Jump to content
djisves

Stadium requests

Recommended Posts

Για να έχουμε μια συνάφεια σε όλα τα sub-forum του PES Editing και για να μη γεμίζουμε με requests εδώ κι εκεί.

Εννοείται ότι κάνετε το request σας μόνο αφού ψάξετε και δεν βρείτε στο φόρουμ μας αυτό που ζητάτε.

Θελω αν μπορει καποιος να μου δωσει τα αρχεια της Τουμπας για το pes 2010...

Θα προσπαθησω να τα μετατρεψω σε pes 2011 format...

Plz αμα μπορει καποιος που εχει το stadiums.rar απο το WEHellas Summer Patch 2010 ...

Δυστυχώς, δεν το κατάβασα εγώ για να σου δώσω μόνο την Τούμπα. Όμως το rar για τα στάδια δεν είναι υπερβολικά μεγάλο. 104.03 ΜΒ είναι.

Μόλις έλεγξα στο Download Centre και το link για το STADIUMS.rar από το MegaUpload είναι ενεργό.

Παιδιά έχω ένα γήπεδο του αγροτικού αστέρα το έχω κάνει με Sketchup7 και σε MAC αν σας κάνει και το θέλετε σας το προσφέρω!!!

Παιδιά έχω ένα γήπεδο του αγροτικού αστέρα το έχω κάνει με Sketchup7 και σε MAC αν σας κάνει και το θέλετε σας το προσφέρω!!!

Lol, μπράβο για την προθιμία σου, αλλά που κολλάει αυτό στο stadium request;

Lol, μπράβο για την προθιμία σου, αλλά που κολλάει αυτό στο stadium request;

Ρε φίλε δεν έχει και καμία ενότητα για δωρεές :dntknow: πείτε μου που να κάνω πόστ...

Ρε φιλε απλο ειναι κανεις ενα τοπικ εδω : Stadiums με τιτλο το ονομα του σταδιου σου και βαζεις μερικες φωτογραφιες απο τον γηπεδο και ενα λινκ για να το κατεβασουμε ! Ποσο πιο απλο ?!?!

Δεν εχει ενοτητα για δωρεες γιατι δεν ειμαστε συλλογος ! Οποιος εχει δημιουργησει κατι το ποσταρει στην καταλληλη κατηγορια(stadiums,faces,kits ktl) οπως σου ειπα.

Συγνώμη αν είμαι off topic :sorry: δεν ήθελα να κάνω καινούργιο επίτηδες. Το γήπεδο δεν είναι έτοιμο με την έννοια οτι δεν το κάνεις download και τέλος... Πρέπει να το πάρει κάποιος και να το τελειωποιήσει (σωστά textures κλπ).

Συγνώμη αν είμαι off topic :sorry: δεν ήθελα να κάνω καινούργιο επίτηδες. Το γήπεδο δεν είναι έτοιμο με την έννοια οτι δεν το κάνεις download και τέλος... Πρέπει να το πάρει κάποιος και να το τελειωποιήσει (σωστά textures κλπ).

Σερ Άλεξ , ποιός μίλησε για download links;

Απλά άνοιξε ένα τοπικ παρουσιάζοντας τη δουλεία σου και αν βρεθεί κάποιος να την κάνει convert σε PES Format καλώς...

Υ.Γ OFFTOPIC: Κανόνισε να νικήσουμε την Birmigham.....

Κυριοι χαιρεται...............θελω να σας θερμοπαρακαλεσω να φτιαξετε η να μετατρεψετε το σταδιο ΟΑΚΑ για το PES 2010,,,γιατι το pes 2011 ειναι μεγαλη μουφα και δεν παιζεται..........επειδη αρκετος κοσμος παιζει ακομα το περσινο pes για τους ιδιους λογους...καντε κατι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παιδιά υπάρχει κάποιο λινκ για να κατεβάσουμε το Καραισκακη που είναι μέσα στο πατσ?Η αν υπαρχει κάποιος να μου πει ποιά αρχεία μέσα στο φάκελο dt07 ειναι για το Καραισκακη.ευχαριστω
  • Like 1

[quote name='Djisves' date='30 November 2010 - 10:39 PM' timestamp='1291145940' post='326739']
Για να έχουμε μια συνάφεια σε όλα τα sub-forum του PES Editing και για να μη γεμίζουμε με requests εδώ κι εκεί.
Εννοείται ότι κάνετε το request σας μόνο αφού ψάξετε και δεν βρείτε στο φόρουμ μας αυτό που ζητάτε.
[/quote]
Θέλω να προσπαθησετε να φτιάξετε το ΓΣΠ για το PES 2011 και το Παπαδοπουλος και το Τσιρειο αν μπορειτε...
Μπραβο παντως γιαα ολες τις καλες δουλειες που κανετε!!!

