Jump to content
Xalaros_Xal

PlayStation 4

Recommended Posts

Ενω Τολη, αν βαλω μια τριμηνη δικια μου προπληρωμενη....τη βαζω και ξενοιαζω ε;; χωρις κανενα θεμα;;Παρεπιμτοντως, αυτη μπαινει ευκολα;; reedem κανω;;

ακου, κατηγορια psn--account information--wallet--purchase settings----fund wallet automaticaly το βαζεις στο ΝΟ και εισαι κομπλε,αυτο σε περιπτωση που βαλεις πιστωτικη για να μην τραβαει λεφτα.

αποτι ξερω μιας και δεν εχω βαλει ακομα,μπαινεις στο store πας στο redeem code βαζεις κωδικο καρτας και αυτο ειναι.

αν βαλω μια τριμηνη δικια μου προπληρωμενη....τη βαζω και ξενοιαζω ε;; χωρις κανενα θεμα;;Παρεπιμτοντως, αυτη μπαινει ευκολα;; reedem κανω;;

μπαινεις στο store πας στο redeem code βαζεις κωδικο καρτας και αυτο ειναι.

Ακριβώς.

Και αφού λοιπόν κάνεις το redeem μετά πας στα πακέτα του PS+ , διαλέγεις αυτό που θέλεις και καλή διασκέδαση.

παιζει,αλλα να ξερεις ειναι μια συνεχεια του second son οπου εδω εχεις μια κοπελα και η διαρκεια του παιχνιδιου ειναι μικρη.

45 ευρω απο 69 το φιφα ε;; αξιζει.......

Αν μπορεις να το παιξεις .. ναι αξιζει ... και το online και τα mode του ...

ψαξε για μεταχειρισμενο γιωργο το οποιο ειναι 10-15 ευρω πιο κατω και μπορεις να το βρεις και 20 ευρω πιο φθηνο.

Αν μπορεις να το παιξεις .. ναι αξιζει ... και το online και τα mode του ...

Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει.....

ψαξε για μεταχειρισμενο γιωργο το οποιο ειναι 10-15 ευρω πιο κατω και μπορεις να το βρεις και 20 ευρω πιο φθηνο.

Που ρε.....καλλιτεχνη;;;;(σικ) Edited by vagoe
  • Like 1

News2.png?noCache=1405084345

Δείτε ορισμένους από τους PS4 τίτλους που έρχονται το 2015

• Η Sony Computer Entertainment έδωσε στη δημοσιότητα ένα νέο βίντεο για το PlayStation 4, μέσα από το οποίο παρουσιάζονται ορισμένοι τίτλοι που έρχονται αποκλειστικά για το νεότερο οικιακό σύστημα της εταιρείας μέσα στο 2015, όπως τα Uncharted 4: A Thief’s End, The Order: 1886, No Man’s Sky, Bloodborne και πολλά άλλα. Μπορείτε να απολαύσετε το σχετικό απόσπασμα στη συνέχεια του άρθρου.

https://www.youtube.com/watch?v=XyVKB163rgM

Πηγή: enternity.gr

• Like 1

Το βαζω εδω οχι σαν τρελλο οντοπικ αλλα γιατι πια το τοπικ πσ3 ......

Περιμενω τοποθετηση απο τα σαινια ps ( αποστολη , αποστολη κλπ )

Τελευταια το ps3 μου κανει νερα

( μετα απο μια ολοκληρη μερα που δεν παιζει ) παταω εναρξη απο το κουμπι του χειριστηριου ή απο το κουμπι της κονσολας και παει να ξεκινησει και αναβει πολυ λιγο το κιτρινο και μετα ξανασβηνει

Το κανει σχεδον σε ολα τα ξεκινηματα , ξαναπροσπαθω και  στην δευτερη τριτη ξεκιναει κανονικα

( Η κονσολα ειναι το φατ του 2007 )

Ρωτω γιατι εαν ειναι και ειμαι στο παραπεντε της εκγαταλειψης του πλοιου και με αφησει τοτε εχω ενα θεμα με το mc του προ 15 μιας και ( περαν της αγορας πσ4 και εκ νεου του προ 15 για πσ4 ) το κυριο προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει συμβατοτητα των 2 κονσολων και θα χασω την ομαδα μου μετα απο τοσες ωρες και πανω απο 600 παιχνιδια και θα αρχισω απο το μηδεν

Τι λετε ? πεθαινει ?

νομιζω οτι ειναι ενα βημα πριν το ylod ( yellow light of death ) λευτερη,φτιαχνεται το προβλημα αλλα ειναι αγνωστο για ποσο καιρο θα κρατησει πριν το ξαναπαθει,ειδικα τα φατ ειναι πιο ευαισθητα στο ylod.

• Like 1

Λευτερη << ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ >> τεκνον μου..........aller pour ps4

Edited by vagoe
  • Like 1

Επειδη ξεκιναει μετα απο 2 3 προσπαθειες ενω το ylod ειναι στο ξαφνικο , λετε να τη γλυτωσω ?

Έχει ήδη πάθει YLOD εφόσον λες ότι βλέπεις κίτρινο λαμπάκι.

