Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

geokar6860

PES6 WeHellas SuperLeague Patch 2007 - Update Link

Recommended Posts

acdEVvmF.png

GREEK SUPERLEAGUE PATCH 2007

https://www.youtube.com/watch?v=fqV29kIaLGA

Περιεχόμενα :

• Όλες οι ομάδες του Ελληνικού πρωταθλήματος καθώς και 8 ομάδες Β? Εθνικής(Εθνικός, Καστοριά, Λεβαδειακός, Πανσερραικός, Εθνικός Αστέρας, Βέροια, Θρασύβουλος, Καλλιθέα) !
  • Original Kits για όλες τις ομάδες του παιχνιδιού, συλλόγους καιεθνικές !
  • Συνθήματα για 13 ελληνικές ομάδες (5 για κάθε ομάδα) και για σχεδόν όλες τις ξένες, καθώς και τις μεγαλύτερες εθνικές !
  • 150+ πρόσωπα παικτών του ελληνικού πρωταθλήματος, Εθνικής Ελλάδος (full faced) και ξένων παικτών !
  • 166 extra γήπεδα εκ των οποίων 13 γήπεδα του Ελληνικού πρωταθλήματος (τα 10 φτιαγμένα σε 3D μορφή ως ακριβή αντίγραφα των πραγματικών !!)
  • Ρεαλιστικά πανό υψηλής ανάλυσης για όλες τις Ελληνικές αλλά και ξένες ομάδες !
  • 4 Έλληνες διαιτητές (Βασσάρας, Μπριάκος, Τεροβίτσας, Κασναφέρης) !
  • Νέα παπούτσια και τεράστια συλλογή από μπάλες !
  • Νέα Backgrounds για τα μενού, τα πρωταθλήματα και τα κύπελλα !
  • WE Hellas Soundpack για menus και cups-leagues !
  • 2 Εισαγωγικά Videos, ένα με mixed στιγμιότυπα μέσα από το παιχνίδι και real videos και ένα με τα ομορφότερα γκολ του Ελληνικού πρωταθλήματος !!
  • Πανεύκολη One-Click Εγκατάσταση μέσω Installer !!

Οδηγιες Eγκαταστασης :

- Κατεβάζουμε τo αρχείo (έχει μέγεθος 1 GB)
- Τρέχουμε το αρχείο με κατάληξη .exe
- Θα δημιουργηθεί ένας φάκελος με όνομα "PES6 WeHellas SuperLeague Patch 2007".
- Μπαίνουμε μέσα στον φάκελο και εκτελούμε ως διαχειριστής το αρχείο "setup.exe".
- Μόλις ολοκληρωθεί η εγκατάσταση. Τρέχουμε το εικονίδιο που δημιουργήθηκε στο Desktop και απολαμβάνουμε το Patch!

Συνδυάζετε τέλεια με το ***PES6 Greek commentary patch*** (PC) by etherovamon

DOWNLOAD

http://www.mediafire.com/download/vo1z0047bqsrwdo/PES6+WeHellas+SuperLeague+Patch+2007.exe

Το εχω κανει Ινσταλλ αλλα δεν μοθ το ανοιγει...τι μπορω να κανω?

@[member="Niko_Chico"] Πατας στο εικονιδιο και δεν σου ανοιγει το παιχνιδι??

Παταω και δεν γίνεται τίποτα...ενω εαν βαλω το δισκακι μου ανοίγει το απλο παιχνίδι

@[member="Niko_Chico"] Πηγαινε στο εικονιδιο και κανε εκτελεση ως διαχειριστης

φανταζομαι πρεπει να εχουμε εγκατεστημενο το pes 6 στο pc και μετα κανουμε εγκατασταση το νεο patch. για να παιξει δεν βαζουμε το dvd και παταμε το εικονιδιο για να τρεξει? απο πια ομαδα ειναι φτιαγμενο γιατι μεχρι τωρα βαζω του shoyllum

εχει τις μεταγραφες καλοκαιριου 2015?

Παιδια....................ειναι το πατς του 2007........αρα θα εχει τα ροστερ του 2007.....

μπορουμε να εχουμε απαντησει απο τον geokar που το ποσταρε?

μπορουμε να εχουμε απαντησει απο τον geokar που το ποσταρε?

Ότι σου είπε ο φίλος..

Παιδια....................ειναι το πατς του 2007........αρα θα εχει τα ροστερ του 2007.....

@[member="Niko_Chico"] Δοκιμασε να βρεις το αρχειο setup.exe μεσα στον φακελο kitserver και να κανεις Uninstall και μετα Install καθε φορα που ανοιγεις το παιχνιδι.

Εγω αν δεν το κανω αυτο προσωπικα στο δικο μου λαπτοπ, μου βγαζει error και δεν ξεκιναει το game.

Καθε φορα, εκανα Unistall-Install του Kitserver, εκτελωντας το setup.exe μεσα στο φακελο Kitserver.

Ότι σου είπε ο φίλο

παιζει κανενα καινουργιο?

Καλημέρα ! 

Καταρχήν να δώσω τα συγχαρητήρια για το patchaki και για τη δουλειά που έχει γίνει, μας θυμίζει παλιές καλές εποχές! Το patchaki λειτουργεί μια χαρά αλλά θέλω να κάνω δύο επισημάνσεις  που πιθανόν και τα άλλα παιδιά που το έχουν κατεβάσει μπορεί να έχουν.

1. Όλοι οι αγώνες πoυ δίνω είτε σε exibition είτε σε πρωτάθλημα ,παρόλο που επιλέγω διαφορετικά στάδια, τους δίνω μόνο στο ΟΑΚΑ σε κανένα άλλο γήπεδο.

