Εγω προσωπικα σε αυτα τα θεματα εμπιστευομαι αυτο εδω:

http://www.transfermarkt.de/paok-thessaloniki/startseite/verein/1091/saison_id/2016

Αυτο και για της αλλες ομαδες μπορει να χρησιμοποιηθει.

Τωρα οτι αφορα τα League Settings, θεωρω πως οτι αφορα της καρτες θα τεροιαζε το Modell 5 στην  Super League,

η μπαλα Errejote και χωρις  Emble.

Δεν μπορω να βρω την ρυθμηση που σε περιπτωση ισοβαθμιας κερδιζει παντα ο ΟΣΦΠ! :blowup:

Επισεις θα ηθελα και εγω τον ΟΦΗ εαν γινοτανε. 

Ευχομαι να βοηθησα λιγακι.

Edited by Slash-4
0

συνθηματα δεν μπορειτε να βαλετε στο patch?

0

Chroni καλησπερα θα προστεθει Σταικος και Χατζηγιοβανης στον ΠΑΟ;

ΥΓ. Ο Γουακασο δεν ηταν στο ροστερ του ΠΑΟ αλλα τον εκανα μεταγραφη απο Γκανα και ειναι ΟΚ!

0

γεια σας παιδια πηγα να βαλω το πατς ετσι πως λετε και οταν παω να βαλω λαρισα μου λεει(Δεν ειναι δυνατη η ολοκληρωση της εισαγωγης καθως το συνολο των παιχτων που περιλαμβανονται στην εισαγωγη δεν πληροι τον ελαχιστο αριθμο που απιτηται γι ατην ομαδα σας)......γιατι μου το βγαζει αυτο το πραγμα τι εχω κανει λαθος

0

1 hour ago, xarhs1000 said:

γεια σας παιδια πηγα να βαλω το πατς ετσι πως λετε και οταν παω να βαλω λαρισα μου λεει(Δεν ειναι δυνατη η ολοκληρωση της εισαγωγης καθως το συνολο των παιχτων που περιλαμβανονται στην εισαγωγη δεν πληροι τον ελαχιστο αριθμο που απιτηται γι ατην ομαδα σας)......γιατι μου το βγαζει αυτο το πραγμα τι εχω κανει λαθος

Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Το βγάζει αυτό αλλά οι ομάδες και τα ρόστερ είναι οκ. 

Μπορείς να δώσεις ένα screenshot της ομάδας που το βγάζει (με το ρόστερ)?

0

Καλημερα, να προστεθει ο πολυ καλος Βοσνιος αμ.μεσος του Πλατανια Ο. Γκνιατιτς,ενας Abeniji στον Πλατανια ειναι default,εθνικοτητες σε παικτες Πλατανια-Αρη,Γουακασο μεταγραφη απο Γκανα σε ΠΑΟ...

ΥΓ Εβαλα πανο για ολες τις ελληνικες ομαδες,αλλαγες σε 2-3 προπονητες π.χ 

Τσιωλη σε ΑΕΛ στη θεση Αναστασιαδη,αλλαξα χρωματα ομαδας Αστερα Τριπολης απο ροζ-κιτρινο σε μπλε-κιτρινο,ΟΣΦΠ απο κοκκινο-μαυρο σε κοκκινο-ασπρο,

πανηγυρισμοι παικτων ΠΑΟ:Κοτσολη,Λετο κλπ που κανουν κωλοτουμπες,σωστο hair στον Hult του ΠΑΟ,αποδεσμευση Λεσκοτ απο ΑΕΚ,παικτης Figgis (ροστερ USA) βρεθηκε στον Αρη και τον εβγαλα...

Οτι αλλο θυμηθω θα το αναφερω...

Edited by angelofdeath
0

BROXOPIOS φιλε το ελυσα αυτο το προβλημα διεγραψα καποιους παιχτες και το εκανα.... να σε καλα για την απαντηση .....απλος τωρα οταν βαζω το ελληνικο προταθλημα και το κανω αποθηκευση και παω να βαλω και το γερμανικο οταν το τελειωσω δεν το κραταει τα χαλαει γτ??

0

1 hour ago, xarhs1000 said:

BROXOPIOS φιλε το ελυσα αυτο το προβλημα διεγραψα καποιους παιχτες και το εκανα.... να σε καλα για την απαντηση .....απλος τωρα οταν βαζω το ελληνικο προταθλημα και το κανω αποθηκευση και παω να βαλω και το γερμανικο οταν το τελειωσω δεν το κραταει τα χαλαει γτ??

Αυτό γίνεται γιατί δεν είναι συμβατό το Wehellas patch με το Γερμανικό. Πρέπει να επιλέξεις ένα από τα 2 και επειδή είναι και άλλες ευρωπαικές ομάδες στα διάφορα πατς, καλύτερα να έχεις μόνο ένα. 

0

BROXOPIOS πριν βαλω το update της κοναμι το ειχα κανονικα 

0

καλησπέρα παιδιά...πήγα να βάλω το patch για να διορθωθεί το Game από το update της κοναμι και σε Λάρισα και πλατανια δεν μου περνάει τους παίχτες...και μου έχει αλλά κι άλλα...μπορειτε να μου πείτε τι να κάνω?ευχαριστώ 

0

1 hour ago, gianniskouk77 said:

καλησπέρα παιδιά...πήγα να βάλω το patch για να διορθωθεί το Game από το update της κοναμι και σε Λάρισα και πλατανια δεν μου περνάει τους παίχτες...και μου έχει αλλά κι άλλα...μπορειτε να μου πείτε τι να κάνω?ευχαριστώ 

Διεγραψε οτι εικονες,στολες κλπ στο edit του παιχνιδιου,βγες απο το πες και διεγραψε απο το μενου του ps4 στο application data management την επεξεργασια δεδομενων του πες17

Στη συνεχεια (αφου εχουν διαγραφει ολα) μπες στο παιχνιδι,κανε live update και μετα περνα απο την αρχη το wehellas v1 + v2 με τη σειρα και εισαι κομπλε..

