Jump to content
tse

WeHellas PES 2013 Patch v2 [PC]

Recommended Posts

[quote name='eliaschristou' date='07 April 2013 - 08:36 PM' timestamp='1365356193' post='475359']
συγγνωμη αλλα υπολογιζεται να εχουμε fix αυτες τις μερες;
[/quote]
Εχει ηδη βγει και σε λιγο θα βγει και ανανεωμενο fix με ολα οσα εχετε βρει.

[quote name='angelo5' date='07 April 2013 - 08:52 PM' timestamp='1365357153' post='475362']
Φίλε μην ειρωνέυεσαι σε παρακαλώ αν δεις παραπάνω προσπαθώ να βοηθήσω στα λάθη ώστε να διορθωθούν, το είχα αναφέρει συγκεκριμένα στο v1 πατς για τους Diego Costa (At. Madrid) και Tiago (At. Madrid) ότι έχουν άλλο face, Otamendi (Πορτο) γκρι face και ίσως να υπάρχουν κ άλλοι κυρίως από το γερμανικό πρωτάθλημα που να έχουν γκρι face.
[/quote]
Εψαξα ολο το πρωτο τοπικ και δεν ειχα δει κατι τετοιο. Εν παση περιπτωση τα εφτιαξα και θα ανεβουν το απογευμα.

[quote name='Bane9955' date='07 April 2013 - 09:10 PM' timestamp='1365358201' post='475363']
Κατι τελευταιο. Το patch να το εγκαταστησω στο folder pro 13 ή στο folder common? Ευχαριστω για την βοηθεια.
[/quote]
Στο ειπα πριν οτι ειναι στον common. Αλλα δεν νομιζω να παιξει. Περιμενε το καινουργιο fix που εχει εναν τροπο για να δουλευει το PES απο το στεαμ

[quote name='larrynick33' date='07 April 2013 - 11:28 PM' timestamp='1365366515' post='475386']
παιδια πολυ ωραιο το πατσ καθε χρονο και καλυτεροι γινεστε και σας αξιζουν πολλα συγχαρητηρια ενα θεματακι εχω το dlc to εβαλα απο τα downloads γιατι μεσα απο το παιχνιδι εφτανε στο 100% αλλα οταν μου ζητουσε να κανει αποθηκευση τα Roster με πετουσε εξω.οπωσ ειπα το εβαλα απο τα downloads και ενω δειχνει οταν μπαινω στο παιχνιδι κανονικα οτι εχει μπει το dlc τα καινουργια παπουτσια δεν τα εχει στα αξεσουαρ των παιχτων.δεν ξερω το λογο?αν ξερει κανεις ασ μου πει.ευχαριστω.και κατι τελευταιο ελπιζω του χρονου να φτιαξεται την λεοφορο στο pro 2007 την ειχατε φτιαξει καταπληκτικα.
[/quote]
Για αυτο ειπα ξεκαθαρα να το κατεβασετε απο το αυθεντικο παιχνιδι και οχι απο το patch αλλα φυσικα γτ να ακολουθησεις της οδηγιες.
Παπουτσια υπαρχουν αυτα που εχουμε βαλει εμεις. Αν σου εχει σωστα της ομαδες τοτε εχει μπει σωστα το πατσ.

[quote name='Sokras1989' date='08 April 2013 - 12:03 AM' timestamp='1365368581' post='475389']
Και γω το παρατηρησα αυτο δεν το ανεφερα νωριτερα γιατι για εναν παιχτη δεν εδωσα τοση σημασια..αλλα καλυτερα ειναι να το ξερετε οτι συμβαινει και σε αλλα ατομα λογικα αυτο με το γεωργεα..Και επισης κατι αλλο που ουτε σε αυτο δινω ιδιαιτερη σημασια.Αλλα καλο ειναι να το ξερετε..πολλες ξενες ομαδες εχουν ως γηπεδο τους καποιο ελληνικο γηπεδο (π.χ παρι σε ζερμεν που εχει το καραϊσκακη)..καλο σας βραδυ!
[/quote]
Εφτιαξα τον Γεωργεα. Για τα αλλα γηπεδα το ξερω αλλα δεν το θεωρω τοσο μεγαλο προβλημα.

