Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Chronis

Game Of Thrones

Recommended Posts

Δευτέρα σήμερα!!!
Αντε να δούμε τι θα γίνει...

To είδα κρατιομαστε σε καλα επίπεδα
u4udu6us.jpg

όλη η σειρά είναι εκπληκτική την παρακολουθώ απο την αρχή της, πολύ διαπλοκή σεχ και βία, γιαυτό είναι και τόσο καλή, κάθε φορά είμαι καρφωμένος μπροστά στη Nova που την δείχνει μόνο 48 ώρες απο την παγκόσμια προβολή και γράφω όλα τα επεισόδια στον PVR865

εγώ έχω πάθει πλάκα με αυτή την σειρά έχω προγραμματίσει τον PVR865 της Nova και γράφω όλα τα επεισόδια της σειράς σε αυτόν και κάνω κάποιες  βραδιές  GOT και βλέπω με τις ώρες

εγώ πάντως είτε μάθω είτε όχι τι θα γίνει πάλι με το ίδιο πάθος θα βλέπω το επεισόδιο στη Nova, εδώ τα γράφω στον PVR865 που έχει μεγάλο χώρο και τα ξαναβλέπω όποτε μπορώ

όλη η σειρά είναι εκπληκτική την παρακολουθώ απο την αρχή της, πολύ διαπλοκή σεχ και βία, γιαυτό είναι και τόσο καλή, κάθε φορά είμαι καρφωμένος μπροστά στη Nova που την δείχνει μόνο 48 ώρες απο την παγκόσμια προβολή και γράφω όλα τα επεισόδια στον PVR865

Βάζω στοιχημα ότι έχεις και PVR865!

Χαχαχα

Καλη εβδομάδα να έχουμε...
Σίγουρα θα το δεις πριν απο εμένα που θα το ´δω τα μεσάνυχτα.
Προετοίμασε με...

Καλη εβδομάδα να έχουμε...<br />Σίγουρα θα το δεις πριν απο εμένα που θα το &acute;δω τα μεσάνυχτα. <br />Προετοίμασε με...

<br /><br />Μετα το τελευταίο επεισόδιο τι να προετοιμάζω; Αλλα θα σε ξενερωσω διότι δεν εχει επεισόδιο αυτη την εβδομάδα .ειχαν τοπικές εκλογές και στο Westeros

<br /><br />Μετα το τελευταίο επεισόδιο τι να προετοιμάζω; Αλλα θα σε ξενερωσω διότι δεν εχει επεισόδιο αυτη την εβδομάδα .ειχαν τοπικές εκλογές και στο Westeros

Το ήξερα ότι θα ερχόταν μια Δευτέρα που δεν θα είχε καινούργιο επεισόδιο και θα ξενερωνα!!!
Κρίμα!
Ραντεβού την άλλη εβδομάδα χεχεχε.

Θα έρθουν και δεύτερες χώρις καθόλου επεισόδια και θα πάρω τα βιβλία να ησυχασω

10409460_691410297582100_487436481310569

[spoiler]

Για οσους κλ@σ@νε, ειναι cosplay μην ανησυχειτε!

[/spoiler]

Θα έρθουν και δεύτερες χώρις καθόλου επεισόδια και θα πάρω τα βιβλία να ησυχασω

Και τα βιβλία να πάρεις το τελος ακόμα δεν έχει γραφτεί.
Σήμερα έχουμε ιστορια...
Ελπίζω να γινειν η μάχη να γουστάρουμε!!!

Αν το είδες ρίξε ένα πρώτο σχόλιο έτσι απ´εξω - απ'εξω...

Καλημέρα
Εχω δει ηδη το μισο
Η μάχη γινεται στο τελος κ δυστυχώς έφαγα spoiler
Μην ανοίγετε το Ίντερνετ μέχρι να το δείτε
#TheMountainAndTheViper

Καλημέρα
Εχω δει ηδη το μισο
Η μάχη γινεται στο τελος κ δυστυχώς έφαγα spoiler
Μην ανοίγετε το Ίντερνετ μέχρι να το δείτε
#TheMountainAndTheViper

Πωπω καλα που μου το είπες!!!

Σημερα δεν υπάρχει περίπτωση να μπω ούτε face ούτε twitter μέχρι το βράδυ που θα το δω!
Τα υπόλοιπα θα τα πούμε μετα...

Με εφτιαξες πάντως!

Μια φωτο είδα κ δυο λέξεις κ δυστυχώς με χάλασαν

Μια φωτο είδα κ δυο λέξεις κ δυστυχώς με χάλασαν

Τι να κανείς;
Καταραμένα social media!!!

epic epic epic battle

Πωωω τι έγινε ρε εκει ρε;;;

[spoiler] Για καταδικαστεί σε θάνατο ο κοντός παει να πει ότι το βουνό έζησε και για αυτο κέρδισε ε;
Καλα ρε και ο άλλος αντι να τον σφαξει μια και καλη καθόταν και του έλεγε τα δικα του για την αδερφή του!!!

