Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Chronis

Game Of Thrones

Recommended Posts

Aπλα μπηκα εδω μεσα να πω οτι ειμαι πισω,γυρω στην μια σεζον,και οτι μ'αρεσει πολυ! :P

Βγες γρήγορα τοτε κ μην διαβάσεις τιποτα :)

την τελευταία σκηνή του children of men, την έχω δει 10 φορές...

Και γω χαχχααχαχαχαχ

Κάτι για να μας κρατάει ζεστούς μέχρι το 2015...

Catelyn Stark is Coming!

Κάτι για να μας κρατάει ζεστούς μέχρι το 2015...

Catelyn Stark is Coming!

μπλεξαμε στα μεταφυσικα φανταζομαι....

με την Αρια η' τον νανο?

κανεις καμια ιδεα για ποιο βιβλιο πρεπει να παρω τωρα?

με την Άρια.

οι δράκοι, undead, white walkers, η μάγισσα, οι γίγαντες κλπ είναι μεταφυσικά...

αν δεν είχε τόσα μεταφυσικά στοιχεία δεν θα την έβλεπα τη σειρά. Το δράμα των απλών ανθρώπων είναι χαμηλού επιπέδου σε σχέση με άλλες αμερικάνικες σειρές.

----

στη σειρά έχει τελειώσει το 3ο βιβλίο νομίζω, οπότε πρέπει να πάρεις 4,5.

Εγώ που θέλω να μάθω πολύ περιληπτικά τι παιζει σε αυτή την ανεξήγητα μεγάλη σειρά χωρις να σπαταλάω 1 ώρα για να δω κάθε επεισόδιο , τι μπορώ να κάνω; :hehe:

Δεν υπάρχει κάποια περίληψη κάτι, ένα ταινιάκι που να εξηγεί τι έχει παιχτεί σε 4 σεζον~ 4*15*1 = 60 ώρες επεισοδίων;

Εγώ που θέλω να μάθω πολύ περιληπτικά τι παιζει σε αυτή την ανεξήγητα μεγάλη σειρά χωρις να σπαταλάω 1 ώρα για να δω κάθε επεισόδιο , τι μπορώ να κάνω; :hehe:

Δεν υπάρχει κάποια περίληψη κάτι, ένα ταινιάκι που να εξηγεί τι έχει παιχτεί σε 4 σεζον~ 4*15*1 = 60 ώρες επεισοδίων;

Μα άμα δεν δεις ΟΛΑ τα επεισόδια δεν έχει καμια απολύτως αξια, καλύτερα να μην την δεις καν.

Όσο για τα μεταφυσικά για την εποχή τις σειράς τίποτα από όλα αυτά δεν είναι μεταφυσικά :P

Ρε @[member="Arti"] μας δουλεύεις ;

Σε 4 μερες λιώσιμο μας έχεις φτάσει
45 λεπτα το επεισόδιο

4 μέρες και 4 νύχτες για να δώ το GoT, για κάνενα λογο :hehe:

θα περιμένω να βγει καμια ταινία, δεν υπάρχει περίπτωση να μη βγεί.

4 μέρες και 4 νύχτες για να δώ το GoT, για κάνενα λογο :hehe:

θα περιμένω να βγει καμια ταινία, δεν υπάρχει περίπτωση να μη βγεί.

"Τηλεταινία" ίσος να υπάρχει στο YT.

Αν σου αρέσει τέτοιο είδος σίριαλ τότε τα 2 πρώτα επεισόδια να δεις μετά σε μια βδομαδούλα θα έχεις δει και τις 4 season.

Εγώ προσωπικά άρχισα να ασχολούμαι με το GOT από την 3 season και μετά, την 1 & 2 τις είδα μέσα σε 2μιση μέρες.

"Τηλεταινία" ίσος να υπάρχει στο YT.

Αν σου αρέσει τέτοιο είδος σίριαλ τότε τα 2 πρώτα επεισόδια να δεις μετά σε μια βδομαδούλα θα έχεις δει και τις 4 season.

Εγώ προσωπικά άρχισα να ασχολούμαι με το GOT από την 3 season και μετά, την 1 & 2 τις είδα μέσα σε 2μιση μέρες.

Αμα μου άρεσε θα το είχα κάνει ήδη, αλλά δε τρελαίνομαι τόσο. Τα πρώτα 4 επεισόδια τα έχω δεί, το πρώτο το παρακολούθησα με προσοχή, τα υπόλοιπα με πήρε κυριολεκτικά ο ύπνος και κουράστηκα κιόλας :hehe: :hehe: γιατι πέφτει πολύ πληροφορία ρε παιδί μου. Μπέρδεμα χωρίς λόγο και αιτία.

Ο μόνος λόγος που θέλω να δω τη ταινία ειναι καθαρά γιατι βλέπει όλο το σύμπαν. Ειλικρινά έχοντας δει όπως είπα επεισόδια, δε μπορώ να καταλάβω το λόγο που γίνεται τόσος σκοτωμός, αλλά δε μπορεί, τόσος κόσμος πρόβατα; Κάτι θα έχει δεν γίνεται.

