Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Chronis

WeHellas PES 2015 Patch v.2 [PC] (Donwload Now)

Recommended Posts

Αν είχες διαβάσει τους κανονισμούς θα καταλάβαινες γιατί δεν σου απαντάει κανείς.

Σε αυτό το φόρουμ απαγορεύονται οι αναφορές σε πειρατικό υλικό και δεδομένου ότι το γνήσιο παιχνίδι κατεβάζει μόνο του τα οποιαδήποτε DLC, updates κλπ, λογικό μου φαίνεται να μην παίρνεις απάντηση....

Φίλε μου δiκιο έχεις όσον αφορά για το πειρατικό υλικό  κ τους κανονισμούς του forum τους οποίους γνωρίζω αφού τους έχω διαβάσει. Απλά επειδή εδώ κ 3 ημέρες κάνω μέσα από το παιχνίδι update data pack συνεχόμενα, και εξακολουθεί να μου βγάζει  Patch 1.03.00 DLC 2.00 ακόμα, Θα ήθελα να μου πει κάποιος γνώστης εάν κάνω σωστή διαδικασία και πόσο διαρκεί ή χρειάζεται να κάνω κάποια άλλη ενέργεια πχ να σβήσω κάποια αρχεία ή να κάνω απεγκατάσταση κ εγκατάσταση πάλι κτλ. Ευχαριστώ πάντως για τον χρόνο σου στο να μου απαντήσεις.......

εγκατασταση και απεγκατασταση καντο

και μετα αρχικα μου χε το 2.00 αλλα μετα μου βγαλε το 4.00

Φίλε μου δiκιο έχεις όσον αφορά για το πειρατικό υλικό  κ τους κανονισμούς του forum τους οποίους γνωρίζω αφού τους έχω διαβάσει.........

Απλά επειδή εδώ κ 3 ημέρες κάνω μέσα απο το παιχνίδι update data pack συνεχόμενα, και εξακολουθει να μου βγάζει 1.03.00 DLC 2.00 ακόμα,

θα ήθελα να μου πει κάποιος γνώστης εάν κάνω σωστή διαδικασία ή χρειάζεται να κάνω κάποια άλλη ενέργεια.........

πχ να σβήσω κάποια αρχεία ή να κάνω απεγκατάσταση κ εγκατάσταση πάλι κτλ.

Ευχαριστώ πάντως για τον χρονο σου στο να μου απαντήσεις.......

A συγνώμη τότε, όπως το έλεγες νόμισα ότι δεν μιλάς για αυθεντικό παιχνίδι.

Από όσο ξέρω όταν υπάρχει update με το που ανοίξεις το Steam το update γίνεται αυτόματα.

Καλό είναι να πας να δεις στο Steam-->Library-->PES 2015 αν γίνεται χειροκίνητα αναβάθμιση και επίσης να κάνεις ένα verify integrity of game cache.

Αν δεν αλλάξει κάτι κάνε μια απεγκατάσταση και πάλι εγκατάσταση.

Αν δε γίνει πάλι τίποτα επικοινώνησε με το Steam support ή την ΚΟΝΑΜΙ.

Πρώτα απ' όλα συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε, τόσα χρονιά με τα patch στο pro!!!! Θα ήθελα όμως να επισημάνω κάτι! Φτιάξετε όλη την σουπερλιγκ και την μίση β' εθνική, άλλα δεν έχετε φτιάξει ούτε ένα ελληνικό γήπεδο! Κατά την προσωπική μου άποψη δεν πιστεύω ότι θέλει κάνεις να δει όλα τα πρόσωπα των παικτών ολόιδια με τα αληθινά! Θεωρώ πως το πιο σημαντικό είναι τα στάδια, ειδικά φέτος που το pro από μόνο του διαθέτει πολύ λίγα! Έξαλλου δεν είναι ρεαλιστικό να βλέπεις ξανθή,ατρόμητο, απολλων κτλ, να παίζουν σε κάτι πρωτοκλασάτα γήπεδα τύπου <burg stadium, royal London, konami>! Αυτό νομιζω ότι είναι το πιο σημαντικό, κατά τα άλλα, όλα μια χαρά εκτός από τα υψηλά ratings των παικτών των ελληνικών ομάδων, δεν μπορεί να έχει ο μητρογλου 84 και ο τζαβελας 82 δεν είναι καθόλου ρεαλιστικό!

