Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gregkwaste

Fun Art

Recommended Posts

Μερικές παρατηρήσεις:

1)Το theme αυτο καθ'αυτό απαιτεί ύπαρξη ήχου, οπότε βλέποντας το αυθόρμητα σκέφτεσαι οτι κάτι λείπει :P

2)ΔΥΣΤΥΧΩΣ... με τα gif ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΧΑΝΕΤΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥ.... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ για να το φτιάξεις και το τελικό αποτέλεσμα κατεβάζει την ποιότητά σου σημαντικότατα...

Η λύση είναι μια, Djisves μετέφερε όλα τα γραφικά σου στο flash και κάνε flash....

Βλέπω τον απίστευτο κόπο σου να φτιάξεις όλα αυτά τα frames, βλέπω όμως και το αποτέλεσμα το οποίο τον αδικεί μέχρι εκει που δε πάει...

Καλά λες arti. αλλά προς το παρόν με γεμίζει η στατική εικόνα. Το πιο πάνω είναι εξαίρεση, έτσι για να κάνω κάτι διαφορετικό. Έχω πάρα πολλά να μάθω ακόμη και δεν θέλω να αρχίσω άλλη διαδικασία μάθησης τώρα.
Αν στο μέλλον νιώθω ότι χρειάζομαι κάτι παραπάνω, θα κοιτάξω τα δωρεάν εναλλακτικά του Dreamweaver.

[quote name='Djisves' date='10 July 2012 - 08:50 PM' timestamp='1341942649' post='427209']
Καλά λες arti. αλλά προς το παρόν με γεμίζει η στατική εικόνα. Το πιο πάνω είναι εξαίρεση, έτσι για να κάνω κάτι διαφορετικό. Έχω πάρα πολλά να μάθω ακόμη και δεν θέλω να αρχίσω άλλη διαδικασία μάθησης τώρα.
Αν στο μέλλον νιώθω ότι χρειάζομαι κάτι παραπάνω, θα κοιτάξω τα δωρεάν εναλλακτικά του Dreamweaver.
[/quote]

Κοίταξε, προσωπική μου άποψη πάντα περι των ΆΠΕΙΡΩΝ προγραμμάτων που υπάρχουν στη πιάτσα: Είναι καλό να έχεις έστω και βασική γνώση σε ένα απο καθε κατηγορία που σε ενδιαφέρει...

Δηλαδή, φτιάχνεις κάτι στο MS Paint όπως κάνεις εσύ ή στο Photoshop που κάνω εγώ ή στο GIMP που κάνει ο αλαν πχ, όταν πρόκειται να κάνεις ακριβή σχέδια ή γεωμετρίες, φεύγεις αυτόματα σε illustrator ή fireworks είτε κάποιο freeware alternative για κινούμενα πάλι fireworks ή flash ή after effects. Δεν πρέπει να είναι απαίτησή σου να το μάθεις εις βάθος. Δες το σα τα μαθήματα του σχολείου (τωρα ποιος μιλάει σε ποιον :hehe:), δε μαθαίνεις μονο μαθηματικά ή μόνο φυσική, μαθαίνεις και τα δύο. Δε ξεκινάς απο πρόσθεση και το φτάνεις στα επικαμπύλια ολοκληρώματα, το πας low low και στα δύο... Ειδικά για τα προγράμματα της adobe μοιάζουν τόσο πολύ μεταξύ τους, που σε μερικά λεπτά χωρίς κανένα μάθημα έχεις πάρει το κολλάι του πως λειτουργεί και το πως κάνεις τι... Επομένως καλό είναι να αποκτάς όση γνώση σου είναι απαραίτητη για να κάνεις αυτό που θες. Σου προτείνω ανεπιφύλακτα την ενασχόληση με κάποιο flashoειδές γιατι οι σκέψεις σου είναι πολύ ωραίες και πραγματικά θα έκανες παπάδες, και νιώθω οτι αυτο το ρημάδι το MS Paint σε περιορίζει αφάνταστα....

Τώρα για το τελικό αποτέλεσμα, πάλι είναι απλά η άποψή μου, πρεπει να είναι ΙΔΙΟ με αυτο που το προόρισα εγώ να γίνει... Οποιαδήποτε απόκλιση απο αυτό, απλά για μένα δεν βγαίνει προς τα έξω... Δεν μπορώ να ανεχθώ οτι θα ρίξω τη ποιότητα για οποιοδήποτε τερτίπι προγράμματος ή αρχείου... Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον, ακόμα και αν είναι για πλάκα (που 80% είναι για χόμπι...)

