Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Panagiotis54

Poll: PlayStation4 or XBOX One?

49 members have voted

1. 1. Σκοπευεται να παρετε καποια απο τις νεες κονσολες στο αμεσο μελλον?

• Ναι,Αμεση Αγορα
    • Ναι, αλλα κατσε να περασει κανενα δυο χρονια
    • Οχι το pc μου τα σπαει/δεν δινω λεφτα στις εταιριες του διαβολου
    • Οχι μου αρκουν της περασμενης γενειας
    • whatever George56 said....
  2. 2. Ποια κονσολα θα προτιμησετε?

Recommended Posts

[center][img]http://s12.postimg.org/8ehfc81nh/Xbox_One_vs_PS4_IGN_Versus_yardhype.png[/img][/center]

Για πειτε τι θα κανετε για τις νεες κονσολες....!

Δεν βλεπω επιλογη "παρακολουθηση αυτων των μυστηριων μαρεφετιων πισω απο τις πλατες σπαταλων φιλων με ενα ανειπωτα φαρμακερο βλεμμα αγνου φθονου να παραμορφωνει το προσωπο" και δεν ξερω τι να ψηφισκω.

Κατσε ρε παναγιωτιε να βγουν επισημα οι τιμες,πριν την παθει κανενας και βασει του 64ου κανονα της 473456ης παραγραφου της εβδομης εγκυκλιου της εφημεριδας του wehellas,που απαγορευει ρητα την λανθανουσα ή επιπολαια καταθεση ψηφου, δεσμευτει να δωσει κανενα 800αρικο.

Δεν μπορώ να ψηφίσω!

Θέλω να επιλέξω την τρίτη απάντηση από το πρώτο ερώτημα,
αλλά από το δεύτερο ερώτημα δεν θέλω να επιλέξω κανένα από τα δύο.

Πρόσθεσε, σε παρακαλώ, άλλη μία επιλογή στο δεύτερο ερώτημα που να λέει "Καμία κονσόλα".

1ον δεν έχουμε δει τι και πώς θα είναι το PS4 άρα δεν μπορούμε να διαλέξουμε ανάμεσα σε 1 από τα 2
2ον βάλε και ένα ΔΞ/ΔΑ :p

ΕΡΩΤΗΣΗ: Το XBOX ONE ισχύει ότι θα μπορεί να καταγράψεις gameplay σου με ένα προγραμματάκι του ;

εγω τα εχω ξαναπει,αν παρω καποια κονσολα αυτη θα ειναι το ps4 και αυτο θα γινει μετα απο 3-4 χρονια.

το ps3 εχει ακομη μεγαλη ζωη,επισεις δεν πιστευω οτι οι νεες κονσολες θα εχουν κατι το τοσο τρομερο απο τις κονσολες του σημερα.

ψηφισα τα, Οχι μου αρκουν της περασμενης γενειας και Playstation 4

Λαμβανοντας υποψιν το οτι το ps4 φημολογειται πως θα κοστιζει γυρω στο 500αρικο, ισως και πιο κατω, ενω το xbox καπου το ειδα 600+, το νεο χειριστηριο του ps4, ενω του xbox το ειδα φτυστο με το προηγουμενο,και συγκρινοντας τα χαρακτηριστικα και τις δυνατοτητες των 2 κονσολων, κατεληξα στο συμπερασμα οτι θα αγορασω ps4 με το που βγει εφοσον δεν ειναι τα πρωτα μοντελα προβληματικα (πρωτα ο θεος)....

+οτι το ps4 δινει και τζαμπα headset!

[u]Ερώτηση:[/u][indent][b][i]Σκοπευεται να παρετε καποια απο τις νεες κονσολες στο αμεσο μελλον?[/i][/b][/indent]
[u]Απάντηση:[/u][indent]Ήθελα να απαντήσω "Όχι. Το PC μου τα σπάει." αλλά δεν βρήκα τέτοια απάντηση.
Οπότε ψήφισα την κοντινότερη απάντηση που βρήκα, η οποία ήταν η εξής:
[b][i]Οχι το pc μου τα σπαει/δεν δινω λεφτα στις εταιριες του διαβολου[/i][/b][/indent]

