Jump to content
xrictoforoc

Γραφικά για Editing

Recommended Posts

Το Topic αναφέρεται κυρίως για γραφικά τα οποία έχουν να κάνουν με Kits,αλλά ποτέ δεν ξέρουμε που μπορεί να χρησιμεύσουν,μιας και μπορεί να χρειαστείτε έναν χορηγό ή κάποιο σήμα ομάδας για την παρασκευή ενός πανιού ή πινακίδων.

Παρακαλώ πριν ζητήσετε βοήθεια από τα άλλα μέλη του Forum να αναζητήσετε αυτό που ψάχνετε στο Internet και εφόσων δεν τα καταφέρετε να το βρείτε να σπεύσετε σε αυτό το Topic.

Όσοι έχετε κάνει ήδη κάποιο Post το οποίο έχει κάποιο γραφικό το οποίο εντάσσεται σε κάποια από τις παραπάνω κατηγορίες παρακαλώ να ξανακάνετε ένα Post.

Όλα τα γραφικά θα συμπεριλαμβάνονται στο πρώτο Post,αφού θα γίνεται συχνός έλεγχος-ανανέωση του πρώτου Post από το Staff του WeHellas.gr για την δικιά σας ευκολία.

How to:

Εσείς απλώς Postάρετε το γραφικό σας στο παρόν Topic και όπως προανέφερα εμείς θα το συμπεριλαμβάνουμε στο αρχικό Post.

Προσοχή: Στο πρώτο Post θα δίνονται σε Links τα Posts των μελών με τα γραφικά και όχι σε εικόνες.

Ελπίζουμε ότι όλοι θα βοηθήσετε να ολοκληρωθεί ακόμα ένα σημαντικό Project (κι όμως είναι) με επιτυχία.

• Like 1

Μπράβο Χριστόφορε, καλό κουράγιο να έχεις στην τακτοποίηση άμα μαζευτούν πολλά :p

Adidas, Nike & Puma Authentics

>> 9 pictures(imgur) <<

• Like 2

μερικα σηματα και απο εμενα οποιου του αρεσουν τα παιρνει και τα κανει οτι θελει.

REAL MADRID 110 ANOS

yvrjjc9w.png 747cn3bf.png 3whfrsmo.png

SWANSEA GOLD

m3t8tyr9.png o279waxi.png gy766jai.png

LYON BLACK

ssfygxn7.png

• Like 3

Εδω ειναι ολοι οι σπονσορες των ελληνικων ομαδων που εχω μαζεψει,απο την σημαια της εθνικης μεχρι την μαρκα ενος ξενοδοχειου που ειχε μια ομαδα της Β Εθνικης.

Ειμαι σιγουρος πως θα φανουν σε καποιον αλλον χρησιμα μιας και εχω δεν ασχολουμαι πια...

[size="6"][url="http://www.mediafire.com/?dfgr1krc77mzn6p"]DOWNLOAD[/url][/size]
  • Like 4

Μμμμ...μπραβο παιδια και Χριστοφορε για το τοπικ!
Θα φανουν χρησημα οι χορηγοι του παντελη και του Χριστου σιγουρα...Πολυ καλη δουλεια!

Ισως να φτιαξω και εγω κατι...

To πρώτο Post ανανεώνεται συνεχώς (απλά ενημερώνω),δεν χρειάζεται να ανησυχείτε.

Σας ευχαριστούμε όλους πάρα πολύ για το υλικό που προσφέρατε/θα προσφέρετε μιας και δεν υπάρχει καμία αμφιβολία για την χρησιμότητα του.

Όταν το πρώτο Post θα αρχίσει να μεγαλώνει κι άλλο,θα μπει Spoiler στην κάθε κατηγορία...επαναλαμβάνω τα Links οδηγούν στα Posts των μελών (στα οποία έχουν το συγκεκριμένο υλικό) Edited by xrictoforoc
  • Like 3

λογοτυπα εταιριων απο λατινικη αμερικη (και οχι μονο) μιας και θα μας χρειαστουν
στα νεα πρωταθληματα που θα εχει το προ.

αν τα βρω σε καλυτερη ποιοτητα θα τα αντικαταστησω

u3h6pvi3.png ox8teg4b.png xh8nhj7b.png 475nzbtc.png dt25oips.png rushukc8.png ouvjkuwn.png

• Like 3

Λοιπόν λοιπόν λοιπόν.....ήρθε η ώρα να δείτε και την άλλη χρησιμότητα του Τopic.

