Jump to content
tse

WeHellas PES 2013 Patch v2 [PC]

Recommended Posts

Γεια σας περασα τα παντα ολα κομπλε αλλα δεν βλεπω καμια απο της μεταγραφες πχ ολυμπιακο ο φετφα ειναι ακομα ι ο αμπντον στον παοκ δεν εχει τον στοχ και πολλους αλλους ευθυνετε κατι γιαυτο η απλα δεν εχουν γινει αυτες η αλλαγες? ευχαριστω εκ τον προτερων

:no_grlish: Προσοχή! Αυτό το μήνυμα διαγράφηκε επειδή ήταν γραμμένο με Greeklish.

Απαγορεύεται η γραφή με Greeklish, σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Edited by ilias_gr

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος από την ομάδα που έχει φτιάξει το patch πως φτιάχνεις τους παίχτες,τα γήπεδα(με ποια προγράμματα) και πώς γίνεται να βάλεις,να προσθέσεις νέα πρωταθλήματα με official παίχτες και γήπεδα που μπορεί να φτιάξεις εσύ ή να βρεις έτοιμα στο internet στο patch που έχετε φτιάξει ήδη έτσι ώστε να το εμπλουτίσω και άλλο άμα γίνετε,π.χ θα μπορούσα αν γίνετε να πάρω τα πρωταθλήματα του FIFA 14 που είναι 30+ να τα βάλω(μαζί με official γήπεδα,παίχτες)στο patch το δικό σας και να το κάνω με ακόμη μεγαλύτερες επιλογές και θα ήθελα να μου πει κάποιος αν γίνετε στην Β' κατηγορία του ελληνικού πρωταθλήματος με την ομάδα που κάνω καριέρα να πάω στην superleague ή θα πρέπει ο παίχτης που έχω να πάρει μεταγραφή σε μια από τις ομάδες τής superleague για να παίξω σε αυτήν την κατηγορία,ευχαριστώ

Edited by foulgrim

παιδια το εχω εγκατεστημενο και τα ονοματα απο ομαδες και παικτες ειναι ολα λαθος τα περισσοτερα εχουνε μεινει ονοματα απο της ομαδες των πρωταθληματων του πες...τι να κανω?

sos καλησπερα προσπαθω να εγκαταστησω το patch και μου βγαζει σινεχως οτι 'η εκκινηση του προ/τος δεν ειναι δυν/τη επειδη το στοιχειο d3dx9_43dll λειπει.Τι κανω σας παρακαλω βοηθεια.

sos καλησπερα προσπαθω να εγκαταστησω το patch και μου βγαζει σινεχως οτι 'η εκκινηση του προ/τος δεν ειναι δυν/τη επειδη το στοιχειο d3dx9_43dll λειπει.Τι κανω σας παρακαλω βοηθεια.

Edited by Tse

Κάνε κλικ εδώ: PES 2014 - Προβλήματα & Απορίες (Offline)

Πως μπορω να αποκτησω προσβαση στο txt για τα τραγουδια?Εβαλα κατι δικα μου αλλα δεν μπορω να τα μετονομασω στο παιχνιδι,στο txt αρχειο μου λεει δεν εχω προσβαση

Πως μπορω να αποκτησω προσβαση στο txt για τα τραγουδια?Εβαλα κατι δικα μου αλλα δεν μπορω να τα μετονομασω στο παιχνιδι,στο txt αρχειο μου λεει δεν εχω προσβαση

- Μετακίνησε το αρχείο txt στην επιφάνεια εργασίας
- Άνοιξε το txt και διόρθωσε τους τίτλους των τραγουδιών.
- Μετακίνησε πάλι το αρχείο στην αρχική του θέση.

- Μετακίνησε το αρχείο txt στην επιφάνεια εργασίας
- Άνοιξε το txt και διόρθωσε τους τίτλους των τραγουδιών.
- Μετακίνησε πάλι το αρχείο στην αρχική του θέση.

Thank you!

Λοιπον,μεγαλο προβλημα:
Παιζω τσαμπιονς λιγκ με τσελσι,ειμαι στους 16 με ναπολι αντιπαλο και κανω αλλαγες για να ξεκινησει το παιχνιδι.Παω τον κερσορα σε εναν συγκεκριμενο παιχτη και τοτε σβηνει το πισι.Σκεφτηκα μηπως το υπερφορτωσα αλλα μονο το προ ειχα ανοικτο,το cpu στο 40% ηταν,το ειδα.Το ξανανοιγω,ξαναπαω στο ματς και παλι στον ιδιο παικτη σβηνει το πισι.HELP!!!

Καμια βοηθεια??Τωρα κλεινει ολο το  pc συνεχεια οταν παιζω προ

:no_grlish: Προσοχή! Αυτό το μήνυμα διαγράφηκε επειδή ήταν γραμμένο με Greeklish.

Απαγορεύεται η γραφή με Greeklish, σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Edited by ilias_gr

Σας ευχαριστω πολυ ολους,και ξανα μπραβο για την εκπλικτικη δουλια σας!!!

Έχω ένα πρόβλημα το οποίο έχει να κάνει με την κάρτα γραφικών μου, την Intel HD4000. Στο κανονικό παιχνίδι για να μην κρασάρει πριν μπω στο Match με πετούσε και η λύση ήταν το Kitserver. Με το patch συμβαίνει το ίδιο, όμως δεν μπορώ να το κάνω attached με το Kitserver. Υπάρχει κάποια λύση;

[Laptop με CPU: Intel Core i5-3230M (2,6 GHz, 3 MB L3 cache) και Κάρτα Γραφικών: Intel HD 4000 (έως 1,65 GB)]

Παιδες αντιμετωπιζω ενα προβλημα.