[URL="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=30993"]PlayStation 3 [Yellow Light Of Death]
[/url]

Ναι αλλα με την τριτη φορα αναβει τελικα

Επισης χτες το βραδυ δεν το εκανε καθολου αναψε αμεσα

Παιζει YLOD να κανει και προειδιοποιητικα ? και απλα να ειναι θεμα μερων να πεθανει ?

Ναι αλλα με την τριτη φορα αναβει τελικα

Επισης χτες το βραδυ δεν το εκανε καθολου αναψε αμεσα

Παιζει YLOD να κανει και προειδιοποιητικα ? και απλα να ειναι θεμα μερων να πεθανει ?

Δε νομίζω ότι είναι προειδοποιητίκα, απλώς το έχει πάθει και δίνει τις τελευταίες του ανάσες.

Ανάβει κάθε φόρα με την τρίτη φορά, ή απλώς έγινε μία φορά αυτό ?

Μια φορα αναβει με την δευτερη , μια με την τριτη μια αμεσως

Δεν ξερω πως να το ερμηνευσω

YLOD είναι και εμένα έτσι έκανε στην αρχή. Μετά από κάποιες ώρες λειτουργίες σταμάτησε να ανάβει.

Μια βδομαδα 10 μερες με παει ετσι

Και εχασα και τις Χριστουγεννιατικες προσφορες που συνεφεραν περισσοτερο απο οτι βλεπω ακομα και τωρα στις εκπτωσεις

Τα FAT είναι τα πιο επιρρεπή σε YLOD.

Εμένα πάλι το fat μου μέσα σε μία ημέρα τα κακάρωσε.

@[member="exelmi"] όπως είπε και ο @[member="vagoe"] νομίζω ότι έφτασε η ώρα,

Παντώς από το 2007 μέχρι και σήμερα, δηλαδή 8 χρόνια δεν το λες και λίγο.

Μιά χαρά τα έβγαλε τα λεφτά της η κονσόλα!

Ευχαριστήσου τα τελευταία της και αν θέλεις να την κρατήσεις στην ζωή λίγο παραπάνω, ακολούθησε τον οδήγο του φίλου Βούδα.

• Like 1

Τα FAT είναι τα πιο επιρρεπή σε YLOD.

Εμένα πάλι το fat μου μέσα σε μία ημέρα τα κακάρωσε.

@[member="exelmi"] όπως είπε και ο @[member="vagoe"] νομίζω ότι έφτασε η ώρα,

Παντώς από το 2007 μέχρι και σήμερα, δηλαδή 8 χρόνια δεν το λες και λίγο.

Μιά χαρά τα έβγαλε τα λεφτά της η κονσόλα!

Ευχαριστήσου τα τελευταία της και αν θέλεις να την κρατήσεις στην ζωή λίγο παραπάνω, ακολούθησε τον οδήγο του φίλου Βούδα.

αρε Λευτερη αντε τελειωνε
  • Like 1

παιδια να ρωτησω κατι αν ξερει κανενας η Sony ειπε πως μπορουμε να αναβαθμησουμε το δισκο του PS4 απο τον 500αρη stock 

σε 2 TB το πολυ αρκει να πληρει τις προυποθεσεις 2.5 ιντσων Serial ATA και διαστασεις 9mm η μικροτερο

ξερει κανενας εαν εχει προχωρησει στο συγκεκριμενο Upgrade να προτεινει κανεναν σιγουρο HDD 

γιατι στο Internet σε forum και thread εβλεπα πως καποιοι δεν ειναι συμβατοι 100% παρ οτι πληρουν τις προυποθεσεις που εγραψα

αν καποιος γνωρηζει ας το Post-αρει 

Υπαρχει καποιος που αντιμετωπισε προβλημα στο ps4 με το προ 15? Οταν φορτωνε το προ στο network communications κολλησαν τα παντα,εβγαλε error,ξεκινησε η μπαρα του error αλλα κολλησε στο 5% κι αυτη,μετα δεν εβγαινε το δισκακι,εκλεισε η κονσολα αποτομα.στο ανοιγμα παλι κολλησε,δεν εβγαινε το δισκακι κι αναγκαστηκα και εβγαλα τη κονσολα απ΄τη μπριζα
Μετα ολα καλα.Αλλα νομιζω φταιει το δισκακι της κοναμι.Πολλα errors

Τι κανουμε παιδες?

Υπαρχει καποιος που αντιμετωπισε προβλημα στο ps4 με το προ 15? Οταν φορτωνε το προ στο network communications κολλησαν τα παντα,εβγαλε error,ξεκινησε η μπαρα του error αλλα κολλησε στο 5% κι αυτη,μετα δεν εβγαινε το δισκακι,εκλεισε η κονσολα αποτομα.στο ανοιγμα παλι κολλησε,δεν εβγαινε το δισκακι κι αναγκαστηκα και εβγαλα τη κονσολα απ΄τη μπριζα
Μετα ολα καλα.Αλλα νομιζω φταιει το δισκακι της κοναμι.Πολλα errors

Τι κανουμε παιδες?

Δεν νομίζω να ειναι μαζικό το θεμα, ο κολητος μου που το εχει δεν είχε κανενα πρόβλημα, περριτο να πω απειρες ωρες λιώσιμο.