Μήπως μπορεί να μου βρει κάποιος (σε καλή ποιότητα και χωρίς background αν γίνεται :whistling: ) αυτόν τον χορηγό; (Cash Converters)

7387359996_173c726be9.jpg

Λοιπόν λοιπόν λοιπόν.....ήρθε η ώρα να δείτε και την άλλη χρησιμότητα του Τopic.

Μήπως μπορεί να μου βρει κάποιος (σε καλή ποιότητα και χωρίς background αν γίνεται :whistling: ) αυτόν τον χορηγό; (Cash Converters)

7387359996_173c726be9.jpg

• Like 1

Το logo του xrictoforoc:
logoheader.png

Όχι σε πολύ μεγάλη ανάλυση, αλλά υπεραρκετό για κιτς!

Ελπίζω σύντομα να συνεισφέρω κατά πολύ με το template της Nike της σεζόν 12-13 που ετοιμάζω! :thumbsup:

• Like 1

Standard Chartered Logo

standard-chartered.png

Errea Logo

Errea_logo.png

Liverpool New Logo 2012-2013

150px-Liverpool_FC_crest_2012.svg.png

μπορει να μου βρει καποιος το νεο logo της juventus(εχει και 3 αστερακια αλλα δεν φαινονται στην εικονα)

Black-Juventus-Kit-20131.jpg

juvem.png

Αν και απ'όσο ξέρω δεν θα τα έχει στις φανέλες των παικτών,παρά μόνο σε αυτές που θα πουλάει η ομάδα στον κόσμο. (από μπουτίκ κλπ).

Το σήμα ξέχασα να το φτιάξω (ήταν από κιτ μου) οπότε αν δεν σου κάνει το μέγεθος απλά πάρε τα αστεράκια.

αφου δεν ειναι τα αστερακια στις κανονικες και μονο στις λιανικης.θα παρω ενα κανονικο

Η φανέλα που θα φοράνε οι παίχτες δεν θα έχει κανένα αστέρι επειδή θέλουν 3 αλλά το επίσημο είναι 2.
Έτσι θα το αφήσουν χωρίς αστέρι και γράφουν κάτω από το σήμα "30 SUL CAMPO", 30 κερδισμένα στα γήπεδα ή κάτι τέτοιο.
Οι οπαδοί θα έχουν όμως την δυνατότητα άμα θέλουν να αγοράσουν φανέλα με 3 αστέρια με extra τιμή, όπως και το CL/Serie A badge κτλ.

Μπράβο xrictoforoc και μπράβο σε όλους όσους συνεισφέρουν. Ελπίζουμε να εξελιχθεί σε ένα δημοφιλές topic αναφοράς. Το "κάρφωσα" για να το βρίσκουν εύκολα και αυτοί που προσφέρουν και αυτοί που χρειάζονται να πάρουν.

Το έχει βάλει ήδη ο Χρήστος.

Λάθος μου συγγνώμη,το πέρασα στο πρώτο Post :cheerleader:

• Like 1

Λοιπόν παιδιά, είναι ένα template που δημιούργησα μόνος μου (σχεδόν!), και σας το παρουσιάζω!
Nike 2012-2013
downloadvm.png

Player Kit
playerkit.png
GK Kit
gkkit.png

Θέλω να ευχαριστήσω τους: metay για το σκέτο περιβραχιόνιο, ayiep για το περιβραχιόνιο της Premiership και τον HenriikeTW για το περιβραχιόνιο του CL (Unite Against Racism) ενώ το περιβραχιόνιο του EURO 2012 το έφτιαξα μόνος μου!
  • Like 2

Επίσης εδώ υπάρχουν κάποια χρήσιμα σήματα:

UEFA Respect

uefarespect.png

UEFA CL Starball

uefasleeveclstarball.png

UEFA CL Badge of Honour

clbadgeofhonour.png

UEFA Logo Watermark

uefawatermark.png

FIFA CWC Winners Badge

cwcwinnersbadge.png

Σημ.: Στο UEFA CL Badge of Honour, οι αριθμοί νομίζω είναι Bold+Italics Times New Roman για όσους θέλουν να το αλλάξουν!

παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος να μου βρει τον χορηγο στη μεση της φανελας αυτης

[spoiler] http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSqd_V2Kmp-g-_DazlXit-EPdjFB5fkkJUR-RD_feF1O5nwxQtf6dam9JmI[/spoiler]