Jump to content
djisves

WeHellas unofficial wallpapers

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την προτίμηση. Με τιμάτε.
Αυτός είναι και ο λόγος που τα φτιάχνω. Ελπίζω να κατεβάζετε τα γραφικά με μεγάλη ανάλυση από το [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=27553&view=findpost&p=397797"]πρώτο post[/url] και να μην χρησιμοποιείτε τα μικρά που δίνω για preview.

Δεν είναι εδώ όμως το σωστό topic για να δείξετε το desktop wallpaper σας.
[quote name='Djisves' date='29 March 2012 - 11:55 PM' timestamp='1333054518' post='410606']
...
Ανυπομονώ να δω ποιος θα είναι ο πρώτος που θα postάρει στο [url="http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=15575"]Show Your Desktop![/url] με δικό μου wallpaper.[/quote]
[b][/b]
  • Like 1

Έχεις δίκιο. Εννοείται ότι τίμησα την μεγάλη ανάλυση, κατέβασα όλο το 2ο πακ. Ορίστε λοιπόν!

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=15575&view=findpost&p=447129

μετα το pack 1,περιμενα παρα πολυ το pack 2.και τελικα αξιζε η υπομονη
  • Like 1

Κατέβασα το pack 2, αν και το pack 1 μού άρεσε πολύ, αρκέστηκα στο δεύτερο pack. Ευχαριστούμε πολύ. Γνωρίζεις πολλά πράγματα από photo editing. :friends: :respect2: :victory:

Edited by Δημήτρης 21
  • Like 1

Tρομερα φιλε μου τα wallpapers σου.Κατεβασα το 2ο pack γιατι μου αρεσε περισσοτερο και τα δοκιμασα στο desktop μου αλλα ο πατερας μου δεν μ'αφησε να αλλαξω αυτο που εχω τωρα γιατι θελει να εχει θεμα την ΑΕΚ :jester:.Δεν πειραζει ομως.Μακαρι βεβαια να δεχοσουν request γιατι ειχα κατι πολυ καλο στο μυαλο μου... :shutup:

• Like 1

εχεις πολλους φαν βλεπω, η παρακατω φωτο ειναι στην σελιδα του ηρακλη.

http://www.iraklisfc.com/templates/gk_gamebox/images/style2/background.jpg
  • Like 2

Ευχαριστώ για την υπόδειξη αλλά δεν υπάρχει τίποτα το μεμπτό. Αυτό που αμέλησα να διευκρινίσω είναι ότι το γραφικό με τους προβολείς το είχα βρει έτοιμο στο διαδίκτυο. Εγώ απλά πρόσθεσα τα δικά μας γραφικά και τις σκιές. Έκανα ήδη τη διόρθωση στο post με το preview για τους προβολείς. Απολογούμαι για την παρεξήγηση.

Συνήθως είμαι πάρα πολύ προσεκτικός να μην οικειοποιούμαι δουλειά άλλων. Ο λόγος που ξέχασα αυτό το συγκεκριμένο είναι γιατί το είχα εξηγήσει από πριν σε άλλο topic (μεταξύ των staff) και νόμιζα ότι το είχα κάνει και εδώ.
  • Like 2

Εγώ πάντως το βρήκα το βασικό το γραφικό αλλα δε θα μιλήσω όσο και με πιέζετε :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

• Like 1
  • Dislike 1

Πολύ ωραία! Φοβερή η χρήση του glow, μπράβο! :respect2:

ΥΓ.: Ελπίζω η βαθμολογική θέση της ΑΕΚ να μην σε επηρεάσει... :whistling:

• Like 1

Ευχαριστώ. Και ΑΕΚ θα έχει και πολλές άλλες.
  • Like 2

Great job master μπρίκι!!!!! :p Αν θες ή δέχεσαι requests σου προτείνω να κάνεις και ένα με την ομαδάρα μου, τον Απόλλωνα Καλαμαριάς! Ή να κάνεις από ξένες ομάες, εξίσου καλό! Μπράβο σου πάντως, εξαιρετικός όπως πάντα!

• Like 1

Λάτρεις όλον τον γραφικών του Djisves από αυτά που μπαίνουνε στο patch έως τις εικόνες που υπάρχουνε σε αυτό το topic!!!

Εκπληκτικά όπως πάντα περιμένω τις full αναλύσεις για να μπουν φόντο στο pc μου! Edited by ~~Taylor~~
  • Like 1

Φοβερες πραγματικα!Περιμενω και τις επομενες :respect2:

Edited by Pro0v1
  • Like 1

[quote name='Paul_r21_naf' date='02 December 2012 - 10:43 PM' timestamp='1354481024' post='456885']
... Αναμενουμε και τα κιτρινομαυρα :victory:
[/quote]
και τα ερυθρόλευκα :D :yoman:

• Like 1

εμενα μου αρεσει ιδιαιτερα το background με την κυψελη που αχνοφαινεται
  • Like 1

Υποκλίνομαι !!! :clapping:
Μια ιδέα, αν θες μπορείς να βάζεις και ας πούμε στον ΑΡΗ Super 3 ή στον Ολυμπιακο Gate 7 (δηλαδή τα ονόματα των θυρών) ή κάτι χαρακτηριστικό των ομάδων :victory:

• Like 1

Να και ο βασικός λόγος γιατί ήμουν διστακτικός να φτιάξω οπαδικά wallpapers. Ο ένας θέλει έτσι και ο άλλος αλλιώς. Βαριέμαι περισσότερο τα requests για να προσθέτω usernames.

Όπως εξήγησα πιο πάνω, ο σχεδιασμός είναι minimal. Βασικό στοιχείο είναι το logo της ομάδας και η "κορδέλα" με το WeHellas. Όποιος τα κατεβάσει, μπορεί να προσθέσει ότι τραβά η ψυχή του στο μαύρο φόντο. Αριθμό θύρας, username, χωριό, πεταλουδίτσες, νεράιδες, δράκους κ.λπ. Μάλιστα, θα χαρώ να δω εδώ τις δικές σας παρεμβάσεις και προσθήκες. Κάντε λίγη υπομονή μέχρι να τελειώσω μερικά ακόμη και να δώσω το πακέτο.
  • Like 3