Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Chronis

WeHellas PES 2015 Patch v.1 [PC] (Donwload Now)

Recommended Posts

Γινεται να προστεθει ο νομποα στον Π.Α.Ο.Κ. μεχρι το αποψινο update?Yπαρχει ηδη ingame στην εθνικη εκουαδορ

Μπράβο στα παιδιά του sdit.Καλή συνέχεια για το update!!!Δώστε μας κι άλλο πόνο!!!

Γιατί στις εθνικές ομάδες έχετε βάλει ως σήματα τις Ομοσπονδίες;;

Πολυ καλη δουλεια απο ολο το τεαμ , σας ευχαριστουμε

Παρατηρησα ομως οτι στην ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ το ροστερ ειναι λιγο οπως νανε..

πχ. Τερμα εχει τον επιθετικο...οι αμυντικοι βρισκονται εχτρεμ...και επεισης παρατηρησα σε αρκετες ομαδες οτι δεν εχει βασικους του "βασικους" τερματοφυλακες ... (Πχ. Γιαννενα: Βελλιδης)

και στον ΠΑΣ ειναι λαθος οι θεσεις των παιχτων αλλα θελω να ρωτησω κατι τα στατιστικα τα κανατε με βασει το μανατζερ μονο στις ελληνικες ομαδες? γιατι εχω μεγαλη απορια με τα αστερακια πχ ο ΠΑΟΚ εχει 3,5! ενω σχεδον ολες οι ομαδες της superleague εχουν 3! ενω ο παναθηναικος 2,5,ακομα και η ΑΕΚ εχει 3 και ο ηρακλης...

καλησπερα σας και απο μενα και μπραβο για το patch,εχω κατεβασει την εκδοση 1.02.00 και το dlc 2.00 τα εχω βαλει κανονικα και οταν παω μεσα στο παιχνιδι στο data version μου  βγαζει οτι δεν ειναι εφικτο/unimplemented τι λαθος εχω κανει και δεν το εμφανιζει?

Πολυ καλη δουλεια απο ολο το τεαμ , σας ευχαριστουμε

Παρατηρησα ομως οτι στην ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ το ροστερ ειναι λιγο οπως νανε..

πχ. Τερμα εχει τον επιθετικο...οι αμυντικοι βρισκονται εχτρεμ...και επεισης παρατηρησα σε αρκετες ομαδες οτι δεν εχει βασικους του "βασικους" τερματοφυλακες ... (Πχ. Γιαννενα: Βελλιδης)

Το πρόβλημα με τους τερματοφύλακες σε μερικές ομάδες έχει ήδη αναφερθεί και θα διορθωθεί άμεσα.

και στον ΠΑΣ ειναι λαθος οι θεσεις των παιχτων αλλα θελω να ρωτησω κατι τα στατιστικα τα κανατε με βασει το μανατζερ μονο στις ελληνικες ομαδες? γιατι εχω μεγαλη απορια με τα αστερακια πχ ο ΠΑΟΚ εχει 3,5! ενω σχεδον ολες οι ομαδες της superleague εχουν 3! ενω ο παναθηναικος 2,5,ακομα και η ΑΕΚ εχει 3 και ο ηρακλης...

Τα στατιστικά από το Football Manager έχουν περαστεί μόνο στις Ελληνικές ομάδες - όπως καταλαβαίνεις δε γινόταν να περαστούν σε όλες γιατι θα τελείωνε το patch το καλοκαίρι.

Αυτή τη στιγμή υπάρχει ένα θέμα με τα στατιστικά σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό το οποίο θα διορθώσουμε άμεσα.

Παρόλο που τα στατιστικά έχουν βάση το Football Manager εσείς μπορείτε να προτείνετε τι αλλαγές χρειάζεται να κάνουμε σε κάθε παίκτη έτσι ώστε να τα φέρουμε όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικά στην πραγματική τους κατάσταση.

Όλους τους παίκτες των Ελληνικών ομάδων μπορείτε να τους βρείτε στο WeHellas Stats Database και να αφήσετε το σχόλιο σας κάτω από κάθε παίκτη.

