Jump to content
Chronis

Ελληνικό Patch για το PES 2016 [Ενημέρωση]

Recommended Posts

πολυ καλη δουλεια ρε παιδες!!!Να ρωτησω και κατι ακομα.......στα πρωταθληματα PLA League και PAS League που εχουν ψευτικες ομαδες θα αντικατασταθουν με ρεαλιστικα πρωταθληματα?

Συγχαρητήρια σε όλους για την συντονισμένη σας προσπάθεια.  :smiley-happy096:  :good:

Εύχομαι δύναμη και διάθεση για την ολοκληρώση του Patch το συντομότερο δυνατόν.

Δηλαδή στο ps4 το Ελληνικό πρωτάθλημα σαν διοργάνωση δεν θα φτιαχτεί?

Δηλαδή να πουλήσω το ps4 και να φτιάξω το pc?

Αν κατεβάσω τις ομάδες από το downloads θα μπορέσω να φτιάξω το πρωτάθλημα?

Καλή δουλειά με τις εμφανίσεις...

Από εκεί και πέρα,δεν έχετε περάσει τα πρόσωπα μου του Ολυμπιακού...

Επίσης,δοκιμάστε μήπως περνάει το πατς με τα συνθήματα που είχα κάνει για το 15,λογικά θα δουλεύει,αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος..

• Like 1

Μαγκες, η ομαδα που θα κανετε θα εχει μεσα ατομα (στην ΑΕΚ πχ αν ειναι μεσα) οπως Ντεμη Νικολαιδη, Λυμπεροπουλο,Δελλα, Τσιαρτα κλπ?

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν μπουν σε αυτο το patch η σε ενα αλλο ιστορικες ομαδες που ειναι τωρα στην Γ εθνικη οπως ΟΦΗ και Αρης..? 

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν μπουν σε αυτο το patch η σε ενα αλλο ιστορικες ομαδες που ειναι τωρα στην Γ εθνικη οπως ΟΦΗ και Αρης..? 

Μαγκες, η ομαδα που θα κανετε θα εχει μεσα ατομα (στην ΑΕΚ πχ αν ειναι μεσα) οπως Ντεμη Νικολαιδη, Λυμπεροπουλο,Δελλα, Τσιαρτα κλπ?

Για τις κλασικές ομάδες θα ενημερωθείτε τις επόμενες ημέρες σε ξεχωριστό Topic συζήτησης.

θα μπορουμε να εχουμε 2 πατς ταυτοχρονα?(αυτο και ακομα ενα?)

Γεια σας παιδια. Η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ ειναι με δημιουργια ομαδας η αντικαταστασει

Γειά σας παιδιά,

Πιστεύω ότι θα ήταν καλά, αφού υπάρχουν Κύπριοι στο φόρουμ και το πρωτάθλημα φέτος είναι ανταγωνιστικό, να βάλετε και τις πρώτες 5 Κυπριακές ομάδες στο patch: ΑΕΚ, Ανόρθωσης, ΑΠΟΕΛ(υπάρχει ήδη στο παιχνίδι), Ομόνοια, Απόλλων.

Τελικά θα υπάρχουν;

Ευχαριστούμε για τα τόσα χρόνια πιστής λειτουργίας σας(στο χρόνο των game sports) και πάντα θετικής δουλειάς που μας προσφέρετε. Επίσης για άλλη μια φορά έχω την ανάγκη να πω ότι ευτυχώς που υπάρχει η ομάδα του wehellas και μπορούμε να απολαμβάνουμε το αγαπημένο ποδοσφαιράκι με γεύση ελληνική. (μακάρι να μπορούσε η ομάδα αυτή να ήταν κοντά στην konami, για την επίσημη δημιουργία της superleage και greek cup). Συνεχίστε έτσι δυναμικά. Ευχαριστούμε.

Edited by embodio
  • Like 1

Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα!!!

Ανυπομονούμε να το κάψουμε, 

Καλή δύναμη!!!! ….

[url="http://www.wehellas.gr/index.php/custom-signature"]greek-teams.2016-olympiakos.108868.png[/url]

Edited by magicom

Το έγραψα σε λάθος θέμα και το γράφω και εδώ που είναι το σωστό. Πότε να αναμένουμε την ολοκλήρωση του patch? Μπράβο για την προσπάθεια αλλά ήδη φεύγει η πρώτη εβδομάδα του Μαρτίου και από τέλος Γενάρη περιμένουμε με ανυπομονησία σε αναμμένα κάρβουνα..

Καλησπέρα. Ξέρω πως θα ρωτάνε πολλοί πότε βγαίνει μα βλέπω εδώ και τόσο καιρό να είναι στο 70%. Όχι τίποτα άλλο μα έφτασε ο Μάρτης και σε λίγο τελειώνει το πρωτάθλημα!! Μήπως να ξεκινάγατε από τώρα για το Pro 17??  :D

παιδια επειδη το patch θελει δουλεια ακομα εχουμε να κανουμε απο 16 ομαδες τα προσωπα και τισ στολες οποτε καντε 1 μηνα υπoμονη η και πιο λιγο οκ?