Θα ψάξω κανα recap στο yt μπας και βγάλω καμια σουμα :D

Εγω απο την δεύτερη season ξεκίνησα κ μπήκα στο νόημα .
Την τριτη την είδα σε ένα σκ κ την τεταρτη ( η καλύτερη μέχρι τωρα για μένα) περίμενα καρτερικά κάθε Δευτέρα να βγει .
Τωρα επειδη δεν μπορω να περιμενω πάω για τα βιβλία κ συγχρόνως κάποιο σκ θα δω κ όλη την πρώτη μαζεμένη

Όλος ο σκοτωμός γίνετε για αυτό εδώ :P :P

game-of-thrones-2011-wallpaper-iron-thro

Ρε παιδια, οταν ο αλλος βαζει spoiler γιατι το βαζει νομιζετε;

Δηλαδη εγω οταν εβαλα spoiler γιατι το εκανα; Νομιζω καποια πραγματα ειναι αυτονοητα!!! :pp

Σ οτι αφορα το τελευταιο επεισοδιο βιαστηκαν πολυ να το τρεξουν...

Ρε παιδια, οταν ο αλλος βαζει spoiler γιατι το βαζει νομιζετε;

Δηλαδη εγω οταν εβαλα spoiler γιατι το εκανα; Νομιζω καποια πραγματα ειναι αυτονοητα!!! :pp

Σ οτι αφορα το τελευταιο επεισοδιο βιαστηκαν πολυ να το τρεξουν...

Μονο εσυ μπορείς να με βοηθήσεις

Ποιο βιβλίο να πάρω τωρα ;

Eχω να δω το season finale του 4ου κυκλου.

TEΛΟΣ!

WOW......κριμα.....μ'αρεσε ο κυριος που πεθανε στο τελευταιο επεισοδιο....

https://www.youtube.com/watch?v=v-7Fs9HJvs0

Χωρίς Μπραν Σταρκ και Χόντορ το Game of Thrones

Θυμάστε που είχε μείνει η ιστορία του Μπραν Σταρκ στον 4ο κύκλο του Game of Thrones; Δυστυχώς δεν θα μάθουμε τη συνέχεια την επόμενη σεζόν

starkhodor.jpg

Μια απρόσμενη και δυσάρεστη έκπληξη, περιμένει τους φίλους του Game of Thrones την 5η σεζόν της δημοφιλούς σειράς.

Όπως όλα δείχνουν δεν θα υπάρξει εξέλιξη στην ιστορία του Μπραν Σταρκ!

Ο Kristian Nairn, ο ηθοποιός που ενσαρκώνει τον σιωπηλό Χόντορ στη σειρά, αποκάλυψε, μιλώντας στο Yahoo, ότι ο ίδιος και ο Isaak Hempstead-Wright Μπραν Σταρκ, δεν θα παίξουν στον 5ο κύκλο.

"Έχουμε άδεια γι' αυτή τη χρονιά, επειδή απ' ό,τι φαντάζομαι, η ιστορία μας συνεχίζεται αργότερα" είπε χαρακτηριστικά και πρόσθεσε ότι θα έχει χρόνο για να κάνει το σόου "Rave of Thrones", ως DJ!

Όπως θυμούνται οι φίλοι του Game of Thrones, η ιστορία του Μπραν Σταρκ, είχε φτάσει σε πολύ κρίσιμο σημείο, στο τέλος της τέταρτης σεζόν και μοιάζει απίστευτο ότι δεν θα δούμε καμία εξέλιξη τη χρονιά που έρχεται.

Η Huffington Post, επικοινώνησε με το HBO, που όμως αρνήθηκε να σχολιάσει τα λεγόμενα του Χόντορ.

Τελικά δεν μιλάει πολύ, αλλά όταν το κάνει προκαλεί πανικό!

Πηγή

Ξενερα αν ισχύει

Και γω που νόμιζα ότι ο πιτσιρικάς θα παίζει σημαντικό ρόλο στον πέμπτο κύκλο!
Και γω ξενερωνω αν ισχύει!

News10.png?noCache=1405422587

Νέο teaser trailer για την 5η σεζόν του Game Of Thrones

• Το HBO αποφάσισε να κάνει ένα μεγάλο δώρο στους θαυμαστές της σειράς φαινόμενο Game Of Thrones, χαρίζοντας ένα teaser trailer για την πολυαναμενόμενη 5η σεζόν. Το βίντεο επικεντρώνεται στην Arya Stark, η οποία ταξιδεύει στο Braavos όπως είδαμε στο εκπληκτικό φινάλε της 4η σεζόν, ενώ ακούγεται μια φωνή που λέει ''I see a darkness in you". Τέλος είναι σημαντικό να αναφερθεί ότι μπορείτε να εγγραφείτε στην επίσημη σελίδα του νέου κύκλου, ώστε να ενημερώνεστε για τις τελευταίες εξελίξεις. Winter is coming!

https://www.youtube.com/watch?v=rx84YqLbd7o

Πηγή: enternity.gr

• Create New...