Σεβαστή και σωστή η άποψή σου arti. και είμαι σίγουρος ότι στο 95% των περιπτώσεων εφαρμόζεται απόλυτα.

Όχι όμως στη δική μου περίπτωση. Τώρα πια δεν πρόκειται να αλλάξω καριέρα, ούτε αναμένω ότι ποτέ θα ασχοληθώ στα σοβαρά ή στα αστεία με κινούμενη εικόνα, ερασιτεχνικά πάντα. Τόσο με αφήνει αδιάφορο η κινούμενη εικόνα που στο σπίτι μου ποτέ δεν είχα VCR ή DVD player. Φυσικά, ούτε βιντεοκάμερα. Μια φορά στις τόσες, δεν δικαιολογούν την ταλαιπωρία, ούτε καν την προσπάθεια.

Έγραψα Dreamweaver κατά λάθος. Fireworks ήθελα να γράψω, όπως σωστά αναφέρεις. Αν και όταν...

Όχι [i]MS Paint[/i], [url="http://www.getpaint.net/"]Paint.NET[/url]. Κάνει ακριβώς ότι μπορεί να ζητήσω από ένα πρόγραμμα επεξεργασίας και δημιουργίας γραφικών bitmap. Δεν είναι κατάλληλο βέβαια για κινούμενη εικόνα και δεν ισχυρίζεται ότι είναι.

Απογοητευτικη η καταθεση μου σε αυτο το τοπικ,καθως δεν θα παραθεσω κατι στο οποιο ειμαι σχετικα καλος,οπως κανα σκιτσο,αλλα κατι το οποιο προσπαθω τωρα να μαθω,συνεπως ακομα ειμαι αθλιος:Animation με adobe flash.Για να εχω κατι να με παρακινει για να δουλεψω,καθως ειναι σκετη αγγαρεια την οποια θα βαριομουνα ευκολα,ελαβα μερος σε εναν διαγωνισμο αρχαριων animators.Ετσι για να εχω διορια και θεμα,ωστε να δημιουργησω κατι μεγαλυτερο των 5 δευτερολεπτων για μια φορα.

Το θεμα του ανοιχτου γυρου (συμμετεχει ο καθε λεχριτης σαν εμενα) ηταν "πως καταστραφηκε ο κοσμος".Δυστηχως αυτο που ειχα στο μυαλο μου ηταν υπερβολικα φιλοδοξο,καθως ξεκινουσε με εναν ανθρωπο να πεταει κατω ενα πλαστικο μπουκαλι και με μια σειρα χιλιαδων γεγονοτων που ενεργοποιουντουσαν το ενα απο το αλλο σαν ντομινο,καταστρεφωταν ο κοσμος.Οταν ομως μπορεις να διαθεσεις ελαχιστες ωρες και ζωγραφιζεις με ποντικι,για να ολοκληρωθει κατι τετοιο δεν φτανει καμια διορια διαγωνισμου.Οποτε ολα στον καδο και συμβιβασμος με ενα σεναριο που ακομα και σε μενα που το χρησιμοποιησα μου φαινεται χλυαρο και βαρετο.

[url="http://www.albinoblacksheep.com/flash/meteorite"]Το έκτρωμα:[/url]

Framerate:24frames/second.3.635 ξεχωριστα frames.
Υπαρχει ενα bug και εξαφανιζεται σε ενα σημειο μια εφαρμογη απο το κινητο ενος τυπου,καθως οι διοργανωτες αγνοησαν την ενημερωμενη εκδοση του αρχειου που τους εστειλα.

Ευχαριστω το αποκρουστηκο βρωμοσκουληκο(arti) για το ριφφ που παιζει σαν χαλι σε ολη την διαρκεια.Ακολουθωντας την συμβουλη του,κατεβασα το τεμπο ωστε να φτασει μεχρι το τελος.

[quote name='george56' date='14 July 2012 - 01:24 PM' timestamp='1342261442' post='428069']
[/quote]
ok. Προφανώς μας δουλεύεις!

Αυτό που έφτιαξες είναι απίστευτο!!

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην κερδίσεις στον διαγωνισμό!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία, αν και δεν τη χρειάζεσαι!

