Jump to content
Chronis

Αναβάθμιση στο Forum

Recommended Posts

Η αναβάθμιση ολοκληρώθηκε και τώρα πρέπει να βρούμε τι δε λειτουργεί σωστά για να το διορθώσουμε.

Παρακαλώ γράψτε εδώ ότι βρείτε που δε λειτουργεί σωστά.

• Like 4

Δεν ξέρω ακριβώς αν είναι πρόβλημα ή απλά δεν μπορώ να το βρω εγώ αλλά όταν μπαίνω από το κινητό (iphone 3gs) δεν μπορώ να μεταβώ σε συγκεκριμένη σελίδα από κάποιο τοπικ.

Αν για παράδειγμα το τόπικ έχει 50 σελίδες, με βγάζει στην πρώτη κ δεν μπορώ να πάω στην τελευταία πχ
  • Like 1

Καλημερα. Απ' οτι καταλαβα αφαιρεθηκαν τα επιπλεον skins και προστεθηκε skin για κινητο. Πολυ καλη κινηση να μπει skin για κινητο αλλα θα ηταν ωραιο να υπηρχαν και αλλα skins για να διαλεξουμε. Μαλλον θα μπουν αργοτερα απ 'οτι καταλαβαινω. Παντως πολυ καλη η αναβαθμιση, ακομα δεν εχω δει καποιο προβλημα. Συνεχιστε ετσι!!! :smiles-mpravo:

• Like 1

Πολύ ωραία όλα.

Φοβερή αναβάθμιση στo forum, αλλά δεν μου άρεσε και πολύ ένα πρόβλημα που εμφανίζεται στην πλειοψηφία των μελών του forum (συμπεριλαμβανομένου και εμένα). Το πρόβλημα είναι το εξής: Η photo profile και το avatar ή το avatar και η photo profile γίνονται ένα και ουσιαστικά έχουμε τo ίδιο avatar με την photo profile ή το αντίθετο. 

Eλπίζω να διορθωθεί, εάν φυσικά είναι εφικτό! :) :good:

EDIT: Από ότι είδα στο Edit Profile δεν εμφανίζεται η δυνατότητα αλλαγής του Avatar, μόνο η δυνατότητα αλλαγής της Photo Profile που είναι η ίδια με το Avatar.

Edited by Δημήτρης 21

εβαλα λινκ απο το youtube στο τσατ και αντι να βαλει απλα το λινκ εβαλε το βιντεακι

ειναι καλο που γινεται αυτοματα αλλα πιστευω οτι ειναι κακο για το τσατ μιας και ποσταρουμε πολλες φορες λινκ απο το youtube και θα εχει ως αποτελεσμα να γεμιζει βιντεακια το τσατ.

Edited by alan sirer
  • Like 1

EDIT: Από ότι είδα στο Edit Profile δεν εμφανίζεται η δυνατότητα αλλαγής του Avatar, μόνο η δυνατότητα αλλαγής της Photo Profile που είναι η ίδια με το Avatar.

Μάλλον με την αναβάθμιση η εικόνα Profile και το Avatar εγιναν ενα.

Καλη η αναβαθμιση,αλλα πρεπει οπωσδηποτε να επαναφερθει το παλιο skin

• Like 1

Θα συμφωνήσω και στα δύο με το f1vettel.Επίσης δοκίμασα να βάλω link,αλλά πριν την αναβάθμιση μπορούσα να δώσω όνομα στο link. πχ στο live streaming αντί για όλο το link του δινόταν όνομα "others".Τώρα όμως εμένα δεν μου δόθηκε η δυνατότητα να κάνω κάτι παρόμοιο.