[quote name='tzortzos' date='08 April 2013 - 02:12 AM' timestamp='1365376364' post='475398']
παιδια παρα πολυ καλο το patch!!!!!μια ερωτηση θελω να κανω μονο υπαρχει περιπτωση να βαλετε στο επομενο update την λεωφορο?
[/quote]
Αν και θα ηθελα οχι. Υπαρχει σαν ingame αλλα 3d δεν την εχουμε.

[quote name='akcent' date='08 April 2013 - 01:17 PM' timestamp='1365416268' post='475414']
Έκανα install το patch, πάρα πολύ καλή δουλειά, υπάρχει όμως ένα προβληματάκι.. δεν υπάρχει επιλογή για ελληνική γλώσσα. Ούτε Ελληνική περιγραφή ούτε τίποτα. Πήγα να το κατεβάσω από τα Downloads αλλά έλεγε "Download not available. File not found." Τι μπορώ να κάνω ?
[/quote]
Δεν ειναι προβλημα του πατσ αυτο. Το προ σου επρεπε να εχει Ελληνικη γλωσσα οχι το πατσ. Θα ανεβασω καποια στιγμη ξανα τα Ελληνικα αρχεια οποτε να τσεκαρεις συχνα τα downloads

[quote name='nikos!!!!!!!!!!!!!' date='08 April 2013 - 01:34 PM' timestamp='1365417278' post='475417']
καλησπερα παιδια!! εχω αντιβαριουσ το νορτον 360 και οτι και να κανω(το απενεργοποιω,το σβηνω)μου βρισκει το rlw.dll και το σβηνει! πως το εξαιρω,μπορει να με βοηθησει καποιος? σασ παρακαλω....
[/quote]
Δες εδω https://support.norton.com/sp/en/us/home/current/solutions/kb20100713170356EN_EndUserProfile_en_us;jsessionid=9846933F9354C3F3C9062A7BF9DE7573.4?entsrc=redirect_pubweb&product=home&pvid=f-home&version=1

[quote name='dimitriswehellas' date='08 April 2013 - 01:59 PM' timestamp='1365418789' post='475421']
τα προσωπα των παικτων που ηταν γκρι καταφερα και τα εφτιαξα (εκτος απο του γεωργεα). παρατηρησα ομως οτι δεν εχουν μπει στο patch τα καινουρια πουπουτσια. τι πρεπει να κανω για να μπουν????
[/quote]
Δεν εχουν μπει καινουργια παπουτσια. Προτειμω αυτα που εχω. Εαν θες αυτα που εχει το προ σβησε αυτα τα αρχεια(δεν ειναι ακριβως αυτα τα παπουτισα που εχουμε αλλα ειναι τα ιδια αρχεια(και του ιδιου δημιουργου βασικα)
https://www.dropbox.com/s/z8yri80krjy06ge/map.pdf (κοιταξε μεχρι και την τελευταια σελιδα)

[quote name='nakosanas' date='08 April 2013 - 02:01 PM' timestamp='1365418879' post='475422']
παιδια πρεπει να σβησουμε τα saves που εχουμε απο το patch v.1 για να εγκαταστησουμε το v.2?
[/quote]
Δεν ειναι απαραιτητο ΑΛΛΑ μπορει να εχεις προβληματα σε αυτα τα saves.

[quote name='Tse' date='08 April 2013 - 02:57 PM' timestamp='1365422264' post='475428']
Εχει ηδη βγει και σε λιγο θα βγει και ανανεωμενο fix με ολα οσα εχετε βρει.

Εψαξα ολο το πρωτο τοπικ και δεν ειχα δει κατι τετοιο. Εν παση περιπτωση τα εφτιαξα και θα ανεβουν το απογευμα.

Στο ειπα πριν οτι ειναι στον common. Αλλα δεν νομιζω να παιξει. Περιμενε το καινουργιο fix που εχει εναν τροπο για να δουλευει το PES απο το στεαμ

Για αυτο ειπα ξεκαθαρα να το κατεβασετε απο το αυθεντικο παιχνιδι και οχι απο το patch αλλα φυσικα γτ να ακολουθησεις της οδηγιες.
Παπουτσια υπαρχουν αυτα που εχουμε βαλει εμεις. Αν σου εχει σωστα της ομαδες τοτε εχει μπει σωστα το πατσ.

Εφτιαξα τον Γεωργεα. Για τα αλλα γηπεδα το ξερω αλλα δεν το θεωρω τοσο μεγαλο προβλημα.

Αν και θα ηθελα οχι. Υπαρχει σαν ingame αλλα 3d δεν την εχουμε.