Καλα φιλε τι να πω ειναι φανταστικο τρομερο δν εχω λογια! Μου φαινεται θα αρχισω κ εγω να ασχολουμαι με κατι τετοια αν και δεν εχω ιδεα! Πρεπει να αισθανεσαι υπεροχα οταν καταφερνεις να φτιαξεις κατι τοσο εντυπωσιακο! :thumbsup: :thumbsup: :respect2:

:respect: Γιωργο!!! Εξαιρετικο!!! Σου ευχωμαι ότι καλύτερο!

Ηλια ωραιο avatar επισης!

Λοιπον ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?????????????????????

Εγω δεν θα μπορουσα να φανταστω οτι ενας ανθρωπος θα ελεγε οτι δεν ειναι ευχαριστημενος με .::::ΑΥΤΟ::::.!!!![img]http://www.wehellas.gr/forum/public/style_emoticons/default/respect2.gif[/img][img]http://www.wehellas.gr/forum/public/style_emoticons/default/respect2.gif[/img][img]http://www.wehellas.gr/forum/public/style_emoticons/default/respect2.gif[/img][img]http://www.wehellas.gr/forum/public/style_emoticons/default/respect2.gif[/img]

[size="7"]RES :respect: P :respect: ECT[/size]

[quote name='george56' date='14 July 2012 - 01:24 PM' timestamp='1342261442' post='428069']
Απογοητευτικη η καταθεση μου σε αυτο το τοπικ,καθως δεν θα παραθεσω κατι στο οποιο ειμαι σχετικα καλος,οπως κανα σκιτσο,αλλα κατι το οποιο προσπαθω τωρα να μαθω,συνεπως ακομα ειμαι αθλιος:Animation με adobe flash.Για να εχω κατι να με παρακινει για να δουλεψω,καθως ειναι σκετη αγγαρεια την οποια θα βαριομουνα ευκολα,ελαβα μερος σε εναν διαγωνισμο αρχαριων animators.Ετσι για να εχω διορια και θεμα,ωστε να δημιουργησω κατι μεγαλυτερο των 5 δευτερολεπτων για μια φορα.

Το θεμα του ανοιχτου γυρου (συμμετεχει ο καθε λεχριτης σαν εμενα) ηταν "πως καταστραφηκε ο κοσμος".Δυστηχως αυτο που ειχα στο μυαλο μου ηταν υπερβολικα φιλοδοξο,καθως ξεκινουσε με εναν ανθρωπο να πεταει κατω ενα πλαστικο μπουκαλι και με μια σειρα χιλιαδων γεγονοτων που ενεργοποιουντουσαν το ενα απο το αλλο σαν ντομινο,καταστρεφωταν ο κοσμος.Οταν ομως μπορεις να διαθεσεις ελαχιστες ωρες και ζωγραφιζεις με ποντικι,για να ολοκληρωθει κατι τετοιο δεν φτανει καμια διορια διαγωνισμου.Οποτε ολα στον καδο και συμβιβασμος με ενα σεναριο που ακομα και σε μενα που το χρησιμοποιησα μου φαινεται χλυαρο και βαρετο.

Framerate:24frames/second.3.635 ξεχωριστα frames.
Υπαρχει ενα bug και εξαφανιζεται σε ενα σημειο μια εφαρμογη απο το κινητο ενος τυπου,καθως οι διοργανωτες αγνοησαν την ενημερωμενη εκδοση του αρχειου που τους εστειλα.

Ευχαριστω το αποκρουστηκο βρωμοσκουληκο(arti) για το ριφφ που παιζει σαν χαλι σε ολη την διαρκεια.Ακολουθωντας την συμβουλη του,κατεβασα το τεμπο ωστε να φτασει μεχρι το τελος.
[/quote]

Βρε παλιο γρια

1) Μου είπες οτι θα έκανες κάτι με καταστροφή του κόσμου, με δεινοσαυρους με aliens με διαστημικά οχήματα με σουπερόπλα, και βλέπω τη γρια να μαγειρευει στιφάδο?!?!?!?!?!

2) Οι πύραυλοι φεύγουν στην διεύθυνση του άξονά τους, εσένα φεύγουν στο πλάι.... Τέτοιο σύστημα προώηθησης μονο εσύ και οι Σύριοι...

3) Το γραφικο που έχεις κάνει οταν σκάνε κάτω, είναι σα να πέφτει ο χοντρος στη θάλασσα...

4) Πάμε στο ζουμί τώρα ο ήχος ακουγεται λίγο τρεμάμενος... Λες και κατέβηκε ο Ηρακλής να παιξει Χαριλάου... Τι έκανες στο τρακ βρε ζωντοβολο;

5) Αύριο βάζω μπροστά τους δικηγόρους να δω πόσα διαφυγόντα κέρδη θα διεκδικήσω απο την δυσφήμηση που μου κάνεις στο τέλος...