Εγω πάντως το λέω και το ξαναλέω, ο κοντός δεν πρόκειται να πεθάνει...

[/spoiler]

Πωωω τι έγινε ρε εκει ρε;;;

[spoiler] Για καταδικαστεί σε θάνατο ο κοντός παει να πει ότι το βουνό έζησε και για αυτο κέρδισε ε;
Καλα ρε και ο άλλος αντι να τον σφαξει μια και καλη καθόταν και του έλεγε τα δικα του για την αδερφή του!!!

Εγω πάντως το λέω και το ξαναλέω, ο κοντός δεν πρόκειται να πεθάνει...

[/spoiler]

σποιλερ, μην το ανοίξεις. :)

[spoiler] δεν πεθαίνει[/spoiler]

Αντιδράσεις των Fans στο τελευταίο επεισόδιο του Game Of Thrones:
[spoiler]Προσοχή! Spoiler![spoiler]https://www.youtube.com/watch?v=8XTV3JZ2w94[/spoiler][/spoiler]

[spoiler]926774_250536588476968_993774861_n.jpg[/spoiler]

[spoiler]https://www.youtube.com/watch?v=Wasxw0n0MNI[/spoiler]

Πληκτρολόγιο Hodor στο Android

Ο Hodor του Game of Thrones είναι η ιδανική ενσάρκωση του διαχρονικά ισχύοντος ρητού "Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν". Εμπνευσμένη από την ευφράδειά του, η ομάδα RichieApps δημιούργησε το Hodor Keyboard, μία εφαρμογή για Android που αντικαθιστά όλα τα συμβατικά πλήκτρα με ένα μόνο που γράφει "Hodor", ώστε όλοι να είναι σε θέση να εκφραστούν όπως ο ευγενικός αργόστροφος γίγαντας.

Hodor_News_Image_01.jpg

Το αξιοσημείωτο είναι ότι η εφαρμογή ΔΕΝ είναι δωρεάν (κοστίζει 0,73 ευρώ), για τον πολύ απλό λόγο ότι... Hodor. Hodor? Hodor. Παράλληλα, η HBO ανακοίνωσε ότι το Game of Thrones ξεπέρασε και το The Sopranos και είναι πλέον η πιο επιτυχημένη σειρά στην ιστορία της εταιρείας, με μέσο όρο 18,4 εκατομμυρίων -νόμιμων- θεατών. Hodor.

Enternity.gr

με δακρυα και αιμα αναμεται το αυριανο επεισοδιο.

το θεμα ειναι ποιος θα ματωσει και ποιος θα κλαψει η' και τα δυο?

αν ειχα χρονο θα εφτιαχνα ενα poll αλα @[member="flokiman"] με ολες τις πιθανες καταληξεις (τουλαχιστον οσες μπορω να σκεφτω μετα τα τελευταια).

με δακρυα και αιμα αναμεται το αυριανο επεισοδιο.

το θεμα ειναι ποιος θα ματωσει και ποιος θα κλαψει η' και τα δυο?

αν ειχα χρονο θα εφτιαχνα ενα poll αλα @[member="flokiman"] με ολες τις πιθανες καταληξεις (τουλαχιστον οσες μπορω να σκεφτω μετα τα τελευταια).

Πραγματικά και 'γώ πστεύω ότι τα επόμενα δύο επεισόδια έχουν να δώσουν πολύ πόνο...

Μην φτιάξεις τίποτα γιατί βλέπω να πετιέται κανένας @[member="eluse"] , να μας δίνει τίποτα spoiler-ιες και να τρέχουμε και να μη φτάνουμε μετά! :p

Παρεμπιπτόντως, ωραίο avatar... :)

Ο Tyrion την γλιτώνει πάλι αλλα για μένα θα πεθάνει αργότερα σίγουρα.

Όσο για το Βουνό πέθανε και αυτός, Ο Martell πολεμάει πάντα με δηλητήρια και τέτοιες φάσεις εξού και το ψευδώνυμο Red Viper.
Απλά το δηλητήριο άργησε να επιδράσει άρχισε και τα καραγκιοζιλίκια και την έφαγε :p

SUPER MEGA SAIYAN SPOILER!!!

[spoiler]
Η Starkενα(Catelyn Stark) ξανά ζωντανεύει στο μέλλον(ποσο μέλλον δεν ξέρω) για να εκδικηθεί.
Μια τελευταία ελπίδα είχα να δω τον Stark αλλα πήγε χαμένη.
[/spoiler]

• Create New...