Φιλικά πάντα...

παιδια μια ερωτηση . τα data packs κλπ αν κατεβουν απο την konami και μετα βαλω το patch θα μ ανοιγει το παιχνίδι ? αν οχι απο που μπορω να κατεβασω τα dlc ?

....Θεωρώ πως το πιο σημαντικό είναι τα στάδια, ειδικά φέτος που το pro από μόνο του διαθέτει πολύ λίγα! Έξαλλου δεν είναι ρεαλιστικό να βλέπεις ξανθή,ατρόμητο, απολλων κτλ, να παίζουν σε κάτι πρωτοκλασάτα γήπεδα τύπου <burg stadium, royal London, konami>! Αυτό νομιζω ότι είναι το πιο σημαντικό...

Φιλικά πάντα...

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! Είναι σημαντικό να υπάρχουν ελληνικά γήπεδα στο patch, αλλά δεν είναι εύκολη δουλειά. Αν θέλουμε καλοφτιαγμένα και ρεαλιστικά γήπεδα, χρειάζεται χρόνος και μεράκι. Τα τελευταία 2 χρόνια άλλαξαν πολλά πράγματα στο editing και προσπαθούμε όλοι μας (αφιλοκερδώς) να δημιουργήσουμε το καλύτερο δυνατό patch. Αυτό που χρειάζεται είναι ΥΠΟΜΟΝΗ και ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ από όλους!

παιδια μια ερωτηση . τα data packs κλπ αν κατεβουν απο την konami και μετα βαλω το patch θα μ ανοιγει το παιχνίδι ? αν οχι απο που μπορω να κατεβασω τα dlc ?

Ναι φίλε θα ανοίγει κανονικά (δες τις οδηγίες εγκατάστασης)!

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! Είναι σημαντικό να υπάρχουν ελληνικά γήπεδα στο patch, αλλά δεν είναι εύκολη δουλειά. Αν θέλουμε καλοφτιαγμένα και ρεαλιστικά γήπεδα, χρειάζεται χρόνος και μεράκι. Τα τελευταία 2 χρόνια άλλαξαν πολλά πράγματα στο editing και προσπαθούμε όλοι μας (αφιλοκερδώς) να δημιουργήσουμε το καλύτερο δυνατό patch. Αυτό που χρειάζεται είναι ΥΠΟΜΟΝΗ και ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ από όλους!

Σαφως, απλως το ανεφερα γιατι βλεπω στο φορομ πολλα ατομα ζητουν διαφορα απο το επομενο update και θεωρησα οτι αυτο ειναι το πιο σημαντικο! Τι να τα κανεις τα συνθηματα οτι δεν εχεις γηπεδα? Τελος παντων, συγχαρητητια και παλι και καλη συνεχεια, θα περιμενουμε εξελιξεις.......

Παιδια αν ξερει κανεις ας με βοηθεισει...Ειναι δυνατον να εχω 2 φορες εγκατεστιμενο(ποροφανως σε διαφορετικο σκλιρο δισκο γινεται)και με το ενα install να εχω το official παιχνιδι της KONAMI και στο δευτερο install να παιζω κανονικα το Patch της WEHELLAS?

Γιατι απο οτι προσπαθησα δεν αναγνωριζονται τα save σε official και wehellas αντιστοιχα...οποτε θα ηθελα να ξερω αν γινεται να αλλαξω την τοποθεσια των αρχειων save για το ενα install για να μπορω να παιζω παραλληλα και το official και το wehellas...ευχαριστω προκαταβολικα και...Χρονια Πολλα σε ολη την κοινοτητα του WEHELLAS! 

Πρωτα απ' ολα συγχαρητηρια για τη δουλεια που κανατε,ολα ειναι εξαιρετικα οπως παντα!
Εντοπισα ομως ενα προβλημα με την ομαδα της ΑΕΛ
Στις ευρωπαικες διοργανωσεις(UEFA Champions League -UEFA Europa League) στολη της ειναι μαυρη(προφανως της αρχικης ομαδας)
Στο ΚΟΝΑΜΙ κυπελλο και στα απλα ματς ολα ειναι κανονικα!
Το θεμα λοιπον ειναι αν εχω εγω το προβλημα(το εγκατεστησα 3 φορες αλλα παλι τα ιδια) η οντως ειναι ετσι οπως τα λεω;
σας ευχαριστω!