[img]http://i250.photobucket.com/albums/gg264/arianos10/Random/sp.png[/img]

[b]ΔΕΝ ΤΟ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΑ ΜΕ ΤΗ V....................[/b]

ΥΓ: Την άλλη φορά θα κάνεις όλο σου το flash και θα μου το στείλεις, να σου ηχογραφήσω εκ των υστέρων το backing αντε και κανένα εφφε...

1) Σου ειπα οτι απο κατι ασημαντο μεσω μιας αλυσιδας γεγονοτων θα καταστρεφωταν ο κοσμος.Εσυ που εχεις αυτες τις μασωνικες ιδιοτητες των mod ξεχαψνισε το τσατ για να δεις τι σου εταξα.
2) Ναι ξερω.Ειχα γεμισει ομως με τοσα layers (72) που το να προσθεσω αλλους τοσους motion tween guides για να βαλω γραμμες τροχιας μου φαινοτανε τρελα.Σκεφτηκα οτι με το ματι θα ξεγελασω τις μαζες.Εκανα λαθος.
3) Λιγα τα λογια σου για αυτην την εκρηξη.Την αγαπαω αυτην την εκρηξη.35 φρεημς πιανει.Ειναι πρακτικα παιδι μου.
4) Θα γελουσα με την παρομοιωση αλλα το βρισκω ανορθοδοξο να προσπαθησω να μεταφερω τους ειρωνικους καγχασμους μου σε γραπτη μορφη,ιδιως οταν αναλογιζωμαι τις φισουνες που εσπαγαν οι δικοι σας μετα το περσυνο φιστικι.Α,και το τρακ δεν του βαλα κανα εφφε,αν και του διελυσα λιγο την ποιοτητα λογω του οτι μου στειλαν μυνημα οι διοργανωτες λεγωντας πως ειναι πολυ σιγανο το κομματι.κατηγορησε το audacity και λιγο τον εαυτο σου γι αυτο.Στο ειπα οταν μου στειλες το ντεμο οτι ειναι πολυ χαμηλο!
5) ΜΕ την παραμορφωση που εφαγε το ριφ θα ταιριαζε να σου βαζα τρομπονι.Το γεγονος οτι κρατας εγχορδο ειναι πολυτελεια.Ολοκληρο thumb up σου δινω,25 frames σπαταλαω για εσενα ,τι αλλο θα μου παρεις?Θες την ψυχη μου?ΠΑΡΤΗ ΚΙ ΑΥΤΗ.

Απαντηση σε ΥΓ:Για την αλλη φορα πρεπει αν περασω αυτον τον γυρο,πραγμα οχι ιδιαιτερα πιθανο.Αλλα αμα περασω,μην νομιζεις οτι θα παραλειψω να σε αγγαρεψω.Μονο φυλαξε τον καρπο σου ο οποιος ειναι μονιμως στα προθυρα τενοντιτιδας απο τις πολλες ....................ασκησεις κιθαρας.Ναι απο αυτες.

Mπραβο Γιωργο εξαιρετικο...

Οσο αχρηστος και να ησουν(που δεν εισαι),με τετοιο μυαλο και τετοιες ιδεες ο,τι και να εφτιαχνες θα την κορυφη, :victory:

george56, από την μέρα που άνοιξε το topic ο arti. περίμενα να μας καταπλήξεις και τα κατάφερες. Χαλάλι ο κόπος σου και... η αναμονή μου.
Εξαιρετική δουλειά που την κρίνω με άριστα, ειδικά για το ανεπανάληπτο χιούμορ σου.

...Και άλλο ένα post στα epic! :jester:

:respect2: και στους δύο για αυτό το απίστευτο δημιούργημα!

Όλα τα λεφτά η τελευταία εικόνα! :hehe:

Nuke App ? is freeware ??? Χααχαχααχαχ ρε George το βιντεο ειναι οτι καλυτερο εχω δει το τελευταιο καιρο !

mokilokD, περιμένουμε κι από εσένα να μας καταπλήξεις.
Fun Art λέει ο τίτλος του topic και η τέχνη έρχεται σε πολλές μορφές. Κάνε αυτό που κάνεις καλύτερα.

Μας τρέλανες george56. Αυτό με το PES Vs FIFA να το δίνουμε σαν απάντηση κάθε φορά που ξεφεύγουν οι φανατικοί του είδους.