0

Γεια σας παίδες καταρχήν να πω πως ειμαι νέος στο site και να σας συγχαρώ για την εξαιρετικη δουλεια που κάνετε . ήθελα να με βοηθήσει κάποιος εάν μπορει εχω ενα θέμα με το patch ενώ το εχω κατεβάσει, το εχω περάσει στο στικ fat 32 και το εχω περάσει στο PS4 και ενώ βλεπω οτι έχουν περαστεί η αλλαγές ολα αυτά τα βλέπω μόνο στα edit οταν βγαίνω απο την επεξεργασία και πάω να παίξω παιχνίδι δεν υπαρχουν οι αλλαγές (ελληνικές ομάδες) το μπορει να μην κάνω σωστά

0

1 hour ago, Nsolio said:

Γεια σας παίδες καταρχήν να πω πως ειμαι νέος στο site και να σας συγχαρώ για την εξαιρετικη δουλεια που κάνετε . ήθελα να με βοηθήσει κάποιος εάν μπορει εχω ενα θέμα με το patch ενώ το εχω κατεβάσει, το εχω περάσει στο στικ fat 32 και το εχω περάσει στο PS4 και ενώ βλεπω οτι έχουν περαστεί η αλλαγές ολα αυτά τα βλέπω μόνο στα edit οταν βγαίνω απο την επεξεργασία και πάω να παίξω παιχνίδι δεν υπαρχουν οι αλλαγές (ελληνικές ομάδες) το μπορει να μην κάνω σωστά

Μπορω να ξανά κάνω την διαδικασία απο την αρχή ή πρέπει πρώτα να σβήσω το patch που ειναι ήδη περασμένω;

0

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ PATCH ΓΙΑ ΤΟ PS4...Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ: ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΙΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ν1 ΚΑΙ ν2. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ PES 2017 Data Pack 2.0 και WeHellas Patch Fix [PS4] ??ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ DOWNLOAD LINK ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ WEHELLAS ( http://www.wehellas.gr/index.php/news/games-news/item/705-pes-2017-dp2-wehellas-patch-fix) ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΥ ΤΟ DOWNLOAD LINK.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Edited by ensternistis
0

6 hours ago, ensternistis said:

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ PATCH ΓΙΑ ΤΟ PS4...Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ: ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΙΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ν1 ΚΑΙ ν2. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ PES 2017 Data Pack 2.0 και WeHellas Patch Fix [PS4] ??ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ DOWNLOAD LINK ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ WEHELLAS ( http://www.wehellas.gr/index.php/news/games-news/item/705-pes-2017-dp2-wehellas-patch-fix) ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΥ ΤΟ DOWNLOAD LINK.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Γεια σου και εσένα. Πρέπει να διαβάσεις τους κανονισμούς του forum. Η χρήση των CAPS δεν επιτρέπεται!

0

Καλησπερα και απο μενα και Χρονια πολλα! καλως σας βρηκα. Σκεφτομαι να αγορασω το PES17 στο playstation 4. ηθελα να ρωτησω , το patch ειναι διαθεσιμο και για master league ? ευχαριστω :)

0

4 hours ago, fortys said:

Καλησπερα και απο μενα και Χρονια πολλα! καλως σας βρηκα. Σκεφτομαι να αγορασω το PES17 στο playstation 4. ηθελα να ρωτησω , το patch ειναι διαθεσιμο και για master league ? ευχαριστω :)

Χρόνια πολλά φίλε.

Ναι κανονικά και για master league.

0

Καλημερα και Χρονια Πολλα σε ολους με υγεια!

Το wehellas v3 το περναμε πανω απο το v1 και v2 η τα σβηνουμε ολα και το περναμε μονο του;

Απαντηστε παρακαλω,σας ευχαριστω πολυ!

ΥΓ: Μια χαρα, τα εσβησα ολα,περασα το update και περασα το  v3 απο πανω και σουπερ κομπλε!

Edited by angelofdeath
0

On 24/12/2016 at 1:28 AM, zougaman said:

Γεια σου και εσένα. Πρέπει να διαβάσεις τους κανονισμούς του forum. Η χρήση των CAPS δεν επιτρέπεται!

Με συγχωρείτε θα το διορθώσω άμεσα και θα επαναλάβω την ερώτηση :)

1

μαγκες μια ερωτηση!εγω εχω περασει τα προηγουμενα Patch αν περασω το v3 νομιζω (το τελευταιο) απο πανω θα εχω καποιο προβλημα?επισης δεν θελω την εμφανηση της αεκ την πρωτη με τις κιτρινες καλτσες αλλα θελω με τις μαυρες καλτσες που εχει το προηγουμενο Patch τι κανω?

0

Πρεπει να σβησεις και τα πατς (εικονες,φωτογραφιες  απο το edit του pes)και επεξ.δεδομενων απο το μενου του ps4 στο data application management> delete..

Μπαινεις στο μενου εξτρα του παιχνιδιου κανεις live update και τελος περνας μονο του το v3

0

αρα κανω αρχικοποιηση στην επεξεργασια και περναω ολο το v3 ετσι? θα εχω προβλημα μετα με το masterleague?εχω ενα save με την αεκ στο masterleague μετα θα δουλευει?επισης οσο για την εμφανηση που ρωτησα τι κανω εκει?

0