Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tse

WeHellas PES 2013 Patch [PC] (100%)

Recommended Posts

Aλλη μια ερωτησουλα.. παταω μεσα στο προ πληροφοριες/ενημερωση πακετου δεδομενων, βρισκει πακετο , το κανει εγκατασταση κανονικα. Μετα ομως αν ξαναπατησω ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΕΙ πακετο δεδομενων.. το εχω κανει 5 φορες και συνεχιζει να βρισκει.. τι να κανω?? σταματαει να βρισκει η μου κατεβαζει το ιδιο?

[quote name='torm' date='27 January 2013 - 03:21 AM' timestamp='1359249700' post='466059']
Aλλη μια ερωτησουλα.. παταω μεσα στο προ πληροφοριες/ενημερωση πακετου δεδομενων, βρισκει πακετο , το κανει εγκατασταση κανονικα. Μετα ομως αν ξαναπατησω ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΕΙ πακετο δεδομενων.. το εχω κανει 5 φορες και συνεχιζει να βρισκει.. τι να κανω?? σταματαει να βρισκει η μου κατεβαζει το ιδιο?
[/quote]
Το ίδιο σου κατεβάζει συνεχεια...

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.....ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΤΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΩΣ ΕΔΩ...ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ Μ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΝΑ ΜΝΜ ΚΑΙ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ...ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΣΩ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΓΩ ΑΚΡΗ ΔΝ ΒΓΑΖΩ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΝΑ ΣΦΑΛΜΑ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΕΥΡΕΣΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.....ΕΓΩ ΣΚΑΛΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Καλησπερα παιδια κατεβασα το πατσακι και εχετε την καλυτερη δουλεια απο ποτε :respect2: .Αλλα υπαρχει ενα προβλημα με τις ελληνικες ομαδες επειδη περα απο τις φανελες και τους χορηγους τα ροστερ μονο των μεγαλων ομαδων ειναι κανονικα ενω οι αλλες εχουν τους παιχτες της πες λιγκ οπως και τα ελληνικα γηπεδα λεγονται κοναμι. εχετε καμια ιδεα μηπως? ευχαριστω

[quote name='vbo' date='27 January 2013 - 03:49 AM' timestamp='1359251358' post='466063']
Καλησπερα παιδια κατεβασα το πατσακι και εχετε την καλυτερη δουλεια απο ποτε :respect2: .Αλλα υπαρχει ενα προβλημα με τις ελληνικες ομαδες επειδη περα απο τις φανελες και τους χορηγους τα ροστερ μονο των μεγαλων ομαδων ειναι κανονικα ενω οι αλλες εχουν τους παιχτες της πες λιγκ οπως και τα ελληνικα γηπεδα λεγονται κοναμι. εχετε καμια ιδεα μηπως? ευχαριστω
[/quote]
Έχω το ίδιο πρόβλημα. Αν και έχω κάνει την ενημέρωση πακέτου (τουλάχιστον λέει μέσα στο παιχνίδι ότι έγινε με επιτυχία)/
Παρόλα αυτά ούτε καμια μεταγραφή είδα, αλλά και στην αρχική εικόνα λέει version 1.0. Απ ότι καταλαβαίνω το πρόβλημά μου είναι στο ότι δεν μπορώ να κατεβάσω το Update. Τί μπορώ να κάνω?

εμενα παλι το 3.00 πακετο ειναι φιλε δεν εχω ιδεα :dntknow:

[quote name='vbo' date='27 January 2013 - 04:08 AM' timestamp='1359252497' post='466065']
εμενα παλι το 3.00 πακετο ειναι φιλε δεν εχω ιδεα :dntknow:
[/quote]
Έτρεξες τον installer ως διαχειριστής?

MΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Μ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?

Παίδες συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά και φέτος!! Το αποτέλεσμα σας δικαιώνει για άλλη μια φορά.. :victory:
Το μόνο πρόβλημα που συμβαίνει σ εμένα είναι πως το παιχνίδι ορισμένες φορές με πετάει έξω εμφανίζοντας το μήνυμα το αρχείο wp2013 αντιμετώπισε πρόβλημα. Στο δικό μου pc έχω τα xp. Στα windows 7 που το δοκίμασα δεν υπάρχει πρόβλημα και δεν σε πετάει.
Πως μπορώ να το αντιμετωπίσω?? Παίζουν κάποιο ρόλο ποια windows χρησιμοποιούμε??

καλησπέρα παιδιά και ευχαριστώ όλη την ομάδα του WeHellas για αυτό το ωραίο patch !!!