Παιδια αν ξερει κανεις ας με βοηθεισει...Ειναι δυνατον να εχω 2 φορες εγκατεστιμενο(ποροφανως σε διαφορετικο σκλιρο δισκο γινεται)και με το ενα install να εχω το official παιχνιδι της KONAMI και στο δευτερο install να παιζω κανονικα το Patch της WEHELLAS?

Γιατι απο οτι προσπαθησα δεν αναγνωριζονται τα save σε official και wehellas αντιστοιχα...οποτε θα ηθελα να ξερω αν γινεται να αλλαξω την τοποθεσια των αρχειων save για το ενα install για να μπορω να παιζω παραλληλα και το official και το wehellas...ευχαριστω προκαταβολικα και...Χρονια Πολλα σε ολη την κοινοτητα του WEHELLAS! 

2 φορές δεν είναι δυνατόν να εγκατασταθεί το PES 2015. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να σώσεις τα αρχεία (official και patch) σε διαφορετικούς φακέλους και όποτε θες να τα χρησιμοποιείς... τόσο απλά! 

Πρωτα απ' ολα συγχαρητηρια για τη δουλεια που κανατε,ολα ειναι εξαιρετικα οπως παντα!
Εντοπισα ομως ενα προβλημα με την ομαδα της ΑΕΛ
Στις ευρωπαικες διοργανωσεις(UEFA Champions League -UEFA Europa League) στολη της ειναι μαυρη(προφανως της αρχικης ομαδας)
Στο ΚΟΝΑΜΙ κυπελλο και στα απλα ματς ολα ειναι κανονικα!
Το θεμα λοιπον ειναι αν εχω εγω το προβλημα(το εγκατεστησα 3 φορες αλλα παλι τα ιδια) η οντως ειναι ετσι οπως τα λεω;
σας ευχαριστω!

Έχεις δίκιο, δείχνει τις default εμφανίσεις της ομάδας που αντικαταστάθηκε από την ΑΕΛ. Στο επόμενο update θα διορθωθεί!

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. 

Προσπαθώ να κατεβάσω το DLC 4.0 αλλά δεν μπορώ να το εγκαταστήσω...

Έχω δει πολλά Tutorials στο Youtube αλλά τίποτα. Έχω κάνει όλα τα βήματα προσεκτικά αλλά δεν μπορώ πάλι.

Μπορεί να βοηθήσει κανένας;

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. 

Προσπαθώ να κατεβάσω το DLC 4.0 αλλά δεν μπορώ να το εγκαταστήσω...

Έχω δει πολλά Tutorials στο Youtube αλλά τίποτα. Έχω κάνει όλα τα βήματα προσεκτικά αλλά δεν μπορώ πάλι.

Μπορεί να βοηθήσει κανένας;

Φίλε είχα κ εγώ το ίδιο πρόβλημα που με ταλαιπώρησε.....

Δεν υπάρχει καλύτερη λύση από απεγκατάσταση και πάλι εγκατάσταση  του Pro Evolution Soccer 2015......

Σε μένα δούλεψε αμέσως το DLC 4.00 (ενημερώθηκε αμέσως μόνο του μέσω Steam)....

Δεν έχεις να χάσεις κάτι εκτός από λίγο χρόνο.....

Παιδιά δεν έχω το αυθεντικό pro έχω το σπασμένο και όταν το περνάω το patch 1.02 ή 1.03 δεν μου τρέχει το παιχνίδι .Μήπως ξέρει κανένας τι πρέπει  να κάνω ;

Παιδιά δεν έχω το αυθεντικό pro έχω το σπασμένο και όταν το περνάω το patch 1.02 ή 1.03 δεν μου τρέχει το παιχνίδι .Μήπως ξέρει κανένας τι πρέπει  να κάνω ;

Πάρε το αυθεντικό... http://www.skroutz.gr/s/5247186/Pro-Evolution-Soccer-2015-PC.html

Παιδια , το patch ειναι συμβατο με τις Online εκδοσεις του  παιχνιδιου οπως το MyClub ?

p.s. εννοειται πως το εχω αυθεντικο το pro

[spoiler]

WeHellas_PES2015_patch_v2-forum.jpg

Η 2η αναβάθμιση του Ελληνικού Patch για το PES 2015 στο PC είναι έτοιμη!