Επαιζα για αρκετο το patch του wehellas για το pes2013 .

Πριν απο καποιες μερες ομως εγινε ενα λαθος και ενα αλλο antivirus (οχι το avira , καταλαθος περασα και αλλο) μου εσβησε το στοιχειο rlw.dll (μεγεθους περιπου 430 kb) . Στην αρχη νομιζα οτι ειναι το rld.dll αλλα τελικα δεν ηταν αυτο (ειχε και αλλο μεγεθος αλλωστε). Αποτελεσμα φυσικα το patch δεν ανοιγει. Και μετα απο τοσους μηνες παιχνιδι δυστυχως ειναι καπως δυσκολο να κανω unistall kai install το patch απ την αρχη.

Υπαρχει κανεις που θα μπορουσε να ανεβασει το rlw.dll για να το περασω στο φακελο και να δοκιμασω αν θα παιξει παλι ;;;

base_news-PES2013-Patch_PC_v2.jpg

Το WeHellas PES 2013 patch v2 για την έκδοση του PC έχει ολοκληρωθεί και μπορείτε να το κατεβάσετε από τα Downloads του site μας!

100_complete.png

Το patch διορθώνει τα roster από το νεο DLC 4.0 της Konami και περιέχει :
  • Ανανεωμένα roster με τις χειμερινές μεταγραφές σε όλες τις ομάδες
  • Βελτιώσεις στα στατιστικά σύμφωνα με τις προτάσεις σας [WeHellas Stats DB]
  • 135 νέα συνθήματα (75 ανανεωμένα συνθήματα για 15 ομάδες και 60 νέα για 12 ομάδες που δεν είχαν στην έκδοση 1.0) [Credits Etherovamon]
  • Νέα 3D πρόσωπα παικτών (246 για την Bundesliga και 25 για την Superleague)
  • 2 Νέα 3D γήπεδα (Στάδιο Λιβαδειάς by Πάνος & Friuli Stadium by marko_jack)
  • 3 Νέα Ingame γήπεδα (Στάδιο Νίκος Γκούμας, Γήπεδο Αστέρα, Στάδιο Κατερίνης) [Credits eliaschristou]
  • 14 Νέα scoreboards [Credits στους δημιουργούς τους Denizimo, Txak, marthchyld, radeqq81, kmargo]
  • Νέος Kit Server και WeHellas Launcher
  • Διορθώσεις σε kits ομάδων, πρόσωπα και χαρακτηριστά παικτών
  • Διόρθωση στο πρόβλημα των συνθημάτων
  • Διόρθωση πιθανού crash στο mode Master League
  • Υποστήριξη των επίσημων patches (1.03 exe και DLC 4.0)

download-patch.png

0.jpg1.jpg
2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

article_separator2.png
WeHellas community © 2012-13
article_separator2.png

Το patch αυτό αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία του διαδικτυακού χώρου © www.wehellas.gr.
Απαγορεύεται η πώλησή του αλλά και η διανομή των links χωρίς την έγκριση της διαχειριστικής ομάδας του WeHellas.

Όλα τα patch για το Pro Evolution Soccer με τα διακριτικά WeHellas αποτελούν δουλειά της Editing team του WeHellas και διατίθενται δωρεάν από το δικτυακό τόπο www.wehellas.gr

Παιδιά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... Θα μπορούσε κάποιος να κάνει τις μεταγραφές για τις Ομάδες της Ελλάδας και Κύπρου και αν είναι δυνατόν και για τις υπόλοιπες ομάδες?

Παιδιά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... Θα μπορούσε κάποιος να κάνει τις μεταγραφές για τις Ομάδες της Ελλάδας και Κύπρου και αν είναι δυνατόν και για τις υπόλοιπες ομάδες?

Δες εδω.

Edited by polyviosg9

KSEREI KANEIS AN GINETE NA PEKSW ONLINE CRAKARISMENO PES 14 K OXI AYTHENTIKO???

• Dislike 2

Φιλε Γραφε ελληνικα . 1)Απαγορευονται να αναφερονται λεξεις περι πειρατικου περιοχομενου 2)Δεν γινεται 

Καλησπερα, ενω ολα εχουν εγκατασταθει σωστα εχω θεμα με τα ονοματα των ελληνικων και κυπριακων ομαδων. Εχουν διατηρησει ολες οι ομαδες τα ονοματα απο το κανονικο Pro. Καποια βοηθεια για να διορθωθει?

παιδια καλημερα.μπορει καποιος να με βοηθησει σχετικα με το πατσ?εχω κατεβασει το φιναλ το οποιο εχει 19 αρχεια κ ενα φιχ .ειμαι κομπλε με αυτα η χρειαζεται κ κατι αλλο.διαβασα τον οδηγο εγκαταστασης κ βλεπω λεει μεσα κ για το v2.πρεπει να κατεβασω κ αυτο?

Η σωστή σειρά εγκατάστασης είναι: 
1. PES 2013 
2. WeHellas PES 2013 patch 
3. WeHellas PES 2013 patch Fix 
4. Επίσημο Konami patch v1.03 
5. DLC (Data pack) 4.00 
6. WeHellas PES 2013 Patch v2 
7. WeHellas PES 2013 Patch v2 Fix