Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

lostpfg

[PES 2014 -PC]Faces by Lostpfg - Holebas (^), Μήτρογλου (^), Σάμαρης(80%) ,...

Recommended Posts

Καλησπερίζω το forum,

Εκτός προγράμματος, καθώς στο πρόγραμμα ήταν να τελειώσω πρώτα τον Machado, νέο σχεδόν ολοκληρωμένο face (περιμένουμε τις διορθώσεις που θα προτείνεται) ο Μήτρογλου.

Το face είναι σε συνεργασία με τον Tunizizou , έναν εκ των κορυφαίων και ταλαντούχων facemaker..

Updated...

Υ.Γ:

καλησπερα εχω κατεβαση του holebas το face κανω οτι λεει το guide και δεν μου βγαζει τα ματια αν ξερει κανεις να help? tatto τελεια...και το skin του..!

Για να εμφανιστούν τα μάτια σωστά χρειάζεται πρώτα να έχεις εγκαταστήσει το eye_mode που έφτιαξα για το PES 2014...Μπορείς να το κατεβάσεις από το link παρακάτω

http://www.mediafire.com/download/nwr394g91rdr7c3/eye_mod.rar

μπραβο ρε μεγαλε lost!!!. του μητρογλου τωρα που πηγε στη φουλαμ, η οποια λογικα θα ειναι στο πατς θα το τελειωσεις?? το ειχες αφησει νομιζω στο 80%. του weiss το εχεις ετοιμο?? απο παναθηναικο θα κανεις κατι??

:)

Ναι θα τελειώσω και θα ανεβάσω όλα τα faces που είχα αρχίσει. Στην συνέχεια θα κάνω ένα mini pack (3-4 faces ) από τον ΠΑΟΚ και θα ακολουθήσουν και από άλλες ομάδες.

Κανενα σχολιο;Δεν ντρεπεστε ρε; :smiles-angry:  :smiles-angry:

Πραγματικα πολυ καλο face,χαιρομαι που επιτελους βρηκατε με τον tunizizou το σωστο βλεμμα.Λιγο mapping θελει ακομα και ειναι ετοιμο!

Μπραβο Lost εξαιρετικος ο Μητρογκολ!

Ωραιο τ Μητρογκολ ματια φριδια μυτη μουσια τα εχεις πετυχει λιγο το μαλλι  του και τα αυτια να κοιταξεις...φτιαξε και Σαμαρη+J.Campbell αν εχεις χρονο!!!

αν θες κανε και faces απο παναθηναικο!!!!!! :)

πολυ ωραιο το face του μητρογλου. καλη συνεχεια!!! :)

το μουσι, αν θες καντο λιγο πιο αριστερα!!!

του weiss μιας και δεν ειναι στον ολυμπιακο, θα τον τελειωσεις??? επειδη υπαρχει η εθνικη σλοβακιας γι αυτο ρωταω!!! εγω παντως θα σου προτινα να τον τελειωσεις!!

Να πω την αμαρτία μου, είχα λίγο καιρό να δω το topic του Lost.... άλλα όταν το είδα ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ!

Ευχαριστώ για τα σχόλια σας...

Έγιναν κάποιες αλλαγές - βελτιώσεις στα 3d model...

Όποτε αν δεν υπάρχει κάτι άλλο αρκετά σημαντικό να βελτιωθεί..Αυτή είναι η τελική έκδοση..

SJgw7S9.jpg

Gbt6IUl.jpg

Tattoos

[spoiler][/spoiler]

6NcwUwR.jpg

Ingame

[spoiler]

0UvhNng.jpg

[/spoiler]

**Tattoos by insomniac25

Υ.Γ:

@[member="ali"] : Σου έχω απαντήσει στο προηγούμενο post...μην ρωτάς τα ίδια και τα ίδια...

Εξαιρετικός, συνέχισε έτσι!!

Final version τελεια...του Μητρογλου!

θα δωσεις DL link για Μητρογλου?

Download link για τον Μήτρογλου στο 1ο Post του Topic...

Πολυ ωραια!Περιμενουμε και τους Μασαδο,Σαμαρη! :smiles-kalo:

Γεια σου φιλε , πας πολυ καλα και στο 14 . Εχω μια ερωτηση , στο 13 γεια να κανεις το πρωσοπο πιο 3D επαιζες λιγο με το .dds αλλα στο 14 δεν μπορω να βρω απο που κανετε πιο 3D to face για αυτο θελω αν μπορεις λιγο να μου δοσεις link ή να μου πεις λιγάκι πως γινεται . Και ακομα μια ερωτηση :D πως εκανες 3D Beard sto mitroglou το 3D Beard το ηθελα να το κανω και στο 13 αλλα δεν μπορεσα :D

Εdit : χρησιμοποιω το δρομο του tunizou (blender) αλλα δεν γινεται 3D πχ σαν το μιτρογλου

:help: παρακαλούμε να τελειώσει το πρόσωπο Vladimir Weiss. Sorry, μου κακά ελληνικά :(

και εγω αυτο ζηταω φιλε μου!!!

lostpfg, αν ασχοληθεις με προσωπα του παναθηναικου, θα σου προτεινα να ξεκινησεις τον marcus berg. ο ανθρωπος ειναι παιχταρας!! παντα σε φιλαθλα πλαισια :) οριστε μια εικονα που θα σε βοηθησει--->http://www.prasini.gr/media/k2/items/cache/cb902f04c24edfeda28da9d76332284b_XL.jpg

Καλησπέρα, ξανά μετά από αρκετό καιρό βρήκα χρόνο να ασχοληθώ λίγο με πρόσωπα.

Νέο face ο Σάμαρης όπως είχα υποσχεθεί.

Καθώς δεν μπόρεσα να βρω καλές εικόνες το texture έγινε με βάση την φωτογραφία που υπάρχει στο site της UEFA πράγμα που δεν βοηθάει για βέλτιστο αποτέλεσμα λόγο της χαμηλής της ανάλυσης.

Αυτή την στιγμή πρέπει να βελτιωθεί το model-text των μαλλιών και να προστεθούν λεπτομέρειες όπως νέο text στα αυτιά (ίσως και στα μάτια)

GG3nNLu.jpg

Υ.Γ:Δυστυχώς λόγο σπουδών, έχω φέτος πολύ λίγο χρόνο στην διάθεση μου. Οπότε παρακαλώ να μην ρωτάτε άσκοπα για το πότε θα δοθούν link. Μακάρι να μπορούσα να αφιερώσω παραπάνω χρόνο.

Φοβερο!Λες και τον βλεπω μπροστα μου!!

Είναι πάρα πολύ καλό lostpfg!

Ευχαριστούμε πολύ.

Μπράβο.

Συνέχισε έτσι! :thumbsup: :good:

τελειος ο σαμαρης. μπραβο φιλε. κανεις εξαιρετικη δουλεια. συνεχισε ετσι δυναμικα.!!! :) ειλικρινα η δουλεια σου μας καθηλωνει!!

• Create New...