2.Στο edit mode και μόνο , οι εμφανίσεις των ομάδων που έχουν γίνει edit παραμένουν οι ίδιες. π.χ: στον Ολυμπιακό έχει της Milan . Βέβαια όταν παίζω ματς οι εμφανίσεις είναι οι κανονικές.

Υπάρχει τρόπος επίλυσης για τα παραπάνω ή τι μπορεί να φταίει ?

Ευχαριστώ,

Χάρης

Τελικά μετά από κάμποσο χρόνο το βρήκα.. :p 

Απλά για τα παιδιά που ίσως αντιμετωπίσουν δυσκολίες σε αυτό, η επιλογή μπάλας και σταδίων βρίσκεται εκεί όπου γίνεται η επιλογή φανέλας πριν την έναρξη του αγώνα και όχι στους πίνακες με τους τις επιλογές διαιτητή και τους χρόνους του ημιχρόνου. Πάντα για το greek superleuague patch ! 

όσον αφορά τη δεύτερη επισήμανση αν μπόρει κάποιος ας πει.

καληνύχτες!

On 6/4/2016 at 1:25 PM, harrys said:

Καλημέρα ! 

Καταρχήν να δώσω τα συγχαρητήρια για το patchaki και για τη δουλειά που έχει γίνει, μας θυμίζει παλιές καλές εποχές! Το patchaki λειτουργεί μια χαρά αλλά θέλω να κάνω δύο επισημάνσεις  που πιθανόν και τα άλλα παιδιά που το έχουν κατεβάσει μπορεί να έχουν.

1. Όλοι οι αγώνες πoυ δίνω είτε σε exibition είτε σε πρωτάθλημα ,παρόλο που επιλέγω διαφορετικά στάδια, τους δίνω μόνο στο ΟΑΚΑ σε κανένα άλλο γήπεδο.

2.Στο edit mode και μόνο , οι εμφανίσεις των ομάδων που έχουν γίνει edit παραμένουν οι ίδιες. π.χ: στον Ολυμπιακό έχει της Milan . Βέβαια όταν παίζω ματς οι εμφανίσεις είναι οι κανονικές.

Υπάρχει τρόπος επίλυσης για τα παραπάνω ή τι μπορεί να φταίει ?

Ευχαριστώ,

Χάρης

Φίλε Χάρη, το θέμα δε λύνεται διότι οι φανέλες είναι απείραχτες και επειδή υπάρχει το kitserver, μπορείς και παίζεις με τις κανονικές φανέλες.

Καταρχάς να σας συγχαρώ για το patch! Ήταν καιρός εμείς οι λίγο πιο νέοι να γευτούμε τα cult patches! :)

Ωστόσο έχω ένα μικρό πρόβλημα. Βλέπετε πήρα στάδια του PES 6 (π.χ. Καλαμαριά, Ανθή Καραγιάννη, ETO Stadion Gyor κ.α.) και στο παιχνίδι δεν μου παίζουν. Πώς διορθώνεται;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

5 hours ago, padim7gr said:

Φίλε Χάρη, το θέμα δε λύνεται διότι οι φανέλες είναι απείραχτες και επειδή υπάρχει το kitserver, μπορείς και παίζεις με τις κανονικές φανέλες.

Φίλε padim σε ευχαριστώ πάρα πολύ !

Γεια σας ! Συγχαρητηρια για το patch !!! Εγω έχω τα εξής προβλήματα. Στην αρχη οταν το εγκατεστησα στον ολυμπιακο μου εμφανιζε εμφανισεις και παικτες καθως και τα προσωπα ηταν ολα της μιλαν οταν επαιζα αγωνα και δεν μου εμφανιζε καθολου τα σταδια. επεισης αφου εκανα install μεσα απο το setup.exe του kitserver μου εμφανιζε τις εμφανισεις αλλα οι παικτες τα ονοματα τα προσωπα κλπ ηταν της μιλαν οταν επαιρνα του ολυμπιακου. Επεισης εκει που ελεγε superleague εκτος του παναθηναϊκου, αεκ και ολυμπιακου ειχε σηματα αλλων ομαδων και δεν υπηρχαν καθολου ελληνικες και επεισης οι παικτες και οι εμφανισεις τους δεν ηταν ελληνικες. και τα σηματα ειχαν ενα ασπρο φοντο . Οταν επαιζα σε οποιοδηποτε σταδιο με βαζει να παιζω στο ΟΑΚΑ. Ξερει κανεις πως γίνεται να διορθωθει ? Μήπως κάτι δεν έχει περαστεί σωστά ?

Να τονίσουμε κάτι επίσης : Την εθνική Σερβίας και την εθνική Ακτής Ελεφαντοστού την εμφανίζει με τις φανέλες της Αγγλίας και Τσεχίας αντίστοιχα. Το πρόβλημα λύνεται ως εξής: 

Σερβία: Πάμε στον φάκελο program files------> komami------> kitserver και κάνουμε copy paste στην επιφάνεια εργασίας το αρχείο maps. Στο αρχείο αυτό(που κάναμε αντιγραφή)  στην ονομασία Serbia Montenegro προσθέτουμε την λέξη and δηλαδή : Serbia and Montenegro ώστε να είναι η ίδια με εκείνη του παιχνιδιού. Μετά copy paste το 'νέο αρχείο maps στο kitserver στη θέση του παλιού και λύθηκε το πρόβλημα !

Ακτή Ελεφαντοστού: πάμε kitserver-------> uni και μετάονομάζουμε τον φάκελο Ivory Coast σε Cote d' Avoir ώστε να έχει το ίδιο όνομα με εκείνο του παιχνιδιού. 

Αυτά! Καλό καλοκαίρι να έχουμε

• Create New...