Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Diego-Bremen

Άρης 2015-2016

Recommended Posts

ΑΡΗΣ 2015-2016

aris_logo_1-thumb-large.jpg

• Οι δυσκολίες για την ομάδα του Άρη συνεχίζονται..

• Σε καμία περίπτωση όμως δεν θα μπορούσαμε να μείνουμε χωρίς topic!

• Αυτό είναι το νέο topic όπου μπορείτε να γράφετε - σχολιάζετε οτιδήποτε αφορά τον Άρη!!!

φερεγγυος επενδυτης-ετοιμοι παικτες και αξιολογη ομαδα, αφου ντε και καλα τα αρμοδια οργανα μας θελουν στη γ πρεπει να κατεβουμε στη γ.. ελπιζω τουλαχιστον να δουμε μπαλα απ την αρχη της χρονιας και να ανεβουμε ΕΥΚΟΛΑ.. τα υπολοιπα θα τα πουμε οταν δουμε την ομαδα στον πρωτο της αγωνα..

Συγνώμη κιόλας αλλά δεν φταίνε τα αρμόδια όργανα που είστε στην Γ για άλλη μια χρονιά.

Χάσατε από τον κάθε καμπανιακό, πανσερραικό και δόξα δράμας. Αν τους νικούσατε μια χαρά στην Β θα ήσασταν
Νομίζω οι κανονισμοί ήταν σαφείς απο την αρχή. Ο 1ος ανεβαίνει. 

Οι κανονισμοί είναι σαφείς,σε περίπτωση που δεν συμπληρώνονται οι ομάδες, ή πλήρωση των θέσεων γίνεται με μπαράζ από τις κατώτερες κατηγορίες.
Δεν είναι αυτό όμως το θέμα. Ακόμη και Β να έπαιζε ο Άρης, δεν θα ανεβαινε στην Α.
Η ομάδα δεν υπάρχει, δεν έχει παίκτες ούτε προπονητή, στην Β υπάρχουν πιο πλούσιες και πιο έτοιμες ομάδες.
Το θέμα του Άρη είναι πως δεν υπάρχει ένας άνθρωπος να οργανώσει την ομάδα. Όπως έγινε στην ΑΕΚ.
Πάμε από το κακό στο χειρότερο,ποιος Αρβανιτίδης τώρα... Το λαμογιο μύρισε αίμα στον Άρη και ήρθε.
Αυτά.

Οι κανονισμοί είναι σαφείς,σε περίπτωση που δεν συμπληρώνονται οι ομάδες, ή πλήρωση των θέσεων γίνεται με μπαράζ από τις κατώτερες κατηγορίες.
Δεν είναι αυτό όμως το θέμα. Ακόμη και Β να έπαιζε ο Άρης, δεν θα ανεβαινε στην Α.
Η ομάδα δεν υπάρχει, δεν έχει παίκτες ούτε προπονητή, στην Β υπάρχουν πιο πλούσιες και πιο έτοιμες ομάδες.
Το θέμα του Άρη είναι πως δεν υπάρχει ένας άνθρωπος να οργανώσει την ομάδα. Όπως έγινε στην ΑΕΚ.
Πάμε από το κακό στο χειρότερο,ποιος Αρβανιτίδης τώρα... Το λαμογιο μύρισε αίμα στον Άρη και ήρθε.
Αυτά.

Ρε ποιος Αρβανιτίδης,

Καρυπίδης............

Τρυπάμε και τον πάτο στον Άρη, θα τα καταφέρουμε και πάλι...

Δεν υπαρχει αυτη η ομαδα.
Ουτε δυο μερες.

Ειμαστε μοναδικοι.Το λεω και το πιστευω.

Και τωρα Τατος, Κοκε, Ραουλ Μπραβο και ολοι χαιρονται.....

Δεν υπαρχει αυτη η ομαδα.
Ουτε δυο μερες.

Ειμαστε μοναδικοι.Το λεω και το πιστευω.

Και τωρα Τατος, Κοκε, Ραουλ Μπραβο και ολοι χαιρονται.....

Αυτό που είμαστε είναι ένας τεράστιος ώχλος. ΠΟΛΥΣ κοσμος, ακόμα και τώρα που είμαστε στα τάρταρα και ΜΗΔΕΝΙΚΗ παραγοντική ικανότητα.

Τα τελευταία 20 χρόνια τσακωνόμαστε με ΟΛΟΥΣ, ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ και δεν έχει μείνει ουτε μισος παράγοντας αρειανός που να θέλει να αναλάβει, και εννοείται ούτε και μη αρειανός.

Εγώ επιφυλλάσομαι πάρα πολύ για τις προθέσεις του Καρυπίδη, αλλά εκεί θέλω να τον δώ το σύνδεσμο, χωρίς να χώνεται όπως έκανε τόσα χρόνια, να δώσει στο Καρυπίδη να καταλάβει οτι έτσι και τολμήσει να αναμίξει τον Άρη σε τίποτα περίεργα στοιχηματικά κολπα, θα φύγει όπως ήρθε.

Κατα τα άλλα όπως και όλοι καραγουστάρω επιστροφές κοκε,τατου, μπραβο ντουνηδες αναστο, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να στήσουμε μια ομάδα της προκοπής.... Αλλους τόσους πρέπει να φέρει.