Μετα απο υποχθόνια και σατανικά σχέδια στα μυστικά στουντιο της Worm Co. , ήρθε η ώρα για τα αποκαλυπτήρια του ολέθριου για την gaming κοινότητα σχεδίου:
[center][img]http://i250.photobucket.com/albums/gg264/arianos10/wormengine/wormengineofficiallogo.png[/img][/center]

[size="4"]ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ[/size]
[size="3"]ΜΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ[/size]
[size="2"]ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ[/size]
[size="1"]ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ[/size]

Τεσπα αφου σίγουρα έχετε κατουρηθεί απο το φόβο μετα απο αυτά (ο συνεργάτης αρνήθηκε κατηγορηματικά να κάνει ιντρο σπιτς....) μπαίνω στο ψητό. Λοιπον αποφασίσαμε μετα απο ιδέα του συνεργάτη να developάρουμε ένα platform game. Είδαμε τα δεδομένα και τις δυνατότητές μας, είδαμε οτι είμαστε αγαπησιάρηδες και οι δύο και έτσι αποφασίσαμε να το στήσουμε στην περιβόητη και πασίγνωστη love2d engine.

Για να εξηγουμεθα, ο πυρήνας της love περιλαμβάνει ένα σετ απο βασικες συναρτήσεις και μεθόδους. Σε συνδυασμό λοιπον με άλλες εξωτερικές βιβλιοθήκες που έχουν δημιουργηθεί προκειμένου να κάνουν αυτό το πακέτο λίγο πιο πλούσιο, στήσαμε (έστησα γιατι ο συνεργάτης ειναι των γαλλικων και της ζωγραφικής.............) ένα απλό platform game. Φορτώνει χάρτες, sprites (τα οποία ευτυχώς ο συνεργάτης κάνει υπερ του δέοντος καλα...) και διαχειρίζεται την κίνηση και την απεικόνιση του παικτη στο χώρο καθως και την αλληλεπίδραση του με τα αντικείμενα του χώρου.

Ο σκοπός του παιχνιδιού δε θα αποκαλυφθεί προς το παρον(βαριεμαι να γραφω βασικα...), υπάρχουν αρκετά χιντς για να καταλάβει κανεις περι τίνος πρόκειται.
Παραθέτω και ένα βίντεο για να το δουν οι ανταγωνιστές και να αυτοκτονήσουν αμεσα.

[center][yt]JY6DNt2yiIQ[/yt][/center]

ΥΓ1: Δεχόμαστε προσκλήσεις για τη gamescom 9:00-9:20 κάθε πρωι
ΥΓ2: Θα μας καλύψετε και τα αεροπορικα...
ΥΓ3: Μην πάθετε κανενα πολυπολιτισμικο σοκ με τα διαφορα πανω στην οθόνη, debugging info ειναι, όπως και το τετραγωνάκι γύρω απο τον ήρωα και οι δυο τελιτσες παρακατω...
ΥΓ4: @iliasgr ρε συ εδω δεν έχει αντιπάλους, θα έχει checkpoint? :P

[quote](τα οποία ευτυχώς ο συνεργάτης κάνει υπερ του δέοντος καλα...)[/quote]
Θα ηταν ανυσηχητικο αν δεν ηταν ανταξια των απαιτησεων απο τη στιγμη που το παραμικρο φρεημ περναει απο μικροβιολογικη εξεταση και αν κριθει λειψο επιβαλεται η πληρης αναδημιουργια του ανιμεησιον.

Κατα τ αλλα οφειλω να ομολογησω πως ο φιλτατος κατωτατος μοντ ειναι ιδιαιτερα ελαστικο αφεντ...εεεεεεε συνεργατης.Προσφατα μαλιστα,απεσπασα το δικαιωμα των διαλειματων για κατουρημα και των 10ωρων εξοδων για λοιπες δευτερευουσες μπροστα σε αυτο το προτζεκτ υποχρεωσεις.Βεβαια εχω υποχρεωθει να εγκαταστησω στον τοιχο μπροστα στο κρεβατι μου ενα καδρο με μια μεγενθυμενη φωτογραφια του βλοσυρου του βλεματος,ως συνεχης υπενθυμιση των αρμοδιοτητων μου,και για καποιον λογο η πιλοτη της πολυκατοικιας στην οποια κατοικω σημερα ηταν μπογιατισμενη με την λεξη "ζωγραφιζε" ξανα και ξανα,αλλα παρ'ολα αυτα θεωρω πως το περιβαλλον εργασιας μου ειναι ιδανικο.Η ποτιστρα μου ειναι το 90% των περιπτωσεων γεματη,και ανα 3 ωρες πεφτουν μερικα καροτα απο μια τρυπα στο ταβανι.

