Jump to content
Xalaros_Xal

PlayStation 4

Recommended Posts

Δεν ειναι τπτ κ εμένα το εκανε σημερα <br />Initialize ps4 απο τα system settings
  • Like 1

Για να τα κανει τα "τρια μπιπ" καπου πιεζεται το μηχανημα(τουλαχιστον ετσι γινεται στο πς3).

Έκανα κι εγώ το update και δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα. Η κονσόλα λειτουργεί και κλείνει κανονικά μέχρι στιγμής. Πάντως, έχουν παρατηρηθεί διάφορα προβλήματα σε χρήστες, μετά το update, από ένα γρήγορο googlάρισμα που έκανα........

εχθές, μετά από 1 εβδομάδα που έκανα το update, μου έκανε και εμένα στο κλείσιμο 3 μπιπ.....

Το περιεργο της ολης υποθεσης ειναι οτι προσωπικα ξερω απο πριν την κλεισω αν θα το κανει αυτο με τα 3 μπιπ....

Παράτησα οτι το κανει οταν το κλείνεις κ δεν έχεις κλείσει το app<br />Αν το κλείσεις πρώτα δεν το κανει

εχθές, μετά από 1 εβδομάδα που έκανα το update, μου έκανε και εμένα στο κλείσιμο 3 μπιπ.....

Στεφανε, κοιταξε το αυτο, με τα δικα σου τα μπιπ, διοτι μου φαινονται σαν κορναρισμα....μηπως ενοχλεις κανενα, που θελει να <<βγει>>.

Πωπω ένα bundle!

Μου τρέχουν τα σάλια!!! :sign0011:

960290_635617689866300_85065954229092078

• Like 1

jXpzuddCCU2Sh.png

Πιθανή η εμφάνιση νέων PS3 & PS4 μοντέλων

• Μπορεί το PlayStation 4 να κυκλοφόρησε πριν από λίγους μήνες, ωστόσο είναι πολύ πιθανό να ετοιμάζεται ήδη ένα νέο μοντέλο της new-gen κονσόλας. Η Sony υπέβαλε αίτηση για την καταχώρηση δύο νέων συστημάτων οικιακής ψυχαγωγίας στις αρμόδιες αρχές της Ινδονησίας. Η εν λόγω αίτηση, η οποία περιλαμβάνεται στον επίσημο δικτυακό τόπο της Διεύθυνσης Γενικών Πόρων (General Resources and Equipment of Post and Information Technology), φέρει τον αριθμό μοντέλου CUH-1106A, κάτι που σημαίνει πως πρόκειται για μία εξέλιξη/βελτίωση της κονσόλας και όχι για ριζική επανασχεδίαση, όπως συνέβη και με την κυκλοφορία του PS3 Super Slim.

PS4_Console_News_Image_14.jpg

• Επί του παρόντος, η ασιατική έκδοση του PS4 έχει τον κωδικό CUH-1006A. Η σταδιακή αλλαγή του δεύτερου ψηφίου (CUH-1106A) δείχνει μία εξέλιξη παρόμοια με το «πέρασμα» από το πρώτο μοντέλο του PS3 slim που ενσωματώνει τσιπ γραφικών 65nm RSX (CECH-2001A) στο επόμενο μοντέλο (PS3 super slim), το οποίο ενσωματώνει ένα 40nm one graphics chip (CECH-2101A). Επίσης, το τελευταίο γράμμα του παραπάνω αριθμού αποκλείει κάποια αλλαγή στην χωρητικότητα/μέγεθος του σκληρού δίσκου της νέας κονσόλας.

PS3_CECH_4000_News_Image_02.jpg

• Παράλληλα, η ιαπωνική εταιρεία κατέθεσε αίτηση για την πιστοποίηση ενός δεύτερου συστήματος με τον κωδικό CECH-4306CH, ο οποίος υποδεικνύει μία παρόμοια εξέλιξη του PS3 super slim μοντέλου. Αξίζει να σημειωθεί, ότι πολλοί είναι οι έμποροι που αναφέρουν πως έχουν εξαντληθεί τα αποθέματα του super slim μοντέλου της last-gen κονσόλας με αποτέλεσμα να μην μπορούν να καλύψουν τη ζήτηση, πυροδοτώντας έτσι ακόμη περισσότερο τις φήμες που κάνουν λόγο για ανακοίνωση ενός νέου SKU στην Ε3 2014. Ωστόσο μέχρι να υπάρξει επίσημη τοποθέτηση από την Sony για το θέμα, καλό θα είναι να κρατάμε κάποιες επιφυλάξεις.