Δεν ειναι προβλημα του πατσ αυτο. Το προ σου επρεπε να εχει Ελληνικη γλωσσα οχι το πατσ. Θα ανεβασω καποια στιγμη ξανα τα Ελληνικα αρχεια οποτε να τσεκαρεις συχνα τα downloads

Δες εδω https://support.norton.com/sp/en/us/home/current/solutions/kb20100713170356EN_EndUserProfile_en_us;jsessionid=9846933F9354C3F3C9062A7BF9DE7573.4?entsrc=redirect_pubweb&product=home&pvid=f-home&version=1

Δεν εχουν μπει καινουργια παπουτσια. Προτειμω αυτα που εχω. Εαν θες αυτα που εχει το προ σβησε αυτα τα αρχεια(δεν ειναι ακριβως αυτα τα παπουτισα που εχουμε αλλα ειναι τα ιδια αρχεια(και του ιδιου δημιουργου βασικα)
https://www.dropbox.com/s/z8yri80krjy06ge/map.pdf (κοιταξε μεχρι και την τελευταια σελιδα)

Δεν ειναι απαραιτητο ΑΛΛΑ μπορει να εχεις προβληματα σε αυτα τα saves.
[/quote]

δηλαδη πιο ειναι καλυτερο να κανω TSE?

Να τα σβησεις και να αρχισεις καινουργια .

καλησπέρα σας στο matser league η έδρα του παναθηναϊκού μου βγαζει το γήπεδο του πανιωνίου δν ξέρω τη φτεει και το εχω κάνει και δύο φορέ εγκατάσταση το v2

Περνα το fix.

ξανα τα ιδια μου εχει ολες της ελληνικες κυπριακες ομαδες αλανταλον εκτος οσφπ αεκ παοκ παο και οι ονομασιες των ελληνικων γηπεδων αλανταλον πφφφφφ

παιδια μπορω το DLC να το βαλω μετα την εγκατασταση και μετα το fix?

Η σωστή σειρά εγκατάστασης είναι:
1. PES 2013
2. WeHellas PES 2013 patch
3. WeHellas PES 2013 patch Fix
4. Επίσημο Konami patch v1.03
5. DLC (Data pack) 4.00
6. WeHellas PES 2013 Patch v2
7. WeHellas PES 2013 Patch v2 Fix Edited by Djisves
v2 edit
  • Like 2

Σε εμένα όλα δουλεύουν ρολόι συγχαρητήρια για την άψογη δουλεία που κάνετε.Μόνο που δεν μου έχει περαστεί στο Γήπεδο της Λιβαδειάς..

παιδια...το fix μου γραφει προβλημα και δεν κατεβαινει...λεει οτι δεν υπαρχει το αρχειο....

[quote name='Toché' date='08 April 2013 - 05:37 PM' timestamp='1365431850' post='475475']
Σε εμένα όλα δουλεύουν ρολόι συγχαρητήρια για την άψογη δουλεία που κάνετε.Μόνο που δεν μου έχει περαστεί στο Γήπεδο της Λιβαδειάς..
[/quote]
Εχει περαστει απλως δεν υπαρχει το preview γτ δεν εχεις περασει το fix. Αν το ψαξεις με το ονομα θα δεις οτι υπαρχει.

[quote name='antonogreg' date='08 April 2013 - 05:53 PM' timestamp='1365432811' post='475477']
παιδια...το fix μου γραφει προβλημα και δεν κατεβαινει...λεει οτι δεν υπαρχει το αρχειο....
[/quote]
Γτ ανεβαινει ξανα για αυτο . Μολις ανεβει θα ποσταρω για να το κατεβασετε

Γτ ανεβαινει ξανα για αυτο . Μολις ανεβει θα ποσταρω για να το κατεβασετε
[/quote]

ενταξει..περιμενουμε...σ ευχαριστω....

[color="#FF0000"]EDIT by [i][color="#00FF00"]Djisves[/color][/i]: [/color]
[color="#FF0000"][b]Προσοχή[/b]: To μήνυμα ήταν γραμμένο σε greeklish και διαγράφηκε.
Δεν επιτρέπεται η χρήση greeklish στο φόρουμ μας. Παρακαλούμε διαβάστε τους [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules"]Κανονισμούς[/url].[/color] Edited by Djisves
greeklish

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΛΑΝΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟ PATCH FIX ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ..FILE DOES NOT EXIST..ΤΙ ΚΑΝΩ?

