Jump to content
tse

WeHellas PES 2013 Patch v2 [PC]

Recommended Posts

Μπορω να παίξω το pro 2013 σε pc σε μορφη διπλου αγωνα με  tτηλεχειρηστηριο και ο αλλος με το πληκτρολόγιο;

Φυσικά. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με το patch.

Καλησπερα...Υπαρχοθν οι Ndinga k medjani ποθθενα μεσα στο πατς?Ψανχω αλλα δν μπορω να τους βρω...

θα βγει uptade με τις νέες μεταγραφές ..???

Απο την editing team οχι αλλα εχω βγαλει εγω ενα update εδω με τις μεταγραφες μεχρι τις 12/8. Το πολυ μεχρι αυριο θα εχω ανεβασει update με τις τελευταιες μεταγραφες,

Απο την editing team οχι αλλα εχω βγαλει εγω ενα update εδω με τις μεταγραφες μεχρι τις 12/8. Το πολυ μεχρι αυριο θα εχω ανεβασει update με τις τελευταιες μεταγραφες,

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά ...!!!!!!!!!! :)  :)  :smiles-kalo:

Πρέπει να εχουμε το patch της we hellas πρώτα .. ετσι δεν είναι ???

Ναι. Αλλα για αποριες να ρωτατε στο τοπικ που πρεπει για να μην βγαινουμε offtopic :) .

Edited by polyviosg9

Ναι. Αλλα για αποριες να ρωτατε στο τοπικ που πρεπει για να μην βγαινουμε offtopic :) .

Εγινε φίλε μου ..???? καί πάλι σε ευχαριστώ ..!!!!

• Like 1

παιδια καλημερα.μπορει καποιος να με βοηθησει σχετικα με το πατσ?εχω κατεβασει το φιναλ το οποιο εχει 19 αρχεια κ ενα φιχ .ειμαι κομπλε με αυτα η χρειαζεται κ κατι αλλο.διαβασα τον οδηγο εγκαταστασης κ βλεπω λεει μεσα κ για το v2.πρεπει να κατεβασω κ αυτο?

καλησπερα ....παιδια  μου ανοιγει κανονικα το patch  αλλα στο launcher δν μου ανοιγει τις ρυθμισεισ.....the process can't access the file C/....pes2013/stadiums.ini beacuse it is being used by another process....κ οταν δοκιμαζω να μπω χωρις να κανω ρυθμισεις παιζεικανονικα....βοηθεια παρακαλωωωωω :(  

και τωρα μου λεει the system can't fine the file specified.... παρακαλω για την βοηθεια σας

Edited by kostas44

Παιδιά αν είστε ανυπόμονοι μέχρι να βγει το επόμενο patch, κατεβάστε από το παρακάτω link

https://mega.co.nz/#!OYFjSYLb!BI7TxwEwRNzaeApSUMmBHh-xjNMAEUggurY7cjZt9No

1. Κάνετε εγκατάσταση τα Wehellas V2 με το Fix.

2. Αποσυμπιέζετε το αρχείο που κατεβάσατε στο  C:\Users\Όνομα Χρήστη\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\

3. Και είστε έτοιμοι.

PS: Admins αν θέλετε τσεκάρετέ το. Είναι αρκετά καλή δουλειά.

οταν παταω στα αρχεια για να τα κατεβασω μου ανοιγει μια σελιδα και μου γραφει THE PAGE CAN NOT BE FOUND τι μπορω να κανω??

Edited by Pavlos800

οταν παταω στα αρχεια για να τα κατεβασω μου ανοιγει μια σελιδα και μου γραφει THE PAGE CAN NOT BE FOUND τι μπορω να κανω??

Μην πατάς πάνω στο link. Απλά μάρκαρε το ολόκληρο (και τα ακαταλαβίστικα), και αντέγραψέ το στο browser σου  και να επιλέξεις ότι δέχεσαι τους όρους

Edited by djsm82

εγω το κανω οπως  εσυ λες και σταματα στο 28% το εχει παρει κανεις ? η προσπαθω τζαμπα ? ευχαριστω

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΜΕΝΤΕΖ ΤΟΝ ΝΑΝΟ ΤΟΝ ΑΜΠΕΙΝΤ ΤΟΝ ΑΤΖΑΓΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ.ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ.

• Dislike 1

Ορίστε και τα δύο links που το ανέβασα

http://www.4shared.com/rar/ZBrui9Cy/wp13.html (πρέπει να κάνεις signup νομίζω)

https://mega.co.nz/#!OYFjSYLb!BI7TxwEwRNzaeApSUMmBHh-xjNMAEUggurY7cjZt9No

Για οδηγίες κοιτάξτε στο παραπάνω post

ΥΓ: Δέχομαι προτάσεις για το πού να το ανεβάσω

:no_grlish: Προσοχή! Αυτό το μήνυμα διαγράφηκε επειδή ήταν γραμμένο με Greeklish.

Απαγορεύεται η γραφή με Greeklish, σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Edited by ilias_gr
  • Dislike 1

Εμενα ενω λειτουργουσαν ολα αψογα πριν απο 2μερες ξαφνικα ανοιγει το πατσ κανονικα και μετα κρασαρει συνεχως απο την επιλογη ομαδας μεχρι και αγωνα με πεταει εξω.....τι μπορει να συμβαινει οποιος μπορει να με βοηθησει εχω τρελλαθει δεν μπορω να παιξω αγωνα...οποιαδηποτε βοηθεια....ευχαριστω εκ των προτερων!!!

:no_grlish: Προσοχή! Αυτό το μήνυμα διαγράφηκε επειδή ήταν γραμμένο με Greeklish.

Απαγορεύεται η γραφή με Greeklish, σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Edited by ilias_gr
  • Dislike 1

Καλησπερα εχω περασει ενα boot pack αλλα μου βγαζει τα απαοθτσια του πατς ναι μεν αλλα με του pro 2012 κ ελαχιστα απο τα νεα που περασα..Μου λεει να μετονομασω το unnramed_1977...Δηλαδη πως να το ονομασω?

ρε παιδια τα αρχεια για το PATCH που βρσκονται επειδει αλλαξε η σελιδα δεν μπωρο να βρω το patch για το pes 13 εχω μπει μεσα με login κανονικα αλλα δεν εχει τα αρχεια που μπωρο να τα βρω ρε παιδια βοηθηστε λιγο