Πηγή: enternity.gr

jXpzuddCCU2Sh.png

Πιθανή η εμφάνιση νέων PS3 & PS4 μοντέλων

δηλαδη θα βγαλουν  το ps4 στο σχεδιο του ps3; γιατι εγω το slim ps3 εχω 

Edited by Diego - Bremen
Smaller quote

Να τα μας και τα sliiiim!!...αιντε " ηγγικεν η ωρα!!! "

Σλιμ ξεσλιμ εαν δε βγει καλο προ 15 , δε νομιζω τακη ...

Σλιμ ξεσλιμ εαν δε βγει καλο προ 15 , δε νομιζω τακη ...

Λευτερη....'' το δις εξαμαρτειν, ουκ ανδρος σοφου '' λεγαν οι αρχαοι ημων προγονοι μας και θα το τιμησω.....χαχαχαχαχα.

Που σαι συ;; εβαλες για Δημαρχος;;
  • Like 1

Να ευχηθώ αν είναι να έρθει slim κονσόλα για PS4 να έρθει πρός Οκτώβρη μεριά να νίωθω και προνομιούχος.

Δεν προκειται να παρω ουτε νεα κονσολα , ουτε νεο προ , ( κατα ποσο μαλλον απο την πρωτη μερα ) εαν δε περασουν μια δδεκαρια μερες και δεν αποδειχτει στην πραξη ( απο σχολια και εντυπωσεις φιλων εδω ) οτι προκειται για μια εντιμη προταση που αξιζει τουλαχοστον τα λεφτα της

Οποτε φυλαξου Σονυ .. εχεις να χασεις και εσυ λεφτα απο αυτο ... ( και οχι μονο απο την δικη μου δυσπιστια ... )

( οχι δεν εβαλα για δημαρχος , ουτε προκειται )

Οχι, θελω να πω οτι εαν δεν αποτελει εαν καλο κινητρο αγορας νεας κονσολας , ενα καλο προ , τοτε αυτο θα εχει ( εστω σε μικρη κλιμακα ) συνεοειες στι πωλησεις ( εκτος του ιδιου του προ ) και σε νεες κονσολες

Μην ξεχναμε τα πακετα κονσολα+προ ... αυτα ισως να μην αποτελουν ιδιαιτερο κινητρο

Sorry αλλα το προ σαν παιχνίδι υπάρχει ακομα μονο σε Ελλάδα κ Ιαπωνία .
  • Like 1

Δεν νομίζω κάποιος να περιμένει ένα καλό PES για να πάρει το PS4. Αν έχεις τα λεφτά για PS4 το παίρνεις και αν δεν σου αρέσει το fifa το γυρνάς σε 2K κλπ αν είσαι sport lover.

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία αλλά μια ερώτηση: ΑΝ δεν βγει καλό PES δεν θα πάρεις PS4 ποτέ?

Αν ναι τότε πραγματικά πιστεύω ότι θα είσαι ο μόνος.

Ούτε οι υπάλληλοι της ΚΟΝΑΜΙ δεν έχουν τόσο πίστη.

Edited by zougaman

Ουτως η αλλως στο πσ3 μονο προ επαιζα τοσα χρονια

:) Ναι αλλά υπήρχε PES + PS3 και τα PES ήταν από μέτρια μέχρι καλά.

Πιστεύω ότι είσαι ο τελευταίος των Μοϊκανών :D 

• Like 1

Εγω το Λευτερη τον καταλαβαινω και συμπασχω, θα λεγα, μαζι του.

Παρ' ολα αυτα ομως, το να παρεις μια παιχνιδομηχανη των 500....και ευρω....την σημερον ημερα...ειναι κομματακι δυσκολο. Γιατι σου λεει κι ο αλλος '' τι εχει το πσ3;; παλιωσε;; '' μα οχι βεβαια. Και να παρω ως φωτεινο παραδειγμα εμενα: Εγω τ αγορασα το 2010, 300 ευρω συν 2011 προ. Το πσ2 τ αγορασα 200 το 2003.....Λοιπον, καλο και ευτυχισμενο το 2016/17. Μακαρι να μαστε καλα να τα χαιρομαστε
  • Like 3

Συμφωνω αλλα δυστυχώς οι εξελίξεις/τεχνολόγια/αγορά τρέχουν οποτε λογικό ειναι οι εταιρίες το εκμεταλλεύονται . Τωρα το ποσο καμμενος ειναι ο καθένας ειναι αλλο καπέλο

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...