[color="#FF0000"]EDIT by [i][color="#00FF00"]Djisves[/color][/i]:[/color]
Παρακαλώ μη γράφεις με κεφαλαία. Τα κεφαλαία στο φόρουμ είναι το αντίστοιχο του να φωνασκείς σε μια παρέα. Πρόσθετα, είναι αντιαισθητικό, αγενές και ασεβές προς τα υπόλοιπα μέλη και παραβαίνεις τους [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules"]κανονισμούς[/url] του φόρουμ. Edited by Djisves
caps

Πολυ καλη δουλεια παιδια και παλι μπραβο για αυτο που κανετε. το fix ομως δεν υπαρχει στον server και δεν μπορω να το κατεβασω αν μπορειτε καντε κατι.

παιδια εμενα παιζει κανονικοτατα ακολουθησα τις οδηγιες του djisves!ευχαριστω πολυ φιλε :good: :thumbsup: :thumbsup:

o boateng γιατι ειναι στον ολυμπιακο? δεν εχει γινει μεταγραφη,οχι μεσα στη σαιζον 2012-13 τουλαχιστον

Παιδια 2 ερωτησεις, ποτε θα βγει το fix και επειδη εκανα Install πρωτα το Pro 13 και ο konami patch 1.02 (το καινουργιο) και το dlc 4 και μετα το we hellas patch vs 1 , fix v2 που δεν παιζουν εκτοσ απο το οτι το εχω αγορασει απο steam, λετε να φταει και το πρωτο και αν ναι γινεται να τα απεγκαταστησω (official patch και dlc )

Παιδια 2 ερωτησεις, ποτε θα βγει το fix και επειδη εκανα Install πρωτα το Pro 13 και ο konami patch 1.02 (το καινουργιο) και το dlc 4 και μετα το we hellas patch vs 1 , fix v2 που δεν παιζουν εκτοσ απο το οτι το εχω αγορασει απο steam, λετε να φταει και το πρωτο και αν ναι γινεται να τα απεγκαταστησω (official patch και dlc )

παιδια ολα καλα με τα προσωπα...εκτος του γεωργεα,του οταμεντι της πορτο(που εμφανιζονται με γκρι προσωπο) και απο την ατλετικο μαδριτης ο τιαγκο κ ο ντιεγο κοστα εχει λαθος προσωπο.....επισης ο λουκακου της αντερλεχτ ενω ειναι επιθετικος τον εχει σαν μπακ.....εχει καποιος καποια λυση....ευχαριστω εκ των προτερων......

[quote name='sakis21' date='08 April 2013 - 07:12 PM' timestamp='1365437524' post='475492']
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΛΑΝΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟ PATCH FIX ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ..FILE DOES NOT EXIST..ΤΙ ΚΑΝΩ?

[color="#FF0000"]EDIT by [i][color="#00FF00"]Djisves[/color][/i]:[/color]
Παρακαλώ μη γράφεις με κεφαλαία. Τα κεφαλαία στο φόρουμ είναι το αντίστοιχο του να φωνασκείς σε μια παρέα. Πρόσθετα, είναι αντιαισθητικό, αγενές και ασεβές προς τα υπόλοιπα μέλη και παραβαίνεις τους [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules"]κανονισμούς[/url] του φόρουμ.
[/quote]
[quote name='maiandrosmorfeas' date='08 April 2013 - 07:21 PM' timestamp='1365438097' post='475493']
Πολυ καλη δουλεια παιδια και παλι μπραβο για αυτο που κανετε. το fix ομως δεν υπαρχει στον server και δεν μπορω να το κατεβασω αν μπορειτε καντε κατι.
[/quote]

Ρε παιδια διαβαζουμε ποιο πανω. Ειχε διαγραφει ειπαμε.
[size="4"][b]ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ FIX !!!!!
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΓΤ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΝΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ !!!![/b][/size]

[quote name='phoenix19' date='08 April 2013 - 08:32 PM' timestamp='1365442374' post='475501']
o boateng γιατι ειναι στον ολυμπιακο? δεν εχει γινει μεταγραφη,οχι μεσα στη σαιζον 2012-13 τουλαχιστον
[/quote]
Περιμενει την αποφαση του Αθλητικου Δικαστηριου. Εαν του αναγνωρισουν την αποδεσμευση του απο την Ντνιπρο πριν της 31 Γεναρη θα μπορει να παιξει εστω και εναν αγωνα. Εαν σε χαλαει τοσο πολυ βγαλτον.