[quote name='DimiR21' date='12 February 2012 - 07:28 PM' timestamp='1329067687' post='401507']
Μηπως υπαρχει το σταδιο ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ να το κατευασω???
[/quote]
Δυστυχώς δεν υπάρχει για το PES 2012 φίλε...

[quote name='DimiR21' date='12 February 2012 - 07:35 PM' timestamp='1329068110' post='401511']
στο RETRO PATCH διαβασα οτι θα υπαρχει..αληθεια ειναι?
[/quote]

Ίσως θα κατασκευαστεί, ίσως να γίνει μετατροπή της έκδοσης για το pes 6

Ασ το φτιαξη καποιος...pleaseeee...ειναι ιστορικο γηπεδο...εγω ξεκινησα να φτιαχνω σταδια αλλα ειναι δυσκολα δεν μπορεσα...

[quote name='DimiR21' date='12 February 2012 - 09:05 PM' timestamp='1329073513' post='401533']
Arti για το ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ στο PES 6 υπαρχει download???
[/quote]

Επίσημα όχι... κάτι θα κάνουμε, όχι τώρα πάντως...

παιδια επειδη εγω ειμαι λιγακι ασχετος και επειδη δεν τα καταλαβα ολα απο το tut του στελιου,το οποιο λεει πως να μετατρεπεις σταδια του πεσ6 στο πεσ11-και υπεθεσα οτι ειναι ο ιδιος τροπος και για το 12-μπορει καποιος να μετατρεψει καποια σταδια που θα ηθελα πολυ απο το πεσ6 στο 12?βασικα θα ηθελα το γεντι κουλε και το παγκρητιο,αλλα αν δεν σας κανει κοπο,να μετατρεψετε ακομη νικο γκουμα και λεωφορο,για το κλασσικ πατς....(αν δεν εχετε λινκ των σταδιων,ή στειλτε μου ΡΜ ή γραψτε το εδω να σας το δωσω)

[quote name='arti.' date='12 February 2012 - 09:49 PM' timestamp='1329076189' post='401541']
Επίσημα όχι... κάτι θα κάνουμε, όχι τώρα πάντως...
[/quote]
OK...ευχαρηστω...

καλησπέρα ..θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος που ξέρει : έχω κατεβάσει σε .img το Stamford Βridge στο Προ και δεν ξέρω πως να το βάλω στο game..παρακαλώ,όποιος ξέρει και θέλει να με βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα στο προσωπικό...ευχαριστώ :-)

ρε παιδια υπαρχει καποιο λινκ η κατι σχετικο ...που να μπορω να κατεβασω εξτρα γηπεδα αγγλικων και γερμανικων ομαδων,και οσα δεν υπαρχουν απο τη Σ.Λ ? η αν εχει φτιαξει καποιος προς διαθεση? βρηκα καπου στο τοπικ σχετικο για γηπεδα νταουνλοντ...αλλα ηταν του 2010 και τα λινκ δεν παιζουν πια...
οποιος ξερει κατι ας βοηθησει...ψαχνω μερες,και ακρη δεν βγαζω....
ευχαριστω.

[color="#FF0000"]EDIT by Djisves:[/color] Μεταφέρθηκε στο σωστό topic. Edited by Djisves
move post

[quote name='georgerr66' date='05 June 2012 - 01:35 PM' timestamp='1338892554' post='420876']
ρε παιδια υπαρχει καποιο λινκ η κατι σχετικο ...που να μπορω να κατεβασω εξτρα γηπεδα αγγλικων και γερμανικων ομαδων,και οσα δεν υπαρχουν απο τη Σ.Λ ? η αν εχει φτιαξει καποιος προς διαθεση? βρηκα καπου στο τοπικ σχετικο για γηπεδα νταουνλοντ...αλλα ηταν του 2010 και τα λινκ δεν παιζουν πια...
οποιος ξερει κατι ας βοηθησει...ψαχνω μερες,και ακρη δεν βγαζω....
ευχαριστω.

[color="#FF0000"]EDIT by Djisves:[/color] Μεταφέρθηκε στο σωστό topic.
[/quote]

Εδώ πάντως σίγουρα δεν υπάρχει κάτι, ψάξε στο evoweb, εκεί σίγουρα θα υπάρχει άπειρη κίνηση με γήπεδα κλπ...