Το WeHellas PES 2015 Patch v.2 [PC] βρίσκεται στα Downloads και περιλαμβάνει τις μεταγραφές του Ιανουαρίου σε όλες τις ομάδες καθώς και νέες ομάδες αλλά και νέα πρόσωπα για τους παίκτες!

star.png Ανανεωμένα roster star.png

Στην δεύτερη έκδοση (v2) του Ελληνικού Patch περιέχονται όλες οι ομάδες της Superleague με ανανεωμένα ρόστερ και Fomations καθώς και νέους προπονητές!

star.png Ρεαλιστικές εμφανίσεις star.png

Όλες οι Ελληνικές ομάδες έχουν τις πραγματικές τους εμφανίσεις, σήματα και roster!

star.png Νέα πρόσωπα παικτών star.png

Πολλοί παίκτες έχουν πλέον και το δικό τους νέο ρεαλιστικό 3D πρόσωπο!

star.png Νέες ομάδες star.png
Εκτός από το Ελληνικό πρωτάθλημα της Superleague, προστέθηκαν οι μεγαλύτερες ομάδες από το πρωτάθλημα της Football League :

Νότιος όμιλος : 2441.png ΑΕΚ, 1837.png Παναχαϊκή, 441.png Απόλλων Σμύρνης, 7646.png ΑΟ Χανιά

Βόριος όμιλος : 47k.png Ηρακλής Θεσ/νίκης, 3999.png Λαμία, 4602.png Ολυμπιακός Βόλου, 4603.png Λάρισα

star.png Στατιστικά παικτών star.png

Τα στατιστικά των παικτών των Ελληνικών ομάδων μπορείτε να τα δείτε στο WeHellas Stats Database.

Όλα τα στατιστικά έχουν ως βάση το Football Manager. Μπορείτε κάτω από κάθε παίκτη να προτείνετε τις δικές σας βελτιώσεις σε συγκεκριμένα στατιστικά.

star.pngΣυμβατότητα με επίσημα Patches star.png

Το WeHellas PES 2015 Patch v2 είναι συμβατό με το τελευταίο επίσημο Patch (1.30.00) και DLC (4.00) της Konami.

star.png Ξένα πρωταθλήματα star.png

Από την έκδοση v1 υπάρχουν τα πραγματικά σήματα σε όλα τα ξένα πρωταθλήματα αλλά και οι πραγματικές εμφανίσεις σε όλες τις ομάδες τους.

Για να κατεβάσετε τα αρχεία από τα Downloads θα πρέπει να έχετε ενεργό λογαριασμό στο Portal και να έχετε κάνει Login. (δείτε την ανακοίνωση)

Νέα 3D γήπεδα, συνθήματα και νέα 3D πρόσωπα θα προστεθούν σε επόμενες εκδόσεις του WeHellas PES 2015 Patch.

Οδηγίες εγκατάστασης

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Πρωτού ξεκινήσετε τη διαδικασία, πρέπει να έχετε εγκαταστήσει WeHellas PES 2015 Patch v.1 καθώς και τελευταίο επίσημο Patch (1.03.00) και DLC (4.00) της Konami.

(το WeHellas PES 2015 Patch v1.5 δεν είναι απαραίτητο να έχει εγκατασταθεί).

1. Κάντε login στο WeHellas.gr, κατεβάστε το WeHellas PES 2015 Patch v.2 [PC] από τα Downloads.

2. Αποσυμπιέστε το αρχείο WeHellas_PES2015_PC_Patch_v2.rar με το WinRAR (εγκαταστήστε το WinRAR στον υπολογιστή σας, αν δε το έχετε ήδη) σε κάποιον φάκελο πχ στο Desktop σας.

3. Στα αρχεία που αποσυμπιέσατε θα βρείτε 2 φακέλους "download" και "save".

