Jump to content
PantelG7

Stadiums by PantelG7(Rose Park Stadium convert by me-DOWNLOAD!!!)

Recommended Posts

Ο τοίχος που έχεις βάλει να ενώνει το πάνω με το κάτω διάζωμα συνεχίζεται και πίσω από την οθόνη. Αν μπορείς να το φτιάξεις αυτό πιστεύω δεν χρειάζεται κάτι άλλο.. Φοβερό! :respect:

Εκεί είναι απλά δεν φαίνεται γιατί δεν το έκανα σωστό parenting..έχει διορθωθεί.

Το γήπεδο τελείωσε παιδιά τώρα ετοιμάζω τις άλλες version.

Σύντομα screen.

• Like 1

Έφτιαξα ειδικές σκιές για την έκδοση με την βροχή,εδώ τα τελικά screens day fine και day rainy.

tlla1ec.jpg
HSaAo1Y.jpg
dN1RnNp.jpg
Mdj6Uj9.jpg
UIT6cws.jpg
vLf4NtT.jpg
YVEsBnM.jpg

Τα bake μου παίρνουν 2-3 μέρες οπότε οι νυχτερινές εκδόσεις θα βγουν σε 5-6 μέρες..

• Like 3

Εξαιρετικό, τα λόγια είναι περιττά! Οι πινακίδες με το Ote tv θα είναι πάντα έτσι ή αλλάζουν?

Ρώτησε και άλλος,το ξέρω πως φαίνεται τραβηγμένη,αλλά κοίτα την απάντηση:

Μην αγχώνεσαι...οι τραβηγμένες εικόνες είναι Optical illusion...λόγω της γωνίας εικόνας-κάμερας είναι έτσι,δεν διορθώνεται...αλλά είναι σωστό υπό την σωστή λήψη ;)

• Like 1

5 hours ago, pantelg7 said:

Ρώτησε και άλλος,το ξέρω πως φαίνεται τραβηγμένη,αλλά κοίτα την απάντηση:

Μην αγχώνεσαι...οι τραβηγμένες εικόνες είναι Optical illusion...λόγω της γωνίας εικόνας-κάμερας είναι έτσι,δεν διορθώνεται...αλλά είναι σωστό υπό την σωστή λήψη ;)

Όχι ρε, εννοώ αν πάντα θα δείχνει Οτε ή αν θα αλλάζει ανάλογα με τη διοργάνωση.

44 minutes ago, ratatouille said:

Όχι ρε, εννοώ αν πάντα θα δείχνει Οτε ή αν θα αλλάζει ανάλογα με τη διοργάνωση.

Πάντα ΟΤΕ...μπορώ να προσθέσω και άλλα απλά είδα το ΟΤΕ και το έβαλα για σιγουριά..

• Like 1

AEL FC ARENA τελειωμένο το εσωτερικό γηπέδου και ένα κομμάτι του εξωτερικού του το οποίο θα συνεχιστεί αν βρεθεί τρόπος να περαστεί στο PES 2017(βλέπε Camp Nou).

Αυτήν την στιγμή έχω στην κατοχή μου πολλά μισά γήπεδα(όπως ήταν και αυτό),τα οποία έχω την δυνατότητα να τελειώσω.

Για περισσότερες εικόνες πηγαίντε στη σελίδα μου(http://adf.ly/1do65v ),και μην ξεχάσετε να κάνετε like και share,διότι από εδώ και στο εξής θα δείτε πολλά και διαφορετικά πράγματα από εμένα!!(Το παιχνίδι αναμένεται πολύ ωραίο).

q9TqTZK.jpg

nOYHREa.jpg

YfXxPU1.jpg

Edited by PantelG7
  • Like 4

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!

Βρέθηκε τρόπος θέασης του εξωτερικού του γηπέδου από το PES 2016!!!!!ΣΥΝΤΟΜΑ SCREENS!!!

• Like 2

Το ΟΑΚΑ αναβαθμίζεται για το PES 2017...

95pUWtR.jpg

Τί έχει διορθωθεί:

-Σωστές αναλογίες κολωνών-πυλών-κάγκελων-σκαλών-VIP.Τώρα ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

-Δίορθωση στις κερκίδες.

-Νέες VIP suites.

-Νέες φυσούνες.

-Άλλες λεπτομέρειες.

Φαίνονται λίγα αλλά στην ουσία όλο το πάνω διάζωμα είναι καινούργιο...Μένουν ακόμα λίγα στην οροφή που θέλω να κοιτάξω και στην συνέχεια θα προχωρήσω με το εξωτερικό χώρο που είναι εξίσου απαιτητικός. ;)

• Like 3

Φαίνεται φοβερά η αλλαγή, εξαιρετικός για άλλη μια φορά! :respect:

υγ. Το σκάμμα που βρίσκεται μπροστά από τη φυσούνα νομίζω δεν υπάρχει στην πραγματικότητα..

• Like 1

Μπορεί να το έβγαλαν,λίγη σημασία έχει πάντως!

Θα συνεχίσω με το εξωτερικό του γηπέδου,αν έχετε καμιά καλή φωτογραφία στείλτε γιατί δυσκολεύομαι!

• Like 1

Η αρχή μιας πολύ γεμάτης χρονιάς γεμάτη καινοτομίες.. :)

KONAMI:"Exterior of stadiums will only be available in PS4 consoles".

Me:

queen-elizabeth-double-middle-finger.gif

Το στάδιο είναι ακόμα υπό εξέλιξη,δουλεύω με νέους τρόπους αναπαράστασης οι οποίοι στο PES PC Editing τουλάχιστον,είναι ανεπανάληπτοι.Επίσης,δεν σας διαβεβαιώνω οτι θα το τελείωσω,έχω ένα προβληματάκι με την νύκτα και με την βροχή,αλλά πιστεύω οτι θα τα λύσω.

Το δεύτερο(ηχηρό) χαστούκι στην ΚΟΝΑΜΙ που νομίζει οτι μπορεί να στερήσει πράγματα από εμάς του PC... :D

Απολαύστε!

Edited by PantelG7
  • Like 4

Επιτέλους ήρθε η ώρα για κατέβασμα!!

Να το απολαύσετε αλάνια μου!

CAMP NOU FINAL VIDEO PREVIEW:

Screens:

nDWXhNf.jpg

KztU2qx.jpg

nDWXhNf.jpg

MTHREnE.jpg

LINK: http://adf.ly/1eTm74

ENJOY!!!

OAKA Project loading... ;)

• Like 2

Μου ζητήθηκε από ένα μέλος,και επειδή ήταν εύκολο είπα να το κάνω...

Previews:

ZYhLyQZ.jpg

qIdOCF4.jpg

lwEsQdw.jpg

NUzWqv3.jpg

Link : http://adf.ly/1iPrrM

Anfield και AEL FC ARENA σύντομα... ;)

Καλησπερα.

Ξερω οτι εχω χαθει για αρκετους μηνες,η αληθεια ειναι οτι εχω χασει την ορεξη μου για αυτο το παιχνιδι.Ομως,τα πρωτα σημαδια απο το PES 2018 ειναι πολυ ενθαρρυντικα(και απο αποψη γραφικων που θα ειναι επιτελους στα ιδια επιπεδα με τις κονσολες).Επομενως,αν τυχον βρεθει στα χερια μου το παιχνιδι,θα προσπαθησω να περασω καποιο απο τα μοντελα μου(αν ο τροπος εισαγωγης παραμεινει ο ιδιος).