όπως αρκετοί από ότι είδα έχουν προβλήματα με το patch έτσι και εγώ

έχω όλα τα updates της konami ... version 1.03 και dlc 3.00 .... έκανα κανονικά εγκατάσταση το patch και το fix μετά και το τρέχω ως διαχειριστής

αλλά μου βγάζει αυτό το σφάλμα ... δείτε την φωτογραφία παρακάτω :

http://i.imgur.com/l9exzfs.png

λειτουργικό σύστημα : Windows 7 Ultimate 64 bit Service Pack 1
κάρτα γραφικών : GeForce GT 520MX (1 GB)
μνήμη ram : 4 GB
επεξεργαστής : Intel Core i5 2.50 GHz

από ότι κατάλαβα λέει ότι είναι πρόβλημα από την κάρτα γραφικών .... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί ... με 1 GB κάρτα δεν θα έπρεπε να έχω πρόβλημα .... εάν πατήσω παράβλεψη ανοίγει το παιχνίδι αλλά μόλις πάω να παίξω οτιδίποτε με πετάει .... Περιμένω την βοήθεια σας !!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάλι μπράβο για την καταπληκτική δουλεία σας

Συγχαρητήρια σε όλους όσους εργάστηκαν για να γίνει αυτό το patch. 'Ηθελε πολλή προσπάθεια, μεθοδοτικότητα, πολύ ψάξιμο και γενικά πολλή κούραση. Τους αξίζουν τα μπράβο που τους εκφράζουμε αν και με τα λίγα λόγια που τους γράφουμε παίρνουν δύναμη και κουράγιο για να συνεχίσουν το επίπονο έργο τους.

Μπραβο σας παιδια . Εγω το εβαλα μια χαρα το μονο που εχω προβλημα ειναι τα συνθηματα που δεν τα ακουω . Παντος με διαφορα ειναι το καλητερο των τελευταιων ετων ,

Ευχαριστω για αλλη μια χρονια οσους εργαστηκαν για το patch!!

[b]Δουλευει τελεια σε Win7 Ultimate 64bit!![/b]

Για μενα τωρα αρχίζει το Pes2013...

τελεια δουλεια μου δουλευει αριστα χωρις κανενα προβλημα!!!!!!

πολυ καλη δουλεια λεβεντες ισως και απο τα καλυτερα πατς που εχεται βγαλει τα τελευταια χρονια μπραβο σας συνεχιστε απορθητοι!!!!!!!!!!!!!

μπραβο παιδακια πολυ καλη δουλεια νομιζω....προσωπικα μεχρι στιγμης δεν εχω βρει κανενα λαθος!!

μηπως πρεπει να το δωσετε και στο pes-patch.com??? για να το χαρει και αλλος κοσμος?

Συγχαρητήρια σε ολη την ομαδα του patch πρεπει να κανατε φοβερη δουλεια και φετος :xirokrotima:

Μια ερωτηση χ8ες στη 1 μπηκα και ξεκινησα να κατεβαζω απο τον 3ο server και κατεβασα κανονικα το fix αλλα στα υπολοιπα μου εγραφε Split Archive Blocked oti ειναι μπλοκαρισμενο το αρχειο και μπαινω και στα υπολοιπα server τα zippyshare που εχετε και δεν ξερω που να πατησω για να κατεβουν γιατι μονα τους δεν ξεκινανε :help:
οποιος μπορει να βοηθησει για να αρχισω το καψιμο ευχαριστω!!

[quote name='chriszoe' date='27 January 2013 - 11:19 AM' timestamp='1359274766' post='466079']
Συγχαρητήρια σε ολη την ομαδα του patch πρεπει να κανατε φοβερη δουλεια και φετος :xirokrotima:

Μια ερωτηση χ8ες στη 1 μπηκα και ξεκινησα να κατεβαζω απο τον 3ο server και κατεβασα κανονικα το fix αλλα στα υπολοιπα μου εγραφε Split Archive Blocked oti ειναι μπλοκαρισμενο το αρχειο και μπαινω και στα υπολοιπα server τα zippyshare που εχετε και δεν ξερω που να πατησω για να κατεβουν γιατι μονα τους δεν ξεκινανε :help:
οποιος μπορει να βοηθησει για να αρχισω το καψιμο ευχαριστω!!
[/quote]

το βρηκα παιδια ευχαριστω και παλι!!! :clapping:

