Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Diego-Bremen

Superleague 2015-2016

Recommended Posts

Superleague 2015-2016

 

 

superleague.jpg

 

 

  • Το επίσημο topic της Ελληνικής Superleague!!!

 

  • Ας ελπίσουμε φέτος να δούμε ένα πιο καλό πρωτάθλημα σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια..

 

  • Καλή χρονιά...

 

Επίσημο site: http://www.superleaguegreece.net/el

Share this post


Link to post

News10.png?noCache=1405422587

 

 

Super League: Όλο το πρόγραμμα της χρονιάς

 

 

1275905.jpg?itok=MzlMCrPO

 

 

  • Η Super League δεν είναι μόνο τα ντέρμπι. Είναι και τόσα άλλα ματς που μπορούν να κρίνουν έναν τίτλο ή την πορεία μίας ομάδας προς την Ευρώπη. Δείτε παρακάτω αναλυτικά όλο το φετινό πρόγραμμα (σ.σ. με δύο ανοιχτά μέτωπα, ήτοι ομάδα Α και Β, λόγω των υποθέσεων των Βέροιας, Λεβαδειακού, Κέρκυρας και όχι μόνο):

 

[spoiler]
 
 
1η αγωνιστική
22-23-24/8/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕΚ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 
1275910_0.jpg
 
2η αγωνιστική
29-30-31/8/2015
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

3η αγωνιστική
12-13-14/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΟΚ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
 
4η αγωνιστική
19-20-21/9/2015
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
 
5η αγωνιστική
26-27-28/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΕΚ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
 
6η αγωνιστική
3-4-5/10/2015
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
7η αγωνιστική
17-18-19/10/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
 
8η αγωνιστική
24-25-26/10/2015
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 
9η αγωνιστική
31/10 & 1-2/11/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
 
10η αγωνιστική
7-8-9/11/2015
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
 
11η αγωνιστική
21-22-23/11/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
 
12η αγωνιστική
28-29-30/11/2015
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΟΚ
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
 
13η αγωνιστική
5-6-7/12/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΕΚ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
 
14η αγωνιστική
12-13-14/12/2015
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
 
15η αγωνιστική
19-20-21/12/2015
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΚ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 
16η αγωνιστική
2-3-4/1/2016
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
17η αγωνιστική
9-10-11/1/2016
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
 
18η αγωνιστική
16-17-18/1/2016
ΠΑΟΚ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΗΡΑΚΛΗΣ
 
19η αγωνιστική
23-24-25/1/2016
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
 
20η αγωνιστική
30-31/1 & 1/2/2016
ΑΕΚ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
21η αγωνιστική
6-7-8/2/2016
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
 
22η αγωνιστική
13-14-15/2/2016
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 
23η αγωνιστική
20-21-22/2/2016
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
 
24η αγωνιστική
27-28-29/2/2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΟΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
 
25η αγωνιστική
5-6-7/3/2016
ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
 
26η αγωνιστική
12-13-14/3/2016
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
 
27η αγωνιστική
19-20-21/3/2016
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΚ
 
28η αγωνιστική
2-3-4/4/2016
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΕΚ
 
29η αγωνιστική
 
10/4/2016
ΟΜΑΔΑ Β - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΟΚ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
 
30η αγωνιστική
17/4/2016
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

 

[/spoiler]
 
Πηγή: gazzetta.gr

Share this post


Link to post

×
×
  • Create New...