4. Κάντε αντιγραφή τον φάκελο "download" στη διεύθυνση που έχετε εγκαταστήσει το παιχνίδι.
Για παράδειγμα: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2015\
(Πατήστε ναι σε οποιαδήποτε ειδοποίηση εμφανιστεί σχετικά με την αντικατάσταση αρχείων)

5. Κάντε αντιγραφή τον φάκελο "save" στη διεύθυνση Έγγραφα\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015\
(Πατήστε ναι σε οποιαδήποτε ειδοποίηση εμφανιστεί σχετικά με την αντικατάσταση αρχείων)

Αυτό ήταν! Καλή διασκέδαση!

star.pngScreenshots star.png

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

:: Credits ::

*** Συντονισμός ***

Πάνος, milenec11

*** Στατιστικά παικτών ***

Football Manager, Wehellas Staff

*** Option File ***

Πάνος, Chronis, hercooligan, Geokar

*** Kits ***

hercooligan, Kwstaspaokara

*** ingame Faces ***

Chronis, hercooligan, Geokar

*** 3D Faces ***

.:Pantel G7:.

*** Testers ***

Wehellas Staff

***Support***

PES Community

:: WeHellas community © 2015 ::

Το patch αυτό αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία του διαδικτυακού χώρου © www.wehellas.gr.

Απαγορεύεται η πώλησή του αλλά και η διανομή των links χωρίς την έγκριση της διαχειριστικής ομάδας του WeHellas.

Όλα τα patches για το Pro Evolution Soccer με τα διακριτικά WeHellas αποτελούν δουλειά της Editing team του WeHellas

και διατίθενται δωρεάν από το δικτυακό τόπο www.wehellas.gr

[/spoiler]

δεν μπορω να κανω update μεσα απο το game ,κανω κατι λαθος ?μπορω να κατεβασω τα patch της konami απο καπου αλλου?????

:no_grlish: Προσοχή! Αυτό το μήνυμα διαγράφηκε επειδή ήταν γραμμένο με Greeklish.

Απαγορεύεται η γραφή με Greeklish, σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Δεν μπορω να παιξω MyClub...

Λοιπον παιδια, εμενα δεν μου βγαζει το text στα ελληνικα... το μονο μου προβλημα. και εχω 2 μικρα "παραπονα" δεν ξερω αν μπορειτε να τα λυσετε. το 1 ειναι μικρο, και το 2ο ξερω οτι θα φτιαχτει στα επομενα patch.
1. αν γινεται στις Ελληνικες ομαδες, στις ακαδημικες του master league να υπαρχουνε κυριως Ελληνες παικτες. Αν γινεται παντα
2. Ολες τις ομαδες τις Football league αν γινεται, για να μπορεσουμε να ανεβοκατεβαινουμε κατηγορια στο Master league. Και λιγο να ανεβασετε τα stat του Αραβιδη.

Για το 2 ειναι απιθανο να γινει αυτο που λες, εφοσον δεν υπαρχει division 2 στο peu league.

Λίγη βοήθεια παρακαλώ... Έχω το pes 2015 update1.03 DLC 4.00. Κάνω εγκατάσταση το patch v.1 κ μετά το v.2, όμως δεν φορτώνει το παιχνίδι. Αν σβήσω τα patch δουλεύει κανονικά. Ξέρει κανείς τι παίζει?

καλησπέρα.την επόμενη αναβάθμιση πότε να την περιμένουμε?

γεια σας παιδια!! θα ηθελα να κανω το πατσακι στο προ 2015 αλλα δεν εχω το data pack και το dlc τα τελευταια!! εψαξα παντου αλλα εχουν διαγραφει απο παντου!! θα μπορουσε καποιος να μ δωσει ενα λινκ η να μου δωσει αυτα τα αρχεια ωστε να μπορεσω να το κανω?? ευχαριστω!

Παιδιά ενα off topic.Φτιάχνω nba2k14 patch και ψάχνω βοηθούς,οποιος θέλει ας μου στείλει pm

παιδια βοηθεια, εχω κατεβασει το v1 και μετα το v2 οπως λετε, εχω ακολουθησει ολες τις οδηγιες εγκαταστασης και εχω το τελευταίο επίσημο Patch (1.03.00) και DLC (4.00) της Konami, αλλα μολις μπαινω στο παιχνιδι να παιξω ολα μου ειναι οπως παλια δηλαδη δεν εχει αλλαξει τιποτα και δεν βρισκω τις ελληνικες ομαδες.. παιδια please help

• Create New...