[u]Ερώτηση:[/u][indent][b][i]Ποια κονσολα θα προτιμησετε?[/i][/b][/indent]
[u]Απάντηση:[/u][indent]Ήθελα να απαντήσω "Καμία" αλλά δεν βρήκα τέτοια απάντηση.
[b][i]Kαμοια[/i][/b][/indent]

[u]ΥΓ:[/u] Τι είναι το "[i]ΔΝ/ΔΑ[/i]";

[quote name='ilias_gr' date='30 May 2013 - 05:48 PM' timestamp='1369925280' post='481288']
[u]Ερώτηση:[/u][indent][b][i]Σκοπευεται να παρετε καποια απο τις νεες κονσολες στο αμεσο μελλον?[/i][/b][/indent]
[u]Απάντηση:[/u][indent]Ήθελα να απαντήσω "Όχι. Το PC μου τα σπάει." αλλά δεν βρήκα τέτοια απάντηση.
[b][i]Οχι το pc μου τα σπαει/δεν δινω λεφτα στις εταιριες του διαβολου[/i][/b][/indent]

[u]Ερώτηση:[/u][indent][b][i]Ποια κονσολα θα προτιμησετε?[/i][/b][/indent]
[u]Απάντηση:[/u][indent]Ήθελα να απαντήσω "Καμία" αλλά δεν βρήκα τέτοια απάντηση.
[b][i]Kαμοια[/i][/b][/indent]

[u]ΥΓ:[/u] Τι είναι το "[i]ΔΝ/ΔΑ[/i]";
[/quote]

ηταν που μαζευα πραγματα για να παω σπιτι και μεσα στην βιασυνη μου εγραφα :mamakia: τα διορθωσα ολα....εκτος απο το πρωτο...οπου ουσιαστικα ειναι ΟΧΙ....για τον ταδε χ,ψ λογο και αλλωστε το πρωτο συμπεριλαμβανει την απαντηση σου! :p

YΓ: Δεν ξερω/δεν απαντω....οχι στην ερωτηση σου....αυτη ειναι η επεξηγηση του!! :p

αν η τιμή είναι 400 και κάτω, θα το αγοράσω την πρώτη ημέρα (PS4).

Για μενα, ισχυουν τα εξης, κατα σειρα; Ειμαι διατεθειμενος να δωσω τα 300 η 400, για μια κονσολα, ανεξαρτητως ποιας (εχοντας παντα σαν βαση το Pc); Για μενα, ναι, εφοσον βλεπω το gaming σαν μια αξιολογη ασχολια, στην οποια με ενδιαφερει να δω\παιξω\αποκτησω (και για να μου μεινουν τα παιχνιδια με τα κουτια τους, κατι που εμενα μου αρεσει ιδιαιτερα) καποιους πολυ αξιολογους τιτλους, που αξιζε τον κοπο να τους πληρωσω.
Δευτερον: στο ποια κονσολα απο τις 2, φυσικα αυτη που εχει τις καλυτερες\ποιοτικοτερες αποκλειστικοτητες. Νομιζω οτι αυτη ειναι ξεκαθαρα το Ps και πιστευω οτι και σε αυτη τη γενια θα συνεχιστει αυτο. Το Xbox εχει πιο "αμερικανικο" χαρακτηρα και στοχευει να γινει το πολυμεσο του σαλονιου, για ο,τι κανεις, ενω το Ps δειχνει να διατηρει περισσοτερο τον gaming χαρακτηρα του.........

εγω ειμαι με την πλειοψηφια.

Αν ειναι να αγορασω το ps4,θα το αγοραζα 2-3 χρονια μετα.θελω πρωτα να πεσει η τιμη,να κρατησω το ps3 οσο εχει ζωη,αλλα και να δω reviews,να το παιξω σε ενα μαγαζι,να δω πως ειναι και αν ικανοποιηθω τοτε θα το παρω.ειναι μεγαλο λαθος να το παρει καποιος πρωτη μερα,γιατι θα εχει καποια προβληματα η αρχικη εκδοση,οπως π.χ τα πρωτα ps3 ειχαν το yellow light of death.οπως με το 3,ετσι και με το 4 θα περιμενω την σλιμ εκδοση

• Create New...