[quote]ΥΓ1: Δεχόμαστε προσκλήσεις για τη gamescom 9:00-9:20 κάθε πρωι[/quote]
Η ΓΚΕΗΜΣΚΟΜ ΤΕΛΙΩΣΕ..........................................................................................Σου ειπα βιασου,αλλα οχι,σε εφαγε η καλη σου η καρδια.Και μα να παρει και κανα βραβειο η ΕΑ,και ασε μωρε την ΚΟΝΑΜΙ να χαρει,και ειναι δυσκολοι καιροι ,και ασε για του χρονου,και οριστε που τωρα θα χρειαστει να ερκεστουμε σε κερδη της ταξεως των οκτω δισσεκατομυριων με τετοια καθυστερηση.

παιδες μπορω να σας κλεισω ενα ολοκληρο περιπτερο στην Δ.Ε.Θ. για να κανετε παρουσιαση τις δουλειας σας.

και επειδη η καλες δουλειες κανουν και τους καλους φιλους μιας και ειμαι καλος μανατζερ
θα ριξουμε μερικα διαφημιστικα στην τηλεοραση και στο ραδιο και θα γινει το ελα να δεις
στην εκθεση.

προτεινω να παιζει η διαφημηση σε ολα τα τοπικα καναλια που εχουν τηλεθεαση κατω απο 0,00000000001 %
και στο ραδιο στον σταθμο της εκκλησιας.

προτεινω επισεις την μερα που θα κανει την ομιλια ο σαμαρας στην εκθεση να βαλουμε εναν κασκαντερ-τρολ
που θα κανει ντου αναμεσα στα καρακλακια και στο τελος θα σηκωσει ενα μεγαλο πανο που θα λεει
τιμη και δοξα στον alan sirer εεεεεεεεεεε συγνωμη αυτο ειναι απο αλλο παραμυθι ,επιστρεφω που θα
διαφημηζει την δουλεια σας.

επισεις για την εξαιρετικη δουλεια και διαφημηση που θα σας κανω θελω ενα ποσοστο 15%
απο τα 8 δις που θα παρετε.

για περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να καλεσετε στους αριθμους

0-999-δεν χρωσταω πουθενα
0-998-αποψε κανεις μπαμ
0-1000-τα βλεπω ολα μπλε κιτρινε θεε (υψηλη χρεωση)

Ωραίο έργο. Χρειάζεται χρόνο, υπομονή, γνώσεις και τέχνη. Αναμένω με αγωνία το αποτέλεσμα.

[quote name='Djisves' date='01 September 2012 - 11:16 AM' timestamp='1346487403' post='436646']
Ωραίο έργο. Χρειάζεται χρόνο, υπομονή, γνώσεις και τέχνη. Αναμένω με αγωνία το αποτέλεσμα.
[/quote]

Για τα 2 τελευταία δε ξέρω...

ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ, ΔΕ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ......

Πολύ καλό παιδιά! Μπράβο σας!

Όμως, από το βίντεο μου φάνηκε κάπως δύσκολο!

Εκτός κι αν δεν έχετε σχεδιάσει την πίστα παραπέρα και χάνατε επίτηδες! :hehe:

Καλό θα ήταν να υπάρχουν μερικά save points που όταν περνάς από εκεί,
να κάνει save και όταν χάνεις να σε ξαναβγάζει στο τελευταίο save (όπως στον Sonic).

[quote name='ilias_gr' date='01 September 2012 - 01:22 PM' timestamp='1346494944' post='436678']
Πολύ καλό παιδιά! Μπράβο σας!

Όμως, από το βίντεο μου φάνηκε κάπως δύσκολο!

Εκτός κι αν δεν έχετε σχεδιάσει την πίστα παραπέρα και [b]χάνατε επίτηδες[/b]! :hehe:

Καλό θα ήταν να υπάρχουν μερικά save points που όταν περνάς από εκεί,
να κάνει save και όταν χάνεις να σε ξαναβγάζει στο τελευταίο save (όπως στον Sonic).
[/quote]

Δε λέω τίποτα, περιμένω τον γιώργο να κάνει ποστ :hehe: :hehe: :hehe:

• Create New...