αν ειχε καποιος αλλος παρομοιο προβλημα απλα στα zippyshare πανω αριστερα δειχνει το αρχειο που εχετε επιλεξει και στην δεξια πλευρα εχει ενα παραθυρο με αγγλικα γραμματα απο κατω στο Πληκτρολογήστε τις λέξεις: βαζετε τις λεξεισ που βλεπετε απο πανω και μετα πατατε το Download Now που ειναι ακριβως απο κατω υπογραμμισμενο

Εχω κανει την εγκατασταση κανονικα αλλα μολις παταω να αρχισει ο Launcher μου βγαζει το μηνυμα ''Could not find file Program Files\setup.ini'' Τι μπορει να φταιει;

Μπράβο μάγκες για τη συνολική προσπάθεια και το κόπο που κάνατε για να μας προσφέρετε ένα τέτοιο αποτέλεσμα!!!Καλό λιώσιμο σε όλους!!!

[quote name='Tse' date='23 January 2013 - 02:18 AM' timestamp='1358900307' post='465403']

[/quote]

φιλε μου μπορεις να με βοηθησεις ενω το κανω εγκατασταση δεν μου το τρεχει..και μια ερωτηση εξαιρεση πως το κανω απο το αντιβαιρους??

Άντε λίγο ακόμη θέλει για να κατέβει...Αγωνιώ σαν μικρό παιδι...

[quote name='grkasigian' date='27 January 2013 - 07:50 AM' timestamp='1359265841' post='466071']
καλησπέρα παιδιά και ευχαριστώ όλη την ομάδα του WeHellas για αυτό το ωραίο patch !!!

όπως αρκετοί από ότι είδα έχουν προβλήματα με το patch έτσι και εγώ

έχω όλα τα updates της konami ... version 1.03 και dlc 3.00 .... έκανα κανονικά εγκατάσταση το patch και το fix μετά και το τρέχω ως διαχειριστής

αλλά μου βγάζει αυτό το σφάλμα ... δείτε την φωτογραφία παρακάτω :

http://i.imgur.com/l9exzfs.png

λειτουργικό σύστημα : Windows 7 Ultimate 64 bit Service Pack 1
κάρτα γραφικών : GeForce GT 520MX (1 GB)
μνήμη ram : 4 GB
επεξεργαστής : Intel Core i5 2.50 GHz

από ότι κατάλαβα λέει ότι είναι πρόβλημα από την κάρτα γραφικών .... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί ... με 1 GB κάρτα δεν θα έπρεπε να έχω πρόβλημα .... εάν πατήσω παράβλεψη ανοίγει το παιχνίδι αλλά μόλις πάω να παίξω οτιδίποτε με πετάει .... Περιμένω την βοήθεια σας !!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάλι μπράβο για την καταπληκτική δουλεία σας
[/quote]

Καλησπέρα φίλε. Ο υπολογιστής είναι φορητός; Το παιχνίδι πριν βάλεις το patch έπαιζε κανονικά; Αν μπορείς απάντησε αυτές τις ερωτήσεις μήπως καταφέρω να σε βοηθήσω. :victory:

[quote name='Tse' date='23 January 2013 - 02:18 AM' timestamp='1358900307' post='465403']
[center][color="#FF8C00"][b][size="5"].: ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ :.[/size][/b][/color][/center]

[size="3"][color="#FF0000"][b]ΠΡΟΣΟΧΗ!! [/b][/color][/size]Πριν την εγκατάσταση του patch, πρέπει να ορίσετε τον φάκελο του προ αλλά και τον installer ως[b] Exception (Εξαίρεση)[/b] στο antivirus που χρησιμοποιείτε. Εάν δεν το κάνετε είναι πιθανόν να σβήσει το αρχείο[color="#FF0000"][b] rlw.dll[/b][/color] που υπάρχει στο patch.
To αρχείο rlw.dll δεν αποτελεί ιό αλλά είναι μέρος του νόμιμου NoDVD exe που κυκλοφορεί για την αποφυγή φθοράς στο γνήσιο DVD μας.

[/quote]
Με ολο τον σεβασμο.....[b]rld.dll [/b]δε λεγαιτε?.....γιατι ειδα [b]rlw.dll[/b] και μπερδευτηκα,μου εξηγεις την διαφορα σε παρακαλω...!?
------------------------------------------------------------------

Δεν μου δωθηκε η ευκαιρια να σας ευχαριστησω για την ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλεια σας! ευχαριστουμε λοιπον! :grin:
Το κατεβασα και θα το εγκαταστησω....
Για τους βετερανους(οπως εγω....χα!) η εγκατασταση ουσιαστικα ειναι οπως στο 12,πανω-κατω,ετσι?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...