Αμα μπορειτε η εχετε κανει κανει κανεναν ποδοσφαιριστη απο ομαδεσ της superleague στειλετε φωτος με τα στοιχεια οπου τον φτιαξατε για να τελιωσουμε πιο γρηγορα το patch

Edited by KostasLem

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και ειδικά στα παιδιά που ασχολούνται με τη δημιουργία του Ελληνικού patch. Έχω την εντύπωση ό,τι μάλλον θα αργήσουμε πολύ να δούμε έτοιμο το πατσάκι.. 4 Απρίλη και ούτε μία ενημέρωση απο τους διαχειριστές, που σημαίνει ό,τι τα πράγματα δεν πάνε καλά. Κρίμα γιατί όλοι ελπίζαμε να είναι ετοιμο πριν μπει ο Απρίλης αφου η ενημερωση για το 70% "ετοιμότητας" ήταν τέλη Γενάρη(!). Επειδή ποτέ δεν πετούσα στα σύννεφα και έβλεπα τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως ήθελαν κάποιοι να μου τα πλασάρουν,πιστεύω ό,τι μετα το Πάσχα θα είναι ετοιμο το πατς. Αλλα τότε θα είναι πολύ αργα γιατί η συζητηση περι προ2017 θα εχει ήδη ξεκινήσει οπότε ελάχιστοι(μαζι με μενα) θα υπάρχουν που θα παιξουν. Αδικείτε τους εαυτούς σας γιατί ενώ ομολογουμένως θα φτιάξετε μία πατσάρα(και λεω πατσαρα γιατι με το φετινο gameplay θα απογειωθει με την προσθηκη της σουπερλιγκ και μετέπειτα του classic patch) το κάνετε τοσο αργά χρονικά που οι περισσοτεροι θα ειναι στις παραλιες και δεν θα ασχοληθουν σχεδόν καθόλου.

ότι και να είναι όμως, με τόσο λίγο ελεύθερο χρόνο,με την ελάχιστη δυνατή βοήθεια απ'όλους μας, που είμαστε πολύ ανυπόμονοι, τα παιδιά παλεύουν για μας και την όρεξή μας για κάτι το οποίο είναι άνευ πληρωμής.

Δεν θέλω να σας αγχώσω αλλά μπαίνουμε στα play-off. Τελείωσε το πρωτάθλημα για φέτος. :p

Edited by nikolaosaek

Πρέπει να έχει καθυστερήσει τόσο πολύ λόγω του Κλάσικ Πατς...

Καλημέρα κι από μένα. Σίγουρα χρειαζόσαστε βοήθεια γιατί δεν νομίζω να το τελειώσετε πριν τον Ιούνιο. Ένας μήνας έμεινε. Το καλοκαίρι δεν παίζει σχεδόν κανένας το παιχνίδι για ευνόητους λόγους.Κάτι πρέπει να γίνει γιατί τα αντίστοιχα sites στο εξωτερικό το έχουν έτοιμο από τον Οκτώβρη. Συγγνώμη που σας την λέω ενώ εσείς προσπαθείτε να το φτιάξετε αλλά πρέπει όλοι μαζί να σκεφτούμε μια λύση για αυτό το πρόβλημα και να βοηθήσουμε όλοι μαζί αν γίνεται.

Edited by christosaek21
  • Like 1

Καλήμερα στην παρέα του WeHellas, από χτες τυχαία στον Internet διαπίστωσα ότι πλέον την κηδεμονία του ελληνικού patch δεν την έχουμε μόνο "εμείς"(ψάχνοντας λίγο μέσα στο site αυτό είδα και για άλλες εκδόσεις του pro ελληνικά patches -_-), και βλέπω ότι οι "άλλοι" έχουν φτιάξει αυτό που πρέπει για το ελληνικό patch του pes16 (με μικρό ατέλειες)από τον Ιανουάριο μήνα. Και αναρωτιέμαι αφού εμείς ήμασταν αυτοί που φτιάξαμε το πρώτο ελληνικό patch και γενικά από τότε που παίζω το pro δεν ήξερα άλλη ομάδα, τώρα τι παίζει???? Μήπως κάποιος "λεμουαρε" τα sources σας??? Ή όντος είναι άλλο team "αυτοί" που δεν το γνώριζα???

*Αν δεν είναι το σωστό σημείο που έχω postari αυτό το σχόλιο παρακαλώ τα παιδιά του φόρουμ να το κάνουν move εκεί που πρέπει.

*Το εμείς το λέω λόγω ότι είμαι member του WeHellas.

Edited by embodio

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...