PESDB_banner.jpg

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να περαστούν και οι μεταγραφές π.χ. νίνης, νομπόα, κα. στο update, ή θα τους δούμε αργότερα;

Ρε  παιδιά πως παίζει ετσι το pes 15 δεν μπορω να κάνω μπαλλιά στο επίπεδο επαγγελματίας τι ρύθμιση μπορώ να κάνω ..??? το patch πάρα πολύ καλό .... μπράβο ..!!!

παιδια υπαρχει ενα σοβαρο προβλημα οταν γινεται η εισοδος τον ομαδων δεν λεει ολυμπιακος παοκ π.χ. που επεξα εγω αλλα ολυμπιακος πεσ γιουναιτιντ διορθοστετο παρακαλω.

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να περαστούν και οι μεταγραφές π.χ. νίνης, νομπόα, κα. στο update, ή θα τους δούμε αργότερα;

Υπάρχει περίπτωση, θα σας ενημερώσουμε σήμερα το βράδυ.

Πολύ ωραίο το Patch μπράβο στη Editing Team του WeHellas...:) Γήπεδα θα μπουν σε κάποιο update η μπα???

οκ μπραβο παιδια,νωρις νωρις φετος...

ομως XAXAXAXAX 

αλλα οχι κι η ΑΕΚ καλυτερη απο τον Ολυμπιακο!

ερχοσαστε αλλα ειπαμε...

χρονη ελεγξε σε παρακαλω  τα ποσοστα ολων των ελληνικων ομαδων γιατι δε συμβαδιζουν με αυτα που λεγατε οτι θα εχει το παιχνιδι απο εδω http://www.wehellas.gr/pesdb/ ελπιζω να διορθωθουν γιατι ειναι σχεδον ολα λαθος τα ποσοστα over rating των παικτων...

Στον ΠΑΟΚ παρατηρησα οτι οι Miguel Vitor και Kace εχουν μαυρα χερια και ποδια.

Πολυ καλη δουλεια κατα τα αλλα 

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ  :smiles-mpravo: 

χρονη ελεγξε σε παρακαλω  τα ποσοστα ολων των ελληνικων ομαδων γιατι δε συμβαδιζουν με αυτα που λεγατε οτι θα εχει το παιχνιδι απο εδω http://www.wehellas.gr/pesdb/ ελπιζω να διορθωθουν γιατι ειναι σχεδον ολα λαθος τα ποσοστα over rating των παικτων...

Σε ποιες άλλες ομάδες το παρατήρησες εκτός από Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό?

Υπάρχει περίπτωση, θα σας ενημερώσουμε σήμερα το βράδυ.

Ευχαριστώ πολύ!!!Θα περιμένουμε...

εεε παιδια ερωτηση..το καινουριο πατς επιρεαζει σε κατι των online mode δηλ. εχει τυχει να παιζω αγωνες αναμωνεις που επιλεγες οποιον παιχτη θελεις κ να μας πεταει στο μενου κατα την εναρξη....κ ολοι φωναζουν αν εχεις καποιο πατς να το απενεργοποιησεις θα αντιμετωπισω κατι παρομοιω??? η οχι ευχαριστω....

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ PATCH 1.02.00 ΚΑΙ Ο DLC 2.00 ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟ PC? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ! ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ!

Εχω θεμα με τις εμφανισεις και τα σηματα...δεν μου τα εμφανιζει αλλα οι ομαδες σαν ροστερ ειναι κομπλε!

Καλησπέρα και Καλή χρονιά σε όλους αν και είμαι off topic ξέρετε αν θα βγει για PS3 κάποιο πατς ;
Απαντηστε παρακαλω, σας ευχαριστω εκ των προτερων και Καλή συνέχεια....

Γεια σας παιδια..που μπορώ να βρω το τελευταίο επίσημο patch οπως και το dlc που χρειαζεται για το wehellas patch?
Ευχαριστω!

μαγκες πρεπει να γινει αλλαγη στα στατιστικα του ολυμπιακου αλλα λεγατε και αλλα ειναι ...

Δεν υπαρχει ο Παπαγιαννοπουλος στον Π.Α.Ο.Κ.

ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ 90 ΘΑ ΕΙΧΕ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΤΣ ΕΙΣΤΕ ΠΑΟΚ ΝΑ ΜΟΘ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΑΤ 85+ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΡΡΥ ?? 

• Create New...