Εγώ επιφυλλάσομαι πάρα πολύ για τις προθέσεις του Καρυπίδη, αλλά εκεί θέλω να τον δώ το σύνδεσμο, χωρίς να χώνεται όπως έκανε τόσα χρόνια, να δώσει στο Καρυπίδη να καταλάβει οτι έτσι και τολμήσει να αναμίξει τον Άρη σε τίποτα περίεργα στοιχηματικά κολπα, θα φύγει όπως ήρθε.

Κατα τα άλλα όπως και όλοι καραγουστάρω επιστροφές κοκε,τατου, μπραβο ντουνηδες αναστο, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να στήσουμε μια ομάδα της προκοπής.... Αλλους τόσους πρέπει να φέρει.

Πηρανε τηλεφωνο τον Ραπτοπουλο οι Σουπεραδες και ειπανε οτι δεν θα μαλωνουνε με τον Καρυπιδη.....αντε να δουμε.

Ολοι λενε για τον Καζονοβιο, και τον Τατο, αλλα εγω χαιρομαι περισσοτερο απ ολους για την επιστροφη Poy, μα την Παναγια.

Οι μικροι που πηραμε ειναι καλοι, αλλα και οι Ροβας και Παυλιδης.
Δεν το συζηταω για Αναστο.

Για να ολοκληρωθει το πακετο, πρεπει να φερει Αγκανθο.

Πηρανε τηλεφωνο τον Ραπτοπουλο οι Σουπεραδες και ειπανε οτι δεν θα μαλωνουνε με τον Καρυπιδη.....αντε να δουμε.

Ολοι λενε για τον Καζονοβιο, και τον Τατο, αλλα εγω χαιρομαι περισσοτερο απ ολους για την επιστροφη Poy, μα την Παναγια.

Οι μικροι που πηραμε ειναι καλοι, αλλα και οι Ροβας και Παυλιδης.
Δεν το συζηταω για Αναστο.

Για να ολοκληρωθει το πακετο, πρεπει να φερει Αγκανθο.

Ρε τι αγκανθο, φερε καμπορα, τωρα να γινει της ποπης....

Ζω για να δώ τριπλέτα κοκε αγκανθο καμπορα btw xD

Ρε τι αγκανθο, φερε καμπορα, τωρα να γινει της ποπης....

Ζω για να δώ τριπλέτα κοκε αγκανθο καμπορα btw xD

O πιο υποτιμημενος CF της συγχρονης ιστοριας του Αρη, ο Αγκανθο....το παλικαρι ηξερε τονους μπαλα.

Αν εβλεπες προσεκτικα πως επαιζε, αν ητανε 28, και δεν ειχε θριματισμενο γονατο, δεν ηταν για Ελλαδα......ποδιες, καθετες, τυφλες μπαλιες....χαμος.

Σε χαλάει ΑΝ (0.01%) ισχύει;

Εισαι τρελος, γιατι να με χαλασει?!!!!

Παιδιά πήγα το Σάββατο στο ΠΑΛΕ και ευχαριστήθηκα μπασκετάκι και ατμόσφαιρα(με χάλασε λίγο που οι ούνοι του S3 έβριζαν σε όλο το ματς...)

Κερδίζαμε και στο Καζάν,μόνο ωραία πράγματα από την ομάδα μπάσκετ.

Πρέπει να το στηρίξουμε,έχει μέλλον η ομάδα με τέτοια διοίκηση.Προσωπικά θέλω και εύχομαι με μπροστάρη τον ΓΚΑΛΗ να κάνουμε το βήμα και να μπούμε Ευρωλίγκα,όπου μπαίνεις με συμβόλαιο από όσο ξέρω,χωρίς να έχει σημασία η θέση στο πρωτάθλημα.

Παιδιά πήγα το Σάββατο στο ΠΑΛΕ και ευχαριστήθηκα μπασκετάκι και ατμόσφαιρα(με χάλασε λίγο που οι ούνοι του S3 έβριζαν σε όλο το ματς...)

Κερδίζαμε και στο Καζάν,μόνο ωραία πράγματα από την ομάδα μπάσκετ.

Πρέπει να το στηρίξουμε,έχει μέλλον η ομάδα με τέτοια διοίκηση.Προσωπικά θέλω και εύχομαι με μπροστάρη τον ΓΚΑΛΗ να κάνουμε το βήμα και να μπούμε Ευρωλίγκα,όπου μπαίνεις με συμβόλαιο από όσο ξέρω,χωρίς να έχει σημασία η θέση στο πρωτάθλημα.

Καλά εδώ και πριν που ήσουν κομμάτια και χάλια διοικητικά έπαιρνες wildcard λόγω έδρας και κόσμου για ευρωλίγκα. Σκέψου τώρα τι έχει να γίνει.. Ποια ΑΕΚ και ποιος ΠΑΟΚ.

Όσο για την ομάδα εγώ καραγουστάρω την άμυνα που παίζει. Με τον ΠΑΟΚ βέβαια πιστεύω οτι δε παίξαν τόσο καλή άμυνα και δε ξέρω αν αυτό οφείλεται στο τεράστιο άγχος τους, πάντως η ομάδα έχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ potential. Με 2-3 προσθήκες σοβαρές (όχι σοφο και κάτι μπουρδες που ακούγονται) η 3η θέση είναι στο τσεπάκι και πάμε για μεγαλύτερα πράγματα με 100% βεβαιότητα.

• Create New...