Παιδιά, μίλησα με τον Κώστα, και είπε ότι δεν μπορεί να κάνει login, και του βγάζει αυτό: http://prntscr.com/1iqvlk

Ξέρει κανείς τι φταίει;

• Like 1

γραφετε το ονομα Π.Χ. ΚΑΡΔΙΑ μετα το μαρκαρετε και πατατε το εικονιδιο για το λινκ βαζετε το λινκ και εχετε το εξης αποτελεσμα ΚΑΡΔΙΑ

αλλιως βαζετε το λινκ (στο εικονιδιο) σας δινει αυτο  http://data.whicdn.com/avatars/5626733/dark-pink-heart-md_thumb.png?1356294447 μετα το μαρκαρετε το λινκ και γραφετε αυτο που θελετε και  σας δινει αυτο ΚΟΙΤΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ

Edited by alan sirer
  • Like 3

Παιδιά, μίλησα με τον Κώστα, και είπε ότι δεν μπορεί να κάνει login, και του βγάζει αυτό: http://prntscr.com/1iqvlk

Ξέρει κανείς τι φταίει;

Πες του να δοκιμάσει να σβήσει τα Cookies του.

• Like 1

1) Όταν πάμε στο προφιλ μας και πατάμε εκεί που λέει Likes, φαίνονται τα ποστ που έχουμε πάρει λικες αλλά δεν φαίνεται πόσα λικες πήραμε και από ποιον.

2) Στο View New Content παρόλο που έχω διαλέξει show only content that I haven't read όταν πατάω ξανά εμφανίζει και αυτά που έχουν διαβαστεί.

Edited by Neb -7-

1) Όταν πάμε στο προφιλ μας και πατάμε εκεί που λέει Likes, φαίνονται τα ποστ που έχουμε πάρει λικες αλλά δεν φαίνεται πόσα λικες πήραμε και από ποιον.

2) Στο View New Content παρόλο που έχω διαλέξει show only content that I haven't read όταν πατάω ξανά εμφανίζει και αυτά που έχουν διαβαστεί.

Αυτά τα δύο προβλήματα τα εντόπισα κι εγώ.

Για το δεύτερο, μπορείς να πας κάτω-κάτω και να πατήσεις "Mark Community Read" -> "Forums" ώστε να θεωρήσει διαβασμένα όλα τα posts.

Κανονικά θα έπρεπε να γίνεται αυτόματα για κάθε topic ξεχωριστά, τη στιγμή που φορτώνεται η σελίδα του κάθε topic.

Μάλλον αυτό δεν είναι κάτι που φτιάχνεται.

Τουλάχιστον να μπει ένα link "Mark Forums Read" πάνω-πάνω, όπως υπήρχε παλιά.

Παιδια που ειναι το κουμπι για -1,θελω να ριξω μερικα -1 στον Γρηγορη.

• Like 1

Δεν γίνετε να απενεργοποιήσεις τον ήχο του chat...δεν κάνει save τα my prefs.

Δεν γίνετε να απενεργοποιήσεις τον ήχο του chat...δεν κάνει save τα my prefs.

Τον εκλεισε ο Χρονης μια και καλη,

• Like 1

Σε εμενα δουλευει. Διεγραψε το και προσπαθησε να ξανα μπεις.

Ειδα οτι σν μεταφερεις copy/paste ενα τουιτ το κοβει στο τελικο αποτελεσμα.Κατι με το τουιτ URL δηλαδη,δεν το δεχεται

Προσωπικά δεν μου αρέσει τόσο η ιδέα του vote up/down. Βέβαια είναι ένα στοιχείο που χαρακτηρίζει το wehellas αλλά θα προτιμούσα να μην υπάρχει. Αν και ξέρω ότι ο george56 πίεσε την κατάσταση για να μπορεί να ρίχνει αράδα μείον  :p

• Like 3
  • Dislike 1

Και ιδου το πρωτο ολισθημα του vote up/down :P. Πατησα καταλαθος -1 στον broxopio ενω ηθελα να πατησω +1. Θα επανορθωσω broxi! :friends: Α ρε Γριωργο τι μας κανεις με τα -1 :p

Edited by polyviosg9

Παρατήρησα πως ακόμα και όταν δεν είμαι συνδεδεμένος στο We-Hellas μπορώ να βλέπω το shoutbox.

Κανονικά θα έπρεπε να εμφανίζεται μόνο στα μέλη που είναι συνδεδεμένα και να μη μπορεί ο καθένας να βλέπει το shoutbox.

• Like 4

οπως επισεις οτι μπορουν να γραψουν ολοι στο τσατ ενω πριν υπηρχε πολυ σωστα ο περιορισμος στα νεα μελη.

• Like 4

Γιατί υπάρχει το Like This και όχι το + και - ?

• Like 1