[quote name='Bane9955' date='08 April 2013 - 09:07 PM' timestamp='1365444440' post='475507']

[/quote]

Ανεβηκε το FIX . Θα βαλω σε λιγο στο δευτερο ποστ οδηγιες για να παιξετε και σε steam pro.
[quote name='ntitis' date='08 April 2013 - 09:34 PM' timestamp='1365446061' post='475513']
παιδια ολα καλα με τα προσωπα...εκτος του γεωργεα,του οταμεντι της πορτο(που εμφανιζονται με γκρι προσωπο) και απο την ατλετικο μαδριτης ο τιαγκο κ ο ντιεγο κοστα εχει λαθος προσωπο.....επισης ο λουκακου της αντερλεχτ ενω ειναι επιθετικος τον εχει σαν μπακ.....εχει καποιος καποια λυση....ευχαριστω εκ των προτερων......
[/quote]
Κατεβασε το φιξ εχουν φτιαχτει.
BTW o lukaku που λες εσυ περισυ πηγε στην Τσελσι δεν επαιξε ελαχιστα και δοθηκε δανεικος στην Γουεστ Μπρομ (εκει που θα τον βρεις και στο WeHellas PES 2013 Patch) και εχει πανω απο 10-15 γκολ.
Αυτος λοιπον που βλεπεις στην Αντερλεχτ σαν left back ειναι ο αδερφος του και απο οτι λεγετε ειναι πολυ καλος παικτης.
  • Like 1

[quote name='Tse' date='08 April 2013 - 09:43 PM' timestamp='1365446621' post='475515']
Ρε παιδια διαβαζουμε ποιο πανω. Ειχε διαγραφει ειπαμε.
[size="4"][b]ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ FIX !!!!!
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΓΤ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΝΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ !!!![/b][/size]

Περιμενει την αποφαση του Αθλητικου Δικαστηριου. Εαν του αναγνωρισουν την αποδεσμευση του απο την Ντνιπρο πριν της 31 Γεναρη θα μπορει να παιξει εστω και εναν αγωνα. Εαν σε χαλαει τοσο πολυ βγαλτον.

Ανεβηκε το FIX . Θα βαλω σε λιγο στο δευτερο ποστ οδηγιες για να παιξετε και σε steam pro.

Κατεβασε το φιξ εχουν φτιαχτει.
BTW o lukaku που λες εσυ περισυ πηγε στην Τσελσι δεν επαιξε ελαχιστα και δοθηκε δανεικος στην Γουεστ Μπρομ (εκει που θα τον βρεις και στο WeHellas PES 2013 Patch) και εχει πανω απο 10-15 γκολ.
Αυτος λοιπον που βλεπεις στην Αντερλεχτ σαν left back ειναι ο αδερφος του και απο οτι λεγετε ειναι πολυ καλος παικτης.
[/quote]

ολα καλα παιδια.....δικο μ λαθος ο λουκακου...ευχαριστουμε πολυ για την υπεροχη δουλεια συνεχιστε ετσι!!!

ολα δουλεουν ρολοι και το γηπεδο της λειβαδιας εχω πλεον ;)

παιδια απαντιστε σας παρακαλω , εκανα οτι ειπατε κ στο τελος εβαλα εκει που λεει ''1111-1111-1111-1111''
τον σιριακο αριθμο που γραφει στο πισω μερος του φιλαδιου απο το προ 13 και παλι μου λεει οτι το προγραμμα δεν εγκατασταθηκε σωστα η κατι τετοια τι γινετε ρε παιδια?(δοκιμασα να μην σβησω τα αρχεια steam και να μετονομασω τα αλλα αρχεια .txt κ τετοια αυτην την φορα μου ανοιξε το παιχνιδι αλλα τις ομαδες παοκ ,αεκ,ολυμπιακο,παναθηναικο τις εχει στα αγγλικα πχ Paok FC . ετσι πρεπει να ειναι κανονικα η εχει καποιο προβλημα? ) Edited by Aris Salonica S3

Ρε ανθρωπε αυτο ειναι για το στεαμ !
  • Like 1

οκ αλλα αυτο που μου γραφει ελληνικες ομαδες με αγγλικα γραμματα ειναι κανονικο ετσι πρεπει να ειναι?οπως ειπα κ πριν αντι για παοκ πχ (Paok FC.) Edited by Aris Salonica S3